שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 15 באפר׳ 2023
Zord​(מתחלף) • 15 באפר׳ 2023
זה פורום של סמרטוטים ופמינאציות.
אם אתה רוצה לכתוב פה על הבעיות שלך אתה חייב להתחזות לנקבה.
שים לב כבר מתייגים אותך כרוצח סדרתי פוטנציאלי.
חה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 באפר׳ 2023
Zord כתב/ה:
חה.

אי פעם שכבת עם אשה?
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
Zord​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2023
פרלין כתב/ה:
Zord כתב/ה:
חה.

אי פעם שכבת עם אשה?

לא, אני אינסל מת.
הומוסקסואל בארון.
זכר בטא.
הכי רחוק שהגעתי זה להחזיק יד של ילדה כשהייתי בכיתה ג'.

תייעצי לי בבקשה מה אני צריך לעשות.
האם יש בכלל סיכוי?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
סתם מעניין אותי אילו נשים נגעו בך?

גבר שקורא לנשים נקבות. שלא מאמין לנשים כשמספרות על ניצול. שונא נשים מוצהר.
Zord​(מתחלף)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
Zord​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2023
פרלין כתב/ה:
סתם מעניין אותי אילו נשים נגעו בך?

גבר שקורא לנשים נקבות. שלא מאמין לנשים כשמספרות על ניצול. שונא נשים מוצהר.

מי האומללות? אין סיכוי שאתה סקס טוב.

את יוצאת מנקודת הנחה שכל אישה בעולם (או בארץ) חושבת כמוך וכמו חברותיך. ושהמיינדסט התרבותי הזה הוא נחלת כלל אוניברסלית.

את טועה.

לא כולן עסוקות בלהיות קורבן על בסיס שבועי ולחפש גברים שאשמים בבעיות שלהן.

יש בעולם הזה נשים שאפשרי להתנהג ולדבר איתן כאילו הן חבר גברי. למרות שהן נשיות.

יש בחורות שלא מתחברות לנשים ואין להן חברות כי הן נפגעו מנשים במהלך חייהן, אז הן לא יוצאות מנקודת הנחה שיש ברירת מחדל טבעית שאישה היא טוהר האמת והטוב וגבר הוא שד אלים ורשע.

ולמה צריך להאמין לכל סיפור של ניצול? איפה ההגיון פה. זה כאילו למטבע יש 2 צדדים, אבל רק במידה ומגיע גבר שמספק על ניצול, דאבל סטנדרט.

כמובן מי שלא מאמין, הרי הוא שונא נשים חח
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
זה לא מה שאמרתי. מי מניח שק של סטריאוטיפים על מי?

אני ממש לא חושבת שכל הנשים תמימות וטובות וכל הגברים זאבים איומים ולא חושבת שאתה צריך להאמין לכל סיפור של ניצול. אבל מה שאתה עושה, זורד, ספציפית, זה תמיד לקחת את הצד הגברי. בחיים לא ראיתי אותך מגיב בצורה אובייקטיבית למשהו בפורום, זה תמיד אוטומטית נגד הנשים.

אם תהית איך נראית שנאת נשים, אז ככה היא נראית. היא לא חייבת לבוא עם קללות וסכינים.
מאלף פיות​(שולט)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
מאלף פיות​(שולט) • 16 באפר׳ 2023
אין ולא הייתה טעות גדולה יותר, בכל נושא, מהכללה.
ברגע שנזרקת אמירה כמו "כל הנשים הן" או אמירה שטוענת ש"לא יכול להיות מצב שבו הן צודקות"
אז לא רק שהיא שגויה מראש, הוא גם טיפשית וצריכה לזכות לאותו יחס שמקבלת כל הטרלה אחרת.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023

אם אתה מדבר על מה שכתבתי

אז שים לב שהתכוונתי בכלל לאחד הזוי שהגיב בימים האחרונים, שאשכרה מעודד פגיעה בנשים כי הן דחו אותו בצורה כזו או אחרת. אבל כמה קל לך להיתפס כקורבן של המערכת בה הייאוש שלך ממציאת מישהי הוא אשמתן ולא אשמתך.
רק בריאות.

