ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז.. מה מושך אותך בנשלט שלך?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 19 בספט׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 19 בספט׳ 2018
חיטוט של דקה וחצי בהיסטוריית הפורום הייתה מגלה לכולם מה הוא הרקע האמיתי לשאלת השאלות האלו.
כותב הפוסט לא עושה סקר על המחוות הרומנטיות שנשלטים עשו ולא על התכונות שלהם כפרטנרים בחיי היום-יום, אלא הוא מבקש לבחון האם שולטות בכלל נמשכות מינית להיות בעמדה של שליטה ולגברים נשלטים בפרט.
נקודת ההנחה של פותח הפוסט היא, ואני מצטטת: "אני אפילו תוהה לפעמים איך נשים שולטות מפיקות הנאה מהשליטה, אם זה אמיתי בכלל".
מבחינתו האישה הממוצעת (כמובן, יש יוצאות דופן) אמורה להימשך לגבר דומיננטי עקב סיבה אבולציונית כלשהי, וגבר שהוא נשלט משדר התנהגות סמרטוטית שלא תמשוך נשים אלא לכל היותר רק כאלו שישמחו למלא דרכו אינטרס חומרי במינימום זמן ועם פחות נקיפות מצפון (מלבד אותן צדיקות ספורות בסדום)
הוא מטיל ספק שלהיות נשלט (כלומר כנוע, פסיבי, שאוהב שמובילים אותו) בפני עצמו זה משהו שמושך נשים, וטוען שנהפוכו- זה אפילו דוחה אותן.
אז גבר נשלט שרוצה למשוך אליו נשים, אפילו שולטות אמורות להימשך להיותו כזה, לא יגשים מטרה זו אם יתנהג כ"עצמו". עליו לטשטש את היותו "סמרטוט" בעזרת דומיננטיות מחוץ לחדר המיטות, לאתגר כל שיחה אינטלקטואלית ולעשות עוד שמיניות באוויר בשביל שיתפס כגבר מושך. כי אין מצב שהוא יהיה מושך עם מאפיינים של נשלט בלבד.

על זאת ועוד, בפוסט שבו התקיים הדיון על כך:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=39997&postdays=0&postorder=asc&start=20

מה שהוא באמת מנסה לברר זה:
כמה שולטות ימשכו לנשלט שהוא לא דומיננטי מול כולם ולא רק מולן?
כמה שולטות ימשכו לנשלט שהוא פסיבי בכל הזדמנות ולא רק בסיטואציה במיטה?
כמה שולטות ימשכו לנשלט שמאבד מילים לעיתים קרובות ולא תמיד שנון, ולא רק כשהוא מתרגש בסשן?
הרי אם אותו נשלט היה נשלטת, זה לא היה דיל ברייקר למרבית השולטים אם היא הייתה ביישנית, פסיבית ולא אוהבת לבלוט במיוחד (נכון שיש כאלו שמחפשים נשלטת מאתגרת, אבל עדיין הם לא תופסים אותה "פחות אישה" או משהו כזה).
אם אותו נשלט היה נשלטת, היה מצופה מדווקא מהשולט לבוא לאסוף אותה עם האוטו ולפתוח בפניה את הדלת כמו איזה כריסטיין גריי, ולא להפך. וכמו כן גם לשלם על הדייט. כי מחוות רומנטיות מהסוג הזה הן אקט מובהק של דומיננטיות והפגנת בעלות/אמצעים ומקורם בימים שלנשים לא הייתה יכולת ניידות או עצמאות כלכלית.
זה למה פותח השרשור יוצא מנקודת הנחה שזה לא טבעי במיוחד עבור האישה להיות בעמדה שולטת, ושהן לא יכולות להימשך לגבר שהוא פשוט נשלט, בלי שיפגין שום מאפיינים דומינטיים בשלב כלשהו.

