בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 19 באפר׳ 2023

Re: אי אפשר להצחיק במכוון את השולטת בתור נשלט.

פרלין​(נשלטת){ש} • 19 באפר׳ 2023
הטופר המפשר כתב/ה:
GLINDA כתב/ה:
hapchi כתב/ה:
טוב חשבתי להגיב אתמול, אבל אני רואה שזה נהיה עוד יותר עיסה אלימה ועצובה.
אז בואו נבהיר משהו חשבו , אף סשן או אף מערכת יחסים עם אף אדם, יכולה להיות תחליף לטיפול עצמי במקורות הכאב.
לבחורציק שמחפש את מערכת היחסים של השליטה: תקשיב, נראה שאתה סובל מעל הכל מחוויה של אלימות פנימית, כלומר אתה אלים כלפי עצמך,עם כל האמפתיה למקום הזה שכולנו חלקים לתקופות אם פחות ואם יותר, אתה צריך לזכור ששום דבר שתעשה מבחוץ, לא יכול להיות תחליף להתבוננות והבנה פנימית של מקורות הכאב שלך. אני יכול להבטיח לך שגם אם אשתך פתאום תראה את האור, ותקבל סשנים כל שני וחמישי עדיין תסבול בצורה לא מעטה. הפתרון לזה הוא למצוא אפיק שבו תוכל דלבר על הכאב שלך, זה יכול להיות מעגל גברים, או תרפיסט מוסמך, או כל מקום שבו תוכל להתבונן על מה שאתה חווה ולתת לו מקום. אתה צריך לזכור שהחוויה הBDSMית היא בסך הכל חלק קטן מהחיים שלך ואם אתה סובל כל כך זה לא בגלל קיומה או היעדרה, אלא בגלל הדברים שמחוברים לך בלב אליה, הפתרון למצוקה שלך היא לא לחפש להעצים את החוויה הBDSMית , אלא למצוא מקום וזמן להקדיש לעצמך ולכאבים שלך. אתה יכול להגיע לסיפוק בחיים שלך ולהגיע לתחושת סיפוק והצלחה, רק המקום שבו אתה מנסה לעשות זאת דרך סשן או מערכות יחסים של שליטה הוא לא המקום הנכון.

מאוד יפה מה שכתבת, ומראה על הבנה.

רציתי לחזק ולהוסיף שהתעסקות בבדסם ממקום שאינו מודע יכול לזהם את הפצעים, לקבע את הכאב, ואת הצורך לגרד אותו.

המקום שאינו מודע מספר לנו על אין אונות, על חוסר שליטה שלנו בתחומים מסויימים, וחוסר יכולת להתמודד. הדבר ממצב אותנו כקורבנות, שולח אותנו שוב ושוב לחוויות שמחזקות את התפיסה העצמית הזו. מאחר שהתעסקות בפצע יוצר הקלה לזמן קצר, זה שולח נשלטים בצורה רפטטיבית לחוויות הרסניות שמייצרות שוב זיהום, וכך נכלאים במעגל שוטה, התמכרותי.

מהסיבה הזו, צריך לטעמי לבצע תהליך די ארוך שיוצר הכרות עם עצמנו, כדי להחלץ מנקודת המבט הזו. את זה עושים בבניית נקודת מבט נוספת שהיא בוגרת, מאפשרת מודעות ולכן הונה תחושת שליטה. כך בעצם לעשות הפרדה בין שתי נקודות המבט, ותזוזה ביניהן. כשנקודת ראות כזו צומחת בתוכנו, היא גם מאפשרת דינמיקה אנושית שלוקחת בחשבון את הצרכים של הפרטנר, ולראשונה ניתן לנהל מערכת יחסים שיש בה הדדיות. הסיבה העיקרית, להבנתי, שאין מערכות יחסים רבות בין שולטות לנשלטים, היא בעיקר חוסר בשלות רגשית לקשר.

כדי להבין את הרעיון, אנסה להמשיג בדוגמה החלקית הזו: מערכת היחסים שנשלט שלא מודע נושא אליה את עיניו היא מערכת המדמה יחסים של הורה וילד. לרוע המזל, רובן המוחלט של נשים לא מחפשות מערכת יחסים כזו, גם אם הן בדסמיות, ופועל יוצא מכך הוא המון דיונים דומים על כך שאין שולטות, ונסיונות שונים להבין את הסיבה. טיפול ופיתוח המודעות מאפשר צלילה של שני אנשים בוגרים שמצליחים להביט בבירור אחד בצרכי השני, אל מקומות בדסמיים. ביציאה מהמקומות האלה מתאפשר עיבוד, שהולך ומאפשר החלמה של הכאב, ובהתאמה גם מאפשר חיזוק של הקשר.

