שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים הפוכ

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
Sm Art{☆Sm} • 4 באוק׳ 2018
השולטות מספקות ל ס'מ שקיות של זרע (נשמות),והוא ,מפנה אליהן ,את כול "התגמולים",מכנגדן לעבודתן המסורה ,בעבורו.

הוא "הציר המקשר",בין עובדותיו ,לצרכנים.
הוא קובע את התעריפים ,הסלנג,המונולוג,העיתוי ומועד של יצירת קשר,טווחי פעולה ,וכו'.
(הוא בעל ידע נסתר ,למה במועד זה וכזה ,הוא שולח את פלוני לאלמונית ,זאת כי הוא יודע את מהלך חייו של האדם ,ואת מהות התיקון שלו ,והוא רוצה להכשיל את המהלך ,כי יש לו הרבה מאוד מה להרוויח ,בעצם ה"טריז",שיוצר במועד זה או אחר של האדם )
הציר המקשר ,הוא גם אחראי שהרעב שלהן יגדל ,כך,גם "הרגלי הצריכה ",שלהן .
בכדי,שלא תהיה להן "נקודת יציאה',מהעסק הכה רווחי בעבורו.

אז יש להן מועד גיוס ,ומועד שירות ,כשהבועה מתנפצת לה ביום אחד .
היא לא תיקח עימה שרוך של נעל ,גם לשארית חייה,ממה שהרוויחה במהלך שירותה המבצעי כנתינה של ה ס"מ.

שורה ראשונה ,תביאי זרע
שורה תחתונה ,תקבלי פרנסה ,מעמד,ופינוקים.
הרבה מעבר לממוצע ,בזמן ומהלך שירותייך תחת ההנהגה שלי .
spankindan​(שולט)
spankindan​(שולט) • 4 באוק׳ 2018
על הצע וביקוש שמעת כבר? האמן לי, אם יהיה שוק לשולטים בתשלום - יהיה המון כאלו icon_smile.gif.
rosewood
rosewood • 4 באוק׳ 2018
פעם בכמה זמן אני פותח עוד כפתור בחולצת הכפתורים, כדי לראות אם נשים יציצו לי במחשוף.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 באוק׳ 2018
זה מעניין שמודל "היצע וביקוש" חוזר פעמים רבות כטיעון בדיונים אלו.
אבל מה הוא באמת אומר?
"חוק ההיצע קובע כי היקף ההיצע של היצרנים בשוק תלוי במחיר וככל שמחירו של מוצר יהיה גבוה יותר, כך יהיו היצרנים מעוניינים לייצר כמות גדולה יותר שלו.
חוק הביקוש קובע כי ככל שמחירו של מוצר יהיה גבוה יותר, כך כמות היחידות שיבקשו הצרכנים לקנות תקטן."
אז לפי זה, לפי דרישת הנשלטים את נוכחות השולטות, כמות השולטות שמגיעה לפה דווקא הייתה אמורה לגדול ואז היה לנשלטים מבחר גדול יותר ליצור אינטרקציה עמו.
או לחלופין, אם אותן שולטות דורשות יותר מדי כמות הנשלטים שרוצה בהן הייתה אמורה לרדת.
הצרכן והיצרן מציגים את רצונותיהם וקובעים אחד לשני תנאים לעסקה שעתידה להתקיים ביניהם, וזה למשל מה שקורה בסצנת השליטה הגברית. שם באמת מודל היצע וביקוש תקף כי כמות השולטים גדלה ביחס לכמות הנשלטות שרוצות בהם, ושולטים ששמים על עצמם מחיר יקר מדי יוצאים מן המשחק בעבור הרוב.
בעוד נשלטים פשוט מבטלים כל רצון שלהם ולא מציגים שום תנאי, אז אין שניים לטנגו הזה שנקרא "היצע וביקוש". פשוט צד אחד שעושה כל שעל רוחו כי הצד השני מאפשר לו את זה.
rosewood
rosewood • 4 באוק׳ 2018
אם את מתעקשת ליישם מודל כלכלי. אז אפשר לומר שלנשים יש מונופול על להיות נשים. זה כבר יותר קרוב.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 באוק׳ 2018
באופן אישי אני לא מתעקשת ליישם מודלים כלכליים, פשוט מראש המודל הזה חוזר על עצמו מלא פעמים כטיעון באופן שגוי.
אבל אם כבר העלת את עניין המונופול:
יש לנשים מונופול על להיות נשים, כי אין חלופה לזה. אבל אגלה לך בסוד שלא כל הגברים מחפשים את אותו סוג של אישה (וכך גם נשים לא מחפשות את אותו סוג של גבר), ולכן בזירת דייטים ונילית יש מעין תחרות בריאה בין המינים שגורמת בסופו של דבר לשני הצדדים להיפגש באמצע בין הצרכים של שניהם.
וכך גם לשולטות מסוג ספציפי לא אמור להיות מונופול על להיות שולטות, כי יש מלא סוגי שולטות עם צרכים שונים, מלא "יצרניות" (כפי שהיה מכנה אותן העולם הכלכלי) שיכולות להפיק סביבה מגוונת שתענה לצרכים ההדדיים של שני הצדדים ולא של אחד בלבד, משמע להפיל את המונופול הזה, אבל זה לא יקרה כשנשלטים מראש נכנעים לכל רצון ומבטלים את שלהם.
מה שאני מנסה להגיד זה שלנשלטים מותר ורצוי להביע את מה שהם רוצים ולסרב למה שלא מתאים להם במקום לצאת מנקודת שאין להם ברירה והשולטות הסציפיות האלו זה הסיכוי היחיד שלהם לחוות יחסי שליטה אי פעם.
ממה שאני ראיתי, נשלטים שלא מפחדים להיות אסרטיביים כן מוצאים לבסוף מישהי מתאימה. נשלטים שלא, לא באמת מוצאים מישהי אלא רק מסתפקים ב"פירורים". אז חבל להיצמד לאסטרטגיה שמקבלת את המצב הזה כמו איזה חוק טבע שלא ניתן לערעור.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוק' 04, 2018 2:42 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 4 באוק׳ 2018
מי שמכתיב את הטונים בביז ומי שמציע את ההצעות זה דווקא הגברים .ולא הנשים בתחום .
נשים שהגיעו לתחום ,אין להם הסבר הגיוני איך היא בתחום.
אף אחת מהן בכיתה ה בבית הספר לא תיכננה איך עוד כמה שנים היא תישגול גברים בגיל של הסבא שלה .
או תשפיט ותשרמט גברים באשר הם .