על זה יש לי רק שני דברים להגיד:
א. כן יש שולטות כאלו, למשל אני. מתה על ביישנים לא דומיננטים, מעדיפה להיות הצד המאתגר והמוביל יותר בקשר. להיות השנונה יותר, החזקה יותר וגם מבחינה כלכלית. אין לי שום בעיה עם שיווין (ובתכלס, בכל מערכת יחסים בריאה וארוכת טווח יש שיווין בסופו של יום, כל אחד תורם את חלקו במה שהוא טוב בו, אף אחד לא במאה אחוז רק פסיבי או דומיננטי בכל אספקט ואספקט), פשוט role reversal זה כיף! הסיבה שאנחנו לא ממהרות להכריז על זה ברבים זה כי מיני גברים שחושבים שזה שם נרדף למישהי נואשת, שאם את לא מחפשת מישהו "גבר-גבר" זה אומר שאין לך סנדרטים בכלל. אז רק יחידי סגולה זוכים לדעת שאנחנו קיימות.
ב. ממתי יחסי שליטה חייבים להיות המשך ישיר למציאות? למה מישהי שנמשכת לגברים עם מאפיינים דומיננטים בהכרח זה אומר שהיא שולטת גרועה יותר או שזו איזו הצגה? זה הזמן לשלוף את הקלישאה הידועה "כל אחד והבדס"מ שלו" כי זה באמת ככה.
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
לפני 5 שנים • 20 בספט׳ 2018
maybe כתב/ה:
התיאור של טיולים ראשונים ושל שולטות נוספות מתאר פשוט אהבה..אניקדוטות של קשר מקסים בין 2 בני זוג...ונילים, לאו דווקא נשלט ושולטת
ודרך אגב, לא מעט מהפוסטים של השולטות פשוט כוללות מילים "השאולות" מלקסיקון ונילי לחלוטין..אוהבת אותו, מתגעגעת אליו, רוצה אותו.. וכו'..
יכול להיות שהגבול מטושטש ?
אשמח לחידוד / הבהרה מהם ההבדלים...

במקרה שלי אני בהחלט אוהבת את פאול
הוא בן זוגי קודם כל והנשלט שלי לאחר מכן
זה משעשע כי רוב הריבים שלנו הם כשבא לי שהוא יבחר מה נאכל למשל והוא "מתעצבן" שהוא יוצא איתי כדי שאני אחליט ואז אני מחליטה שהוא יחליט מה לאכול חחח

ככה שהגבול בכלל לא מטושטש אנחנו אוהבים אחד את השניה ושנינו יודעים טוב מאוד את מקומו ואת מקומי
המלכה יעלי​(שולטת)
לפני 5 שנים • 20 בספט׳ 2018
המלכה יעלי​(שולטת) • 20 בספט׳ 2018
נמשכת לאישיותו לאופי שלו ...מתגרה מריח גופו והקולות שמשמיע בזמן כאב גירוי אפילו המבטים בהשפלתו מדליקים ומגרים אותי . הוא חייב להיות מחובר לצד הנשי שבו . הוא צריך לרצות בי מספיק בכדי להכנע להתמסר בטוב וברע ....להצחיק אותי בלי סוף ...לפנק לכבד ולדאוג ...להתחבר לחלק מהדברים לפחות ורק איתי להרגיש שהם מגרים אותו .
בלי קשר נשלט או נשלטת הם לפני תוך כדי ואחרי יהיו בני אנוש ואסור לנו לשכוח זאת .
יהיו כאלה שיגידו עיסוק הכנסה קובעת וסטטוס כמובן...אני טוענת שזה רק במידה ומחפשת בעל וגם לזה לא חושבת שזה שיקול להחלטה שלי ....לא מחפשת בעל עבורי כהתחלה וכל אחד והונו שלו עבד למען זה ....
DovDubon
לפני 5 שנים • 21 בספט׳ 2018
DovDubon • 21 בספט׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
חיטוט של דקה וחצי בהיסטוריית הפורום הייתה מגלה לכולם מה הוא הרקע האמיתי לשאלת השאלות האלו.
כותב הפוסט לא עושה סקר על המחוות הרומנטיות שנשלטים עשו ולא על התכונות שלהם כפרטנרים בחיי היום-יום, אלא הוא מבקש לבחון האם שולטות בכלל נמשכות מינית להיות בעמדה של שליטה ולגברים נשלטים בפרט.
נקודת ההנחה של פותח הפוסט היא, ואני מצטטת: "אני אפילו תוהה לפעמים איך נשים שולטות מפיקות הנאה מהשליטה, אם זה אמיתי בכלל".
מבחינתו האישה הממוצעת (כמובן, יש יוצאות דופן) אמורה להימשך לגבר דומיננטי עקב סיבה אבולציונית כלשהי, וגבר שהוא נשלט משדר התנהגות סמרטוטית שלא תמשוך נשים אלא לכל היותר רק כאלו שישמחו למלא דרכו אינטרס חומרי במינימום זמן ועם פחות נקיפות מצפון (מלבד אותן צדיקות ספורות בסדום)
הוא מטיל ספק שלהיות נשלט (כלומר כנוע, פסיבי, שאוהב שמובילים אותו) בפני עצמו זה משהו שמושך נשים, וטוען שנהפוכו- זה אפילו דוחה אותן.
אז גבר נשלט שרוצה למשוך אליו נשים, אפילו שולטות אמורות להימשך להיותו כזה, לא יגשים מטרה זו אם יתנהג כ"עצמו". עליו לטשטש את היותו "סמרטוט" בעזרת דומיננטיות מחוץ לחדר המיטות, לאתגר כל שיחה אינטלקטואלית ולעשות עוד שמיניות באוויר בשביל שיתפס כגבר מושך. כי אין מצב שהוא יהיה מושך עם מאפיינים של נשלט בלבד.

