שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרור מיגדרי?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 3 בינו׳ 2019
"רבייה אל-זוויגית או אל-מינית היא תהליך ביולוגי שבו יצור יוצר העתק של עצמו הדומה לו מבחינה גנטית (למעט מוטציות), מבלי שיהיה מעורב בתהליך חומר תורשתי מיצור אחר. בתהליך הרבייה האל-זוויגית מתפתחים הצאצאים מתאים של פרט אחד, והם זהים בתכונותיהם התורשתיות לפרט שממנו נוצרו. הרבייה מבוססת על חלוקה של תאים.

מבחינה אבולוציונית, רבייה אל-זוויגית הייתה קיימת לפני שהתקיימה רבייה זוויגית ומרבית היצורים החד תאיים עדיין משתמשים בה. ביצורים רב תאיים פשוטים, כמו תולעים נימיות, יש אפשרות לרבייה זוויגית רק בעתות עקה ורבייה אל-זוויגית במרבית הדורות. בין היצורים הרב תאיים מורכבים, רבייה אל-זוויגית קיימת בעיקר בצמחים. אך גם במינים אחדים של בעלי חיים, כמו הידרה. ביצורים אלה מתקיימת לרוב גם רבייה זווגית."

אז גם בביולוגיה אתה לא מבין גדול. והטבע "הסתדר" מצוין בלי רבייה מינית. רוב ההיסטוריה
של הכוכב שלנו בכלל לא כללה יצורים חיים, אתה מדבר על רבייה כ"צורך של הטבע"?
והעובדה שמישהו לא מתרבה היא הוכחה להפרעה נפשית? חסרים הומואים ולסביות שהביאו
ילדים לעולם (ללא רפואה מודרנית וללא טיפולי המרה)? אז אתה קובע שהם בריאים נפשית, כי התרבו.
מנגד, ישנם הטרוסקסואלים רבים שמעולם לא הביאו ילדים - איזה פסיכולוג או פסיכיאטר יגדיר
אותם כסובלים מהפרעה נפשית, רק על סמך הקריטריון הזה?

לאהוב כפות רגליים, נעלי עקב והשפלה מילולית אינם הפרעות, אם אין סבל כלשהו שמתלווה אליהם.
אם אתה סובל מהדחפים האלה, יש מקום לטיפול - בגלל הסבל, לא בגלל המשיכה עצמה.
אני בטוח שלא חסרים אנשים פה עם אותם פטישים שלא סובלים, ולכן הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה
לא מגדירות אותם כסובלים מהפרעה.

הומוסקסואליות הביאה לי הרבה סבל. סבלתי מהשפלות, אלימות, נזרקתי מהבית ומה לא.
האם אי-פעם היה לי סבל אישי שקשור למיניות שלי? לא, ממש לא. האם סבלתי איכשהו
מבני הזוג שלי? ממש לא. אני יודע שאני נמשך לגברים מגיל ההתבגרות. לקח לי בערך חודש
להתגבר על הבלבול. מאז אני שלם לחלוטין עם המיניות שלי ומאושר איתה.

אז מאיפה העיסוק שלי בשאלה אם זו הפרעה? הוא בא ממך, יקירי. הוא בא מאלה שדומים לך.
אני לא שאלתי את עצמי מעולם אם יש לי הפרעה. אני לא הלכתי לפסיכיאטר או פסיכולוג ושאלתי
אותם אם אני סובל מהפרעה. סתם קיבלתי את עצמי וחייתי את חיי.

ואז באו אנשים שקראו לי מופרע. אנשים שקראו לי חולה. אנשים שרצו שאשתנה. אנשים שרצו
לפגוע בי פיזית.
בגלל האנשים האלה התחלתי לחפש אם הומוסקסואליות היא הפרעה, לא בגלל שלי יש שאלה כזאת.
נתקלתי גם בצעירים אחרים שסבלו בגלל יחס החברה, ורציתי לתת להם תשובה אם הם מופרעים או
לא. והתשובה היא -לא!

אז אין לי בעיה בכלל עם המילה "הפרעה" כשמשתמשים בה נכון. כשמבינים אותה נכון. כשלא משתמשים
בה כדי לפגוע, להרוס, להעליב, לכפות שינוי, לאמלל ומה לא.
אין לי בעיה עם המילה "הפרעה" כל עוד לא משתמשים בה כדי למנוע מאנשים זכויות, כדי להפלות, כדי ליצור
"טיפולים" שרק גורמים נזק .
אין לי בעיה עם המילה "הפרעה" כשהיא בידי אנשי מקצוע מהימנים ונאמנים. יש לי בעיה כשהיא משמשת אנשים
בורים ואינטרסנטים. יש לי בעיה כשהיא משמשת תירוץ למנוע מאנשים לחיות כמו כולם, בצורה שהם רוצים ובוחרים.