Zord כתב/ה:
חה.
hapchi
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
hapchi • 16 באפר׳ 2023
טוב חשבתי להגיב אתמול, אבל אני רואה שזה נהיה עוד יותר עיסה אלימה ועצובה.
אז בואו נבהיר משהו חשבו , אף סשן או אף מערכת יחסים עם אף אדם, יכולה להיות תחליף לטיפול עצמי במקורות הכאב.
לבחורציק שמחפש את מערכת היחסים של השליטה: תקשיב, נראה שאתה סובל מעל הכל מחוויה של אלימות פנימית, כלומר אתה אלים כלפי עצמך,עם כל האמפתיה למקום הזה שכולנו חלקים לתקופות אם פחות ואם יותר, אתה צריך לזכור ששום דבר שתעשה מבחוץ, לא יכול להיות תחליף להתבוננות והבנה פנימית של מקורות הכאב שלך. אני יכול להבטיח לך שגם אם אשתך פתאום תראה את האור, ותקבל סשנים כל שני וחמישי עדיין תסבול בצורה לא מעטה. הפתרון לזה הוא למצוא אפיק שבו תוכל דלבר על הכאב שלך, זה יכול להיות מעגל גברים, או תרפיסט מוסמך, או כל מקום שבו תוכל להתבונן על מה שאתה חווה ולתת לו מקום. אתה צריך לזכור שהחוויה הBDSMית היא בסך הכל חלק קטן מהחיים שלך ואם אתה סובל כל כך זה לא בגלל קיומה או היעדרה, אלא בגלל הדברים שמחוברים לך בלב אליה, הפתרון למצוקה שלך היא לא לחפש להעצים את החוויה הBDSMית , אלא למצוא מקום וזמן להקדיש לעצמך ולכאבים שלך. אתה יכול להגיע לסיפוק בחיים שלך ולהגיע לתחושת סיפוק והצלחה, רק המקום שבו אתה מנסה לעשות זאת דרך סשן או מערכות יחסים של שליטה הוא לא המקום הנכון.
Menta​(שולטת)
לפני שנה • 16 באפר׳ 2023
Menta​(שולטת) • 16 באפר׳ 2023
hapchi כתב/ה:
אני רוצה לחדד משהו, שליטה בסגנון מה שנשלטים רוצים, היא אכן מוצר לא קיים בהגדרה, זה לא עניין של "היצע וביקוש", אלא שהמוקד של פנטזיות שליטה ורצון בשליטה, לא כזה רחוק בעיני מכל פנטזיה מינית כלשהי , כלומר כמו פנטזיות אחרות יש בה רכיב חזק של ניתוק מהמציאות. ממש כמו שהפנטזיה שבה עבודה היא משהו שבה מעסים אותך כל היום ואתה מקבל ענבים לפה, זה משקף צורך פנימי כלשהו, אבל זה מנותק ממה שיש במערכות יחסים, לכן אני חשוב גם שכל כל הרבה נשלטים נעלמים כשהם אשכרה מקבלים הזדמנות לסשן/חוויה עם אישה שולטת, הם יכולים להבין אינטואטיבית שהחוויה שיכול להיות שישתתפו בה היא מאוד רחוקה ממה שהפנטזיה נותנת להם. ניקח לדוגמה פנטזיה שבה שולטים לנשלט בגמירות, הפנטזיה זה אומר בעצם , רצף בלתי נגמר למיניות של הנשלט, שגם אם הוא נמנע מהאקט של השפיכה, בפועל הצד השולט בפנטזיה כל הזמן מתייחס למיניות "הנמנעת" שלוץ מיותר לציין שמערכות יחסים גם קצרות ושטחיות לא מתנהגות ככה ולא באמת ניתן לממש בהם פערים וחוסרים הילדות כמו תרפיה שבה הצד השני "מכיל אותך" או לצורך העניין "מצליף בך". הנקודה היא לא האקט הפיזי הספציפי (שהוא מאוד תלוי תרבות, אופנה וזמן), אלא הפנטזיה שמחליפה מקום של רגש בוגר במערכת יחסים שבו מה לעשות בדרך כלל , אין התגשמות ומילוי של הפנטזיה, אלא יש ניסיון לקיים מערכת יחסים אישית , שבה תמיד יהיו חוסרים ואי שלמויות. אולי אחרי מערכות יחסים אפשר לדבר על שילוב יחסי שליטה כרכיב מאוד ספציפי, אבל את הרכיב שהם ממלאים בפנטזיה אי אפשר למלא.

בול!