בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יציאה מהארון הבדסמי והשלכותיה

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 29 ביוני 2018
Ollie​(נשלטת) • 29 ביוני 2018
אוי פלייפול, התגובה האחרונה שלך איומה. אני מציעה שתפנה לכלובי ותבקש למחוק אותה.
אגב, מה שבבלוגים שלנו נתון לשליטתנו. אנחנו יכולים למחוק את זה. לא כך מה שהוצאת מהבלוג של ארק ושמת בפורום. ממש לא לעניין.
בלוסום​(לא בעסק)

מה אפשר לעשות

בלוסום​(לא בעסק) • 29 ביוני 2018
שלכל מעשה יש השלכות
החברה שלנו עושה קולות שחריגות ושונות מתקבלים בברכה, בפועל יש סטיגמות שלעולם לא יעלמו מהעולם.
תמותו​(נשלט)
תמותו​(נשלט) • 29 ביוני 2018
כיצד אפשר לעשות לייק לפוסט של אולי ובד בבד לעשות לייק לפוסט האחרון של rain song?
מצד אחד, להתנגד לשימוש בבלוגים וחיים הפרטיים של הכותב/ת. ומצד שני, לתמוך בפוסט שעושה שימוש לא ראוי בבלוג של אדם אחר.

ומדוע פוסט אחד שעושה שימוש בבלוגים של אחרים מקבל ביקורת והשני לא?
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 29 ביוני 2018
The Great OZ כתב/ה:
בזמן האחרון כל דיון כאן הופך למלחמה...

צודק.
הלכתי להכין פופקורן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 29 ביוני 2018
יש הבדל בין לציין שמישהו מעלה תמונות שלו ממסיבות בדס"מיות ומשתף בחוויות בהקשר למה שכתב, שזה עניין של מה בכך בכלוב, לבין לחטט למישהו שנה אחורה בבלוג ולהוציא משם דברים ולהציג אותם בקיצוניות תחת הכותרת "בעיות פסיכיאטריות", בלי קשר למה שטען בכלל. ככה בקטנה, לא הבדל גדול.
פלייפול
פלייפול • 29 ביוני 2018
Ollie כתב/ה:
אוי פלייפול, התגובה האחרונה שלך איומה. אני מציעה שתפנה לכלובי ותבקש למחוק אותה.
אגב, מה שבבלוגים שלנו נתון לשליטתנו. אנחנו יכולים למחוק את זה. לא כך מה שהוצאת מהבלוג של ארק ושמת בפורום. ממש לא לעניין.

כשכתבתי על מישהי אחרת כאן שהבלוג שלה מוקדש לביזוי והחפצה של גברים, ארק הצטרפה אלי בהתלהבות ותמכה בי, אך עכשיו היא טוענת היפוכה של טענה....

את מבינה, מאז שחזרתי לכתוב בפורום, היחס שלה כלפי השתנה פלאים, ללא כל הסבר. היינו ידידים, שגם אם מחלוקות הפרידו בינינו, בד"כ הערכנו זה את דעותיו של זה, ופתאום זה השתנה בבת-אחת. מין פאסיב -אגרסיב מכוער, ללא כל הסבר, מצידה ומצד ה BFF שלה, שהותירו בי טעם מר מאד של בוגדנות. שוב, אין לי מושג מהיכן הגיע השינוי הזה, מה מקורו ומנין הוא נובע. השיא (האחרן לפחות), מבחינתי, היה בכך שהיא לא בחלה בפניה לכלובי ע"מ לסכסך בינינו, תוך הלשנה על התבטאות אלימה, לכאורה, שלי בפורום, שברור לכל מי שקורא אותה שלא נכתבה ברצינות. נקמנות דווקנית, שאין לי מושג מה מקורה. אם מישהו תוהה, אגב, כלובי לא גילה לי את זהות המססך, אלא הסקתי זאת בעצמי.

עקב כך, ימי, או שעותי כאן בכלוב ספורים, ככל הנראה, בגללה, והכי גרוע בעיני שאין לי מושג מה גרם להיפוך הזה מצידה. מעולם לא כתבה לי מה עשיתי, שגרם לה להפוך מידידה ואוהדת, ל.. ובכן, למי שהפכה להיות. לא ניתנה לי אפילו הזדמנות להתנצל, במידה ובאיזשהי צורה פגעתי בה.

והתגובה שלי ממש לא איומה, אלא כתובה בקמצנות רחמנית. עם זאת, אני מודה שכתבתי אותה בכוונה כדי לתת לה לטעום קמצוץ מהתרופה שלה. אגב, אין לה מה לחשוש, כשתהיה פסיכולוגית (קלינית, כן קלינית - את שוכחת את הבלוג של עצמך, אנג'י), אני לא אחשוף אותה. סיבה אחת, היא שאני לא יודע מי היא, אפילו לא מה שמה (לא שזה מעניין אותי בכלל), אך הסיבה העיקרית, היא שהלשנה, בוגדנות וסכין בגב, זה הקטע שלה, לא שלי.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 29 ביוני 2018
כף דלי טרקטור וארגז חול
או שאולי תלכו 10 צעדים גב אל גב ותגמרו את הגנון הזה זריז

עם אקדחי מים או עדיף

שתן חתולים
Skaro​(שולט)
Skaro​(שולט) • 29 ביוני 2018
MagisterDolor כתב/ה:
The Great OZ כתב/ה:
בזמן האחרון כל דיון כאן הופך למלחמה...

צודק.
הלכתי להכין פופקורן.

צריך עוד פופקורן... ושתיה..
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 29 ביוני 2018
ArchAngel כתב/ה:
יש הבדל בין לציין שמישהו מעלה תמונות שלו ממסיבות בדס"מיות ומשתף בחוויות בהקשר למה שכתב, שזה עניין של מה בכך בכלוב, לבין לחטט למישהו שנה אחורה בבלוג ולהוציא משם דברים ולהציג אותם בקיצוניות תחת הכותרת "בעיות פסיכיאטריות", בלי קשר למה שטען בכלל. ככה בקטנה, לא הבדל גדול.

יש בזה משהו. הוא הגזים. מה גם, שבכל מה שקשור לאתיקה וטיפול את האחרונה שאפשר לבוא אליה בתלונות. בכלל, אם יש משהו שאין בינינו ויכוח זה העתיד המבטיח שלך כפסיכולוגית.

לא עשיתי מדרג. אבל גם הפוסט הראשון היה תוקפני - גם אם ילדותי משהו לדעתי - ולכן עשיתי את ההשוואה.