בקיצור, אין לי בעיה עם המילה הפרעה. יש לי בעיה איתך - עם בנאדם שמדביק את המילה הזו לאחרים ועוד אומר
שהם לא צריכים לייחס לזה חשיבות, זו רק מילה.
אין לי בעיה עם המילה הפרעה. יש לי בעיה איתך - בנאדם שמשתמש במילה הזו כדי לקבוע שאנשים מסויימים אינם
מסוגלים להיות הורים (עזוב פונדקאות וכאלה. תחשוב אימוץ, בסדר?)
אין לי בעיה עם המילה הפרעה. יש לי בעיה איתך - בנאדם שקורא לי "קצר" של הטבע.

לסיכום, כשאתה שואל מה אכפת לי שיקראו לי מופרע, אני חושב על נאצי שאומר "מה אכפת לך שאקרא לך יהודי?"
israelislave
israelislave • 3 בינו׳ 2019
דרקן ראהל​(נשלט){משוייך}
וכמו רוב האנשים עם ההפרעות לא היה לך מספיק אומץ לבחון את עצמך ולשאול למה אתה שונה.

אדם שיכול לכתוב באת המשפט

"הומוסקסואליות הביאה לי הרבה סבל. סבלתי מהשפלות, אלימות, נזרקתי מהבית ומה לא.
האם אי-פעם היה לי סבל אישי שקשור למיניות שלי? לא, ממש לא"

פשוט לא מבין את עצמו ואינטליגנט ככל שיהיה סך החלקים פשוט לא מחוברים. לדעתי כמובן.

אדם שיכול לעשות אסוציאציה בין גבר, דור שני לניצולי שואה "נאצי" הוא בהחלט אדם שההפרעה שלו התגברה על השפיות שלו.

הבעיה שלך בכלל לא איתי, הבעיה שלך היא עם עצמך ואתה פשוט שונא שנאה קשה כל מי שמעז לגרום לך להתמודד עם שאלות שאתה לא מעז לשאול את נפשך.

אני די משוכנע שבינקותך\ילדותך "סוד" שאתה מדחיק והוא זה שהכתיב את מיניותך. אם לטענתך "התגברת על הבילבול תוך חודש" כנראה שבכלל לא העזת לגרד את פני השטח.

אדם שסבל כל כך הרבה כמו שאתה מתאר "מקבל וחי עם זה" תוך חודש? בחייך.................

בקיצור, יש לך בעיה עם כל מי שלא חושב כמוך. תתרגל, הרוב לא חושבים כמוך. צא מהבועה בה אתה חי ואולי תלמד משהו. מי שלא מוכן "לקבל את האחר" זה ממש לא אני, זה אתה, וכאשר אתה נלחץ אתה מסוגל לומר דברים שלא יאמרו.

באשר לטבע... אתה באמת משווה את האנושות לתולעת נימית ורוצה שאקח אותך ברצינות? ואם לזוג הומואים יש ילד רוב הסיכויים שהוא נקנה, יענו "סחר בבני אדם", אגב מה שהופך אותך מתנגד אקטיבי למה ש"קבלת על עצמך בלי להתבלבל תוך חודש" כי הרי לא נועדת להתרבות, אלא אם אתה תולעת נימית.

תהיה לי בריא.
בוורלי
בוורלי • 3 בינו׳ 2019
אם אני הומוסקסואלית והבאתי 3 ילדים לעולם זה אומר שאני נצר למשפחת אצילים?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עבד,
סיפרת לנו על הכאב האישי שלך עם בנך והגירושים.
סיפרת לנו על התעללות מינית שעברת.
סיפרת לנו שמפלים ומחלישים אותך, ובין אם הסכמנו או לא, הקשבנו (טוב, קראנו)

איך אתה לא רואה את הכאב שנגרם לאחרים? את ההתעללות שאחרים עוברים?
את האפליה וההחלשה שלהם?
למה, בחייאת רבאכ, אתה שותף לזה?
israelislave
israelislave • 3 בינו׳ 2019
מצער אותי שאתה חושב שאני לא רואה, גם רואה וגם כואב, באמת, הכי מחבק שאפשר

אבל

אני באמת ובתמים מאמין שאלמלא הרוח הרעה שהשתלטה על העולם המערבי חלק גדול מהסבל והצער והנזקים הנפשיים שנגרמו לבני ולי לא היה קורה.

