בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים הפוכ

ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
ArchAngel​(שולטת) • 4 באוק׳ 2018
שולטים יותר אסרטיביים ואצלם סצנת ההכרויות נראת אחרת, ולמרות שיש יותר נשלטות הם בכל זאת עונים גם על הצרכים של עצמם.
גם ונילים לא חוששים להיות אסרטיביים, ולכן גם סצנת ההכרויות שלהם נראת בהתאם, למרות שגברים עדיין נחשבים הצד המחזר ופחות המחוזר.
אי אפשר לענות על הצרכים של שני הצדדים כשצד אחד מכחיש שיש לו כאלו בכלל.
זה לא אומר שבכל פעם שנשלט יהיה אסרטיבי (או בכלל יזכור שגם הוא בן אדם) הוא יזכה לקשר/סשן מהסרטים, אבל זה כן יוביל אותו למטרה הזו בסופו של דבר. לעומת הנשלט שמתעקש לחשוב שאין לו ברירה ואם יבצע מטלות שהוא לא מעוניין בהם אולי ביום מן הימים מישהי תתעניין בצרכיו כנשלט.
rosewood
rosewood • 4 באוק׳ 2018
אני לא חושב שהוא "מתקש לחשוב", אלא מי שעושה את זה, עושה את זה כדי להכניס את הרגל בדלת. או שזה באמת עושה לו נעים למטה או למעלה.

בכל מקרה, בשום מקום עולם ההיכרויות לא סימטרי. ככה זה. למשל, זה כמו שגבר בן 50 יכול לצאת עם בת 35, את ההפך רואים משמעותית פחות.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

Re: למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים

איכבוד כתב/ה:
למה לדעתכן/ם יש שולטות שרוצות גברים שימלאו כל מיני משימות עבורן, החל מנהיגה דרך מדריך כושר וכותבי עבודות סמינריוניות וכלה במנקים (מתפלא שלא הייתה עוד מלכה שחפשה נשלט רואה חשבון או שמאי), ולעומת זאת השולטים תמיד רוצים רק את העניין עצמו, כלומר את השליטה המינית? ומה היה עולה בגורלו של שולט שהיה כותֱב שהוא מחפש נשלטת שתנקה את ביתו ותבשל עבורו?

אתה טועה. יש הרבה גברים שמנצלים נשלטות, לקטעים של בישול ניקיון וקניות.
ויש הרבה שולטות שלא מנצלות אף אחד אלא מעדיפות לקנות.
מה שכן, הנה עוד דוגמה לתיאוריית מנדלה - אם מספיק אנשים יאמינו בדבר אידיוטי, בסוף כולם יחשבו שהוא אמיתי
SWAY
SWAY • 4 באוק׳ 2018
ראיתי שדיברתם על היצע וביקוש.

בסופו של דבר יש יותר נשלטים משולטות. נשלט ממוצע מקבל בערך 1/30 (הערכה גסה ושמרנית) הודעות משולטת ממוצעת.
אי אפשר להפריד בין שתי העובדות הללו. היחס המספרי בין שולטות לנשלטים עשוי להיות אחד הגורמים לכך שיש ענף משגשג של מלכות בתשלום. כל אלה מדגימים התנהגות שמושפעת מהחוסר איזון בין היצע לביקוש. יש היצע רחב של נשלטים וביקוש מועט כי יש מעט שולטות. ולהפך יש היצע מועט של שולטות אל מול ביקוש רחב מצד נשלטים. היחס המספרי הלא מאוזן קיים גם בעוד כמה קהילות בדסמיות בעולם.

אבל...