על זאת ועוד, בפוסט שבו התקיים הדיון על כך:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=39997&postdays=0&postorder=asc&start=20

מה שהוא באמת מנסה לברר זה:
כמה שולטות ימשכו לנשלט שהוא לא דומיננטי מול כולם ולא רק מולן?
כמה שולטות ימשכו לנשלט שהוא פסיבי בכל הזדמנות ולא רק בסיטואציה במיטה?
כמה שולטות ימשכו לנשלט שמאבד מילים לעיתים קרובות ולא תמיד שנון, ולא רק כשהוא מתרגש בסשן?
הרי אם אותו נשלט היה נשלטת, זה לא היה דיל ברייקר למרבית השולטים אם היא הייתה ביישנית, פסיבית ולא אוהבת לבלוט במיוחד (נכון שיש כאלו שמחפשים נשלטת מאתגרת, אבל עדיין הם לא תופסים אותה "פחות אישה" או משהו כזה).
אם אותו נשלט היה נשלטת, היה מצופה מדווקא מהשולט לבוא לאסוף אותה עם האוטו ולפתוח בפניה את הדלת כמו איזה כריסטיין גריי, ולא להפך. וכמו כן גם לשלם על הדייט. כי מחוות רומנטיות מהסוג הזה הן אקט מובהק של דומיננטיות והפגנת בעלות/אמצעים ומקורם בימים שלנשים לא הייתה יכולת ניידות או עצמאות כלכלית.
זה למה פותח השרשור יוצא מנקודת הנחה שזה לא טבעי במיוחד עבור האישה להיות בעמדה שולטת, ושהן לא יכולות להימשך לגבר שהוא פשוט נשלט, בלי שיפגין שום מאפיינים דומינטיים בשלב כלשהו.

על זה יש לי רק שני דברים להגיד:
א. כן יש שולטות כאלו, למשל אני. מתה על ביישנים לא דומיננטים, מעדיפה להיות הצד המאתגר והמוביל יותר בקשר. להיות השנונה יותר, החזקה יותר וגם מבחינה כלכלית. אין לי שום בעיה עם שיווין (ובתכלס, בכל מערכת יחסים בריאה וארוכת טווח יש שיווין בסופו של יום, כל אחד תורם את חלקו במה שהוא טוב בו, אף אחד לא במאה אחוז רק פסיבי או דומיננטי בכל אספקט ואספקט), פשוט role reversal זה כיף! הסיבה שאנחנו לא ממהרות להכריז על זה ברבים זה כי מיני גברים שחושבים שזה שם נרדף למישהי נואשת, שאם את לא מחפשת מישהו "גבר-גבר" זה אומר שאין לך סנדרטים בכלל. אז רק יחידי סגולה זוכים לדעת שאנחנו קיימות.
ב. ממתי יחסי שליטה חייבים להיות המשך ישיר למציאות? למה מישהי שנמשכת לגברים עם מאפיינים דומיננטים בהכרח זה אומר שהיא שולטת גרועה יותר או שזו איזו הצגה? זה הזמן לשלוף את הקלישאה הידועה "כל אחד והבדס"מ שלו" כי זה באמת ככה.

איזה כיף להוציא דברים מהקשרם עם פרשנות גרועה ולהפוך מישהו לחשוך פרימיטיבי הא? תענוג.
יש כאן תשובות מדהימות של שולטות, רובן מדברות על חיבור ועל קשר אנושי, ומלוות בתיאורים של אהבה.

