אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דף עמדה - *פגיעות מיניות בקהילת הבדס"מ/פטיש* – מרכז חב

Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 30 בספט׳ 2018
Zord​(מתחלף) • 30 בספט׳ 2018
האם המרכז עוסק גם בפעילות הסברה לגברים או רק בעזרה בהגשת תלונות לנשים?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 בספט׳ 2018
מגיע לכם פרס על הסבלנות שיש לכם לכל השאלות העוקצניות שנשאלות ע"י אנשים שספק אם אי פעם ישתמשו בשירותכם.

שואלים אתכם מי ממן אתכם ועם מי אתם משתפים פעולה כאילו שאל-קעידה בטח עומדים מאחוריכם, מטילים ספק באמינות הפניות כאילו זאת מזימה המונית של רקיחת תלונות שווא, נתפסים על קטנות כמו למה השם של הפרויקט באנגלית כאילו שבטח יש איזו אג'נדה סמויה מאחורי זה על אף שכינוי של עצמם הוא בשפה הזו.
שום עניין בפעילויות עצמן, רק חשיבה חשדנית וקונספרטיבית על "המניע" שלכם. שלא נדבר על הצעה לתת יד ולעזור לבנות את הפרויקט כך שיתאים לכלל האוכלוסויות בקהילה.

כזאת קהילה לא מפרגנת יש לנו, שיותר מזה שהיא לא מפרגנת היא לא מסוגלת לדלג הלאה מפרויקטים שהיא לא מתחברת אליהם ומנסה להוציא את הרוח מהמפרשים של אלו שמשקיעים בהם יומם וליל. זה פשוט חבל.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 30 בספט׳ 2018
Zord20 כתב/ה:
האם המרכז עוסק גם בפעילות הסברה לגברים או רק בעזרה בהגשת תלונות לנשים?

המרכז עוסק גם בפעילות הסברה, גם בהכשרות, גם בלווי
אפשר להכנס לאתר ולראות ואף להציע לנו עזרה ולהתנדב איתנו..
מהקהילה אל הקהילה בבניית קהילה.
נשמח לרעיונות, ליד תומכת, לכל דבר שיעזור לנו.
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 30 בספט׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:
מגיע לכם פרס על הסבלנות שיש לכם לכל השאלות העוקצניות שנשאלות ע"י אנשים שספק אם אי פעם ישתמשו בשירותכם.

שואלים אתכם מי ממן אתכם ועם מי אתם משתפים פעולה כאילו שאל-קעידה בטח עומדים מאחוריכם, מטילים ספק באמינות הפניות כאילו זאת מזימה המונית של רקיחת תלונות שווא, נתפסים על קטנות כמו למה השם של הפרויקט באנגלית כאילו שבטח יש איזו אג'נדה סמויה מאחורי זה על אף שכינוי של עצמם הוא בשפה הזו.
שום עניין בפעילויות עצמן, רק חשיבה חשדנית וקונספרטיבית על "המניע" שלכם. שלא נדבר על הצעה לתת יד ולעזור לבנות את הפרויקט כך שיתאים לכלל האוכלוסויות בקהילה.

כזאת קהילה לא מפרגנת יש לנו, שיותר מזה שהיא לא מפרגנת היא לא מסוגלת לדלג הלאה מפרויקטים שהיא לא מתחברת אליהם ומנסה להוציא את הרוח מהמפרשים של אלו שמשקיעים בהם יומם וליל. זה פשוט חבל.

אנשים חושדים, זה בסדר, אז נסביר שוב, בסופו של דבר העבודה בשטח מוכיחה את עצמה.
תודה על הצבעת האימון icon_smile.gif
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 30 בספט׳ 2018
ArchAngel כתב/ה:

יחסית למישהי שבכל דיון מעלה תמונה צינית או כותבת הערה עוקצנית, לא נראה שאת מבינה הומור.
אז לכל מי שלא הבין, כולל החוכמולוגית כאן, ההערה על השפה האנגלית הייתה בצחוק.