הפנטזיות המיניות/בדסמיות והפנטזיות לאיך יראה קשר ומערכת יחסים, שונות מתגוונות ומשתנות, לכן לרבים מאיתנו (כולל אותי)-שולטות/שולטים/נשלטים/נשלטות/סוויצים/קינקיות פצפוציות/חדי קרן/ משונני דבשת יש ביקוש שכל הזמן גדול מההיצע.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=627639&blog_id=10724
ArchAngel​(שולטת)
rosewood כתב/ה:
אני לא חושב שהוא "מתקש לחשוב", אלא מי שעושה את זה, עושה את זה כדי להכניס את הרגל בדלת. או שזה באמת עושה לו נעים למטה או למעלה.

בכל מקרה, בשום מקום עולם ההיכרויות לא סימטרי. ככה זה. למשל, זה כמו שגבר בן 50 יכול לצאת עם בת 35, את ההפך רואים משמעותית פחות.

אני לא מדברת על מי שזה הקטע שלו, אני מדברת על כמות לא מבוטלת של נשלטים שעושה את זה מתוך אמונה שגויה שאין להם ברירה וזה יהיה הכי קרוב שלהם לאינטרקציה עם שולטת.
כי בכל פעם שהנושא הזה עולה אומרים להם "ככה זה" ומקדלמים את הפרשנות השגויה למודל "היצע וביקוש" לפיה יש מיעוט שולטות ולכן רצונם של הנשלטים לא אמור להיות רלוונטי.
שום דבר לא סימטרי, אבל יש הבדל ענק בין ביטול עצמי (ולא כזה שנעשה ב"כאילו" בשביל להגשים פטיש) שמאפיין את הנשלטים בסצנת ההיכרות הפמדומית, לבין כל מה שהולך בכל סצנת היכרויות אחרת שבה הצדדים לא מוותרים על מה שהם רוצים. כמובן מה וכמה הם מרשים לעצמם לבקש תלוי בהרבה פרמטרים שונים ואין שיווין מוחלט, אבל ביטול עצמי טוטאלי של רצונות בקרב צד אחד עוד לא יצא לי לראות בשום מקום אחר, ולכן הסצנה הזו שונה מאחרות שבהן לרוב הגברים כן מצליחים להכיר ולא להסתפק בפירורים גם כשנשים הן הצד המחוזר שמתחרים על תשומת ליבו מול כמות דו-ספרתית גברים.
rosewood
rosewood • 4 באוק׳ 2018
המספרים בסצינה הזו נדמה לי שהם אחרים לגמרי. יחס ההיצע לביקוש. בגלל זה הבאתי את הדוגמה של גיל מבוגר יותר. הרבה נשים הן גרושות עם ילדים (ככה זה לרוב הילדים נשארים אצל האמא), והן זקוקות לגבר עם גב כלכלי יותר, וכו', ומערך הכוחות משתנה, רואים תופעות אחרות והפוכות. כמובן לא קיצוניות כמו בבדסמ, כי בדסמ זה קיצונות בהגדרה. או אינהרנטי או משהו. יש פתרון לכל דבר, אבל הפתרונות אישיים. לא רוחביים. וכל עוד הדבר מתבצע מרצון או רצון של חוסר ברירה (סובייקטיבי), שיהיה לבריאות.
SWAY
SWAY • 4 באוק׳ 2018
הרצון של הנשלט רלוונטי???
ממתי icon_wink.gif?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
אני בכלל חושבת ש"לרצות את השולטת" היא גישה לא בוגרת לשליטה, המצביעה על אי קיום עניין אמיתי ואותנטי בשליטה נשית אלא יותר משהו ששאוב מסרטי פורנו.
ומה הם כבר שווים מבחינת ייצוג נאמן למציאות?
אני לא חושבת שזה הגיע "מלמעלה" הקטע הזה של "הפנטזיה שלי היא לציית לכל דבר שתגידי" בלי שום עמוד שידרה מאחורי זה ושום עמדה אמיתית בתחום השליטה.
מצד שני זה די מעייף לקרוא כאן כמה הנשלטים האומללים באים לכאן זכים וטהורים, ופה מנצלים אותם כי אין דבר כזה שליטה נשית או ווטאבר, או שהם חיים בסרט שצריך להיות משהו שהם לא כדי להצליח להכיר.
הקטע הזה של להתייחס לנשלטים כאל מוגבלים בשכלם לא מובן לי
ArchAngel​(שולטת)