"כל אחד והבדסמ שלו" את יודעת להגיד אבל כשאני כותב פסקה כזאת:
"קשת הבדסמ רחבה מאד, ואני יודע שיש נשים שנהנות מאקטים של שליטה או מאורח חיים של שליטה, וגבר לא חייב להיות סמרטוט כדי להיות נשלט, ויכול להיות שחוץ מזה שאתה כלבלב מחמד אתה גם מאהב מצויין עם תכונות אנושיות יוצאות מגדר הרגיל, יודע לנגן על מיטב מיתרי הרגש ולאתגר כל שיחה אינטלקטואלית ואפילו לעשות את הדבר המדהים הזה עם הלשון! מבין את זה לגמרי.
אבל כשמבודדים את זה כתכונה או פטיש, 'נשלט' זה דבר מושך?. "
מזה כנראה אפשר להתעלם, חייב קלישאה אחרת זה לא תופס.

השאלה ששאלתי היא פשוטה.
"כותב הפוסט חושב ש..."
"הוא יוצא מתוך נקודת הנחה ש...."
"מנסה לברר אם...."
דברי בשם עצמך בסדר? תודה.

ביקשתי בפירוש שלא תיקחי את זה למקום של הכללה אלא תנסי להבין את הכוונה מאחורי הדברים, כנראה שכשלת בזה או שלא הייתי ברור מספיק.
בואי נחזיר את ההגזמות שלך למקום רגע:
קיימות שולטות, ולא מעט, שהמניע מאחוריהן הוא מניע של ניצול ולא של פטיש, זה קיים כאן באתר, זה קיים בעוד קהילות של בדסמ, ולמרות שאני לא מת על זה, אם למישהו זה עושה טוב אז שיהנה.
תנסי להבין את ההבדל בין "לפעמים אני תוהה אם" לבין "אני לא מאמין ששולטות זה אמיתי".
בנוגע לטיעון שהבאתי באשכול הקודם- המון ועכשיו שאני חושב על זה אפילו רוב מכריע של נשים ווניליות שפגשתי אוהבות למצוא תכונות דומיננטיות שונות בגבר שלהן, ובונות תמונה של גבר אידיאולוגי עם תכונות של דומיננטיות או כוח, אני אומר את זה כי זה מה שאני שומע ישירות מהן, אם המקור של זה בהתהגויות אדם פרימיטיביות או לא זה נושא שאפשר להתווכח עליו, בכל מקרה בקרב אנשי הבדסמ העניין שונה ולכן יהיה מעניין לפתוח אשכול כזה, מבינה?
Role reversal- אכן כיף מאד.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 21 בספט׳ 2018
אין שום קשר למשיכה בין שולטת לנישלט ,או בין שולט לנישלטת .
לפחות ככה זה בבדס"מ ,
הבדסמ",הוא עולם של אנשים הנמשכים זה אל מול זה .
המהות הפנימית והסודית של האנשים ,בשורש הנפש והנשמה שלהם ,מתפעל ביניהם היכרות וקשרים .
השייכים וקשורים לעלילה שלהם בבדס"מ ,הן החוויתי ,והן הרגשי ,ובמעשי במה שמתחולל ביניהם .

אם לדוגמא : ניקח עץ וניספור על העץ 100.000 עלים .
כול ה 100.000 עלים ,שעל העץ .הם בפועל זהים זה לזה .
אין עלה יכול "להיתנשא",על עלה אחר היושב באותו עץ .ולומר לו גדול אני הימך .
הם כולם על אותו העץ ,והם כולם שייכים לאותו גזע עץ
(שורש נשמה : יצירה ,עשיה ,בריאה,אצילות,וכו')

אם יש אדם ,או גברת ,שאנחנו מוצאים עצמינו קרובים אליהם יותר לתקופות מחיינו ,זה כי היא או הוא יושבים על העץ כ"עלה",סמוך וקרוב אלינו יותר .
אי לכך ,האדם או הגברת הללו מהווים חלק משמעותי יותר מחיינו ,הן כאוהבים ,והן כאוייבים ,
זה סגירות מעגלים ,ותיקונים ,ותיפעול של מערכות הצדק עליה מושתת העולם עפ",דין "מידה כנגד מידה ".

יש גבר שבא לעולם עפ",התיקון שלו ויש בו נשמה ניקבית
ויש נקבה שבאה לעולם ,ויש לה נשמה זיכרית.

לדוגמא .אישה שתביא לה פרחים ,תחייך אליה,ותיתן לה מילה טובה וזה ימיס אותה ,והיא סלחנית,זו אישה עם נשמה ניקבית .

אישה שתביא לה פרחים ,וזה לא עושה עליה רושם ,והיא תגיד לך להניח אותם ליד הפח ,זה סממן מובהק לאישה עם נשמה זיכרית .

