בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתרי היכרויות וניליים - איך אני רומזת מי אני?

מיצי קפיצי​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 4 בספט׳ 2018
מיצי קפיצי​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2018
מזכיר לי שכתבתי בטינדר שוניל זה טעם משעמם, ואם אתם מבינים את המסר מאחורי זה תחליקו ימינה.

מפה לשם יש לי דיונים על בן אנד ג׳ריס עם כל ההתאמות שלי בטינדר, ואנשים שכותבים לי שאני גזענית כי אני מעדיפה אשכנזים.

אז מקווה שתבחרי דרך יותר חכמה משלי חח
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 4 בספט׳ 2018
אשכנזים! הרגת. אפשר לכתוב אוהבת מדים, עור, מגפיים גבוהות וגבר חזק. כשיקראו לך נאצית, נצחק ביחד
פלייפול
לפני 5 שנים • 5 בספט׳ 2018
פלייפול • 5 בספט׳ 2018
מיצי קפיצי כתב/ה:
מזכיר לי שכתבתי בטינדר שוניל זה טעם משעמם, ואם אתם מבינים את המסר מאחורי זה תחליקו ימינה.

מפה לשם יש לי דיונים על בן אנד ג׳ריס עם כל ההתאמות שלי בטינדר, ואנשים שכותבים לי שאני גזענית כי אני מעדיפה אשכנזים.

אז מקווה שתבחרי דרך יותר חכמה משלי חח

רגע, זה לא אמור להיות הפוך? נראה לי שדוקא אשכנזים נתפסים יותר כ-'וניל' (לפחות בגלל הצבע...), אז איך את מצטיירת כמי שמעדיפה אותם, אם וניל משעמם אותך?
מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 6 בספט׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 6 בספט׳ 2018
לגברים לא מעניינת הנטייה של האישה כל עוד היא ניראת טוב.
לגברים אין בעיה לשכב עם מלכה, משרתת, חשבת שכר, או מנקה.
לא איכפת להם אם היא סטרייטית, דו, או לסבית.

כל עוד יש לה פרצוף סביר ומעלה, היא רזה, ומתחת לגיל 50, הם ירצו לזיין אותה.
לגברים אין הרבה דרישות. או יותר נכון אין להם בכלל דרישות, להוציא את הדרישות המעטות שרשמתי למעלה.

הסיבה ? לגברים יותר קשה להשיג זיון מנשים, או יותר נכון הם צריכים להתאמץ יותר.
וכמו בכלכלה חופשית, הם פשוט מתפשרים על הכל, כל עוד האישה עומדת בדרישות המנימליסטיות שלהם.

אם את עומדת "בדרישות" שלהם (מעל 90% עומדות), ואת לא רוצה להכיר אותם, פשוט תחסמי אותם.
כי הם יגידו כל מה שאת רוצה לשמוע כדי להשכיב אותך. כל מה שאת רוצה לשמוע !
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 6 בספט׳ 2018
מילא ניתן להתעלם משנאת הגברים המפעפעת בך, זה לא חדש.
אבל ככ הרבה זבל הבל מצורף לזה שקשה שלא לתהות
איך וכיצד התעוות עולמך המיני. על איזו עדשה ישנת כל חייך. אולי ?M&M
שנה טובה ורחמים
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 6 בספט׳ 2018
אדון הוא (שולט), אתה תקרא לזה "שנאת גברים",
אבל לא תתמודד עם הטיעון עצמו שגברים למעשה ישכבו עם כל אחת שהיא רזה, לא מבוגרת ועם פרצוף סביר ומעלה.
זהו, כרגע סיכמתי את כל הדרישות המינימום שלכם מאישה כדי להיכנס איתה למיטה. האם הטיעון הזה שגוי בעיניך ?

אם גברים היו הופכים לנשים, אך נשארים עם אותה רמת דחף למין, הם פשוט כולם היו שרלילות. יש משפט יפה שמסכם זאת כך:
"פרוצה הוא שם התואר בו מכנים אישה שהמוסר המיני שלה הוא כשל גבר." ~ ננסי לין-דזמונד
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 6 בספט׳ 2018
נקבת, את אמיתית? יש גברים שישכבו עם כל אחת כזאת, ויש כאלה שלא. את יוצאת מנקודת הנחה שהוא נכון, ולכן הוא נכון. עצרי רגע וחשבי - האם יש דרך לשכנע אותך שהטיעון הזה לא נכון? אם כן, מה היא? אם לא, אין הבדל בין הטיעון הזה לטיעון "קיים אלוהים והוא אמר שנשים נחותות וצריכות להיות במטבח".

אני מכיר, ולא מעט, גברים שלא שוכבים עם כל אחת שעונה לתיאור שלך. לו לא הייתי מכיר כאלה, אולי הייתה דרך לשכנע אותי בטיעון שלך.

ולגבי ננסי לין דזמונד, אני אענה לך בציטוט של וולטייר: "ציטוט מחוכם לא מוכיח דבר".
מיתוסית​(שולטת)
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018
מיתוסית​(שולטת) • 7 בספט׳ 2018
גם אם זה נכון שגברים ישכבו עם כל אחת, השאלה הייתה להכיר גבר למטרת זוגיות ופה ברור שיש דרישות גבוהות יותר (כנל נשים)
israelislave
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018
israelislave • 7 בספט׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
אדון הוא (שולט), אתה תקרא לזה "שנאת גברים",
אבל לא תתמודד עם הטיעון עצמו שגברים למעשה ישכבו עם כל אחת שהיא רזה, לא מבוגרת ועם פרצוף סביר ומעלה.
זהו, כרגע סיכמתי את כל הדרישות המינימום שלכם מאישה כדי להיכנס איתה למיטה. האם הטיעון הזה שגוי בעיניך ?

אם גברים היו הופכים לנשים, אך נשארים עם אותה רמת דחף למין, הם פשוט כולם היו שרלילות. יש משפט יפה שמסכם זאת כך:
"פרוצה הוא שם התואר בו מכנים אישה שהמוסר המיני שלה הוא כשל גבר." ~ ננסי לין-דזמונד

גם אם היית את יפה מאד, חתיכה להפליא, צעירה עם פנים של מלאך (פרצוף זה של חיות) לא הייתי מזיין אותך אפילו עם הזין של האויב הכי גדול שלי.

שנאת הגברים פשוט מבעבעת ונפלטת מתוכך כמו ארס שלא מגיע לאף אחד להפגע ממנו.