לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכם קשה למצוא שולטת?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

Re: ובכן

פרלין​(נשלטת){ש} • 14 באפר׳ 2023
ר ו ח כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
Arachne כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:
אין טעם בחיפש אחר שולטת באתרים מהסוג הזה.
אך ורק בתשלום.
בתשלום תלך תהנה עם שולטת.
אין פתרון אחר למי שיש אהבה לזה וזקוק לזה ממקום אמיתי.
אפשרי לצאת להכיר בחורה בקשר ונילי ולפתוח איתה הנושא ללמד אותה להכיר לה לחשוף אותה אבל עדיין ב99% מהמקרים זה לא העולם שלה ולא הכיוון הטבעי שלה ולכן זה לא יספק לעולם.
אך ורק בתשלום.
כאן באתר הזה חבל על הזמן בגלל כל מיני סיבות אבל חבל על הזמן.
אין מצב שיצא מפה משהו רלוונטי ומתאים!
פשוט אין סיכוי!
תודה

מה אמיתי בדיוק בשליטה בתשלום? זה קבלת שירות ומוצר לפי הפנטזיות שלך. שאתה משלם עליהן.
איפה פה השליטה?? איפה פה ההתמסרות למישהי, לרצונות שלה, לתשוקות שלה בגלל מי שהיא ולא רק כי שילמת לה על השעה וחצי הקרובות?

אם מחפשים להגשים פנטזיה ע"י מוצר (=שולטת) - כן, שליטה בתשלום היא הכיוון לכך.
אם מחפשים מעט עומק וקשר בדסמי קצת מעבר לפנטזיות של בגדי עור ועקבים - לא רואה איך שליטה בתשלום עונה על הצורך הזה.

טוב.
אין אפשרות להכיר שולטת ולפתח קשר על בסיס שליטה נשית פשוט אין סיכוי!
אז בחלומות אולי את צודקת. במציאות זה לא קיים ולכן חבל על הזמן.
בחורות שהקטע שלהן שליטה על גברים ונמשכות לזה לא יהיו בקשר זוגי עם נשלט.
בחורות שלא בקטע ותנסה ללמד אותן זה לא יספק ולא יהיה אמיתי לעולם.
נשארה אך ורק האופציה של התשלום. אין אופציה אחרת.
בתוך האופציה של התשלום יש מגוון רחב של אפשרויות,
לא כולן זה עקבים ובגדי עור ממש לא.
לי יש שולטת בתשלום שאני בקשר איתה ומגיע אחד לשבועיים שלושה לסשנים ארוכים וטבעיים וכיפים וללא מגע מיני כלשהו והכל היא אוהבת ומשפילה אותי ושולטת עליי טבעי וצוחקת ונהנית ויש בינינו קשר מסוים שבחלומות שךי הייתי בזוגיות כזאת.
לצערי זה לא קיים ולא אפשרי!
אין אפשרות להיות בקשר סאדו זוגי רומנטי טבעי מתוך אהבה ושיהיה סאדו אמיתי וכיף וחיבור.
אין לא קיים לעולם!

בחיי, איזה עצוב זה שאתה מאמין בזה ששולטת לא תהיה בקשר זוגי עם נשלט. יש פה כל כך הרבה דוגמאות ליחסים כאלו שכן מצליחים.

הניסיון שלי מראה הפוך. שנלשטים רוצים רק סשן בלבד במקרה הטוב וסשן עם סקס במקרה הרע.
אין להם שום רצון להכיר אדם או בזוגיות.
בואי תסשני אותי תודה ולהתראות