לא יכול שלא לשנא ולהילחם נגד כל סממן של הרוע הזה, תפישת העולם המגדרית היא אחות לפמיניזם הראדיקאלי שפגע בי ובבני כה קשות.

אני מאמין שהדרך בה אתה בחרת\הוסללת \בחרו בשבילך אינה הדרך הנכונה להקל על הכאב. אני באמת ובתמים מאמין ש"השיטה", "המערכת" לא באמת רוצה את טובתך.

אין לי שום עניין ב"תחרות כאב" ולא ב"פסטיבל שירי דיכאון", כולם מפסידים

אני רואה עולם שלם נחרב לבנה אחרי לבנה בדרך להתרסקות וחלק מ"אמצעי הלחימה" המופנים נגד העולם שאני חושב שצריך להיות היא תפיסת המגדר, טשטוש ההבדלים בין המינים, הרס התא המשפחתי, הרס יחסי האנוש ויצירת עולם מרקסיסטי טוטליטרי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 3 בינו׳ 2019
israelislave כתב/ה:

גם אני מופרע, מת על כפות רגלים, מת על נעלי עקב, מת על השפלה מילולית... "מופרע" לכל הדעות... אבל אני גם יודע ולא מדחיק את הסיבה להיותי כזה, אלימות מינית כלפי בגיל מאד צעיר ע"י אישה שהסלילה אותי לנתיב הזה.

האם אני אוהב להיות "כזה"? לא, האם הייתי מעדיף חיים בלי"הצרכים" הללו? כן. האם הצרכים הללו גבו ממני מחיר לא קטן? כן.

אז למה אתה לא מטפל בזה? למה אתה ממשיך לגלוש באתר הזה, מציג את עצמך כנשלט ומחפש (או לפי הפרופיל: חיפשת עד לא מזמן, עד שלא מצאת את "האחת" שלך) שולטות?
למה לך מותר "ליישר קו עם ההזיה" במקום לטפל בה כמו שאתה מטיף להומוסקסואלים וטרנסג'נדרים לעשות?
למה לך מותר לבקש מנשים שיקראו לך "עבד" (ובמקרה הזה, לא רק מנשים, כל האתר פונה אליך כ- slave בגלל איך שאתה בחרת להציג את עצמך בו) או "כלב" למרות שאתה לא עונה על ההגדרות ולא אדם שנמכר לעבדות בימי הביניים או בעל חיים ורק נהנה להעמיד פנים שהוא כזה, אבל לטרנסג'נדר אסור לבקש שיפנו אליו במגדר שהוא רוצה?
למה כשאתה משתף פעולה עם הנטיות שלך זה סבבה אבל כשטרנס או הומו עושה זאת צריך להציל אותו מעצמו?
אני משערת כי זה חלק ממך, כי אתה נהנה מזה כרגע למרות האופן שבו זה התגבש ואתה לא פוגע עם זה באף אחד ולכן זה נראה לך בסדר, או לפחות סביר מספיק בשביל שלא תצא למסע צלב נגד נשלטים וכמה שהם "לא טבעיים" בכל פוסט שבו הם מוזכרים כמו שאתה עושה להומוסקסואלים וטרנסג'נדרים.
מוזמן לתת לזה איזו רציונלציה שבא לך ולהסביר למה כן יש הבדל בין השניים, אבל זה יהיה עניין של הנקודת המבט האישית שלך ולא הנחה שמקובלת על כולם באופן גורף.
לעומתך, יש באתר מספיק אנשים שלא שלמים עם הצד הנשלט שלהם או שפשוט לא יכולים להבין אותו כי הם שולטים וגיבשו לעצמם איזו תזה שקרית ולא מבוססת שזו שהצד השולט הוא הנטייה בדס"מית הנכונה היחידה לגברים. הם מגיבים כמוך לפוסטים שנושא הכניעה הגברית עולה בהם ומטיפים לכולם שאסור לקבל את זה וצריך להדחיק ולתקן את זה, רק כי זו ההשקפה שלהם למרות שהיא לא מגובה בשום ממצא מחקרי תקף, ולמרות שנשלטים ושולטות שכן מכירים את החוויה טוענים אחרת- הם פשוט מבטלים את הדברים שלהם וממשיכים בשלהם.
לאור האופן שבו אתה מתבטא רק נגד אוכלוסיות שאתה לא נכלל בהן ולכן גם לא מבין את החוויה שלהן, יש לי תחושה שאם היית שולט או סתם ונילי היית מתבטא בדיוק כך ומשקיע מאמץ רב להטיף נגד הנטייה להישלט.
המאבק שלך באנשים שונים ממך הוא לא תוצר של דאגה אמיתית לשלומם אלא של בורות כלפי אוכולסיות שלא טרחת להכיר ולהבין, שבהיעדר היכרות איתן אתה קופץ למסקנות פוגעניות שונות לגביהן.
תבין, לאנשים מותר לחיות בדרכים שאתה לא מבין ואפילו לא מסכים איתן, וזה לא אמור להוות עליך איום.
אולי כדאי לך לרגע לא להניח שאתה יודע הכל על הכל, שאתה היחיד שמחזיק בתפיסה הנכונה לגבי האופן שבו צריך לחיות את החיים ותקשיב לחוויות של אחרים בשביל להבין אותם קצת יותר טוב במקום לדקלם שהם "הרס תרבות המערב ויחסי האנוש" ושיט כזה?
כי דברים כאלו אפשר להגיד בדיוק גם על האוכלוסיות שאליהן אתה משתייך, אם לא טורחים להכיר אותן ולהקשיב להן.
(אתה יהודי? בהרבה מדינות מערביות, נאו-נאצים ומפלגות ימניות קיצוניות מאמינים בכל ליבם שאתה גורם ל- "הרס תרבות המערב, הרס יחסי האנוש ויצירת עולם מרקסיסטי טוטליטרי" רק בגלל שלא טרחו להכיר את האוכלוסיה הזו שאתה משתייך אליה, והם גם יביאו לך "מחקרים" בשביל "להוכיח" את זה, וכשתבקש מהם לחדול הם יאשימו אותך ב"הפעלת טרור יהודי" ובשליטה במוסדות המדינה ובחופש הביטוי)
לילית חדשה
לילית חדשה • 3 בינו׳ 2019
israelislave כתב/ה:
אני באמת ובתמים מאמין שאלמלא הרוח הרעה שהשתלטה על העולם המערבי חלק גדול מהסבל והצער והנזקים הנפשיים שנגרמו לבני ולי לא היה קורה.
לא יכול שלא לשנא ולהילחם נגד כל סממן של הרוע הזה, תפישת העולם המגדרית היא אחות לפמיניזם הראדיקאלי שפגע בי ובבני כה קשות.
אני רואה עולם שלם נחרב לבנה אחרי לבנה בדרך להתרסקות וחלק מ"אמצעי הלחימה" המופנים נגד העולם שאני חושב שצריך להיות היא תפיסת המגדר, טשטוש ההבדלים בין המינים, הרס התא המשפחתי, הרס יחסי האנוש ויצירת עולם מרקסיסטי טוטליטרי.

