שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום צריכה רעיונות לא שגרתיים

hrgiger
לפני 5 שנים • 2 ביולי 2018
hrgiger • 2 ביולי 2018
באמת? בפוסט הזה לא ראיתי זאת אלא את ההיפך, אם זה אכן כך אז אני אקח את דברי בחזרה.

אבל, כן אוסיף ש"אני מתנהג לא יפה כי הוא התחיל" זה קצת חסר טעם ומזיק לפורומים, אני הייתי בוחרת בהתעלמות.
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 2 ביולי 2018
העונש הכי קשה לעבד . ההתעלמות. ללא אפשרות ליצור קשר עם השולטת . ואולי לאפשר לו ליצור קשר איתה רק דרך נשלט אחר שלה בצורה מבוקרת.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 2 ביולי 2018
ניתוק הקשר לצמיתות ,בין העבד למלכה.
ופעם בשנה ,שליחת מסרון,מהעבד המחליף
ובו ,מסרון ,מאת המלכה,לעבד המנושל לצמיתות ,
כאשר ,שולח המיסרון ,הוא מפלפונו של העבד המחליף.

"קפד ראש,עבד מתעווז"
@
נשלטת מלמעלה​(מתחלפת)
אני לא חושבת כל אחד/ת יכול פה לייעץ לך, כי מה שלא מהנה לאחד, יכול להיות מאד מהנה לשני.

רק את (או מי שמכיר/ה את הנשלט הספציפי הזה) יכולים לחשוב ולדעת מה עושה לו טוב ומה לא. התעלמות יכולה להיות פוגעת בשני הצדדים, ואז את מענישה גם את עצמך, יכולתי לומר לשים לו חגורת צניעות לזמן ארוך, אך מצד שני יש כאלה שנהנים מזה.

תחשבי עם עצמך מה יכול להיות לו לא נעים ותחליטי לבד.... זאת העצה הכי טובה.
גבעות​(נשלט)

מאוכזב מעוד פוסט עונשים... אבל מושיט יד.

גבעות​(נשלט) • 2 ביולי 2018
אפילו את הכותרת העתקתי מפוסט קודם.

אז קודם סוטרת יקרה, הנה ההצעה שלי* לעונש לא שגרתי. ייקח העבד את מחשבו וייכנס לקישור הבא:
https://pippinbarr.github.io/itisasifyouweremakinglove/
האתר הינו בטוח ויזואלית גם למי שגולש כעת בציבור ומעוניין לחוות את תוכנו, ועובד גם בסמארטפונים. שיוכיח לך שהוא יודע לאהוב כמו שאת אוהבת לחשוב על עונשים!

שאלה לי אלייך, סוטרת. 5 שנים החשבון פתוח בכלוב. 3 פוסטים בפורום (2 כאן, האחרון ב...פוסט עונשים לנשלטת שהגיע לשמונה עמודים). בחייך? זה מה שאת מביאה לשולחן? אין לך מאיפה לשאוב עוד רעיונות? בפרפרזה על הפרופיל שלך, לי אין סובלנות לספאמרים. כמעט כל התגובות בעמוד הראשון ענו לך במדוייק על מה שביקשת, מכאן זה לא קשור אלייך.

