שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים........... מה אתם מרגישים כאשר אתם רואים אשה נשלטת?

Snitch
לפני 5 שנים • 21 ביולי 2018
Snitch • 21 ביולי 2018
Enav26 כתב/ה:
כשאני רואה נשלט... ליבי נחמץ
איך זה בכלל נורמלי ? לראות גבר מושפל וכנועה שזה כזה.. ממש ניראה לי נגד הטבע...
איזה בזבוז
*איך זה נראה מהצד השני*

נראה הגיוני ולגיטימי. לא מבין את אלו שנפגעים מכך שצד מסוים לא מתחבר לדרך שלהם.
אף אחד לא ביטל דרכים אחרות, פשוט פחות מתחברים אליהן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 ביולי 2018
שדה כתב/ה:
אבל אם יש משהו באמת חסר תכלית הוא השיח הנזפני והמתקרבן שכל כך נפוץ פה. שיח מאשים, ופאסיב-אגרסיבי, שתמיד מחפש איך א׳ עשה דה-לגיטימציה לב׳, ותמיד מעביר לשם את כל משקל הכובד.

נזיפה, פאסיב-אגרסיב והתקרבנות זה דווקא בדיוק מה שפותח השרשור עשה עם "הבעת הצער" שלו כלפי נשים שלא עושות "את הדבר הנכון".
וזה באמת מה שחסר תכלית כאן, כי מה כבר אפשר להגיב על שרשור כזה בהנחה וזורמים איתו? "כן אחי, מסכנות הנשלטות, הן לא מבינות מה טוב להן" או "איזו טיפשונת אני! סליחה שאני נשלטת, לא יחזור שנית"?
לציין שהוא עושה דה-לגיטימציה לנשלטות זאת פשוט עובדה, כי הוא לא באמת מעוניין לשמוע מה יש למושא הדיון שלו להגיד אלא לנזוף בבחירתן "צובטת הלב", בתקווה שעוד נשלטים יגיבו בצורה פאסיבית-אגרסיבית "מרחמת" כמוהו, כי כמובן שרק אליהם הוא הפנה את השאלה.
אלו המטיפים לחופש הביטוי חייבים להבין שהוא דו-צדדי, ואם לו מותר "לרחם" על נשים שלא תואמות את הפנטזיה שלו, לאותן הנשים מותר להגיב על זה במקום להגיד אמן.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 21 ביולי 2018
ציטוט: ואם לו מותר "לרחם" על נשים שלא תואמות את הפנטזיה שלו, לאותן הנשים מותר להגיב על זה במקום להגיד אמן.

...
מברך על הגוף שלה והיא עונה אמן
HappyHusband​(נשלט)

Re: נשלטים........... מה אתם מרגישים כאשר אתם רואים אשה נשלט

HappyHusband​(נשלט) • 21 ביולי 2018
israelislave כתב/ה:
לי זה גורם לצביטה בלב, לתחושת צער, להרגשה שמשהו מאד מאד מאד לא נכון ב"תמונה" הזו.

אם היא נשלטת ע"י אישה, אז מחרמן אותי פי 10 כי אני מפנטז על להיכנס להיות עם שניהם. לכן אישית, אני מעדיף לסביות כדי להגיע לסיפוק עצמי.
אם נשלטת ע"י גבר - מעניין, תלוי במצב רוח שלי ועדיף משהו לא קשה.
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 21 ביולי 2018
בכוח המוח כתב/ה:

אבל, אם תפתחי פוסט בפורום דתי, ובו תשתפי שאת חשה צער על האנשים שחיים חיים דתיים, ושמשהו מרגיש לך בזה לא נכון ומתחמץ לבך עליהם...

תקראי אותו שוב ואת ההסבר שלו. להבנתי הוא לא חש צער על נשלטות או שמתחמץ לבו עליהן. הוא לא מדבר עליהן אלא על עצמו.

הוא מתאר השקפת עולם אישית שלפיה נשים הן שולטות, ולכן לא יעלה הדעת להכות אישה או להשפילה. וכשהוא רואה דבר כזה, בלי לשפוט, הוא עם עצמו חש צער ואי-נוחות עם הסיטואציה. די ברור לי שזה הכיוון של מה שהוא אמר.