אני בן 40 ואני אוהב סאדו מאז שאני זוכר את עצמי.
באמת בצניעות אני גבר איכותי רגיש נראה טוב ותמיד הייתי עם נשים ובקשרים ודינמי ואני לא מצורע.
כל מה שעולם הסאדו או איך שנגדיר את זה הביא עליי זה רק תסכול יאוש דכאון אכזבה על אכזבה הצעלמויות המתנות ניצולים רוע טהור בזבוזי זמן שקרים גועל ועצבות.
כל הנשים שמהתחלת הקשר היו בקטע הזה גרמו לי רק למחלות. לא מאמין בזה ולא עם ציפיה למשהו מהאתר הזה. לא מהמסיבות לא מהארועים ולא מה״קהילה״ הזאת.
לא קרה לי מעולם שיצאתי באוירה טובה לשתות יין לדבר להיות ברוח טובה להכיר בחורה איכותית ונעימה שהיא מהעולם הזה.
בדייטים רגילים ובקשרים ונילים כן בלי סוף בחורות חמודות עם הומור עם כיף עם רצון טוב עם אופטימיות עם לב פתוח עם הקשבה עם מתח חיובי ומלא קשרים שאזכור בחיוב.
בעולם הסאדו לא! הכל זבל!
תמיד זה או חולת נפש או נצלנית או שהכל נראה מדהים ואז איזה ״חצ׳קון״ או משהו דבילי כזה הורס הכל וכבר היא מוחקת ופוסלת ולא מוכנה לדבר והכל קיצוני מ100 ל0
וחזרה.
נסעתי בכל הארץ כמויות של פעמים, שקרו אותי גנבו לי כסף השפילו אותי וממש לא בקטע טוב, פגשתי ערסיות או בחורות חולות או גבר שהתחפש לאישה...
רימו אותי ביזו אותי גרמו לי לדמעות לתסכולים לחוסר אמון בבני אדם.
זה לא מקרה אחד או שניים זה במשך 20 שנה ויותר.
אין לי שום ציפיה מהעולם של הסאדו!
סאדו מבחינתי עושים בתשלום או לא עושים בכלל.

ואוו תשמע, איזה באסה!!!
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
טלי35​(שולטת) • 14 באפר׳ 2023
אני קצת רוצה לפתוח שרשור "גם לכן קשה למצוא נשלט"
ולראות איזה עיצות טובות יתנו לי.

אולי זה יעזור
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

כןןןן 🤣

Bluecollar​(שולטת) • 14 באפר׳ 2023
טלי35 כתב/ה:
אני קצת רוצה לפתוח שרשור "גם לכן קשה למצוא נשלט"
ולראות איזה עיצות טובות יתנו לי.

אולי זה יעזור
hapchi
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
hapchi • 14 באפר׳ 2023
אני רוצה לחדד משהו, שליטה בסגנון מה שנשלטים רוצים, היא אכן מוצר לא קיים בהגדרה, זה לא עניין של "היצע וביקוש", אלא שהמוקד של פנטזיות שליטה ורצון בשליטה, לא כזה רחוק בעיני מכל פנטזיה מינית כלשהי , כלומר כמו פנטזיות אחרות יש בה רכיב חזק של ניתוק מהמציאות. ממש כמו שהפנטזיה שבה עבודה היא משהו שבה מעסים אותך כל היום ואתה מקבל ענבים לפה, זה משקף צורך פנימי כלשהו, אבל זה מנותק ממה שיש במערכות יחסים, לכן אני חשוב גם שכל כל הרבה נשלטים נעלמים כשהם אשכרה מקבלים הזדמנות לסשן/חוויה עם אישה שולטת, הם יכולים להבין אינטואטיבית שהחוויה שיכול להיות שישתתפו בה היא מאוד רחוקה ממה שהפנטזיה נותנת להם. ניקח לדוגמה פנטזיה שבה שולטים לנשלט בגמירות, הפנטזיה זה אומר בעצם , רצף בלתי נגמר למיניות של הנשלט, שגם אם הוא נמנע מהאקט של השפיכה, בפועל הצד השולט בפנטזיה כל הזמן מתייחס למיניות "הנמנעת" שלוץ מיותר לציין שמערכות יחסים גם קצרות ושטחיות לא מתנהגות ככה ולא באמת ניתן לממש בהם פערים וחוסרים הילדות כמו תרפיה שבה הצד השני "מכיל אותך" או לצורך העניין "מצליף בך". הנקודה היא לא האקט הפיזי הספציפי (שהוא מאוד תלוי תרבות, אופנה וזמן), אלא הפנטזיה שמחליפה מקום של רגש בוגר במערכת יחסים שבו מה לעשות בדרך כלל , אין התגשמות ומילוי של הפנטזיה, אלא יש ניסיון לקיים מערכת יחסים אישית , שבה תמיד יהיו חוסרים ואי שלמויות. אולי אחרי מערכות יחסים אפשר לדבר על שילוב יחסי שליטה כרכיב מאוד ספציפי, אבל את הרכיב שהם ממלאים בפנטזיה אי אפשר למלא.
ר ו ח
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
ר ו ח • 14 באפר׳ 2023
היו לי תקופות בחיים כשהייתי יוצא עם בחורות ובכל מיני סיטאציות אינטימיות ומיניות הייתי כזה בודק אותן בראש של השליטה.
סתם קטנות כאלה צובט הפיטמה תוך כדיי צפיה בסרט או דורש בטון מזלזל לעשות עבורי דברים,..
הייתי נהנה לבדוק את הספקטרום הונילי של הבחורה מתוך נקודת מבט שאני ״שולט״ מבלי שפתחתי איתה את הנושא הזה בכלל.
לא פעם גיליתי נשלטות בסתר, או אפילו לא מודעות לעצם היותן נשלטות, פשוט נהנות מהסגנון הזה מדי פעם.
את יודעת מה הייתי עושה ? הייתי נהנה לשלוט עליהן ו״דרדר״ אותן לסאדו ולסשנים איתי.
בשמחה בכיף הייתי מעניק להן את כל הפנטזיות שחשקה נפשן.
למה קבינימט כאשר זה הפוך הכל מסובך הכל קשה הכל לא מסתדר הכל ללא תקשורת ללא חדוה והכל מתוך עמדה דוחה של התנשאות והתעלמות ומבט שופט.