זה המקום להעיר לתשומת ליבם של כל מי שקורא מילים אילו אודות תיסכול מתמשך שיש להם אודות קשרים עם נשים וספציפית מהבדסמ",.
הנה לכם חומר למחשבה .הנשים הללו שאתם כה נמשכים אליהם זה נשים עם נשמה זיכרית ..

ביגלל זה גם הרבה מהן לא מולידות ילדים ,כי יש להן נשמה זיכרית ,ועד שלא יגמר לה התיקון ויחליפו לה הנשמה הזיכרית בנשמה ניקבית ,אז היא לא תוכיל להוליד .

סוף דבר .
הכול עלילה כתובה מראש .
עוד לפני שהנשמה ירדה לעולם.
ואם פתאום מדגדג לך לנסוע לאקפולקו ,אז יש מניע ניסתר שאתה צריך להגיע לשם לצורך התיקון של הנשמה שלך .

לדוגמא .באקפולקו בחדר במלון ,החדרנית גנבה לך 100 דולראת ,התיקון הושלם .בגילגול קודם אתה היית החדרנית שגנבה את ה 100 דולארת .
סובבו סיבה שתיסע לשם שהגזלה תושב לבעליה .

הקריזה והעלבון שחשת והצער
זה התיקון מכנגד למה שעוללת בגילגול קודם כחדרנית מלון באקפולקו לאותו אורח שניגזל .

הוא הדין והערך הבדסמ",כול ציקצוק וכול מיסרון וכול מחשבה וכול פעולה הקורית בין אנשים שייכת לאותם עלים היושבים על אותו גזע עץ .

ובשורה התחתונה הם כולם שייכים לאותו שורש נשמה .
והם יסבלו ויהנו ויבכו ויצחקו ויתבלבלו עד להשלמת התיקון .
ומי שילך בגאווה וגרון נטוי יעמידו לו את "המנגדת ",שלו,שתלך עימו באותה הדרך בא בחר .
והיה ויכנע ויוריד את הראש ויפרד מהגאווה שלו .
היא בהתאם תנהג ,התיקון הושלם .
וממשיכים לתיקון הבא .
אז זה לא ענייני משיכה זה ענייני נפש
פלייפול
פלייפול • 21 בספט׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:

לא עקבתי אחרי ההסטוריה של הכתיבה שלו, אבל אחרי שהיה של יותר משנה בכלוב, הרושם שלי שהוא צודק, ודוקא קראת אותו נכון. חלק ניכר מהנשלטים כאן, להתרשמותי, הם באמת סמרטוטים עם רגשי-נחיתות. יתכן וגם הוא מרגיש כזה, ולכן פתח את הדיון כדי לברר אם באמת קיימות נשים שתחפוצנה להשפיל אותו, כפי שהוא מפנטז. אם אכן זאת היתה כוונתו, אז לדעתי התשובה לשאלתו היא לא בא' רבתי. נשים מכל הסוגים והזהויות המיניות לא נמשכות לגברים סמרטוטים השונאים את עצמם, ולמעשה בני- אדם באופן כללי נרתעים מאנשים כאלו.

סוג אחר של נשלטים מורכב מגברים דומיננטיים ביום-יום, שאוהבים את עצמם, נראים טוב ונמשכים לשליטה נשית שלא מסיבות של שנאה עצמית. נשים בד"כ נמשכות לגברים כאלו, והשולטות אינן יוצאות דופן מבחינה זאת.