או כמו שאמר פעם מרצה שלי לפני שנים רבות באיזה קורס בתולדות התיאטרון: "אדיפוס שמדיפוס, העיקר שאני אוהב את אמא".

זה וודי אלן!
hapchi
לפני שנה • 21 באפר׳ 2023
hapchi • 21 באפר׳ 2023
GLINDA כתב/ה:
hapchi כתב/ה:
טוב חשבתי להגיב אתמול, אבל אני רואה שזה נהיה עוד יותר עיסה אלימה ועצובה.
אז בואו נבהיר משהו חשבו , אף סשן או אף מערכת יחסים עם אף אדם, יכולה להיות תחליף לטיפול עצמי במקורות הכאב.
לבחורציק שמחפש את מערכת היחסים של השליטה: תקשיב, נראה שאתה סובל מעל הכל מחוויה של אלימות פנימית, כלומר אתה אלים כלפי עצמך,עם כל האמפתיה למקום הזה שכולנו חלקים לתקופות אם פחות ואם יותר, אתה צריך לזכור ששום דבר שתעשה מבחוץ, לא יכול להיות תחליף להתבוננות והבנה פנימית של מקורות הכאב שלך. אני יכול להבטיח לך שגם אם אשתך פתאום תראה את האור, ותקבל סשנים כל שני וחמישי עדיין תסבול בצורה לא מעטה. הפתרון לזה הוא למצוא אפיק שבו תוכל דלבר על הכאב שלך, זה יכול להיות מעגל גברים, או תרפיסט מוסמך, או כל מקום שבו תוכל להתבונן על מה שאתה חווה ולתת לו מקום. אתה צריך לזכור שהחוויה הBDSMית היא בסך הכל חלק קטן מהחיים שלך ואם אתה סובל כל כך זה לא בגלל קיומה או היעדרה, אלא בגלל הדברים שמחוברים לך בלב אליה, הפתרון למצוקה שלך היא לא לחפש להעצים את החוויה הBDSMית , אלא למצוא מקום וזמן להקדיש לעצמך ולכאבים שלך. אתה יכול להגיע לסיפוק בחיים שלך ולהגיע לתחושת סיפוק והצלחה, רק המקום שבו אתה מנסה לעשות זאת דרך סשן או מערכות יחסים של שליטה הוא לא המקום הנכון.

מאוד יפה מה שכתבת, ומראה על הבנה.

רציתי לחזק ולהוסיף שהתעסקות בבדסם ממקום שאינו מודע יכול לזהם את הפצעים, לקבע את הכאב, ואת הצורך לגרד אותו.

המקום שאינו מודע מספר לנו על אין אונות, על חוסר שליטה שלנו בתחומים מסויימים, וחוסר יכולת להתמודד. הדבר ממצב אותנו כקורבנות, שולח אותנו שוב ושוב לחוויות שמחזקות את התפיסה העצמית הזו. מאחר שהתעסקות בפצע יוצר הקלה לזמן קצר, זה שולח נשלטים בצורה רפטטיבית לחוויות הרסניות שמייצרות שוב זיהום, וכך נכלאים במעגל שוטה, התמכרותי.

מהסיבה הזו, צריך לטעמי לבצע תהליך די ארוך שיוצר הכרות עם עצמנו, כדי להחלץ מנקודת המבט הזו. את זה עושים בבניית נקודת מבט נוספת שהיא בוגרת, מאפשרת מודעות ולכן הונה תחושת שליטה. כך בעצם לעשות הפרדה בין שתי נקודות המבט, ותזוזה ביניהן. כשנקודת ראות כזו צומחת בתוכנו, היא גם מאפשרת דינמיקה אנושית שלוקחת בחשבון את הצרכים של הפרטנר, ולראשונה ניתן לנהל מערכת יחסים שיש בה הדדיות. הסיבה העיקרית, להבנתי, שאין מערכות יחסים רבות בין שולטות לנשלטים, היא בעיקר חוסר בשלות רגשית לקשר.

כדי להבין את הרעיון, אנסה להמשיג בדוגמה החלקית הזו: מערכת היחסים שנשלט שלא מודע נושא אליה את עיניו היא מערכת המדמה יחסים של הורה וילד. לרוע המזל, רובן המוחלט של נשים לא מחפשות מערכת יחסים כזו, גם אם הן בדסמיות, ופועל יוצא מכך הוא המון דיונים דומים על כך שאין שולטות, ונסיונות שונים להבין את הסיבה. טיפול ופיתוח המודעות מאפשר צלילה של שני אנשים בוגרים שמצליחים להביט בבירור אחד בצרכי השני, אל מקומות בדסמיים. ביציאה מהמקומות האלה מתאפשר עיבוד, שהולך ומאפשר החלמה של הכאב, ובהתאמה גם מאפשר חיזוק של הקשר.

