צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגברים הסטרייטים - כמה לדעתכם אישה מושפלת במיטה ?

James Bondage​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
James Bondage​(מתחלף) • 4 באוק׳ 2018
היד, תודה.

נקבת האדם כתב/ה:
אוי... כל כך הרבה מלל והתקפות אישיות, בניסיון נואש להתחמק מהשאלה שלי בראש השרשור הזה.
"האם היית מוכן למצוץ / לקבל זין מגבר אחר תמורת מיליון דולר".

אבל זה לא מה ששאלת, לא במפורש, ולא במשתמע. לכי חזרה לכתה א', לשיעור הבנת הנקרא, אל תעברי בדרך צלחה ואל תקחי 200 לירות.

לו שאלת את זה, היית מקבלת כנראה תשובות ענייניות רלוונטיות לשאלה. אבל אז לא היית יכולה לפתח רגשי עליונות כלפי שאר האוכלוסיה, אז מה הכיף?

אני קורא את רוב השירשורים, ולא זכור לי שרשור אחד שבו העלית שאלה, ולא התלוננת שמתחמקים מהשאלה שלך. כנראה שמהנה אותך התסכול - לגטימי, בכל זאת, אנחנו באתר בדסמי, תהני ממה שאת רוצה, YKIOK But YKINMK

מבין שתי האפשרויות:

א) כולם מתחמקים ממך

או

ב) יש לך בעיה בהבעה והבנת הנקרא

אחת מהן סבירה בהרבה. התוכלו ילדים לעזור לנקבת להבין זאת?
Dandan1​(שולט)
Dandan1​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
ניראה לי לא רלוונטי בכלל
הכותבת יוצאת מתוך הנחה שאישה שמזדיינת מושפלת.
זיון זה זוג...צריך 2 לטנגו!
אם היא חשה מושפלת או שתחליף בן זוג או שלא תזדיין.
תמיד יש בחירה
היד
היד • 4 באוק׳ 2018
James...James...James....אני יודע אני יודע אני יודע...אמממממ....כולם מתחמקים ממנה?
מדקדקת​(אחרת)
מדקדקת​(אחרת) • 4 באוק׳ 2018
השאלה ההזויה הזו לימדה אותי משהו. יש כאן כשל לוגי מסוג "ייצוג שגוי". כלומר נסיון ליצור דיון שמתבסס על הטענה השגויה שחדירה היא בהכרח משפילה, וכל שנותר הוא *לקמט* אותה.
https://he.m.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%92_%D7%A9%D7%92%D7%95%D7%99_%D7%A9%D7%9C_%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA

יאללה, מתי הפוסט הבא?
האנשה עצמית
לפני 5 שנים • 5 באוק׳ 2018
האנשה עצמית • 5 באוק׳ 2018
השאלה מניחה שאין הבדל בין המגדרים
ולכן היא לא תקפה.

אישה סטרייטית וגבר סטרייט - שני צדדים שונים לגמרי.

על אותו משקל תוכלי לשאול מה עומק ההשפלה בללכת על עקב או לצבוע ציפורניים ולהתאפר.
כל פעולה שגבר סטרייט לא צריך ולא עושה.

אולי גם להסתובב עם ציצים שמכריזים על הגעתך לכל מקום, גם הם השפלה?

אני חושב שהבנת.
אישה סטרייטית רוצה שיחדרו אליה,
גבר סטרייט רוצה לחדור.
אין בזה השפלה.
אולי תחושת כובש ונכבשת.

ובתגובה לשאלה שלך, בעניין המחיר,
כשתגיע הצעה קונקרטית אתן תשובה בהתאם.
גם למרוח לק ורוד תמורת 10,000 דולר שזו פעולה נשית רגילה ולא משפילה הופכת לחריגה ספק משפילה לגבר.
סתם דוגמה.
מחוקה​(נשלטת)
מחוקה​(נשלטת) • 5 באוק׳ 2018
פתחתי את האשכול הזה כדי לקבל תשובה פשוטה שהייתה אמורה להירשם בשתי מילים, בכמה כסף הייתם מסכימים.
אבל אז החליטו 2 אנשים באתר הזה לזהם אותו, לתקוף אותי אישית, לקלל, וללעוג לי שוב ושוב על טעות סופר.
רק כדי שחלילה לא תהיינה כאן תובנות. אז תודה לכם. ניצחתם פה. אפשר לסגור את האשכול הזה, ולהמשיך הלאה.
SholetManiac​(שולט)
SholetManiac​(שולט) • 5 באוק׳ 2018
בסקס רגיל אישה "משוחררת ומודרנית" נהנית לא פחות מהגבר...לרוב הרבה יותר מאחר והגבר במקום לחדור ולגמור עושה הכל כדי לענג את האישה כמה שיותר, ביחסי שליטה ברור מצד אחד שהגבר עושה כרצונו ולהנאתו בלבד, אבל מצד שני גם האישה שמגיעה למערכת כזו מגיעה מרצון ומפני שיחס כזה קוסם לה ומגרה אותה
מכאן שגם כאשר אישה "מושפלת" במיטה הדבר נעשה כדי לגרום לה הנאה ובטח שאם מישהו צריך לשלם עבור "השרות" זו האישה ולא הגבר
SholetManiac​(שולט)
SholetManiac​(שולט) • 5 באוק׳ 2018
ובאשר לסקס תמורת תשלום גבר סטריט לא יהיה מוכן לקבל זין בשום מצב....מי שאולי יסכים תמורת תשלום זה דו מיני...הומו מצד שני יהיה מוכן לשלם עבור זין טוב
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
שולטמניאק, לא. רוב ההומואים מעולם לא שילמו על זין, ללא קשר לאיכותו.
נקבת, אני, אישית, התנצלתי על האמירה טרול. הוספתי גם שכגבר גיי, איני מעוניין לקבל זין תמורת תשלום. אבל מהאמירה שלי (ושל אחרים), שהשאלה שלך טעונה מראש במשמעות שאנחנו לא מסכימים איתה, את בוחרת להתעלם. חבל
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 5 באוק׳ 2018
נקבת האדם כתב/ה:
פתחתי את האשכול הזה כדי לקבל תשובה פשוטה שהייתה אמורה להירשם בשתי מילים, בכמה כסף הייתם מסכימים.
אבל אז החליטו 2 אנשים באתר הזה לזהם אותו, לתקוף אותי אישית, לקלל, וללעוג לי שוב ושוב על טעות סופר.
רק כדי שחלילה לא תהיינה כאן תובנות. אז תודה לכם. ניצחתם פה. אפשר לסגור את האשכול הזה, ולהמשיך הלאה.

כותרת האשכול לא שואלת באיזה מחיר הייתם מוכנים כגברים סטרייטים להיחדר ע"י גבר אחר.

השאלה היתה כמה מושפלת אישה במיטה.
והתשובה היא שהיא לא.
היא נאהבת, נחדרת באהבה ע"י גבר שהיא בחרה,
אכן אפשר לסגור האשכול.