לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגברים הסטרייטים - כמה לדעתכם אישה מושפלת במיטה ?

מחוקה​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 3 באוק׳ 2018
מחוקה​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2018
תודה לכל העונים.
אני מרגישה שאתם לא מבינים אותי, או שאני פשוט לא מסבירה את עצמי מספיק טוב, וזה די מתסכל.

1. בשום שלב לא טענתי שלקבל זין זה משפיל, אלא טענתי שבעיני מרבית הגברים (הסטרייטים) לקבל זין זה משפיל.
2. הטענה שלי היא גם לא לגבי *כל* הגברים, אלא לגבי *מרבית* הגברים (הסטרייטים).
בשיח הPC הנהוג במאה ה21, הכללה היא משום מה תמיד מילת גנאי, קללה.
ובכן, זה נכון כאשר חוקרים או שופטים אדם ספציפי, אך כאשר חוקרים התנהגויות חברה הכללה היא הכרחית. היא לא קללה.
אחרת לא ניתן יהיה אפילו לטעון שהנאצים ניסו לבצע רצח עם, כי היו גם נאצים שבסופו של דבר הצילו יהודים רבים.
3. כמעט כולכם התעלמתם למעשה מהשאלה עצמה, למעט נשלטים, האם הייתם מוכנים לשכב עם גבר תמורת מיליון דולר ?
עצם ההתעלמות שלכם מהשאלה היא למעשה התשובה עצמה.
4. לא במקרה כמעט רוב הקללות שהגברים משתמשים בהן ביום-יום כדי להשפיל אחד את השני.
מתארות בתכלס אותנו ואת מה שאנחנו עוברות במיטה, רק שהן פשוט נאמרות בלשון זכר, כמו למשל:
"אני אזיין אותך", "אני אפתח אותך", "לך תזדיין" , "חתיכת מזדיין".
"אתה על הזין שלי", "כל הזין", "קבל זין", "קיבל צינור", "קיבל שטרונגול", "איך הזדיינתי" וכ' וכ' וכ'
כמו כן הקללות הן תמיד על איך שהאימא מוצצת זין, ולא על איך שהאבא מלקק כוס... ושוב וכ' וכ' וכ'
5. מיעוט קטן מאוד של אנשים נוהגים בלי סיבה לפגוע בי אישית, מכנים אותי טרול.
אני אף פעם לא פגעתי באף אחד פה באופן אישי.
מחוץ לתחום
מחוץ לתחום • 3 באוק׳ 2018
שאלו את מייקל לואיס באחד הראיונות עימו מה היתה ההצעה הכי גבוהה שהוא קיבל לבילוי חד פעמי.
הוא ענה שבאופן מפתיע הוא קיבל הצעת מחיר מגבר שביקש לבלות איתו והיה מוכן לשלם 15 אלף דולר.
הוא סרב!
לעניות דעתי, כל סטרייט שתשאלי פה יענה בהתאם למצבו הפיננסי כי זו נראית לי הסיבה היחידה שהוא ישקול את זה בכלל, ולכן השאלה אינטימית מדי ולא תיענה בכנות.
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2018
בהתאם למצבו הפיננסי ?
תסכימי איתי שמיליון דולר זה סכום שבהחלט נאה למרבית האנשים בארץ.
ואני עוד שואלת כאן. כאשר אני שואלת גברים באופן פרונטלי, הם בכלל צועקים "בחיים לא !" גם אם אומר להם 10 מיליון דולר.

זה מרגיש למרבית הגברים הסטרייטים השפלה גדולה מאוד,
או לפחות השפלה לענות על השאלה בעיני חברים או משפחה שלהם שידעו שהם קיבלו זין.