דעתי היא אפילו יותר רדיקלית כרגע: המישור הBDSMי לא כזה שונה , מכל דימוי רומנטי אחר ואפשר לראות איך אקטים שנראו קיצונייים ופורנוגרפיים בעבר נהיו חלק מיום יום של הרבה אנשים. הניסיון לנגיע למקום של רוגע של אהבה דרך רומנטיקה הוא מוגבל. בסופו של דבר אפשר להגיע לאהבה רק כשהרומנטיקה נגמרת.
ואולי אפשר להסתכל על המתח הזה כביכול בין שולטות ונשלטים כעוד היבט של יחסים רומנטיים, שקיימים בין אנשים, כמעט תמיד בהפרשים של רצונות וצרכים, כמעט תמיד מתוך חוסר יכולת לראות את האחר. ורק אולי כשהחוויה הרומנטית מתמוססת, נופלת, אפשר להגיע אולי ליחסי אהבה, אולי.
ר ו ח
לפני שנה • 21 באפר׳ 2023
ר ו ח • 21 באפר׳ 2023
המון דיבורים והסברים על משהו פשוט ביותר.

משחקי שליטה. זה הכל.
זה מה שאני אוהב וזה עושה לי טוב ומביא לי סיפוק מיוחד.
מה יש כל כך להתפלפל על זה.
יש הזדמנות לבחורה לגרום לי לאושר זה הכל.
למה זה מסובך למה זה מכביד למה זה מוזר ולמה להקשות ולבאס.
כאשר היו לי נשלטות והייתי בקטע של לשלוט אז נתתי להן אושר גדול ובכיף ושמחה גרמתי להן לסיפוק גדול וזה גרם לי גם לטוב והנאה.
לא התקמצנתי על זה. נתתי להן כל אחת בקשר שהיה קבלה ממני המון ובשפע.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 21 באפר׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 באפר׳ 2023
ר ו ח כתב/ה:
המון דיבורים והסברים על משהו פשוט ביותר.

משחקי שליטה. זה הכל.
זה מה שאני אוהב וזה עושה לי טוב ומביא לי סיפוק מיוחד.
מה יש כל כך להתפלפל על זה.
יש הזדמנות לבחורה לגרום לי לאושר זה הכל.
למה זה מסובך למה זה מכביד למה זה מוזר ולמה להקשות ולבאס.
כאשר היו לי נשלטות והייתי בקטע של לשלוט אז נתתי להן אושר גדול ובכיף ושמחה גרמתי להן לסיפוק גדול וזה גרם לי גם לטוב והנאה.
לא התקמצנתי על זה. נתתי להן כל אחת בקשר שהיה קבלה ממני המון ובשפע.

אז לך זרם, אז מה? לא הבנתי את ההקבלה.
אני אוהבת חריף בכל ארוחה וכשמבקשים ממני לא לאכול חריף, אני לא אוכלת אותו בשמחה וברוחב לב. אז מה הבעיה של כל שאר האנשים לאכול חריף איתי?
Marcus Wright​(אחר)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023

Re: גם לכם קשה למצוא שולטת?

Marcus Wright​(אחר) • 23 באפר׳ 2023
SwitchSwatch כתב/ה:
שלום לחברי המתחלפים!
אני אמנם מתחלף אבל יצא לי לצאת רק עם בנות שרצו להשלט
משום מה בלתי אפשרי להכיר שולטת
גם אתם שמתם לב לזה?

שלושה משוגעים מתכננים את הבריחה שלהם מבית המשוגעים,
אומר הראשון, אני הולך לבדוק את הגדר
חוזר עם המסקנה, הגדר גבוהה, נחפור מנהרה מתחתיה.
מחליט השני לבדוק את העניין בעצמו,
חוזר עם המסקנה, הגדר ממש נמוכה, יהיה לנו קל לגנוב סולם ולקפוץ מעליה.
השלישי עושה כמעשה חבריו
וחוזר עם המסקנה, חברה.. אי אפשר לברוח, אין גדר.

שולטת בכלוב?
אין כאן שולטות.
וגם אין כאן שולטים.
ובכלל זה אין כאן שליטה.

אני מוכן לנהל על הטענה הזאת דיון עם כל אחד/ת ולהוכיח לו/ה אותה
יש כאן משחק. לחלוטין משחק. א.נשים כל כך רוצים/ות לחיות את הפנטזיה עד שהם עיוורים/ות למציאות.

יש לנו את זכות הבחירה להתמסר. ואם אני בחרתי. ואם אני זה שמאפשר. אז אני השולט.

