לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתחילים איתך?

הוא​(שולט)
לפני 5 שנים • 30 ביולי 2018
הוא​(שולט) • 30 ביולי 2018
כוחית,

אני חולק על המשפט הזה "כי ידוע שבדסם הוא בעיקר סוג של סקס ולא סוג של חיבור מיוחד בין אנשים"
אני גם חושב שהצורך בחיבור מיוחד חוצה מיגדר.
והכי הכי כל הטקסט והתאורים שתיארת פשוט סותרים את המשפט הזה אלא אם זה נכתב בציניות או סרקזם .
איה74

טעות בניסוח שלי

איה74 • 30 ביולי 2018
לייזר 1 כתב/ה:
לא כ"כ הבנתי איך הסקת את הדברים האלו מהטקסט שלי?
איפה רמזתי שצריך להתחיל עם כל אחת? למה אני חושב שזה לגטימי לפנות ככה?
ואם שלחתי -
"היי, מה קורה? עוקב אחרייך תקופה, רציתי להגיד לך שאת מסקרנת אותי ואשמח להכיר"
זה ממקום אמיתי? אז אני לא צריך להיות מיוחד ויצירתי?
ואך בכלל אפשר לדעת עם אני פונה לכל אחת או רק אליך? להבדיל מבית קפה כאן אין אינדיקציה אמיתית לקשרים אחרים שמתנהלים במקביל.

וסעיף א' הוא לא כל הפואנטה בעיניי, לכן הוספתי עוד 3 סעיפים שמתקשרים עבורי לאותו עניין.

ואני מבקש, ממקום מאוד חיובי, שנתייחס לא בצורה אישית לשאלות ששאלתי או למה שאת שאלת. אני מעלה כאן נקודות שלמען האמת לא מדברות אלי ספיצפית אבל כן מסקרנות אותי.

אני צריכה ללמוד לא להגיב כלאחר יד באמצע יום עבודה.
הניסוח קלוקל. הכוונה שלי היתה גנרית לגמרי ומהנסוח שלי עולה כאילו פניתי אליך ישירות.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 ביולי 2018
הוא כתב/ה:
כוחית,

אני חולק על המשפט הזה "כי ידוע שבדסם הוא בעיקר סוג של סקס ולא סוג של חיבור מיוחד בין אנשים"
והכי הכי כל הטקסט והתאורים שתיארת פשוט סותרים את המשפט הזה אלא אם זה נכתב בציניות או סרקזם .

לגמרי נכתב בציניות. (:
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 30 ביולי 2018
כן נפל האסימוןicon_smile.gif אני איטי היום
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 30 ביולי 2018
בכוח,
דרך הגבר הטבעית היא קצרה,יעילה ושתקנית.

לכן הוא מתחיל במין ואז היכרות ובסוף שיחות
אם האשה תפגוש אותו ותסרב למין אז תחסך
ממנו ההיכרות והשיחות.
המטרה לקצר הליכים.
האשה רוצה שיחות .כמה ? אולי במשך חודש
אולי חודשיים ,אולי שנתיים. בעקבות השיחות
תבוא היכרות ואז אולי יהיה סקס אם בכלל.
אין וודאות וצריך לעבוד קשה .
שזה בדיוק הפוך מהטבע של הגבר.
אבל בגלל שהגבר תלוי בהסכמה של האשה אז הוא
נאלץ מחוסר ברירה להתאים את עצמו אליה,לדרכה.
דרך ארוכה ומילולית מדי .
H rebel​(נשלט)
H rebel​(נשלט) • 30 ביולי 2018
מעדיף את הפונות בעלות האינטליגנציה החברתית המפותחת
כאלו שמבינות שהן צריכות לפנות אליי כאל אדם , גבר ולא כנשלט . שהן עושות זאת בחינניות ובכריזמה מתובלת בהומור זה גורם לי לרצות להמשיך לדבר איתן .
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
הוא כתב/ה:
כוחית,

זה היה בציניות ; )
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 1 באוג׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 1 באוג׳ 2018
מתהפך כתב/ה:
בכוח,

ממנו ההיכרות והשיחות.
המטרה לקצר הליכים.
דרך ארוכה ומילולית מדי .

