צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Pegging

FlowerKitty​(אחרת)
לפני 5 שנים • 24 בפבר׳ 2019
FlowerKitty​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2019
טיפטופון כתב/ה:
המנטליסטית כתב/ה:

.....
2. בכדי למנוע התכוצויות כואבות ומיותרות ובשביל לתת "פוש" להרפיה - הכי טוב ועובד תמיד - תלחץ כאילו אתה עושה קקי - החדירה תהיה קלה ומהנה יותר

נשמע כמו מתכון לסיטואציה מאד מביכה.... icon_smile.gif

לא באמת. פשוט לא לעשות אנאלי (בצד המקבל) כשאתה מרגיש שיש לך קקי או שעשוי להיות לך בקרוב... זה לא מסובך לדעת ולהרגיש את זה.
עקרונית גם אם תהיה סיטואציה מביכה זה לא אמור להיות סוף העולם, אבל באמת שזה לא משהו שקורה כ"כ בקלות. אני גיליתי שגם לא באמת צריך להתעסק בחוקנים וכו', אין צורך. להרגיש מתי השטח פנוי מבחינת מערכת העיכול ומתי לא, מקלחת לפני וזהו.
אני מכור לזין{זין בתחת ש}
טלי35 כתב/ה:
שיגיד "מה ש'תרצי"
ויתכופף

(;

ושלא ישכח לגנוח
לבקש עוד

ולייבב כשכואב לו
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2019
ואני לגמרי מדברת מחוויה אישית פה. התחלתי לעשות אנאלי משני הכיוונים רק השנה icon_smile.gif מתוך הרצון לזיין גברים בתחת מן הסתם הרגשתי שאני חייבת לדעת איך זה מרגיש בעצמי כדי לעשות את זה נכון, ועם הזמן גיליתי שזה ממש כיף לי גם לקבל. שעם הזמן והניסיון הלחץ נעלם וזה נהיה הרבה יותר זורם ופשוט (ולא כואב בכלל), ושגם בלי שום חוקן פשוט לא קורות תאונות קקי. אין סיבה שזה יקרה כשאין לך קקי בדרך, ואת זה אפשר להרגיש ולבחור לעשות /לא לעשות אנאלי ברגע הרלוונטי בהתאם.
המנטליסטית​(אחרת)
המנטליסטית​(אחרת) • 24 בפבר׳ 2019
טיפטופון כתב/ה:
המנטליסטית כתב/ה:

.....
2. בכדי למנוע התכוצויות כואבות ומיותרות ובשביל לתת "פוש" להרפיה - הכי טוב ועובד תמיד - תלחץ כאילו אתה עושה קקי - החדירה תהיה קלה ומהנה יותר

נשמע כמו מתכון לסיטואציה מאד מביכה.... icon_smile.gif

תקשורת אמון וביטחון , כשיש את שלושתם שום דבר לא מביך... מקסימום משתמשים במגבון icon_wink.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
FlowerKitty כתב/ה:
ואני לגמרי מדברת מחוויה אישית פה. התחלתי לעשות אנאלי משני הכיוונים רק השנה icon_smile.gif מתוך הרצון לזיין גברים בתחת מן הסתם הרגשתי שאני חייבת לדעת איך זה מרגיש בעצמי כדי לעשות את זה נכון, ועם הזמן גיליתי שזה ממש כיף לי גם לקבל. שעם הזמן והניסיון הלחץ נעלם וזה נהיה הרבה יותר זורם ופשוט (ולא כואב בכלל), ושגם בלי שום חוקן פשוט לא קורות תאונות קקי. אין סיבה שזה יקרה כשאין לך קקי בדרך, ואת זה אפשר להרגיש ולבחור לעשות /לא לעשות אנאלי ברגע הרלוונטי בהתאם.

אכן, הלחץ פוחת עם הזמן והניסיון. ולפעמים הוא גם כיפי, מתח כזה של "האם אני אצליח?" שבא בטוב.
מה שכן, אני קצת חולק על עניין הניקוי. לא פוסל את הניסיון האישי שלך, כן? פשוט חושב שבאמת עדיף להתנקות, במיוחד עם הולכים על צעצועים קצת יותר... מתקדמים. לא צריך להסחף - בשביל סקס אנאלי "רגיל" מספיק שטיף יחסית קליל. באמת שממליץ, מבחינת בטיחות ובנוסף אותי, למשל, זה מרגיע
TheStrider​(סדיסט)
לפני 5 שנים • 25 בפבר׳ 2019
TheStrider​(סדיסט) • 25 בפבר׳ 2019
Sm Art כתב/ה:
יש בעייתיות עם הסוגיה ,האנאלית .במידה וזה ימצא חן בעיניך החוויה .אתה פשוט תחזור לצורך הזה שוב .
עכשיו ,הכול תלוי מי הבחורה שחוגרת על עצמה את הסטרפאון ,וכמה היא בעניין של לבעול אותך ,ולישבור לך את התחת שלך.