השאלות שלי עזרו לאחרים להבין קצת יותר על המרכז.
כנ"ל לגבי ההערות והצעות.
את לעומת זאת לא תרמת כמעט כלום.
היד
היד • 30 בספט׳ 2018
ארק, מותר לשאול שאלות ואף רצוי. לבקר את מי ששואל או מעיר או מגיב לא משרת פתיחות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 בספט׳ 2018
שאלות טרחניות שחוזרות על עצמן בכל פוסט מחדש שהמרכז הזה פותח, שלא קשורות בכלל לנושא שעליו הוא מדבר אלו שאלות לא רצויות, גסות רוח (גם אם עטופות בשפה רהוטה או "הומור") שלא מקדמות שום דבר כי הן מסיתות בכל פעם מחדש תשומת לב מדיון ביוזמות שעמלו עליהם עמל רב למשחקים בקקה של מי ממן אותם ואם זה לא איזה ארגון שמאל חס ושלום.
מי שבאמת רוצה לדעת תשובות לשאלות לא רלוונטיות לנושא הפוסטים יכול להשתמש באחד האמצעים ליצירת קשר שהמנהלים השאירו ולקבל פרטים מלאים, הם לא באמת מסתירים סודות מהקהל עד כדי שיש צורך ממשי להתפרץ לדיון ולנסות לחשוף בפומבי את "התרמית".
הם הבהירו את הפרטים האלו בפוסטים הקודמים וחבל ממשיכים להתעסק בלחפש את "המניע שלהם" בכל פעם מחדש במקום להתעניין לרגע בפעילות שלהם עצמה.
הם אמנם עונים באדיבות ומנסים לשמור על קור רוח, אבל חוסר הפרגון הזה שחוזר על עצמו מדכא.
תתארו שאתם הייתם משקיעים את מיטב זמנכם לפרויקט שנועד לעזור לאנשים, ואנשים לא היו מתייחסים לגופו של העניין שאתם מנסים לעלות ורק מפקפקים בכם כל הזמן ומנסים לתפוס אתכם "על חם" מול כולם.
זה לא שהם נבחרי ציבור שיעבירו חוקים שיכתיבו לכם את סדר היום, אפשר להרגיע את החקירות הנוקבות האלו בפומבי בכל פעם מחדש. זה בסה"כ פרויקט חברתי שנועד לקדם שיח על מיניות בדס"מית בריאה, לא לרוץ לכנסת ולהחליף את השלטון. הם לא יכפו על אף אחד להשתתף בפעילויות או לקבל מהם עזרה, אפשר להתקדם הלאה אם אתם לא רואים עניין אישי בהם.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 30 בספט׳ 2018
אמשיך בשאלות ברשותך...

מה ההבדל בין הפורום שלכם לפורומים שלנו?
האם זה יהיה בסגנון של שאלות ותשובות עם גורמים מקצועים?
Zohe{האיש שאיתי}
לפני 5 שנים • 1 באוק׳ 2018
Zohe{האיש שאיתי} • 1 באוק׳ 2018
בהנחה שאתה שואל על safe zone, שזה הבייבי שלי
אענה ואשמח לדעת אם אני ברורה, אם לא אז.. היכן לא.
הרעיון הוא לא שאלות ותשובות אלא יותר שיח ודיון.
מי שמכיר את הסיפור שלי, אני נאנסתי בסשן. נאנסתי למרות שביקשתי שלא יהיה מגע מיני, למרות שאמרתי לא. (מילת הביטחון שלי הייתה לא). למרות שהסברתי שאני לא בעיניין בשיח שהיה מכוון ש.. נאנסתי בילדותי ולא עיניין אותי להעביר אותי שוב..
אני לא אדם טיפש, אני לא אדם שלא מסוגל לראות מציאות, אני כן הייתי חסרת ניסיון באנשים שאומרים שגבולות נועדו לשבור אותם.. אז.. שברו אותי.
למרות 4 בני זוג בדסמים שהיו לי בששת השנים שקדמו למקרה, אני בכלל לא באמת הבנתי דברים ש.. אולי.. אם היה לי עם מי לדבר על זה.. היו עוזרים לי למנוע את המקרה.
כמעט כולם יודעים מה זה ssc.
כמה יודעים מה זה rack? כמה יודעים מה זה sns? כמה חדשות באמת מבינות מה נכון כשוותיקים מודיעים להן שבשליטה אין שיח, יש my way or no way? ההבנה ששיח ודיון על מקרים יאפשר
א. לאנשים להבין שקורים דברים רעים בשם הבדסם ולא כי אנשים מטומטמים. ויעזור לאחרים לראות סיטואציה מעוד כיוונים. נניח.
ב. במקרה אחר של גבולות גוף. רוב הנשלטות לא באמת מבינות מה גבולות הגוף שלהן לטובה ולרעה. מתוך שיח עם עשרות רבות של נשלטות.
ג. מקרה אחר של פגיעה במועדונים, אתה יודע כמה יש שלא מבינות מה הן אמורות לעשות במצב כזה?
וזה רק מהצד של הבנות והנשלטות.. ורק בקטנה..
הפורום אמור להוציא אותנו לאור בעיני עצמינו.
לעזור לנו להבין אותנו, להראות לנו את מה שאנחנו לא מכירים.
לעזור לכמה שיותר אנשים לא להיפגע תחת מטריית הבדסם..
זה אחד המקומות היחידים שיאפשר מענה אמיתי ושיח בדסמי אמיתי.
תודה על השאלה.