אגב גם אישה סטרייטית לא אוהבת לשכב עם אישה, אך אני לא מרגישה שזו השפלה לשכב עם אישה.
וזה בעצם ההבדל בינינו לבניכם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוק' 03, 2018 9:04 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מחוץ לתחום
מחוץ לתחום • 3 באוק׳ 2018
״תסכימי״ ולא תסכים.
אני אישה יקירה...
ולמרות מה שאת חושבת גם אם תכתבי פי עשר
רק השוטים יענו ובציניות גמורה...
זה מחפה כנראה על ״הזין״ הקטן
וחייבת לציין שאת כותבת נפלא.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
נקבת,
השאלה שלך לא מתפרשת כשאלה, אלא כמצב בו את מחכה לראות איך כולם יסכימו איתך.
אני לא סטרייט בשום צורה, ולא הייתי שוכב עם גבר תמורת כסף. מה זה אומר? שאני חושב שלקבל זין זה השפלה?
גם גייז אקטיביים בלבד לאו דווקא היו מסכימים שיזיינו אותם בתשלום. האם זה בגלל ההשפלה?
את לוקחת נושא מורכב ומשטיחה אותו לגמרי.
את מתעלמת ממעמד האישה בתרבות שלנו, שהוא לא משהו. גברים גם אומרים נקבה כקללה, פשוט כי להיות אישה זה להיות נחות (עובדה אומללה, אבל עובדה) בתרבות שלנו.
לפי ההגיון שלך אישה לא מקללת גבר כשהיא אומרת לו לך תזדיין, אלא מעצימה אותו. באמת?
כל תיאוריה שמנסה להסביר הכל בעזרת גורם אחד, סהיר מאוד שהיא שגויה. כלומר, ייתכן והיא מציגה את אחד הגורמים, אבל לא מעבר.
כשאת שואלת שאלה תוקפנית ומתסיסה עם תגובה שברורה לך מראש, למה את מצפה ליחס אחר מזה שלו זכית? ברור שתתקלי בהתחכמויות. השאלה שלך לא מכבדת אותנו, למה שנכבד את השאלה.
בכל מקרה, ההתייחסות שלי להטרלה היתה בהומור. סליחה אם הגזמתי
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 3 באוק׳ 2018
ההערות על כך שאת טרולית הן ממש לא במקום.
כל מי שעקב אחרי הפוסטים שלך, צריך להבין שהתזה שלך מבוססת על תפישות קיימות והוא יחסית עקבי ושיטתי (במובן, שיש לך הנחת מוצא ומשם הכל נובע).
אין זה אומר שאני מסכים, אבל אין כאן ניסיון לעורר פרובוקציה או לשגע אנשים.
יתר על כן, תקני אותי אם אני טועה, אבל הפוסט שלך שואב השראה מחוקרת מגדר רדיקלית בשם אנדריאה דבורקין? וכאן לדעתי רוב הביקורת על העמדה שלך. התפיסה שכל יחסי מין בין גבר לאישה הוא אונס, אולי מוסכמת בקרב רבים מהפרוגרסיבים במדעי החברה אבל כך גם אפליה נגד כלבים קווירים. כאחד שתומך בבחירה חופשית ומאמין שבני אדם הם לא יצורים פסיבים, הם לא מוסללים/מוחלשים וכל השטויות האלה (לפחות לא בצורה השטחית-דטרמיניסטית של אנשי "המערב הוא הרוע המוחלט/ הגבר הלבן אשם בכל") זה מוציא הן את האישה והן את הגבר בצורה שלילית. החירות נשללת בעיקר מבני המין הנשי מכיוון שאת מציגה אותן חסרות עומק וללא יכולת בחירה. השקפת העולם פסימית מדי. יחסי מין נעשים ברוב המקרים, בעיקר במערב, מתוך אהבה או תאווה, ולא בהכרח חלק ממארג של יחסי כוח.

זה נכון, בעיני מרבית הגברים הסטרייטים לקבל זין נחשב חוויה משפילה, אך זה לא כך לגבי כל אקט עם אדם שאינך נמשך אליו? עם זאת, אין ספק, ישנם גברים שהרעיון עצמו נתפש כהשפלה, וגם מה שכתבת על השפה יש בו מן האמת.

הערה (לאחר עריכה): יש תחושה שאת עושה איזה סוג של ניסוי חברתי שאני לא מבין את מהותו.
פלייפול

Re: שאלה לגברים הסטרייטים - כמה לדעתכם אישה מושפלת במיטה ?

פלייפול • 3 באוק׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
כלומר, אם הייתם יכולים "לקמט" את גודל ההשפלה שאנחנו בעיניכם עוברות כשאנחנו 'מקבלות מכם זין', כמה כסף זה היה יוצא לדעתכם ?
אני מתכוונת בעת קיום יחסי מין רגילים לחלוטין. לא סאדו. ובלי בכלל אביזרים.
אז כמה בעיניכם אנחנו מושפלות במדד של כסף ?

