סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רק שולטות מחפשות טובות הנאה מנשלטים ומדוע אין מקרים הפוכ

Snitch
לפני 5 שנים • 4 באוק׳ 2018
Snitch • 4 באוק׳ 2018
דיפמאן, בחיאת, נראה לך שאני משועמם עד כדי שאני ממש מנסה לטאטא את זה?:}
זה מה שאני הצלחתי לקלוט במבט צדדי ומודה שלא חקרתי את הנושא לעומק, כמו שאני מניח שאף אחד לא באמת חקר את הנושא לעומק.
ממוצע ההודעות במודעות הדרושים הוא בערך 2/3 מודעות בחודש. אז כן, לטעמי זה איזוטרי

טלח
SholetManiac​(שולט)
לפני 5 שנים • 5 באוק׳ 2018

זוג שולט מחפש נשלטת לעבודות הבית

SholetManiac​(שולט) • 5 באוק׳ 2018
אנחנו זוג שולט שמחפש בנרות נשלטת לכל עבודות הבית, שליטה, השפלות, ענישה ו BDSM... אפשרות ל 24/7
israelislave
israelislave • 5 באוק׳ 2018
אחד שמבין​(נשלט)

israelislave כתב/ה:
חוקי היצע וביקוש.

ההיצע וביקוש הוא אינדיווידואלי לבנאדם הספציפי.
יש פה הרבה שולטות שמשוועות למצוא נשלט מתאים. כן, מתאים היא מילת המפתח. אתה יכול לספר להן על חוקי ההיצע וביקוש והן יצחקו צחוק מריר.

1) ההיצע והביקוש אינם אידיוידואלים בבסיסם. עובדית יש הרבה יותר נשלטים משולטות רשומים באתר כך שהפופולריות והביקוש של השולטות גבוה יותר.

2) צריך לבדוק מה רמת הציפיות של השולטות ועד כמה היא מיישרת קו עם שאר הנתונים שיש להן להציע. אם נניח לרגע שהחברים פה מבינים שהמיניות לא שולטת בכל אורחות חיינו וצריך גם לחשוב על כל הקשר הוונילי אזי ברור שהרבה יותר קשה למצא בני ובנות זוג שיענו גם על הצרכים המיניים אבל גם על כל שאר הצרכים הווניליים. ומשכך ברור שלא קל למצא בני\בנות זוג מתאימים, בדיוק כמו אצל הוואניללים אבל עם עוד משוכה - מאד גבוהה - בדרך לזוגיות טובה.

מה שמחזיר אותי להתחלה, ה"מאגר" הפוטנציאלי של השולטות גדול יותר. ביקוש והיצע.

טלי35(שולטת)

העברת חבילה?

מה שלך אולי נראה מאד תמים יכול בהחלט להתפס כמשהו עם פוטנציאל עברייני.מה נקרא "כשהזין עומד הראש בתחת.

לא הייתי מעלה על דעתי לחשוב אפילו להעביר חבילה מ"זר א'" לידי "זר ב".
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 5 באוק׳ 2018
israelislave
אני לא מסכים איתך, הניסיון מוכיח שאפשר להצליח אם עושים את הדברים כמו שצריך, וזה משכנע אותי יותר מאלף תירוצים למה אי אפשר.
אגב, דרך ההתמודדות הזאת עם חוסר הצלחה, בכל תחום, עם הסברים סביבתיים, היא אחד ההבדלים בין אנשים שהצליחו לאנשים שנכשלו בסופו של דבר.
אין דבר כזה הסביבה לא מאפשרת לי.
יש דבר כזה לא פעלתי נכון ולכן לא הצלחתי, אם אפעל נכון יותר אצליח.
תירוצים נועדו לאפשר לחלשים לשמר את החולשה שלהם, ולהשקיט את המצפון.
Erykah
לפני 5 שנים • 8 באוק׳ 2018
Erykah • 8 באוק׳ 2018
Snitch כתב/ה:
אי אפשר להכחיש שזה קיים ואני חושב שאפילו קיים קונצנזוס די גורף שזה משהו דוחה, מצד שני מדובר לטעמי בכמות איזוטרית יחסית, בייחוד ביחס לשרשורים והטענות שיש כנגד זה. לפי שאני לפחות שמתי לב, במרבית המקרים מדובר בשולטות שלא נמצאות כאן בדרך קבע, אלא מבקרות לתקופה קצרה ונעלמות או במלכות בתשלום שזה בגדול העיסוק שלהן.
כאחד שפחות מאמין בשינוי העולם אלא בשינוי עצמי, אני יודע שזאת תשובה קצת מרגיזה וסליחה על כך, אבל אפשר פשוט לדלג מעליהן בגלל חוסר התאמה ולהכיר את זו שמודעת לכך שמולה ניצב אדם ולא כלי שרת. חוץ מזה, אתה חייב להודות שזה אחלה כלי לסינון:}

