לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מיהם האנשים היותר מיניים, אנחנו הקינקים או הונילים?

עוץ הגדול​(נשלט)
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018
עוץ הגדול​(נשלט) • 7 בספט׳ 2018
אתה כותב "לא לגיטימי להתעלם מהמציאות", שזה במילים אחרות, "אסור לאדם להביע את דעתו אם היא שונה משלי". אחר-כך אתה שינית את ההגדרה שלך.
אני טוען, שלכל אחד יש זכות להביע את דעתו, גם אם מדובר בשקר ולא אמרתי שיש להתייחס אליו בכפפות של משי ואי אפשר להעביר ביקורת. למען האמת, הפוסטים שלי מוכיחים זאת בפועל.

דרקן טען שאין עלייה בשימוש בהירואין ואני הראתי שיש עלייה.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 7 בספט׳ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 7 בספט׳ 2018
גם אני טוען שלכל אחד יש זכות להביע את דעתו, גם אם מדובר בשקר. ושצריך להכנס באם-אמא שלו כשהוא עושה את זה. אני חושב שאני עקבי בקטע הזה. אצלי יש הבדל בין "זכות" לבין "לגטימיות" - יש זכות, אין לגטימיות. גם בזה אני חושב שאני עקבי. אני חושב שזכותו של אדם לטעון ש- 1+1=3 (כמו שחלק מהאנשים פה עושים), ולמרות זאת שזה לא לגטימי לעשות זאת.

לדוגמא: יש לי זכות לאכול סנדויץ חזיר בבוקר יום כיפור במדרכה שליד בית הכנסת, אבל זה לא דבר שלגטימי לעשותו. אני משתמש בפירוש היומיומי המקובל של המילה "לגטימי", שהוא "תואם לעקרונות, הגדרות וסטנדרטים מקובלים". יתכן שאתה מתייחס לפירוש של המלה שמקובל בעולם המשפט, וזה היסוד של חוסר ההבנה/הסכמה בינינו; אם זה המצב, אני מתנצל, ומזמין אותך לקרוא שוב את התגובות הקודמות שלי כאשר אתה מחליף "לא לגיטימי" ב- "סוציומטי, מגעיל, מכוער, לא יאה" ו"לגטימי" ב-"יאה".

בכל מקרה, אם לא הבנת איך הדוגמה של תאונות הדרכים קשורה, אני אני אנסה להבהיר יותר מזה. שיהיה לך לבריאות.
-X-
-X-
לפני 5 שנים • 8 בספט׳ 2018
-X- • 8 בספט׳ 2018
זה תלוי מה הכוונה ב"מיניות".
אם זה נטו לספור כמות אקטים?
או למדוד תשוקה?
איך מודדים מיניות?
ואם אין אקט מיני בסשן? זה נחשב מיני או לא?