סוג שלישי של נשלטים הם גברים מהסוג שאת מעדיפה, כפי שתיארת אותם, ולדעתי הם נדירים למדי. אגב, גם המשיכה שלך לגברים כאלו אינה נפוצה כאן בכלוב, לדעתי. סגנון השליטה שלך, והגברים שאת מעדיפה, מזכירים לי יותר גברים שולטים, מאשר נשים שולטות. את פשוט יוצאת-דופן מבחינה זאת.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 21 בספט׳ 2018
פלייפול, גם אני כמו ארצ', ואני לא בטוחה בכלל שאנחנו יוצאות הדופן ומיעוט בכלוב.
הסטריאוטיפיזציה שלנו כבעלות נטיות גבריות שמאפיינות גברים שולטים נראית לי שטחית. בכל אדם יש תכונות שנחשבות נשיות וגבריות. נשים אולי ירגישו לא נוח להחצין תכונות שנחשבות גבריות ולהיפך, אבל מעטים האנשים שנתקלתי בהם שהם גברים גבריים לעילא ונשים נשיות לחלוטין.
פלייפול
פלייפול • 21 בספט׳ 2018
אולי אני טועה, אבל הרושם שקיבלתי שאתן דוקא יוצאות דופן. אני מסכים שחלוקה דיכוטומית בין גברים 'גבריים' ונשים 'נשיות' היא מוקצנת ולא מתארת נכונה את המציאות. עם זאת, רוב הגברים והנשים, גם בכלוב, עדיין נמצאים באיזה מקום בספקטרום המגדרי שלהם, אפילו אם זה לא המגדר שבו נולדו. אגב, כשכתבתי שאתן יוצאות-דופן, לא התכוונתי לכך כמשהו שלילי כלל וכלל.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 21 בספט׳ 2018
כשאמרו לזכר לך תמצא לך נקבה ותתחתן איתה
ותהיה ילד טוב כמו שאבא וסבא שלך היו.
זה לא סתם .כי זה המסלול הנכון והטוב עבורו
בכדי שיבוא בשלום לעולם הזה ,ויצא אל שלום מהעולם הזה .

אבל ,אחד שבחר להתעמת מול נקבות ,ולחרטט אותן ,ולדחוף את הזה שלו בחורים זרים .
או לרחרח שם ולהציץ בכול חור זר .
לעניות דעתי
הוא טיפש גמור ומוחלט .

מפני שהנקבות הן חכמות ובינתיות ,מכול זכר .
נקבות באופן מובנה שייכות לשורש "הבינה",וניחנו בבינה יתרה .
כי אחרת אוי ואבוי .הן לא היו שורדות דקה בג'ונגל של הזכרים
נקבות בכלליותן
הן "עפריטיות", ואילו המתכנים עבדים שבוחרים לחרטט נקבות מעולם הסדו מזו ,או נקבות בכלל ובפרט .
אוי לו ולנפשו ,מניקמת נשים .
הנקמה של נקבות,היא קשה ואכזרית .

אז כול עוד יש כמה כאילו מבינותינו החושבים ,שהם יספרו לנקבות סיפורים ,והיא אכלה את הסיפורים שלהם .
זה הכול למראית עין ,ולמשמע אוזן ,הוא בעצמו כבר כרה את הבור שהיא תכסה אותו עליו .
אז אם בא לך לטייל ולחלק מיליונים לנקבות ,כי אתה רעב ולא שבע .
אז יש לך מסכת חיים שלמה להרוס אותה כאשר אתה רוצה נקבות שהן אינן שלך.

כאמור נקבות הן "עפריטיות",ואף אחד לא יכול לעבוד עליהן .
בגלל זה אמרו לך .לך תמצא נקבה ,תתחתן איתה ,ושב איתה בבית בשקט .ותהיה ילד טוב .

מי שבחר לטייל מ עפריטית אחת למישנהה ,הן לא רק ירוקנו לו את חשבון הבנק שלו .
הו גם יכולות להכניס אותו יום אחד אל מאחורי סורג ובריח .

ומיותר,לציין את הרשימה הארוכה של גדולים וחכמים
החל מנשיאי מדינה עע ברלוסקוני אולמרט וראשי מדינה שהעפריטיות הללו השפילו אותם .והכניסו אותם לכלא .
ובאמת מיותר שאזכיר פה כמה מאות של שמות מהראשים של המדינות בארץ ובעולם .
למי שזוכר אז מהר מאוד יזכר בשמות ומקרים ובשפע .
על גברים שנפלו בין לילה מהפיסגה אל תהומות ותחתית .
בגלל נשיקה ,מילה ,ליטוף,ספנק,או כל דבר אחר .
כש"עפריטית',מסמנת זכר ,היא יכולה בצ'יק להוריד אותו ,גם אם יהיה ראש ממשלת אמריקה .

אז מה שאני מציע לזכרים זה דבר ראשון
דעו לכם .שהם לא מאמינות לכם
והם יודעות להוציא את האמת מערימה של שקרים
תוך שניות .

ותהיו ילדים טובים תתחתנו תעשו ילד וילדה ושבו עם האשה שלכם בבית .עד שיקראו לכם לעלות למעלה לבית דין לתת דוח",אם היית טוב ,או רע.