זה אגב גם אחלה כלי סינון לצד השני. כבר אמרו כאן לפניי, שיחס ההיצע והביקוש הוא לא רק מספרי, ואני באופן אישי ממש לא מרגישה שההיצע הרלוונטי עבורי גדול. לבור את המוץ מכמות תבן גדולה כל כך זו לא תמיד משימה פשוטה, אז גם מהצד שלי, כשמקבלת פניות עם הצעות כאלה, מסרבת וממשיכה לחפש את מה שמתאים לי. בהחלט כלי יעיל לסינון.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 9 באוק׳ 2018
אני חושב ששכחנו את כללי המשחק של החברה, כאלה שבכלל לא קשורים לכלוב.
ראשית, לגבי מלכות בתשלום. בחיפוש מהיר מצאתי הערכה ש80% מהזונות הן נשים. גם אם הנתון הזה מוגזם, אין ספק שיש הרבה יותר זונות ממין נקבה מאשר זכר. אבל גם אצל זונות ממין זכר, הרוב הגדול של הלקוחות הם גברים. כלומר, גברים פונים לתעשיית המין הרבה יותר מנשים, למעשה אין השוואה. אם כך, מדוע זה מפתיע שאין (או כמעט אין) דבר כזה שולט בתשלום? אין קליינטורה.
מה לגבי גבר שמפרסם שהוא מחפש אישה שתסיע אותו ממקום למקום ותשלם עבורו על דברים? בחברה ככלל זה נתפס כמגוחך. גבר כזה ייתפס כילד קטן, כעלוקה ומה לא. ידוע לנו כמה גברים בחברה מתקשים לחיות עם אישה שמרוויחה יותר מהם. אז מה יקרה כשנשלטת שמחפשת אחר גבר חזק ןדומיננטי תקרא מודעה "מחפש נהגת"? כמה" שולט" ירגיש גבר, שמבקש מאישה לשלם עבורו על דברים?
עכשיו, לגבי מטלות בית. עד היום, ברוב הבתים, האישה מבצעת את רוב עבודות הבית ולא הגבר. אם כך, אין שום דבר מיוחד בנשלטת שמנקה עבור השולט שלה, או מבשלת לו. זה רק עוד אחד מהדברים שקורים גם ככה. אז אולי השוויון ייעלם לגמרי במקרה של שולט/נשלטת, אבל מה כבר יש לפרסם פה? כמובן, אפשר רק לדמיין מה יחטוף שולט שכן יפרסם שהוא מחפש מנקה.
אני חושד שאצל נשלט פועל אותו רעיון הפוך - לנקות ולשרת זו השפלה עבורו או ייצוג לנחיתות, בדיוק בגלל שזה לא מה שגבר ונילי עושה. אז עבור הנשלט, אלה בהחלט דברים מיוחדים שלובשים משמעות בדסמית.
כל האמור הוא על פי דעתי האישית בלבד, כמובן.
איה74
איה74 • 9 באוק׳ 2018
יכול להיות שבקשות / פנטזיות שליטה של נשים כוללות גם דברים אחרים (שתוארו פה כניצול) פשוט כי החוויה של נשים לא כוללת מין בלבד?
זה עלה פה קצת בדיון, אבל לא כטענה מובהקת.
זה כל כך "מה נשים רוצות".
נשים רוצות שיפנקו אותן.
גם שולטות וגם נשלטות.
נשלטות פשוט מפגרות, קשה להן שמפנקים אותן.

אני אעיז ואומר שא.נשים היו שמחים / שמחות שיפנקו אותם / אותן. בין אם זה על ידי ביצוע מטלות, מסז' או מתנות. וכן....גם יש את הקטע הזה של העדפות ומאווים מיניים, שגם אותם א.נשים היו שמחות/ים להגשים.
אז לדעתי אפשר להפריד את אלמנט הניצול מהבקשה עצמה. זה ניצול כשאין הדדיות. בין אם זה לזיין ולהעלם במסווה של הבטחה למערכת יחסים ובין אם זו בקשה לביצוע מטלה או משהו בעל ערך כספי והעלמות (עם איזו הצדקה שמבצע הפעולה בעצם נהנה מההשפלה שבחוסר היחס).
שולטים מבקשים פינוק כשנמצאים באחד על אחד, גם אם זה לא במודעות פה. ודרקן כתב יפה, זה כנראה עניין של תפיסה חברתית להוציא את זה החוצה.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 9 באוק׳ 2018
הנשלטים צריכים "לגדל ביצים" ולחפש שולטת ראויה.

זה שאתה נשלט לא אומר שאתה סמרטוט.
ראגנר​(שולט)
ראגנר​(שולט) • 9 באוק׳ 2018
כמו שאני רואה את זה משחקי שליטה מתחילים הרבה לפני אקט מיני או משהו כזה
שולט זה בעיקר דרך חיים (שוב כנו שאני רואה את זה)
אני לא חושב שגבר שצריך שינקו לו יכבסו לו יבשלו לו לא יכול להיות מספיק חזק ובשליטה בשביל להיות "אדון"
נשלטת לא צריכה להיות אמא או מטפלת
היא צריכה להעצים את השולט שלה הרי מה שבדרך כלל שמחפשים (לפחות אני שמגדיר עצמו כשולט)
זה כוח זה שליטה על סיטואציה (זה אני אמרתי זה מה עושים)

בניגוד לאשה שמחפת את הפינוק הזה (הפוך מהנורמה החברתית) בזה שינקו לה ויבשלו לה והיא תשב רגל על רגל ותחלק פקודות שהנשלט שלה יעשה ברצון תוך כדי הקפדה לספק את "הגברת" שלו
Mr bitch{בהפסקה}
Mr bitch{בהפסקה} • 9 באוק׳ 2018
כי אין לנו טוטה חביבי ..