היות ואתה מזכיר לא מעט את התא המשפחתי המסורתי,
בתור אחד שאוהב למצוא קשרים בין גורמים ודברים שונים,
האם שאלת את עצמך מתי ולמה הוא התחיל להתפורר?
מתי ולמה נשים התחילו ליזום גירושים? מה גרם להן להבין שהן לא צריכות ולא חייבות להישאר עם בן הזוג שלהן?
מה היה הגורם הזה שחצה מדינות, יבשות, דתות והניע נשים להתנתק מהזוגיות שלהן- מה היה השינוי שלהן לעומת דור האימהות והסבתות שלהן?
בנוסף, שאלת את עצמך מתי למה ואיך התפתחה תיאוריית הניכור ההורי? את מי היא משתרתת? מי היה ועודנו המרוויח העיקרי ממנה?

אתה ממשיך ומתעקש להאשים את הפמיניזם העכשווי והיותר רדיקלי בהרס התא המשפחתי
ואני תוהה מאיפה ההעקשנות שלך להתעלם מכך שהתא המשפחתי נבנה בחברה מסויימת שחיה לפי קודים, כללים וחוקים מסויימים,
וחלק לא קטן מהם התבסס על היררכיה מגדרית ועל שובינזם גברי.
והתא נבנה לפי אותם כללים וחוקים- היררכיה מגדרית וחלוקת תפקידים מגדרית.
(לראייה בנצרות האישה נשבעה לציית לבעלה, ובלא מעט מדינות היה מותר לגבר לאנוס את אישתו- גם בישראל זה היה).
האם אתה באמת לא מבין שהרגע שבו נשים דרשו שוויון זה היה הרגע בו התחיל תהליך ההרס של התא המשפחתי כמו שאתה רוצה אותו,
או לכל הפחות הרגע בו התא המשפחתי נדרש לתהליך שינוי על מנת שיתאים לחברה המשתנה?

