סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשר לירידה לנשלטות

מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 14 באוג׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 14 באוג׳ 2018
Erykah​, לא הבנתי על מה את מתרעמת. מה שכתבתי זה למעשה הבסיס.
ההנאה שלך כשולטת נובעת מתחושת השליטה, וההנאה של הנשלט נובעת מתחושת ההשפלה.
כלומר ההנאה ההדדית של השולט והנשלט, היא הנאה הנובעת מההרמוניה של שני היצרים האלו, שאלו בעצם יצרים של סאדו-מאזו.
מחוקה​(נשלטת)
Erykah כתב/ה:
נקבת האדם כתב/ה:
אהלן,
בפה או בלשון אין עצבי גירוי מיני.
לכן ההנאה של "היורד" או "היורדת" היא נטו מהכיבכול "השפלה" שהוא או היא עוברים.
זו הנאה המופקת מתוך מאפיינים מזוכיסטים. כלומר זו בעצם השפלה מוזמנת. השפלה בהסכמה.

ואם את או אתה לא נהנים מזה, אז זה כבר "גמול".

אני מקווה שעזרתי.

סליחה שאין לי את זה ביותר מכבד, אבל רילי? מה זה השטויות האלה? החלק הראשון סבבה, אבל באיזה עולם אם אין עצבי גירוי מיני אז המסקנה הברורה והיחידה היא שאם יש הנאה אז מקורה בהשפלה ומזוכיזם?
העולם לא כזה דיכוטומי ומערכות יחסים וקשרים אנושיים הרבה יותר מורכבים מזה וגם בשליטה לא כל אקט הוא משפיל-מושפל. אני בלי שום קשר לא רואה שום השפלה באקט של מין אוראלי ואני חושבת שיכולים להיות גורמים רבים לגירוי מצד הנותן. מעבר לזה שכפי שאמרו פה כבר לפניי, זה בהחלט יכול להיות אקט דומיננטי של שליטה.
בכל מקרה, הנחת הבסיס שלך מזעזעת אותי, אני בתור שולטת רוצה לשלוט בהנאה של הנשלט שלי כמו בסבל, וכן, יכול להיות שאעלה לועדת משמעת בשל העדות הזו ובעקבותיה ישללו לי הסוגריים, אבל לפעמים, מה שבא *לי* ברגע מסוים, זה לעשות לנשלט שלי נעים. אין בזה שום דבר משפיל, שום דבר מוריד, שום דבר שמערער את מאזן הכוחות.

Erykah​, לא הבנתי על מה את מתרעמת. מה שכתבתי זה למעשה הבסיס.
ההנאה שלך כשולטת נובעת מתחושת השליטה, וההנאה של הנשלט נובעת מתחושת ההשפלה.
כלומר ההנאה ההדדית של השולט והנשלט, היא הנאה הנובעת מההרמוניה של שני היצרים האלו, שאלו בעצם יצרים של סאדו-מאזו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 באוג׳ 2018

נקבת האדם, זה שאין בלשון גירוי עצבי שמקושר הישר לאיברי המין, לא אומר שיש פה רק שתי ברירות: או לא להפיק עונג בכלל או להפיק עונג רק מאלמנטים של השפלה. זאת דיכוטומיה שקרית.
יש עוד מלא סיבות להפקת עונג ממין אוראלי בצד נותן, כשהראשונה בהן היא להפיק עונג מתחושת העונג שמעניקים לפרטנר. ובתנאים מסוימים, אפילו שליטה על העונג שהוא מקבל.
מין אוראלי בצד הנותן זאת לא אוטומטית השפלה וזה גם לא אומר שאין באקט הזה שום תכלית אחרת מלבד להשפיל.
מחוקה​(נשלטת)
אם כך מדוע את והפרנטר לא מחליפים תפקידים של שולט ונשלט ?
התפקיד הוא בעצם הבסיס של כל נטייה מינית, והוא זה שבסופו של דבר קובע אם אנחנו אוהבים לזיין או אוהבים שמזיינים אותנו, כלומר אם אנחנו בעלי יצרים סדיסטים או יצרים מזוכיסטים, וכדי שזוג באמת ייהנה במיטה, חובה שלשניהם יהיו דחפים מנוגדים, מכיוון שבעלי דחפים זהים פשוט לא יצליחו ליהנות זה מזה.
לא משנה איך תסובבי את זה. ההנאה מכל יחסי מין, אפילו יחסי מין רגילים בתנוחה המיסיונרית זו הנאה של סאדו מאזו (פאראפילית כמובן לא פתלוגית).
הזוחל שלך​(נשלט)
הזוחל שלך​(נשלט) • 14 באוג׳ 2018
לרדת השפלה ?
השימוש בפועל "לרדת " מעניק קונוטציית השפלה. השימוש בפועל הזה לאקט עצמו שגוי בעיקרו.
לענייננו , אני עושה זאת לשולטת הנפלאה שלי , זה אקט של רצון לענג ולפנק אותה , אין שם השפלה ,
אני אומר זאת כאחד שזקוק להשפלה .
ביחסנו גם היא עושה לי את זה , ראי התייחסותה לנושא זה . אני יכול לומר שביחסי שליטה אמיתיים האקטים המיניים
לא משחקים תפקיד.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 14 באוג׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
אם כך מדוע את והפרנטר לא מחליפים תפקידים של שולט ונשלט ?
התפקיד הוא בעצם הבסיס של כל נטייה מינית, והוא זה שבסופו של דבר קובע אם אנחנו אוהבים לזיין או אוהבים שמזיינים אותנו, כלומר אם אנחנו בעלי יצרים סדיסטים או יצרים מזוכיסטים, וכדי שזוג באמת ייהנה במיטה, חובה שלשניהם יהיו דחפים מנוגדים, מכיוון שבעלי דחפים זהים פשוט לא יצליחו ליהנות זה מזה.
לא משנה איך תסובבי את זה. ההנאה מכל יחסי מין, אפילו יחסי מין רגילים בתנוחה המיסיונרית זו הנאה של סאדו מאזו (פאראפילית כמובן לא פתלוגית).