גייגר, התגובות המוכיחות באות לדעתי מהעייפות של חלקנו מהטרוניות של הפוסטים האלה. מסכים איתך שדרך ארץ קודמת, אבל לא לגבי ההתעלמות. כאשר מתעלמים נפתחים עוד ועוד פוסטים שכאלה, הם מקבלים את אותן תגובות**, ובסופו של יום נשארת עם פורום מדולל שאין בו שום דבר חדש לקרוא. הציפייה שלך מכל פוסט חדש עוד בטרם נכנסת אליו תהיה נמוכה, ויום אחד תמצאי שכל האנשים שכן אהבת לקרוא לא פשוט מתעלמים יותר אלא נדדו לפורום אחר באתר אחר רק כי הרמה אינה לשביעות רצונם. הראייה הזו די צופה שחורות אבל הנה שני קישורים לסיפורים על פורומים וניליים שעוברים בדיוק את אותו תהליך כרגע:
כשמשנים עיצוב לאתר הבית, וכל הנראות של הפורומים הולכת פקקט- https://www.reddit.com/r/redesign/comments/8gqbfi/this_is_ridiculous_please_for_the_love_of_god_get/
כשבעל הבית של הויקי מחליט לשים סרטוני וידאו מבלי להתייעץ עם עורכי התוכן ומנהליו:
https://kotaku.com/fallout-fans-continue-to-struggle-with-the-company-that-1826988569

אני מאמין שחייב להיות איזשהו איזון בין ניהול רשמי ושל הקהילה בפורומים, ואני לא מכיר אם לכלוב יש מנהלים מלבד כלובי. בטח לא כאלו שאחראים על ניהול תוכני הפורומים (החלפה בין הבנים על הבנות לבנות על הבנים כשנפלה טעות למשל, נעילת דיונים..). יש אכיפה ממה שראיתי אבל היא עוסקת בעיקר בתכנים לא חוקיים ובדיונים שאיבדו כל רסן וזה נדיר.
לחילופין, יש את המודל של 4Chan מכל המקומות שאומר קודם כל תשתף 6 תמונות רלוונטיות לפני שאתה מבקש עזרה מהקהל למצוא אחת שאתה מחפש. אפשר מאוד בקלות להתאים אותו למחוזותינו בדרישה הבסיסית לשתף את הרעיונות לעונשים, לחדרי ציוד מאובזרים, לבגדים משומשים שכבר איתרת ושהם לא בדיוק מה שאתה מחפש. אחרת? הדיון ננעל/נמחק. אין סיבה לתת לזבל הזה להישאר בפורום.

* תודה ל-rockpapershotgun.com שגילו לי את המשחק הזה.
** על אף שהתגובות לפעמים באמת מניבות פנינים.
כפוף

אכלת אותה סוטרת

כפוף • 2 ביולי 2018
אבוד לך!
מזוכיסט הוא בלתי מנוצח, הוא נהנה מכל מה שהוא לא נהנה, את הקרב הזה הפסדת מראש.
מה שנותר לך הוא גם ליהנות מהמשחק ואם את עד כדי כך קמצנית ואינך מסוגלת לשאת את המחשבה שהעבד שלך נהנה מהסבל שאת גורמת לו, אני ממליץ לך מכל הלב להחליף מקצוע – חבל על הבריאות.
hrgiger
hrgiger • 2 ביולי 2018
תודה גבעות, גם על ההסבר גם על הדרך שהעברת אותו.
אני מבינה (ואפילו מסכימה) עם החשש מדילול הפורום, אני מניחה שבאופן אישי יותר חורה לי תגובות לא מכבדות (אני קצת פריקית של נימוס, סורי (: ).
אני הצעתי התעלמות כמשהו נגדי להשתלחות, אפשר ורצוי להעיר בצורה מכבדת אם צריך.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 2 ביולי 2018
גבעות, אתה איש מעניין. נעים לקרוא את התגובה שלך.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 2 ביולי 2018
5000שח פלוס מעמ לרעיון. בהעברה בנקאית
בלוסום​(לא בעסק)

נ"ב

בלוסום​(לא בעסק) • 2 ביולי 2018
מה שיותר מפריע לי מאשר חוסר הנימוס
הוא חוסר הרצון הבסיסי של הצד השולט להשקיע ולו גרם של מחשבה ומאמץ בלהמציא ולהתאים עונש המותאם אישית לנשלט/ת שלו/שלה.
התגובות הלא נעימות שלה בפורום רק הדגישו לי את חוסר הרצון בלהשקיע. אני אישית מפרשת זאת כעצלנות.