אתה יכול לומר שוב שאצלך זה לא היה ככה אבל- 1. המקרה הפרטי של אמא ואבא שלך עדיין לא מייצג את כלל החברה (ועל פי נתוני למ"ס גם היום יש חלוקה מגדרית לתפקידים בבית); 2. לפי הגיל שלך אתה גדלת בתוך תקופת הגל השני של פמיניזם- שעושה רושם שבהחלט השפיע על הההתנהלות בבית שלך.

israelislave כתב/ה:
כאשר יצור חי נמשך פיזית ונפשית לבן מינו "קצר" בטבע, קצר בבריאה, קצר ברצף ההמשכיות של הזן.
הטבע אינו יודע רגשות או תחושות, הטבע יודע רק דבר אחד, התקיימות דרך התרבות, ואת זה הוא עושה ע"י חיבור בין זכר לנקבה, כך בכל הזנים וכך בבני אדם.
הומוסקסואל או לסבית או כל יצור חד מיני אחר (ובטח יש איזו אמבה ששכחתי שיוצאת דופן) אינם מסוגלים להתרבות בינם לבין עצמם ולפיכך פוגמים בצורך הבסיסי של הטבע,ולכן מהווים מכשול. להלן "שלא כדרך הטבע"

אתה מדבר על טבע, ועל מה שהטבע יודע
אבל עושה רושם שאתה לא יודע הרבה על הטבע, על מה שיש בו ועל מה שהוא רוצה-
בטבע בהחלט קיימת הומוסקסואליות- בקרב למעלה מ-1000 מינים תועדה הומוסקסואליות, גם כחיזור בין שני זכרים/ שתי נקבות מאותו מין וגם כקיום יחסי מין בין אותו המין כשקיימים תיעודים גם מהשבי (אחת הדוגמאות המפורסמות לכך היא זוג נשרים זכרים בגן החיות התנ"כי וזוג פינגווינים זכרים בקנדה) וגם תיעודים של חיות בטבע, (מספר מינים של דולפינים מקיימים מגע מיני כחלק מתהליכי חברות והתנהגויות חברתיות, גם בין 2 זכרים/ נקבות- זכר שנדחה על ידי כלל הזכרים האחרים, יידחה גם על ידי הנקבות)

את הטבע לא מעניין האם פרט מסויים יתרבה, או בכלל המין המין השלם יצליח להתרבות או לשרוד,
הטבע הוא למעשה מכלול של גורמים ותנאים שיכולים לסייע /למנוע/ לפגוע בסיכויו של פרט, מין, התנהגות או גן מסויים לשרוד ולהתקיים לאורך זמן.
הומוקסואליות קיימת כמעט מתחילת דרכו המין האנושי, הרבה לפני שנוסדה התרבות המערבית המוכרת לנו היום, והיתה מקובלת לחלוטין מבחינה חברתית עד לעלייתה והתפשטותה של הנצרות ברחבי העולם (והמוסר היהודי- נוצרי בהחלט היה קשור להחלטה לראות בהומוסקסואליות חטא, פשע ולאחר מכן כמחלה נפשית).
מה שבעצם אומר שבמשך אלפי שנים הומוסקסואליות לא פגעה ולא פגמה בשרידות ובהתרבות המין האנושי אף בתקופה בה כמות בני האדם היתה נמוכה משמעותית מאשר היום.

"הבעיה עם הומוסקסואלים הופכת לבעיה חברתית כאשר ההומוסקסואלים דורשים מהחברה, מהתרבות המערבית להסתגל לדרישות שנוגעות לצד ג' - ילדים - כדי לספק צרכים נפשיים שלהם. "
את המשפט הזה אפשר לשנות ולהפנות נגד כל כך הרבה קבוצות והתנהגויות בדיוק מאותו המניע שלך נגד הומוסקסואלים או טרנס*.
מעניין האם היית מקבל באותה המידה את המשפט
"הבעיה עם יהודים הופכת לבעיה חברתית כאשר היהודים דורשים מהחברה, מהתרבות המערבית להסתגל לדרישות שנוגעות למד ג'- ילדים- כדי לספק צרכים דתיים שלהם."
להזכירך שמילת בנים היתה תחת אור הזרקורים לא מעט בשנים האחרונות.
israelislave כתב/ה:
אדם שיכול לכתוב באת המשפט
"הומוסקסואליות הביאה לי הרבה סבל. סבלתי מהשפלות, אלימות, נזרקתי מהבית ומה לא.
האם אי-פעם היה לי סבל אישי שקשור למיניות שלי? לא, ממש לא"
פשוט לא מבין את עצמו ואינטליגנט ככל שיהיה סך החלקים פשוט לא מחוברים. לדעתי כמובן.