אין כזה דבר פאראפיליה לא פתולוגית. זה כמו להגיד מוות לא קטלני, או מים יבשים. אם זה לא פתולוגי זאת לא פאראפיליה, והמשפט הזה כשל עצמו מראה שאין לך מושג על מה את מדברת ופשוט שבויה בתוך אפקט הקונצזוס המדומה שלך (כלומר חושבת שהדעות האישיות שלך הן משהו שכולם מחזיקים בו באופן אוניברסלי), והעובדות בשטח לא מעניינות אותך אז למה אפילו לטרוח לדעת את הבסיסיות שבהן לפני שאת מביעה עמדה.
לא מעניין אותך שבתכלס יחסי מין הם לא משהו דיכוטומי, וזה מתועד רבות בספרות המקצועית.
אנשים שונים מעדיפים את הסקס שלהם בכל כך הרבה דרכים שונות, וחלקן אפילו לא כוללות חדירה בכלל.
ובכלל, חדירה כשל עצמה לא אמורה להיות משפילה וכוחנית אם זה לא מה שעושים ממנה.
העולם הוא לא בדס"מ ומחולק רק לסאדו ומאזו, ויותר מזה- עולם הבדס"מ עצמו לא פועל רק לפי ההשקפות הספציפיות שלך ובין השחור והלבן יש מלא אפור.
כך שממש לא צריך כוחות מנוגדים בשביל להנות מסקס טוב.
מה תגידי על זוג לסביות שמעדיפות לא לקנות סטרפאון ורק לרדת אחת לשנייה? על זוג הומואים ורסיטלים שאוהבים לחדור ולהיחדר באותה מידה, אז אחד שם פלאג בזמן שהוא חודר לשני והם מתחלפים באמצע? על ונילים שהם רוב אוכולסיית העולם שבהגדרתם מעדיפים את הסקס שלהם בלי אלמנטים נלווים? על נשים שלמרות שהן נחדרות הן אוהבות לתפוס פיקוד ושבן הזוג יהיה כמה שיותר פסיבי? על שולטים שאוהבים לרדת או סתם ונילים שרוצים שלאישה שלהם יהיה כיף? על מתחלפים (הנה כאלו שמחליפים תפקידי שולט-נשלט, לתהיתך)? על קינקיים שלא נותנים להגדרות להגביל אותם?
כי הם קיימים, הם רבים, והם סותרים כל מילה בתיאוריה המופרכת שאת מנסה לכפות על גולשי האתר בשנתיים האחרונות בהזדמנויות שונות ובדרכים שונות, שמגבילה את הגברים לזיינים אכזריים ואת הנשים לקורבנות הניצודות.
מיניות האדם היא דבר כל כך מורכב ולהכליל אותה לכללי האצבע דיכוטומיים שכאלו זה טיפשי, ועם הטרחנות העיקשת שאת עושה זאת ועם הכשלים הלוגיים שאת מגיבה איתם לטיעוני הנגד שאת מקבלת זה מתחיל להיראות כמו הטרלה אחת ממושכת.
פסיכולו
לפני 5 שנים • 15 באוג׳ 2018
פסיכולו • 15 באוג׳ 2018
כרגיל יש לך תשובות ארוכות מנומקות ומשכנעות להפליא.
אוהב לקרוא אותך תמיד
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 15 באוג׳ 2018
לפי תקנון השולטים, פרק 5 סעיף 3.2, חל איסור חמור על שולט ללקלק פות של נשלטת, וכל העובר על איסור זה ישלל רישיונו לשלוט ויורד מיידית לדרגת "מתחלף".
מקווה שעזרתי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
והיה כי ירוד תרד שולטת מפשעת שפחתה, תועבה עשו בפני הבדסמ. ותתכנס הקהילה ותסקליהן עד יצאה נשמתן ונותץ קולרן