+1 לזה

וגם אוסיף את מה שאני חושב..זה לא ממש משנה מה אתה רושם והייתי ממליץ לגברים פה לעשות ניסוי שבו תנסחו מספר הודעות פתיחה ותרשמו סטטיסטיקה של מה עובד יותר ומה פחות, מניסיוני הבנתי שזה לא רלוונטי, הכרתי בחורות מפשוט לרשום "היי אהבתי את הכתיבה שלך" וגם בפעמים שבהן רשמתי פסקאות מורכבות והשקעתי.
מה שהכי חשוב זה איך שאתה נראה, למרות שעדיין יש נשים שאומרות שזה לא חשוב להן אבל בפועל חשוב שתהיה גבוה, שרירי רחב ורזה ועם פרצוף חתיך - אלה הם הגברים המבוקשים והמצליחים, **שנשים פונות אליהם** ופחות אכפת לבחורה מה התוכן של ההודעה (בהנחה שאתה לא אוטיסט או מפגר) ככל שאתה טועם לאידיאל הזה שהוא די אוניברסלי. ככל שאתה מתרחק ממנו אז אתה צריך לפצות על זה.
בקיצור..מוצר טוב לא צריך הרבה שיווק כדי שיקנו אותו, תשים תמונות בפרופיל ותמלא אותו בתוכן סביר אבל אל תחשוב יותר מדי כי זה באמת לא כזה משנה, אם היא בקטע שלך היא תראה עניין, ואם לא תנסה עוד פעם פעמיים שלוש ואז תוותר ותמשיך הלאה...בגלל זה העצה הבנאלית היא "תהיה מי שאתה" כי אתה לא יכול את מי שאתה וזה לא תלוי בך עד כמה אתה מושך מינית.
חלק גדול מהעניין של ביקוש והיצע תזכור שנשים באשר הן מוצפות בפניות מהרבה מאוד(מאוד) מגברים שיורים לכל הכיוונים מה שיוצר "ביקוש קשיח", הגברים שמתנהלים ככה לא מבינים שהם הורסים את יחסי יחסי הכוחות בין המינים עם הגישה של "מה שבא ברוך הבא"...אבל לך תתווכח עם חרמנים מתים.
תזכור שאתה נמצא באתר היכרויות על בסיס מיני אל תסבך את העניינים יותר מדי.
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 1 באוג׳ 2018
היי זורד 20, לא היית יכול להיות יותר טועה; באופן אישי למשל, אתוודה בריש גלי, דווקא אם התחברתי לכמה דברים שכתב איזה אחד ולאיך שהראש שלו נראה מבפנים, או בכל אופן, ליכולת המילולית הבסיסית שלו כפי שהיא באה לידי ביטוי כשהוא ניסח משפט בפרופיל או בבלוג, כל אלו יקרו הרבה לפני שכלל טרחתי לראות אלו תמונות בנאליות הוא שם באלבום שלו. המראה, בדיוק כפי שבכוח היטיבה לשזור במילותיה, הוא נועד רק לוודא שאינו הורס את הפנטזיה של מי שאדם מייצר במוחי מבעד מילותיו. לא נאמר שלמראה אין חשיבות, אלא שהחשיבות שלו לחלוטין יכולה להיות משנית לכל היתר שעוקפים אותו בסיבוב.

"מה" שמושך מינית נשים (או אותי לכל הפחות) זה כשמישהו יכול להחזיק שיחה, שיש לו יכולת לשמר עניין ולא פחות חשוב להתעניין בי, באופן שהוא עקבי, כשהוא מתחזק טיזינג וכשהוא לא יורה כמו ממטרה לכל הכיוונים רק כדי לקבל תשומת לב מכל אחת או מכאלו שהדבר היחיד שמעניין אותן זה המראה או הכתפיים הרחבות שלו. אם הוא חתיך ואידיוט מאד לא סביר שישמע ממני, אלא אם כן הוא ממש יציק לי (רמז: הוא לא ישמע משהו טוב).

מה שכן, תוכן ההודעה עצמה באמת לא הרה גורל, מספיק שהוא מקורי או נונשלנטי - בהנחה שיש על מה להישען בפרופיל, בבלוג או בכתפיים - רצוי השילוש המקודש icon_wink.gif
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 1 באוג׳ 2018
Zord20 כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
בכוח,

ממנו ההיכרות והשיחות.
המטרה לקצר הליכים.
דרך ארוכה ומילולית מדי .

+1 לזה

וגם אוסיף את מה שאני חושב..זה לא ממש משנה מה אתה רושם והייתי ממליץ לגברים פה לעשות ניסוי שבו תנסחו מספר הודעות פתיחה ותרשמו סטטיסטיקה של מה עובד יותר ומה פחות, מניסיוני הבנתי שזה לא רלוונטי, הכרתי בחורות מפשוט לרשום "היי אהבתי את הכתיבה שלך" וגם בפעמים שבהן רשמתי פסקאות מורכבות והשקעתי.
מה שהכי חשוב זה איך שאתה נראה, למרות שעדיין יש נשים שאומרות שזה לא חשוב להן אבל בפועל חשוב שתהיה גבוה, שרירי רחב ורזה ועם פרצוף חתיך - אלה הם הגברים המבוקשים והמצליחים, **שנשים פונות אליהם** ופחות אכפת לבחורה מה התוכן של ההודעה (בהנחה שאתה לא אוטיסט או מפגר) ככל שאתה טועם לאידיאל הזה שהוא די אוניברסלי. ככל שאתה מתרחק ממנו אז אתה צריך לפצות על זה.
בקיצור..מוצר טוב לא צריך הרבה שיווק כדי שיקנו אותו, תשים תמונות בפרופיל ותמלא אותו בתוכן סביר אבל אל תחשוב יותר מדי כי זה באמת לא כזה משנה, אם היא בקטע שלך היא תראה עניין, ואם לא תנסה עוד פעם פעמיים שלוש ואז תוותר ותמשיך הלאה...בגלל זה העצה הבנאלית היא "תהיה מי שאתה" כי אתה לא יכול את מי שאתה וזה לא תלוי בך עד כמה אתה מושך מינית.
חלק גדול מהעניין של ביקוש והיצע תזכור שנשים באשר הן מוצפות בפניות מהרבה מאוד(מאוד) מגברים שיורים לכל הכיוונים מה שיוצר "ביקוש קשיח", הגברים שמתנהלים ככה לא מבינים שהם הורסים את יחסי יחסי הכוחות בין המינים עם הגישה של "מה שבא ברוך הבא"...אבל לך תתווכח עם חרמנים מתים.
תזכור שאתה נמצא באתר היכרויות על בסיס מיני אל תסבך את העניינים יותר מדי.

גיליתי שאנשים יפים לא מוכנים להתאמץ בשיט.

אז כן, זה נותן להם אולי נקודת פתיחה טובה, להתחיל לדבר, לתת להם עוד הזדמנות. אפילו עוד אחת.
אבל לרוב זה לא מחזיק מים.