אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר חדש לקהילה (+סקר)

המרכז למיניות אלט'
לפני 5 שנים • 26 ביולי 2018
המרכז למיניות אלט' • 26 ביולי 2018
נימפומניה ריגשית כתב/ה:

קראתי מעט תגובות פה וזאת תגובה חשובה שארצה להסביר ולנסות להפנות שאלה.
ברור לי שבערך נגיד 80% מהאנשים אשר יפנו לאתר לעזרה לא היו מתחום הטיפול כלומר פסיכולוגים/ עובדים סוציאליים/ סקסולוגים לקבל עזרה....
אלא אותם אנשים שלא מבינים בתחומים האלה.
בתור מישהי שלומדת פסיכולוגיה
השאלות שהוא אעלה הן שאלות אטיות שגם פרופסורים לפסיכולוגיה יתקשו לענות.
לי בתור פסיכולוגית לעתיד יש קצת סיכון בטענה שלכם שחסיונם של המטפלים סודי, ולמה?
תן לי להסביר.
נצא מנקודת הנחה שא׳ שם בדוי היא פסיכולוגית קלינית עם סכיזופרניה? אתה חושב שהמטופל לא צריך לדעת את זה? האם זה לא יכול להשפיע על הטיפול?
אתה חושב?
בוודאי שכן.
כשאדם מן השורה ילך לחפש פסיכולוג הוא יעשה בדיקות קלות על אותו האדם.
אני אתן דוגמא חברה שלי פנתה לפסיכולוגית שלא מוכרת בלי המלצות בלי לברר מי היא בלי לברר אפילו איזה סוג פסיכולוגית שהיא, יש שיגידו שהבחורה תמימה, אולי.
ואז קרה דבר מוזר החברה ספרה לי שהפסיכולוגית נוטה לבטל פגישות למרות שהיא ספרה לה על הדחיפות של הצורך במפגש וכל פעם היתה קובעת איתה במקומות ציבוריים כמו מסעדות וכאלה.
כי כנראה אין לה קליניקה.
מה הדבר הראשון שעלה לי לראש? שהיא לא פסיכולוגית כלל.
אז אני שואלת אותך, איך אתם יכולים לתקוף את זה אם אתם שומרים על חיסיון של המטפלים?
אני מבינה את הרצון שלך לשמור על אלה שבאים לעשות ממלכת קודש
אבל לדעתי, זו דעתי בלבד
המטופלים הם אלה שזקוקים להגנה, ולא להפך.

אצלינו מודעים לצרכים של המטופלים שלנו ושל המטפלים שלנו (שחלקם גם מזוהים עם נטיות או יחסים כאלה ואחרים). החיסיון של המטפלים שלנו לא בא על חשבון החיסיון של הלקוחות. כל לקוח יקבל את הפרטים של המטפל ובוודאי שיוכל לקבל פרטים מקצועיים ולעשות את כל הבדיקות שהוא מעוניין בהם - אמנם המרכז שלנו עובד עם אנשי מקצוע מוכשרים פורמאלית עם המסמכים והרשיונות המתאימים. אין אצלינו דבר כזה מישהו שמתחזה וזאת עבירה על החוק. למה את חושבת שאם אנחנו מגנים על המטפלים שלנו בזה שאיננו מפרסמים את שמם ברבים, אנחנו לא מגנים על הלקוחות שלנו? אנחנו לא נותנים לכל אחד להירשם אצלינו כמטפל, יש כאן עבודת צוות והכשרות.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 ביולי 2018
האם הכסף שאנו משלמים על טיפול הוא בשביל לממן את שכר המטפלים? או/גם בשביל המרכז הקהילתי?
המרכז למיניות אלט'
כפי שהזכרנו קודם - האירגון גובה מהמטפלים 15% מהכנסות הטיפול (לפני הנחה), על מנת לכסות את הוצאות הניהול של המרכז הטיפולי - למעט במקרה של הטיפול אצל סקסולוגית ספציפית. השאר הוא שכר מטפלים. אגב, המטפלים הם לא מי שהקימו את האירגון, אלא מטפלים שאספנו אחרי שכבר התחלנו.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 ביולי 2018
עוד שאלה:

מה הכוונה "קמפיין ליצירת סביבה בטוחה יותר באירועים"? אפשר דוגמה?

בנושא אחר, למען האמת, הייתי מעדיף שצה"ל לא ישתף פעולה עם קמפיין כזה. צריך לוליינות רטורית מרשימה במיוחד בשביל לבוא לצה"ל בטענות על יחס שלילי לקהילה הבדסמית או בכלל לדרוש מהצבא להתייחס לאוכ' כזו. זה גם בזבוז של משאבים.
המרכז למיניות אלט'
הנקודה המשיקה שלנו עם צה"ל יכולה להיות סביב מרכז מהו"ת. שהוא המרכז לנפגעות תקיפה מינית. יש לא מעט חיילות וחיילים שבדיוק הפכו לחוקיים בשביל כל מיני מקומות. הכוונה לא לתקוף את צה"ל כלא-מקבל. אלא לתת למרכז מהו"ת כלים לעבודה עם האוכלוסיה.