אז מה בכל זאת?
סאדיזם/מזוכיזם לעומת זאת. זה יש כאן בהחלט.
--Nir--
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023

--Nir-- • 23 באפר׳ 2023
Marcus Wright כתב/ה:
SwitchSwatch כתב/ה:
שלום לחברי המתחלפים!
אני אמנם מתחלף אבל יצא לי לצאת רק עם בנות שרצו להשלט
משום מה בלתי אפשרי להכיר שולטת
גם אתם שמתם לב לזה?

שלושה משוגעים מתכננים את הבריחה שלהם מבית המשוגעים,
אומר הראשון, אני הולך לבדוק את הגדר
חוזר עם המסקנה, הגדר גבוהה, נחפור מנהרה מתחתיה.
מחליט השני לבדוק את העניין בעצמו,
חוזר עם המסקנה, הגדר ממש נמוכה, יהיה לנו קל לגנוב סולם ולקפוץ מעליה.
השלישי עושה כמעשה חבריו
וחוזר עם המסקנה, חברה.. אי אפשר לברוח, אין גדר.

שולטת בכלוב?
אין כאן שולטות.
וגם אין כאן שולטים.
ובכלל זה אין כאן שליטה.

אני מוכן לנהל על הטענה הזאת דיון עם כל אחד/ת ולהוכיח לו/ה אותה
יש כאן משחק. לחלוטין משחק. א.נשים כל כך רוצים/ות לחיות את הפנטזיה עד שהם עיוורים/ות למציאות.

יש לנו את זכות הבחירה להתמסר. ואם אני בחרתי. ואם אני זה שמאפשר. אז אני השולט.

אז מה בכל זאת?
סאדיזם/מזוכיזם לעומת זאת. זה יש כאן בהחלט.

כן, יש פה בעיקר אנשים

מה שלא מונע מסות על גבי מסות מילוליות על אופיים של ״נשלטים״ ועל הנטייה שלהם להתנהג ככה או ככה, כאילו מדובר באיזה זן מסוים של אוגרים בניסוי מעבדה או בגזע מיוחד של בני אדם שקיים רק פה בכלוב ונחקר לראשונה.

ופעם עוד הייתי מנסה להיעלב ולהתווכח, זה הפך למשעשע/מבאס, תלוי ביום.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023

Aristotle​(נשלט) • 23 באפר׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:

מה שלא מונע מסות על גבי מסות מילוליות על אופיים של ״נשלטים״ ועל הנטייה שלהם להתנהג ככה או ככה, כאילו מדובר באיזה זן מסוים של אוגרים בניסוי מעבדה או בגזע מיוחד של בני אדם שקיים רק פה בכלוב ונחקר לראשונה.

זה.
אלף פעם.
ר ו ח
לפני שנה • 24 באפר׳ 2023
ר ו ח • 24 באפר׳ 2023
זה ממש דבר טרגי ובלתי ניתן לגישור.
כמו המכה האחת עשרה.
הכל רגיל הכל בסדר הכל נהדר עד שהאינטימיות מבקשת לבוש אחר. אז פתאום זה נהיפך לסרט ללא פתרון ללא סוף וללא עלילה.
גבר ואישה מתנשקים ועושים אהבה הכל טוב אפשר להכיר אפשר לצאת לדייט אפשר לדבר ולהתעניין אחד בשניה וכו...
אישה המבקשת שהגבר ישלוט עליה ויקח היוזמה בוודאי זה דבר טבעי ובכיף הכל נשאר כרגיל.
אבל פתאום כאשר הגבר מבקש מהאישה לקחת היוזמה לשלוט עליו וואי וואי כמה סיבוכים כמה בעיות כמה כאבי ראש כמה אישומים ועניינים ואין סוף סוגיות המוציאות כבר את החשק והורסות כל אפשרות למשהו.
חיים עם צער עם תסכול עם יאוש עם חוסר מימוש של צורך פשוט לא מסובך קליל בכיף הופך להיות משקל כבד על הנשמה.
פעם אחר פעם של ציפיות ואכזבות ניצול ציניות ועוד רפש וזוהמה שלא מגיע לאף אחד ובטח ובטח לא לאדם שכל מבוקשו סהכ לשכוח עצמו לכמה רגעים ולהתמסר ולתת ולהתבטל ולהגיע לאיזו סימביוזה מסוימת המעניקה חופש לנפש.
אין לי מילים כבר לתאר את הכאב הפנימי המלווה אותי הרבה שנים.
Snitch
לפני שנה • 24 באפר׳ 2023

Snitch • 24 באפר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:

זה.
אלף פעם.

אני עם אריסטול הגברבר. ניר, אתה גאון. אם זה היה קצר יותר הייתי מקעקע את זה icon_smile.gif
--Nir--
לפני שנה • 24 באפר׳ 2023
--Nir-- • 24 באפר׳ 2023
השרשור הזה משתפר