אני חושבת שאתה מתבלבל- סבל מהיחס החברתי כלפי משהו- במקרה הזה נטייה מינית- הוא לא סבל מהנטייה המינית
הוא סבל מהיחס החברתי.
כפי שהסבל והנזק שנגרם ליהודי ספרד, איטליה, פולין או בכלל אירופה לא הגיע מהיהדות אלא מהיחס החברתי כלפי היהדות.
אגב,
הטיעונים והנימוקים שלך מאוד דומים לאלה שהיו בשימוש נגד היהודים בתקופת גירוש יהודי ספרד והפניית האינקוויזיציה נגד הקהילות היהודיות
ובתקופה בה הקימו את הגטאות באיטליה ובמחוזות אחרים באירופה.
ובכלל בלא מעט פעמים בהיסטוריה בהן קבוצה שלטת רצתה להגביל ולפגוע בקבוצת מיעוט או קבוצה בעלת מאפיין מייחד, נעשו שימוש בנימוקים באותה הרוח של אלו שלך.

משהו שמסקרן אותי, אתה מתבטא רבות נגד תרבות הפוליטיקלי קורטקט.
התבטאויות אנטישמיות היו במשך מאות שנים דבר שבשגרה ובנורמה- האם לדעתך התנגדות לאנטישמיות היא חלק מה- PC?

אני משוכנעת שיש לך נימוקים ורציונליזציות מדוע למה בחירה אחת היא לגיטימית ואחרת לא, מדוע בקבוצה אחת מותר לפגוע ובאחרת לא (בין אם פגיעה חברתית או מערכתית) ומדוע שינוי אחד של הטבע הוא דבר נכון ואחר לא
אבל באותה המידה אני משוכנעת שבכל מקרה/ דבר/ סעיף אתה לא תהיה בצד הנפגע/ הצד שעושה משהו לא בסדר.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 3 בינו׳ 2019
אי אפשר לשנות את מה שנקבע מראש !!!
הגבר קיבל קללה אחת .

והאישה קיבלה 10 קללות .

תלונות ,מענות ,
יש להפנות ב 3 עותקים אל "הנחש".
הנחש זה Sm . 666 ,גם ידוע כ "זקן כסיל "

חטא "עץ הדעת ",משמעותו שזיקנה קפצה על העולם
ו "מיתה ניקנסה על כול תושביו".

הכול ,התחיל מאירוע מסויים .

אדם הראשון ,היה יושב לו בגן עדן ,ומלאכים היו צולים לו בשר ,ומשרתים אותו .
ראה זאת השטן ,וניתקנא בו ,על הכבוד שנוהגים בו .
ואז ,עלתה במוחו ,הרצון לנקמה ולהדיח את חווה ,בכדי שיסולקו מהגן .
וחווה הקשיבה לו ,והיתפתתה ,ופיתתה .

המשך העלילה .
שלילית האישה הראשונה של אדם ,החליטה להתנקם בו וביתר בני האדם עפ',כדור הארץ .
יחד עם בעלה אשמדאי מלך השדים .
היא בעצם "חלוצת הפמיניזם ",והכול בשל סיכסוך על תנוחה ספציפית ,בעת המישגל .

בתוך הלינק ,המצורף .
יש הסבר מפורט בנושא בו אתם מתדיינים .

https://kabalove.org/judaism-renewal/the-ten-curses-of-eve/

הסבר קטנטנן בקצרה רבה ,שאולי יחשב כלא שייך לפוסט .
אבל ,עפ',ראות עניי ,פמיניזם מקורו הוא בלילית .
ומלחמת המינים :זה אדם וחווה .
ומציצנות : השורש שלו הוא בפרשת "בלק".

אתם פה מתדיינים בדברים ב 2018 .ואני מראה לכם שההתדיינויות בנושאים אילו החלו אלפי שנים אחורה .

אני לא צריך שתסכימו עם דברי
זה הכול כתוב בתנך",
ומאוייר בוותיקן ברומא
וההצרות והאיסלם מכירים ומודים בעלילות התנך"
אני ,מכניס לכם אותנטיות ודיוק והקשר מסויים
לנושאים שאתם פה מדברים .
ואני תוקף מזוית עגולה והיסטורית ורלוונטית ממקורות שלי .