זה סתם רעיון לדוגמא - קמפיין ליצירת סביבה בטוחה באופן רעיוני זה משהו שיכול להיות פורום פתוח לנושא והפעילות שתעלה ממנו יכולה להיות המון דברים... החל מיותר dm או מישהו שעומד בכניסה למסיבות ומסביר או כל דבר שאנשים יעלו ויהיה ריאלי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רוצה לקחת רגע להגיד את דעתי למה המרכז נחוץ.
כמה פעמים אנשים שאלו פה אם בדסמ הוא בעיה נפשית?
כמה פעמים שאלו איך מבצעים איזושהי פרקטיקה בדסמית?
כמה פעמים שאלו "שולט/ת אמר לי שבדסמ זה כך וכך. האם זה נכון?"
כמה מקרים של אונס והטרדה?
כמה פעמים עלתה שאלה רפואית לחלוטין?

אלה כמה דוגמאות בודדות לדברים שאנחנו רואים בפורום מדי יום, כמעט.
האם לא רצוי שיהיה מקום שיוכל לספק מענה לכל אלה? (ולו רק כדי להפחית שרשורים בפורום)
איני יכול לספק מענה לשאלות שהופנו למרכז. באמת מעניין לקרוא את הדיון ולהבין יותר, ואולי באמת יש מקום לתיקונים.
אבל, לדעתי, הצורך אמיתי.
(אם יש הדרכה על סאונדינג, נא להודיע לי, שאוכל לרשום את אדוני)
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 ביולי 2018
לדעתי הצורך בוער מאוד, ואני לא רוצה שביקורות מוגזמות יצוטטו את היוזמה.
אני כן רוצה שהמרכז יוציא נייר כוונות מסודר.
בדיוק ראיתי אתמול נייר מטרות שגיבשו הארגונים הלהטבי, וזה דבר מרגש וחשוב.
ברור שאנחנו עוד לא שם, כי הקהילה שלנו היא כמה עשורים מאחורי הקהילה הגאה בכל הנוגע לעובי דפנות הארון, להכרה בצורך.
אבל נייר כוונות הוא חשוב. ולא כדאי לחכות איתו חודשים ארוכים.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
דרקן ראהל כתב/ה:

האם לא רצוי שיהיה מקום שיוכל לספק מענה לכל אלה? (ולו רק כדי להפחית שרשורים בפורום)
איני יכול לספק מענה לשאלות שהופנו למרכז. באמת מעניין לקרוא את הדיון ולהבין יותר, ואולי באמת יש מקום לתיקונים.
אבל, לדעתי, הצורך אמיתי.

זה מאוד אינדיוויאלי, איך בדיוק תוכל לקבל תשובה חד משמעית מאיזשהו מרכז?
שאלות רפואיות צריכות להיות מופנות לרופא!!! אולי זה לא נעים, אולי זה מביך ויש סיכוי גדול שהרופאים לא יבינו או אפילו יסתכלו עליך בצורה קצת ביקורתית אבל התפקיד שלהם זה לטפל בחולים וכל מה שתגיד מוגן בחסיון רפואי.
אם התגובה לא נאותה או מעליבה אפשר בהחלט להתלונן ואם רופא חושף את המידע הרפואי אפשר לשלול לו את הרשיון.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
The Great OZ כתב/ה:
עוד שאלה:

מה הכוונה "קמפיין ליצירת סביבה בטוחה יותר באירועים"? אפשר דוגמה?

בנושא אחר, למען האמת, הייתי מעדיף שצה"ל לא ישתף פעולה עם קמפיין כזה. צריך לוליינות רטורית מרשימה במיוחד בשביל לבוא לצה"ל בטענות על יחס שלילי לקהילה הבדסמית או בכלל לדרוש מהצבא להתייחס לאוכ' כזו. זה גם בזבוז של משאבים.

בצה״ל עסוקים מידי כרגע בלהפריד בין נשים לגברים ובלתלות שלטים על לא להשתמש במים חמים במקלחת כדי למנוע חילול שבת, נראה לי שבדס״מ זה לא בדיוק בסדר העדיפויות.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 26 ביולי 2018
Green eyed girl כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:

אבל, לדעתי, הצורך אמיתי.

זה מאוד אינדיוויאלי, איך בדיוק תוכל לקבל תשובה חד משמעית מאיזשהו מרכז?
שאלות רפואיות צריכות להיות מופנות לרופא!!! אולי זה לא נעים, אולי זה מביך ויש סיכוי גדול שהרופאים לא יבינו או אפילו יסתכלו עליך בצורה קצת ביקורתית אבל התפקיד שלהם זה לטפל בחולים וכל מה שתגיד מוגן בחסיון רפואי.
אם התגובה לא נאותה או מעליבה אפשר בהחלט להתלונן ואם רופא חושף את המידע הרפואי אפשר לשלול לו את הרשיון.

לא הבנת. הוא לא מתכוון שהמרכז אמור להציע שירות רפואי, אלא שהמרכז שם לו למטרה לחנך את האוכלוסיות הרלוונטיות - רופאים, שירותי רווחה וכו'.
תחשבי כמה נפלא יהיה אם יותר רופאים יקבלו הדרכה על בדסמ, וידעו לא להיות שיפוטיים.

כמה נפלא יהיה אם במקרה של אסון תוך כדי סשן (למשל התקף לב של אחד השותפים, בלי שום קשר לבדסמ) - שוטרים שיגיעו לזירה לא יטיפו לשותפים "נו, עכשיו תלמדו לא לעשות שטויות כאלה", משפט שהם לא היו חולמים לומר לווניליים שאחד מהם חטף התקף לב באמצע סקס.