Re: למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים

שיר כאב כתב/ה:

אתה טועה. יש הרבה גברים שמנצלים נשלטות, לקטעים של בישול ניקיון וקניות.
ויש הרבה שולטות שלא מנצלות אף אחד אלא מעדיפות לקנות.
מה שכן, הנה עוד דוגמה לתיאוריית מנדלה - אם מספיק אנשים יאמינו בדבר אידיוטי, בסוף כולם יחשבו שהוא אמיתי

ברור שיש ויש.
בתור שולטת אני מעולם לא חיפשתי כאן שירותים או כספים, אני יודעת שאנחנו קיימות אבל אני גם יודעת שאני ושכמותי בעמדת מיעוט.
זה לא עניין של אמונה, זאת לא איזו אגדה אורבנית, רואים מה הולך בלוחות של השליטה הנשית מול הגברית, רואים מה הולך בבלוגים ובפרופילים של שולטים מול שולטות.
חד-משמעית יותר שולטות מחפשות לנצל כלכלית (גם אם לא מתקבל כסף ישירות, לבצע את המטלות האלו היה דרוש תשלום לאיש מקצוע, על דלק וכו') מאשר שולטים. ולא, זה לא הופך שולטים לטובים יותר, כי הנצלנים שבהם פוגעים מינית וזה לדעתי הרבה יותר חמור.
אבל בקטע של הניצול הכלכלי שולטות לוקחות ביג טיים.
מעבר לזה, רואים איך הקהילה מגיבה לשולטות האלו לעומת לשולטים.
נכון, נפתחים לעיתים קרובות פוסטים בנושא, אבל זה קורה כי התופעה נפוצה וגלויה בקרב שולטות ולכן זה מופנה אליהן (ופוסטים על ניצול מיני מופנים לשולטים, מאותה סיבה).
אבל מיד קופצים להגנתן הרבה תגובות של "ככה זה" שדורשות לקבל את המצב ולא לערער עליו.
לעומת כשגברים כתבו בגלוי שהם מחפש נהגת או מנקה, פשוט עשו בהם לינץ'.
היה כאן פרופיל שנפתח במיוחד בשביל להמחיש את האבסורד שבדבר ופשוט הציג בבלוג שלו טקסטים שכתבו שולטות והתקבלו בלי התנגדות משמעותית והפך בהם את המגדרים. הרבה אנשים הגיבו לו בקללות, כתבו עליו בבלוג שלהם פוסטים "מרומזים" זועמים על כמה שהוא אפס, לוזר, חי בסרט, ילד של אמא, צריך להתבגר וכו'.
אף אחד לא בא להגנתו, אף אחד לא אמר לנשלטות שזה משהו שהן צריכות לקבל כי יש יותר מהן לעומת שולטים.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 4 באוק׳ 2018
israelislave כתב/ה:
חוקי היצע וביקוש.

ההיצע וביקוש הוא אינדיווידואלי לבנאדם הספציפי.
יש פה הרבה שולטות שמשוועות למצוא נשלט מתאים. כן, מתאים היא מילת המפתח. אתה יכול לספר להן על חוקי ההיצע וביקוש והן יצחקו צחוק מריר.
האדם יוצר לעצמו את הביקוש הספציפי שלו, במה שהוא משדר.
אם אתה (לא אתה ספציפית (: ) כמו כולם, אז אתה חלק מעדר של עבדים ללא שום ייחוד, וללא שום סיבה לבחור בך.
אם אתה יודע למתג את האיכויות שלך, הסביבה תבחין בזה.
בטוח שלא כולן, אבל אף אחד לא צריך את כולן.
ולא בטוח שכל מי שתבחין בך תתאים לה והיא לך, אבל זה משפר את הסיכויים.