כמה אהבה נתתי לנשלטות שלי ? בשפע בלי חשבון.

אבל כאשר אישה מגלה שיש עניין בשליטה שלה וואי וואי איזה כאב ראש כמה הסתגויות כמה בעיות כמה בךבולי מוח מדורי גהנום וסיוט מתמשך עד שבסוף כבר אין חשק לסשן אין חשק לפגוש אותה ואין חשק לשמוע ממנה.
דכאון קליני איףףףףף

שונא אתכן בדם שלי אני שונא אתכן כולכן כאן ובמסיבות ובכל מקום שונא אתכן בדם.

סאדו אני עושה למעלה מעשרים שנה אך ורק בתשלום בכיף באהבה ובתשלום עם כאלה שבסופו של דבר הן עושות את זה הכי בכיף והכי בנתינה.
זאת האמת ואלו העובדות.

ה
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
hapchi כתב/ה:
אני רוצה לחדד משהו, שליטה בסגנון מה שנשלטים רוצים, היא אכן מוצר לא קיים בהגדרה, זה לא עניין של "היצע וביקוש", אלא שהמוקד של פנטזיות שליטה ורצון בשליטה, לא כזה רחוק בעיני מכל פנטזיה מינית כלשהי , כלומר כמו פנטזיות אחרות יש בה רכיב חזק של ניתוק מהמציאות. ממש כמו שהפנטזיה שבה עבודה היא משהו שבה מעסים אותך כל היום ואתה מקבל ענבים לפה, זה משקף צורך פנימי כלשהו, אבל זה מנותק ממה שיש במערכות יחסים, לכן אני חשוב גם שכל כל הרבה נשלטים נעלמים כשהם אשכרה מקבלים הזדמנות לסשן/חוויה עם אישה שולטת, הם יכולים להבין אינטואטיבית שהחוויה שיכול להיות שישתתפו בה היא מאוד רחוקה ממה שהפנטזיה נותנת להם. ניקח לדוגמה פנטזיה שבה שולטים לנשלט בגמירות, הפנטזיה זה אומר בעצם , רצף בלתי נגמר למיניות של הנשלט, שגם אם הוא נמנע מהאקט של השפיכה, בפועל הצד השולט בפנטזיה כל הזמן מתייחס למיניות "הנמנעת" שלוץ מיותר לציין שמערכות יחסים גם קצרות ושטחיות לא מתנהגות ככה ולא באמת ניתן לממש בהם פערים וחוסרים הילדות כמו תרפיה שבה הצד השני "מכיל אותך" או לצורך העניין "מצליף בך". הנקודה היא לא האקט הפיזי הספציפי (שהוא מאוד תלוי תרבות, אופנה וזמן), אלא הפנטזיה שמחליפה מקום של רגש בוגר במערכת יחסים שבו מה לעשות בדרך כלל , אין התגשמות ומילוי של הפנטזיה, אלא יש ניסיון לקיים מערכת יחסים אישית , שבה תמיד יהיו חוסרים ואי שלמויות. אולי אחרי מערכות יחסים אפשר לדבר על שילוב יחסי שליטה כרכיב מאוד ספציפי, אבל את הרכיב שהם ממלאים בפנטזיה אי אפשר למלא.