רוב רובן הכוללני והמכריע ,של העוסקות במלאכה זו .
הן לא יודעות ,ולא מבינות,ומתעייפות ,וטכנית ומנטלית הציון שלהן הוא 0 בתוך ריבוע .
ולך זה מצויין ,שזוהי העובדה והמציאות בשטח .
היא עם דבר העובדה שלא יודעת להמריא ,מוודאת בעצם שלא תיתמכר ולא תישאב לעומקים אנאליים ומנטליים ,שאין דרך חזרה מהן .

ישנו זן של נשים יחודי מאוד ,בעולמינו.
שהן שכבדרך הטבע נולדו ונוצרו לחבוש את הסטרפאון והן יכולות להוליך אותך אל עומקי העולם האנאלי .והם יגדלו בצורך לתת ,יחד עם הצורך שלך לקבל .
והן לעולם לא יתעייפו ראשונות .והן לעולם לא ישאירו אותך כאשר חצי תאוותך בידך .

הזן הספציפי הזה ,שייך לנשים שנולדו בשנת 1987
שנת הארנב/ת.
בכדי להתקבל למועדון של הארנבות הבועלות האולטימטיביות הנחבאות אל הכלים ,ומסתוריות ,מטיבען.
עליך יהיה ליבנות זהות ואישיות הממגנטת אותן .
עליך להיות לבוש אלגנט (גיק במידה ),ועם תיק של סוטים. להיות איש שיחה נעים וסבלני .מכבד ,וזמין בשעות הלילה המאוחרות .
כול זאת מפאת דבר העובדה שהן נירדמות לפנות בוקר ומשקימות לפנות ערב .

אל תהרהר באמינות המידע שלי ,ואל תיבדוק אותי .
אם אני אמרתי את שאמרתי ,זוהי "השורה התחתונה ",והמדוייקת ביותר שתקבל אי פעם בחייך .
אודות האישה האולטימטיבית לעבוד עם סטרפאון לגבר שהרעב שלו גדל .
היא הפרטנרית המושלמת שתהיה זמינה עבורך עשרות שנים ,לחוות וליגדול עם הדבר האמיתי ,שבצורך שלך,ושלה גם.

לא שוחחנו על זה?
LUNA and DADDY
LUNA and DADDY • 25 בפבר׳ 2019
אני לא יודעת איך זה אצל אחרים אבל אצלי אבא הסביר לי שפשוט צריך לעשות את מה שהוא אומר ואם מאוד כואב, אז אפשר (ורצוי) פשוט לבכות.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 בפבר׳ 2019
אם מאוד כואב באנאלי זאת אינדיקציה לכך שמשהו שעשיתם נעשה לא נכון ועלול לגרום לך לנזק גופני (שבמקרים מסוימים עלול להיות גם בלתי הפיך) אם תמשיכו.
אם כואב לך מאוד (במיוחד עד דמעות!), אסור להמשיך! חובה לעצור ולטפל במה שמונע מהאקט הזה להרגיש נעים: בין אם להוסיף עוד חומר סיכה לזה שהתייבש או להחליף חומר סיכה מאיכות גרועה באחד טוב, להרפות שרירים שלא הורפו מספיק (שרירים נלחצים במיוחד אם את לחוצה/כואב לך/בוכה וכל רגש אחר לא נינוח), לשנות תנוחה לא מטיבה שלא מתאימה למבנה גופך, או למתן אגרסיביות יתר שהגוף לא יכול לעמוד בה.
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 25 בפבר׳ 2019
LUNA and DADDY כתב/ה:
אני לא יודעת איך זה אצל אחרים אבל אצלי אבא הסביר לי שפשוט צריך לעשות את מה שהוא אומר ואם מאוד כואב, אז אפשר (ורצוי) פשוט לבכות.

בבקשה תגידי לי שאת צוחקת.