ללא הסטיגמה החברתית לזונות, ובהנתן שזה לא יכאב ולא יגרום לי לחלות, אני מעריך שהייתי מסכים תמורת 10,000$.

נקבת האדם כתב/ה:

האם הייתם מוכנים 'לקבל זין' מגבר חתיך תמורת 5 אלף דולר ? - אם לא אז ההשפלה שאנחנו עוברות בעיניכם לא שווה אפילו 5 אלף דולר.

זה לא הפוך? אם אני לא מסכים 'לקבל זין' תמורת 5 אלף דולר, סימן שההשפלה שווה דווקא יותר מכך, לא?

וחברים, אתם לא מבינים את נועה. לדעתי לא מדובר בהכרח בשנאת גברים, אלא באג'נדה הטוענת שכל חדירה היא השפלה. לפי אסכולה זו, ההנאה שגברים מפיקים מחדירה לגוף האשה נובעת מהידיעה שהם משפילים אותה. עד כמה שזה נשמע מקומם, נועה לא טענה שזה נעשה בניגוד לרצונן של הנשים, ולמעשה היא אף טוענת שנשים נהנות מההשפלה הזו. אם אני מבין נכון, עפ"י גישה זו, הסיבה להנאה זאת מצד הנשים (ואולי אף מצד הגברים), היא התנייה חברתית.

*עריכה: עכשיו ראיתי שאביר זכויות האדם שם מעלי הקדים אותי, ופחות או יותר השלים את מה שכתבתי, עם חפיפה מסויימת.
שלגי

אפרופו מליון דולר וזה

שלגי • 3 באוק׳ 2018
"אבא", שאל הילד את אביו, "מה ההבדל בין תאורטי למעשי?"
"אתה מבין", מנסה להסביר לו האב, "זה שני דברים שונים, בוא נראה לך זאת על ידי ניסוי קטן."
"לך לאמא", אומר לו האב, "ותשאל אותה אם היא מוכנה לשכב עם השכן תמורת מליון דולר."
הולך הילד לאמא שלו ושואל אותה, "אמא, תסכימי לשכב עם השכן אם יביאו לך מיליון דולר?"
"כן", עונה האמא אחרי מספר דקות של ערעורים ומחשבות.
חוזר הילד לאביו ואומר שאמא הסכימה.
"טוב עכשיו לך לאחותך ותשאל אותה את אותה השאלה", אומר לו האב.
הילד הולך לאחותו ושואל אותה, "תגידי לי, אם יביאו לך מיליון דולר, תסכימי לשכב עם השכן?"
"בטח", עונה הבחורה הצעירה מלאת ההורמונים.
שוב חוזר הילד לאביו וגם הפעם חוזר עם תשובה חיובית מאחותו.
"אתה רואה בני", מסביר לו האב, "תאורטית יש לנו 2 מליון דולר, מעשית יש לנו 2 זונות בבית…"
Kink Fetishist
Kink Fetishist • 3 באוק׳ 2018
האישה מושפלת במיטה ? זה נראה לך ככה כי את רוצה לחשוב כך ،
אני לא מצליח לקשר איך זה מגיע להשפלה
זה יחסי מין של פלוס ומינוס שמתחברים יחד
אולי יש אקטים פרועים יותר כשיש דיבור מלוכלך או כזה או אחר אולי יש גברים שמדברים על סקס בצורה כזו "אלה לוזרים"
או ילדים , אולי זה מרגיש ככה כי אנחנו ה "פלוס" אולי בגלל לנשים האקט קצת יותר כבד זה מרגיש כך
אבל תאמיני או לא זה תלוי בנוקדת מבט ,
יש משהו במה שאת אומרת למשל במקום שהוא מסגרת כלשהי של קהילה אם יש גבר שעושה הרבה סקס " זיין" אם להפך אישה עושה רבה סקס "שרמוטה" זו התפיסה של החברה בגדול אבל בימינו זה פחות משנה
את פשוט לוקחת את זה לאן שבא לך עם המחשבות שלך ולנפש יש נטיה להאמין למחשבות
בתכלס אני צמקנא קנא בנות נראות שהן נהנות הרבה מאיתנו באמצע סקס