כשאני רואה ערמות של ספרים זרוקות אני חשה צער וצביטה. זו לא ביקורת על הזריקה שלהם או דה-לגיטימציה. זה פשוט כי משהו נחמץ בי, אני מרגשיה שזה לא מקום הולם בשביל ספרים. אני בטוחה שהאנלוגיה הזו אינה מושלמת, אבל יותר מכך חושבת שראוי לשחרר את הרסן בדיון כזה.

הדברים על התקרבנות ממש לא התייחסו אליך. את לגמרי לא נקראת כך בעיני. ועם חלק גדול מהדברים שלך, ועל האופן שבו חווים נשלטים, אני נוטה להסכים. רק אני חושבת שביקורת כזו, או תובנות כאלו מעניינות יותר במסגרתו של שיח רגשי שבו אנשים יכולים להרהר באמירותים מאשר בשיח כל כך שיפוטי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 21 ביולי 2018
אצל האישה זה צורך במראה עיניים יותר מאשר באוכל ושתיה .
אצל הגבר זה צורך באוכל ושתיה לפני מראה העניים .

האישה הזאת שם הצורך שלה שם זה שיראו אותה .
זה כל מה שהיא צריכה .עוד לפני הצורך לאוכל ושתיה .
אז מי שמוכן לעזור לה .שיסתכל
שדה​(שולטת)
שדה​(שולטת) • 21 ביולי 2018
Mary Jane כתב/ה:

״שיח רגשי פתוח״ - אלו הם רגשותיי בנושא והנה אני מביעה אותם, באותה הלגיטימיות.
לכנות זאת התקרבנות - זו התקרבנות של ממש.

לא טענתי לרגע שמה שאת כותבת אינו לגיטימי.
אבל "רגש" הוא לא מילה נרדפת לכל הרהור שחולף בראשך. כשאת שופטת מישהו את לא מבטאת רגשות. שיפוט זה לא רגש.

להציג דברי ביקורת, נזיפות ואישומים כרגשות אותנטיים זה פאסיב אגרסיב.
להאדיר עוול ולטפח פגיעה זו התקרבנות.
israelislave
לפני 5 שנים • 22 ביולי 2018
israelislave • 22 ביולי 2018
בפעם השלישית, ולאט, שכל אלו שמחפשות בעיה לכל פתרון יבינו וירגעו...

לא שופט אף אחד. קטונתי. בדיוק כמו שכל חיי לא אהבתי ששפטו אותי.

ביני לבין עצמי, כמי שאוהב ונהנה להיכנע לנשים ספציפיות להן אני בוחר להיכנע, מוזר > לי < לראות כניעה מרצון של אשה לגבר, זהו. בשביל הנפש הפרטית שלי זה לא נכון, לתפיסת עולם שלי זהו.

לא מבין למה אנשים מתעקשים כל הזמן לחפש "שנאה" אצל אחרים, איזו מרירות קבועה גורמת להם לחשוב שכולם נגדם. חבל שכך.

שבוע טוב לכולם.
Mary Jane
לפני 5 שנים • 22 ביולי 2018
Mary Jane • 22 ביולי 2018
שדה כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

״שיח רגשי פתוח״ - אלו הם רגשותיי בנושא והנה אני מביעה אותם, באותה הלגיטימיות.
לכנות זאת התקרבנות - זו התקרבנות של ממש.

לא טענתי לרגע שמה שאת כותבת אינו לגיטימי.
אבל "רגש" הוא לא מילה נרדפת לכל הרהור שחולף בראשך. כשאת שופטת מישהו את לא מבטאת רגשות. שיפוט זה לא רגש.

להציג דברי ביקורת, נזיפות ואישומים כרגשות אותנטיים זה פאסיב אגרסיב.
להאדיר עוול ולטפח פגיעה זו התקרבנות.

שיפוט, רגש, ביקורת - וואט אבר. עצם ההצבעה על דברי הבל ו/או היטפלות לאחר ולשונה ממך שלא לצורך חשובים בעיני. כן מגוחך בעיני לכנות זאת, על דרך ההיפוך, פאסיב אגרסיב, בעוד שפאסיב אגרסיב מגיע מצד אחר - אבל גם כאן, שיהיה.
יש מי שבוחר לנתח את המניעים הפסיכולוגיים העומדים מאחורי פתיחת שרשורים כגון אלה, כפי שנעשה קודם באופן אינטליגנטי למדי. כשלעצמי, בדרכ פחות מתעניינת בתסביכים נפתלים שמביאים אנשים לקשקש את קשקושיהם עלי פורום.