סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר חדש לקהילה (+סקר)

המרכז למיניות אלט'
לפני 5 שנים • 25 ביולי 2018
המרכז למיניות אלט' • 25 ביולי 2018
לא כתוב שאנחנו מקבלים תרומות מ2014... כתוב תודה לכל האנשים שתרמו. הכוונה לתרומה בהתנדבות. לא לתרומה חומרית.
לא הייתה תרומה חומרית ויותר מזה, עדיין כאמור אין חשבון בנק לאירגון שזה עתה הוקם. את הכסף בדברים שכן היה צריך לשלם עליהם שילם מייסד האירגון.
המרכז למיניות אלט'
זאלופון כתב/ה:

.... במיוחד אם אפשר לצרף אנשים שרחוקים מן האקדמיה וקרובים לקהילות שלהם. הם יידעו טוב יותר כיצד ניתן לקרב ולהנגיש. אני, אפילו חלופה למילה "פרקטיקות" שנשמעה לי אקדמית מדי הסתבכתי למצוא, כי גם אני תוצר של הסביבה הזו וחושב במונחים האלה...

תודה רבה, חומר טוב למחשבה.

רק בנוגע למצוטט - אנחנו קמנו מתוך הקהילה, נשמח לעוד אנשים מכמה שיותר תחומים ותת-קהילות בשביל להעשיר את הפעילות. כל אחד מאיתנו קרוב לקהילה שלו בצורה כזאת או אחרת. כמו שאתה יודע, מי שנמצא בכלוב לא בהכרח הולך לדאנג'ן, או לסדנאות שיבארי וכאלה. במיוחד את הפעילויות השונות והעשייה השוטפת אנחנו רוצים לעשות בכמה שיותר שיתוף עם הקהילה ומתוך הקהילה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 25 ביולי 2018
שיהיה בשעה טובה ומוצלחת!

עם זאת, יש משהו שמטריד אותי.

אני מבין את הצורך לאסוף סטטיסטיקה על קהל המגיעים לאתר, כולל איסוף כתובות IP ונתוני Browser.

אני מבין גם את הצורך בסקר צרכים מקיף.

רק שלדעתי מישהו/י לא שקלו עד הסוף את המשמעויות של הצירוף של השניים ביחד...

למי שרוצים למלא את השאלון ו/או להגיע לאתר ביותר אנונימיות, הנה קישור למאמר על אתרים שמאפשרים גלישה אנונימית
https://www.lifewire.com/free-anonymous-web-proxy-servers-818058

בהצלחה!
המרכז למיניות אלט'
תודה רבה דן קאפ!
ותודה רבה לתרומתך לאורך הדרך.

נקודה חשובה - הסקר לא נמצא על הסרבר שלנו, אלא על הסרברים של פלטפורמת השאלונים. גם זמן הגלישה בו אנשים ממלאים את הסקר לא נחשב לפעילות בתוך האתר שלנו וכך איננו יודעים איזה IP ענה על איזה סקר. בפלטופורמת הסקרים מסומן Anonymous Responses לקולקטור. כלמר לא נאספות כתובות ה-IP של ממלאי הסקר בכלל.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 25 ביולי 2018
שיהיה בהצלחה.
אבל לא הבנתי למה אתם מבקשים מהמטופל לשמור
על חסיון המטפל במהלך הטיפול ואחריו.
המטפל מתייחס לנפש המטופל שמולו ולא נוקט עמדה בעד או נגד.
לדוגמא מטופל יהודי ידרש להסתיר את זהות המטפל שלו בטענה שהוא
עובד עם אוכלוסיה ערבית שלא תקבל את זה יפה שהוא טיפל ביהודי.
או מטופל הומו ישמור על זהות המטפל מפני שהוא עובד עם הומופובים
והמטפל לא רוצה לאבד את האוכלוסיה הגדולה הזאת. וכו וכו..
ככה זה עובד אצל הפסיכולוגים ?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 25 ביולי 2018
יש פה כמה אנשים שלומדים/עובדים כפסיכולוגים.
אשמח לשמוע את דעתם על הסוגיות שעלו כאן.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא, לא אצל פסיכולוגים. אצל שאר האוכלוסיה. בעולם של עצמאי שתלוי בדעת קהל לצורך פרנסתו, רושם הוא הכל.
לא קשה למצוא מקצוענים מכל מיני תחומים שרוצים שעבודות מסוימות שהם עושים יישארו, איך אומרים, בשושו.
אני חושב שההבדל הוא בין מטופל הומו אחד לבין מטפל שעובד במרכז לגייז. השני מקושר לקהילה, קישור שעלול להיות בעייתי עם יש לו, נניח, גם מטופלים דתיים.
זה קצת כמו שחקנים שפוחדים מטייפקאסט.