בלק בן ציפור ,היה מלך בארץ כנען .
הוא שמע כמו כולם על הניסים הגדולים שנעשו לעם ישראל ביציאתם ממצרים כולל חציית הים לשניים .
וקרא למכשף וקוסם מס 1 בעולם דאז .
בלעם .
בלעם בכוחו עומד מכנגד לכוחו של המנהיג הנגדי משה .
הוא נידרש לקלל את עם ישראל .
והוא על אל" הר העברים " להשקיף על עם ישראל שחנו באותה עת בגיא.
היה את הסיפור עם האתון והמלאך כשחרב שלופה בידו ,והאתון שפתחה פיה ,ואת "ויגל את עיניה",שמפני שראתה האתון את "מלאך השם "כשחרב שלופה בידו ,התחככה אל פני הקיר ,והכאיבה בחיכוך הזה לרגלו של בילעם .והוא היכה אותה .
היא ראתה את המלאך .
הוא לא ראה את המלאך .
האתון לפתע פתחה פיה ,ואמרה לו ,למה זה היכיתני פעמיים ?
1.למה היכית אותי עכשיו כאשר אני משרתת ונושאת אותך בנאמנות רבה ..?
2."פעמיים",הפעם השניה .בשירות שנתנה לו ,זה שהיה בועל אותה . לילה לפני הוא בעל אותה ,כך היה מושך על עצמו "רוח טומאה ",והיה מקבל מחזק את כוחו הרוחני מהצד של שמאל "רוח דמסאבה ".
כאשר הוא השקיף על מחנה ישראל .הוא ראה שחלונות האוהלים שלהם ,לא נוטים זה לצד זה .
אלא נוטים זה בימהופך לזה .משמע שהם לא מציצים או מביטים זה אל בית שכינו .
ואז במקום לקלל .אלוהים שם לו ברכה בפה .
בגלל הצניעות שהיתה שם .
ונוסח הברכה "מה טובו אוהליך יעקב ,משכנותיך ישראל".
זה היה טעימה .
מי שירצה ללמוד שיקרא בויקיפדיה .

באשר ללילית .
לילית עומדת מכנגד לשבת .
בדיוק כפי שבלק בן פעור עומד מכנגד למנהיג משה .
ומשה שמקום קבורתו לא נודע עד היום .
בעצם קבור בסמוך למקום בו חטאו ישראל בחטא "בעל פעור ".
המאציל של בעל פעור פעם בשנה קם לקטרג על עם ישראל שחטאו בפעור ,ואז קם כנגדו המנהיג משה ,ומשתיק אותו .

לילית שוב .
חוזר ללילית והשבת שעומדת כנגדה .

לילית כשיהודי שומר שבת .
היא יושבת לבדה ,עצובה ,אבלה ,בודדה ,וחפוית ראש .

היא קוראת ל"רזון ודיאטה .
אנחנו אוכלים בשבת מאכלים עתירי שומן .

היא יושבת בחושך בשבת .
אנחנו מדליקים המון אור ,ונרות .

היא יושבת לבדה
אנחנו יושבים בצוותא סביב השולחן .

היא יושבת גלמודה מרירה ובוכיה .
אנחנו מזמרים שירי שבת אל תוך הלילה .

ככול שאנו מעצימים את הנגטיב שלה,אנחנו נוצחים אותה .
ככול ?שאנו לא נצמדים לנוסחה שתיארתי אודות השבת ,היא נוצחת אותנו .
השורש של לילית ,זה עצבות ובדידות .
השורש של נעמה זה שחוק ריקוד וקלות ראש .

לילית היא זו שמלשינה על מי שמחלל את השבת .
היא זו שכאשר תקבל אור ירוק ,היא זו שתהרוג אותו והיא זו שתיקח אותו לגיהינום .

משמע ,שאם מישהו חשב שהיא חילונית .
אז היא בעצם שרת המשטרה של הדת .
היא כוח רוחני שתפקידו להדיח .אבל הוא גם המלשן והמעניש .

שבת זה מתנה מגינזך המתנות של אלוהים .
אני אדבר איתכם בשפה של אחד משלכם .אחד מעולם הסאדו.

שבת זה "מחיקת חובות ".
לדוגמא אתה חייב לבנהפ",1.000.000 שח '
אתה תיצטרך לשלם את הסך במילואו .
מה זה בעצם שבת ,בוא תשלם 1000 שח ,נימחק לך את המיליון שח .
רוצה לעשות עיסקה ? בבקשה
לא רוצה לעשות עיסקה ? אתה תשלם את המיליון .עד הפרומיל האחרון .