לא רק שהטון מוכתב עי'גברים .
הגברים המסויימים הללו עוברים מאחת לשנינ וכך לשלישית וגם למס החמישים שבבנות .

הם אילו שמציעים לה .את צריכה נהג כספומט עבד ביתאו אני מחפש סשן של כך וכך ...
וכך הם מדברים בדפוס פעולה זהה ממלכה אחת למלכה אחרת .

הם כולם שמורים בפלפונים של כול מלכה ומלכה תחת כינוי התואם למלכה ועפ',סממן זיהוי .
לדוגמא .

חרנון אוהב. חרא
או דוגמת "הבולען"
או דתי מבוגר ספנקינג
או בגדי נשים
או חיים שעווה
ו קובי השפלות
ערבי מזיין במוח
שואל שאלות ולא מגיע
אלינור הזונה
זונת מסיבות (מטרידן)
או
קבע והבריז.

הגברים בתחום מנהלים את ההצגה
בזה שהם מציעים לכולן את מה שהם מחפשים .

וכך העסק מתגלגל לו .
שהם הולכים מאחת לשניה ,ומספרים לאחת על השניה.
אבל דבר אחד בטוח .

שאותם 100 שהולכים ,הם שמורים בפלפונים של אותן 30 שעובדות .
המספרים שלהם זה המספר שלהם
שמות הבמה שלהם ,זה כול אחת ודרך הניסוח בהתאם לאיך שהוא "מקוטלג"

יש מאפיין "רוחני", סודי שמחבר את כול ה 100 הללו .
הם שייכים לסיפרה 6הסיפרה 6 בספירות הקבליות
שייכת ל "יסוד".

הבית של הסיפרה 6 משוייך לכוכב "מרקורי"
שזה גם מזל בתולה .
מזל בתולה תמיד נופלים ל"בור השחור",
אין להם שליטה על הצורך המיני העז שלהם
זה גם הבית של "לילית",בכוכבים .

הם פוגמים ב "יסוד".
מי שפוגן ב"יסוד", זה כי יש לו "תאוות נשים".
ואז גם יש לו תאווה לכסף ולאכילה מוגברת .

ה100 הללו זה "שטאנץ".
רובם המכריע גרים במס' בית שיש בו הסיפרה 6
וחלקם בדירה מס'6.
חלק מינורי מהם שייך לבניין או דירה אשר מס 8
שמונה (אותיות,נשמה)
8 משוייך למזל עקרב (בית המוות),המשוייפ לדיבר ה שמיני "לא תירצח"
rosewood
rosewood • 4 באוק׳ 2018
לא מאמין בפתרונות קסם של "אם היית מעט אסרטיבי". לפעמים כן לפעמים לא. וכן עדיין יש לזה קשר להיצע וביקוש. אם היו פונות לכל גבר כאן באתר, 50 נשים חדשות ושונות כל יום, כנראה שהיינו רואים כאן תנאים מסוג "רק מעל 180", "רק חטובות", "רק אם יש לך רכב","רק אם יש לך עודף ממאה" וכו'.

אני למשל, לא נפגש עם בלונדיניות. חוץ ממקרים מאוד חריגים.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
בסופו של דבר איך שלא נסתכל על זה לרוב (לא תמיד! אז לא לסקול אותי באבנים!) גברים מוכנים לעשות הרבה יותר מנשים בשביל לקבל סקס, גם בלי קשר לשליטה.
rosewood
rosewood • 4 באוק׳ 2018
גם באהבה.

למשל, יותר זמרים שרים "אני אטפס בשבילך על הרים" (ב. אדמס), "אני אקפוץ על רימון בשבילך" (ב. מארס), או "אלך בשבילך 1000 מייל "(נו התאומים האלה מהאייטיז).

אנחנו פשוט רגישים.