סור מרע זה אל תיגע בנקבה שלא שלך .
ועשה טוב זה לך תמצא נקבה ותתחתן איתה
ושב איתה בבית כמו ילד טוב
כמו שאבא שלך וסבא שלך עשו
במז'יבוז' או במראקש

ואל תדבר איתה יותר ממה שצריך ,גם אם היא אישתך .
לא מומלץ להרבות עימן בשיחה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 בספט׳ 2018
DovDubon כתב/ה:

איזה כיף להוציא דברים מהקשרם עם פרשנות גרועה ולהפוך מישהו לחשוך פרימיטיבי הא? תענוג.
.....
.....
...

ביקשתי בפירוש שלא תיקחי את זה למקום של הכללה אלא תנסי להבין את הכוונה מאחורי הדברים, כנראה שכשלת בזה או שלא הייתי ברור מספיק.
בואי נחזיר את ההגזמות שלך למקום רגע:
קיימות שולטות, ולא מעט, שהמניע מאחוריהן הוא מניע של ניצול ולא של פטיש, זה קיים כאן באתר, זה קיים בעוד קהילות של בדסמ, ולמרות שאני לא מת על זה, אם למישהו זה עושה טוב אז שיהנה.
תנסי להבין את ההבדל בין "לפעמים אני תוהה אם" לבין "אני לא מאמין ששולטות זה אמיתי".
בנוגע לטיעון שהבאתי באשכול הקודם- המון ועכשיו שאני חושב על זה אפילו רוב מכריע של נשים ווניליות שפגשתי אוהבות למצוא תכונות דומיננטיות שונות בגבר שלהן, ובונות תמונה של גבר אידיאולוגי עם תכונות של דומיננטיות או כוח, אני אומר את זה כי זה מה שאני שומע ישירות מהן, אם המקור של זה בהתהגויות אדם פרימיטיביות או לא זה נושא שאפשר להתווכח עליו, בכל מקרה בקרב אנשי הבדסמ העניין שונה ולכן יהיה מעניין לפתוח אשכול כזה, מבינה?
Role reversal- אכן כיף מאד.

גם אתה כרגע הוצאת את דברי מהקשרם (או שפשוט לא הבנת למה אני מתכוונת בהיעדר שפת גוף וקול), כי ממש לא התכוונתי להוציא אותך חשוך ופרמטיבי. אם הייתי חושבת שאתה אכן כזה לא הייתי טורחת להגיב כאן.
אז ראשית, לא לקחתי את זה למקום של הכללה, כשכתבתי "כמובן, יש יוצאות דופן" לא התכוונתי לכך בציניות.
שנית, זה שאתה לא מכליל ומבין שיש יוצאות דופן לא אומר שאין לך השקפה לפיה רוב מכריע של נשים נמשך לתכונות דומיננטיות. לכן לא ברור לך (ולא שאתה פוסק שזה לא אפשרי בכלל!) איך שולטות נמשכות לזה/מה הן מוצאות בזה/איך הן מגשרות על הפער בין השליטה ולמשיכה לדומננטיות שלו, וזאת הסיבה לכתיבת הפוסט הזה ולא סתם בשביל לעשות סקר חסר תכלית. אז חבל על חוסר גילוי הנאות הזה.
וההשקפה הזו לא חשוכה כי היא לא רחוקה מהמציאות. שיטוט קצר בפרופילים של שולטות, ואפילו כמה מן התגובות שהתקבלו כאן, יראה שהרוב מחפשות נשלטים שבאופיהם יהיו דומיננטים, שיפגינו מחוות דומיננטיות ושיראו פיזית בהתאם.
גם אצלי עולות תהיות למה נשלטים לא יכולים להיות במציאות המשך ישיר למי שהם במיטה (כלומר פסיביים ומופנמים, בצורה בריאה ולא מתוך שנאה עצמית), כמו שנשלטות יכולות, מבלי שזה יתפס כלא אטרקטיבי עבור רוב השולטות.

פלייפול כתב/ה:

לא עקבתי אחרי ההסטוריה של הכתיבה שלו, אבל אחרי שהיה של יותר משנה בכלוב, הרושם שלי שהוא צודק, ודוקא קראת אותו נכון. חלק ניכר מהנשלטים כאן, להתרשמותי, הם באמת סמרטוטים עם רגשי-נחיתות. יתכן וגם הוא מרגיש כזה, ולכן פתח את הדיון כדי לברר אם באמת קיימות נשים שתחפוצנה להשפיל אותו, כפי שהוא מפנטז. אם אכן זאת היתה כוונתו, אז לדעתי התשובה לשאלתו היא לא בא' רבתי. נשים מכל הסוגים והזהויות המיניות לא נמשכות לגברים סמרטוטים השונאים את עצמם, ולמעשה בני- אדם באופן כללי נרתעים מאנשים כאלו.

