המרכז למיניות אלט'

מין / מגדר
אישה
מי אני
לתשומת לבך: פרופיל זה מופעל על ידי מספר אנשים - אם ברצונך להתייעץ או לשאול שאלה באופן דיסקרטי נא לפנות אלינו בעמוד יצירת הקשר באמצעים המופיעים בו.

מרכז חברתי קהילתי בע"מ (חל"צ) הוא אירגון ללא מטרות רווח אשר מפעיל את אתר המרכז למיניות אלטרנטיבית. המרכז הוקם כדרך לקדם שיח סביב מיניות ועל מנת לקדם א.נשים וקהילות בעלי רצונות מיניים ואינטימיים השונים מתכתיבים חברתיים עכשוויים. א.נשים כאלו יכולים להיות אנשים שמתעניינים
בבדס"מ, פטיש, סווינג (Swing), יחסים פתוחים, פוליאמוריה, א-סקסואליות או בכל סוג אחר של אינטימיות ובלבד שתתקיים בהסכמה מודעת, הנובעת מרצון , בין בגירים. המרכז הוא שילוב בין עבודה קהילתית, מקצועית ומחקרית. הצוות שלנו מורכב ממטפלים, יועצים ומתנדבים, אנשי מקצוע מתחומי העבודה הסוציאלית, הפסיכולוגיה ובריאות הציבור ומתנדבים מתוך הקהילות השונות של מגוון מיני. מטרותינו הן לתת מענים חברתיים תוך גישה חיובית כלפי מיניות ויחסים, מתוך היכרות עם עולמות התוכן של סוגי המיניות והיחסים השונים ולפי הצרכים היחודיים לא.נשים אלו. כיום אנו מעניקים שירותים כגון טיפול ויעוץ מודע מיניות, טיפול למרחוק, וסדנאות לאנשי מקצוע. המרכז שואף להגשים אינטרסים משותפים לקהילות כגון הפצת ידע במוסדות רפואה, משטרה, רווחה, משפט, טיפול וחינוך. המטרות אותן נבחר לממש והיכולת שלנו להצליח תלויים בכן.ם – עזרו לנו בתרומה, בהשתתפות בסקר הצרכים ובהתנדבות.

אנחנו גם בפייסבוק
גבולות
הסכמה הנובעת מרצון בין בגירים
האתר שלי
חדשות

אנחנו מחפשים מתנדבים/ות :)
בואו.נה לסדרת ההרצאות החדשה שלנו: בכאב מצאתי אושר
תאריך עדכון
24 במרץ 2022
תאריך הצטרפות
3 בנוב׳ 2014
  שלחי הודעה