כל כך אהבתי את התגובה הזו!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
ר ו ח כתב/ה:
היו לי תקופות בחיים כשהייתי יוצא עם בחורות ובכל מיני סיטאציות אינטימיות ומיניות הייתי כזה בודק אותן בראש של השליטה.
סתם קטנות כאלה צובט הפיטמה תוך כדיי צפיה בסרט או דורש בטון מזלזל לעשות עבורי דברים,..
הייתי נהנה לבדוק את הספקטרום הונילי של הבחורה מתוך נקודת מבט שאני ״שולט״ מבלי שפתחתי איתה את הנושא הזה בכלל.
לא פעם גיליתי נשלטות בסתר, או אפילו לא מודעות לעצם היותן נשלטות, פשוט נהנות מהסגנון הזה מדי פעם.
את יודעת מה הייתי עושה ? הייתי נהנה לשלוט עליהן ו״דרדר״ אותן לסאדו ולסשנים איתי.
למה קבינימט כאשר זה הפוך הכל מסובך הכל קשה הכל לא מסתדר הכל ללא תקשורת ללא חדוה והכל מתוך עמדה דוחה של התנשאות והתעלמות ומבט שופט.

אבל כאשר אישה מגלה שיש עניין בשליטה שלה וואי וואי איזה כאב ראש כמה הסתגויות כמה בעיות כמה בךבולי מוח מדורי גהנום וסיוט מתמשך עד שבסוף כבר אין חשק לסשן אין חשק לפגוש אותה ואין חשק לשמוע ממנה.
דכאון קליני איףףףףף

סאדו אני עושה למעלה מעשרים שנה אך ורק בתשלום בכיף באהבה ובתשלום עם כאלה שבסופו של דבר הן עושות את זה הכי בכיף והכי בנתינה.
זאת האמת ואלו העובדות.

ה

הייתי מזה בעדך, אבל בחיי שאם עשרים שנה לא מצאת שום אשם מלבד השולטות לכשלונות שלך וכל מה שהגעת אליו זאת שנאה, ואללה, נראה לי שיש פה בעיה.
hapchi
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
hapchi • 14 באפר׳ 2023
פרלין כתב/ה:
hapchi כתב/ה:

כל כך אהבתי את התגובה הזו!

תודה תודה!
ר ו ח
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023
ר ו ח • 14 באפר׳ 2023
פרלין כתב/ה:
ר ו ח כתב/ה:

דכאון קליני איףףףףף

זאת האמת ואלו העובדות.

ה

הייתי מזה בעדך, אבל בחיי שאם עשרים שנה לא מצאת שום אשם מלבד השולטות לכשלונות שלך וכל מה שהגעת אליו זאת שנאה, ואללה, נראה לי שיש פה בעיה.

אני חי בזוגיות ואני גבר נשוי.
אשתי יודעת מה אני אוהב אך לצערי היא ונילית. אמנם פעם בחצי שנה מתעורר בה חשק והיא מפנקת אותי בסשן אבל זה בהחלט לא מספק וכל חיי אני חי עם תסכול פנימי עמוק וכאב כמו פצע בנשמה שלא מוצא מענה ולא סיפוק ולא את האושר הגדול הזה שאני כמהה אליו.
כן אני הולך לסשנים בתשלום מחוסר ברירה וכן אני מגיע לגבהים אדירים מדי פעם עם השולטות האלה. אחכ אני יוצא משם ובוכה. פשוט בוכה המון.
איך, למה, מאיזו סיבה זה כל כך מסובך וקשה שהאישה שלי שאני אוהב תעניק לי את האושר הזה למה מגיע לי ככה לסבול למה ?!?!?
זאת האמת וזה צער שלא מרפה ממני.

כל הקשרים לאורך כל השנים שהתחילו כבסיס של סאדו היו כשלון חרוץ. כל הנשים שהכרתי מתוך העולם הזה הן בעיתיות מעבר למשהו שאני מסוגל להתמודד איתו. וכל הנשים שהן וניליות לא הצלחתי להגיע למקומות העומק שחלמתי.

אני אוהב את אשתי מאוד ויחד עם זאת אני מסין שהיא לא יכולה לספק אותי באופן שאני זקוק לו.

זה בהחלט מאוד מאוד עצוב.
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 14 באפר׳ 2023

איזה מזל שבישראל קשה לרכוש נשק

Bluecollar​(שולטת) • 14 באפר׳ 2023
ר ו ח כתב/ה:

דכאון קליני איףףףףף

זאת האמת ואלו העובדות.

ה