סוג אחר של נשלטים מורכב מגברים דומיננטיים ביום-יום, שאוהבים את עצמם, נראים טוב ונמשכים לשליטה נשית שלא מסיבות של שנאה עצמית. נשים בד"כ נמשכות לגברים כאלו, והשולטות אינן יוצאות דופן מבחינה זאת.

סוג שלישי של נשלטים הם גברים מהסוג שאת מעדיפה, כפי שתיארת אותם, ולדעתי הם נדירים למדי. אגב, גם המשיכה שלך לגברים כאלו אינה נפוצה כאן בכלוב, לדעתי. סגנון השליטה שלך, והגברים שאת מעדיפה, מזכירים לי יותר גברים שולטים, מאשר נשים שולטות. את פשוט יוצאת-דופן מבחינה זאת.

אני לא חושבת שמרבית הנשלטים כאן הם סמרטוטים בעלי רגשי-נחיתות. הם מתפרשים ככה כשהם מציפים נשים בהודעות רבות ש"משפילות אותם" ומציגים את עצמם מאחורי פרופילים שמנוסחים בהתאם, אבל בתכלס מה שהם עושים זה מנסים להגיע לסיפוק מיני. הם פועלים בדרך הלא מנומסת הזו כי הם חושבים שזה משהו שמגיע להם- מגיע להם ללהק איזו אישה שרק בא להם לפנטזיה שלהם, מבחינתם זה משהו שהם זכאים לו, והחשיבה הזו היא ההפך המוחלט מרגשי-נחיתות, היא דיי נרקיסיסטית אפילו. מה ששונה בינם לבין שולטים שמציפים נשלטות זרות בפקודות זה רק סוג הפנטזיה, שניהם חושבים שזורחת להם השמש מהתחת באותה מידה.

אני לא חושבת שהרבה נשלטים הם בהכרח דומיננטים ביום-יום. זה נכון שהרבה פרופילים מציגים עצמם כמנכ"ל ביום ונשלט בלילה, אבל בתכלס הרבה גברים נופלים באיזשהו מקום באמצע. הם לא יהיו מרכז העניינים בכל מקום ומצב, ומצד שני הם לא סמרטוטים. פשוט אם הם לא יציגו את הדומיננטיות שלהם ביום-יום, פחות שולטות ישקלו לענות להם. שלא נדבר על כך שזה סינון לנצלניות שיחדלו מלראות בהם טרף קל.

אני גם לא חושבת שהסוג שאני נמשכת אליו הוא כזה נדיר, הם פשוט לא ימהרו להכריז על עצמם ככאלו כי גבר שיכתוב על עצמו לא הכי "גבר-גבר" (ורחמנא ליצלן- גם נראה פיזית "בהתאם" ואינו גבוה, שרירי וכו'), אלא שהוא ביישן, מופנם שקט עדין ומסור מתפרש כסמרטוט נואש שבטח שונא את עצמו ויגיד "כן" לכל מי שתציג עצמה כשולטת ותדרוש כספים עבור סשן שמעולם לא יתקיים.
אני כל הזמן מקבלת הודעות מהם, ורבות מהן מגיעות דווקא מבעלי הפרופילים שמציינים כמה שהם דומיננטיים, בהן הם מתארים כמה הם שמחים שסוף-סוף יש כאן מישהי שהם יכולים להיות עצמם מולה ולהפסיק להעמיד פנים (ולאו דווקא בשביל לנסות להתחיל איתי, יש כאלו שאומרים שהלוואי והיו כאן עוד כמוני וממשיכים הלאה כי אין התאמה מסיבות אחרות).

יש בכלוב (וגם בחברה הכללית לגבי כל הגברים) איזו תפיסה שגויה שנשלט חייב להיות דומיננטי באופיו אחרת זה אומר שהוא סמרטוט. זה לא ככה. גבר לא חייב להיות "גברי", קשוח, בעל הישגים מרשימים או מרכז העניינים בשביל לאהוב את עצמו ולא להימשך לעולם השליטה ממקום חולני.
אנשים לא קולטים כמה כוח פנימי צריך בשביל להכריז על עצמך כמי שאתה מבלי לחשוש מה יחשבו אחרים. להעמיד פנים ולהתאמץ להיות דומיננטי (ולו בצורה הכי אמינה שיש) בשביל לרצות אחרים, זה הכי לא דומיננטי שיכול להיות.