במהלך השבוע האדם עושה "פקטות "של עבירות .
נותנים לו את השבת שיוכל לעשות "פקטות "של מיצוות .
ושבת זה "המאני טיים".
לדוגמא ,ביתר ימות השבוע בירכת ברכה זה מיצווה אחת .
ענית אמן זה מיצווה אחת .
קראת מיזמור תהילים זה מיצווה אחת .
מה הקטע בשבת ....?
מיזמור תהילים אחד זה כמו 10.000 של יום רגיל
בירכת ברכה אחת זה כמו 10.000 מיום רגיל
ענית אמן אחד זה שווה 10.000 של יום רגיל .
זה בעצם מאפשר לבן אדם לעשות חיסול חובות רצחני במהירות שלו .

זה בעצם שבת .האפשרות לעשות מהר פקטות של מיצוות ,בעיתוי קצר מועד ,ובמינונים קטנים ,בכדי למחוק פקטות של עבירות .

בדיוק כמו הסימולציה של בוא נימחק לך מיליון בתמורה לאלף .
המועד למחיקה הזו ,זה יום שבת .
זה בעצם בשפת העם ההסבר למתנה שאלוהים נתן לעם ישראל מכנגד לסנגורית לילית .

עכשיו ,מי שמבין זאת .לא חושב שניה .וישר לוקח את העיסקה .
ומי שלא מבין זאת ,לא לוקח את העיסקה .

מה שהכי עצוב וגם מצחיק .
זה שמי שלא לקח את העיסקה .הוא ישלם את המיליון
כשיראה המונים סביבו שכן לקחו את העיסקה .

זה מישחק קשוח .
אבל עובדות אמיתיות .

לבדוק את אמיתות דבריי ,ישנן 2 אופציות .
1.להיתוודע לעובדות האמיתיות ,שניה אחת לאחר המוות .
או לגגל לעומק ועם סבלנות רבה אודות ההסברים שלי במנועי חיפוש כאשר לקחת מילים מסויימות ממה שכתבתי ,ואז יצופו לכם תילי תילים של מידע (קבלי ,ניסתר),שמאריך בהסבר התיאוריה שלי .

מי שירצה הוכחות ,לא יקבל אותם .
"אמונה זה נגד ההיגיון ".

אדם דתי שעושה מעט עבירות ,ועושה הרבה מיצוות בשבת ,המאזן שלו יהיה מולטי מיליארדר .

אדם חילוני שעושה טונות של עבירות ,ומעט מיצוות .
יש מולטי ביליארדר בחובות שישלם אותם עד הפרומיל האחרון

אי לכך ,מי שצריך ליטרוף את השבת ואת ההצעה העיסקית המדהימה שהיא נותנת
זה דווקא החילוני ,ובאופן בהול ומיידי .
הוא זה שצריך להיות בפאניקה ,וליקפוץ על הדבר הזה שניקרא שבת .

עוד חידוד קטן וחשוב .
ביום שישי בלילה ,החל מחצות הלילה .
כל מזמור תהילים שהאדם יקרא .
הערך שלו קופץ למיספרים של 2.000.000 עבירות ימחקו מכנגד למיזמור אחד .
בעוד שלפני חצות הלילה של יום שישי (בתוך השבת),ימחקו לו מכנגד למיזמור אחד .1.000.000 עבירות .

היתה לי ידידה חילונית ,מזל עקרב .
מקועקעת ,אצלה גברים כשניכנסים עימה למיפגש היא מוודאת שיגמרו פעמיים ,לא פעם אחת .
היא בשניה הקשיבה לי .ואמרה לי שתיקרא תהילים בשישי בלילה .
וקפצה על ההצעה של אחרי חצות .
עידכנתי אותה ,שזה נשמע קל ,אבל זה לא יהיה קל .
ביום ראשון ,היא סיפרה לי .שמיד בא כוח רוחני עצום והפיל עליה שינה ותרדמה עמוקה .

יש לכם דרך אחת ויחידה ליבדוק את אמיתות דברי .
תנסו ליקרוא מיזמורי תהילים בשישי בלילה ,לאחר חצות .כאמור ;כל מזמור מוחק 2.000.000 עבירות .

אתם תיראו את העוצמה של לילית חזיתית מולכם .
שלא תצליחו .

עבדכם הנאמן ,מיזה כשנתיים ,מנסה בשישי בלילה לאחר חצות לקרוא מיזמור אחד .ולא מצליח .
יושן עלי כוח רוחני בכובד של טנק .
ואין אני מצליח מזה כשנתיים לקום אל השולחן וליקרוא אי אילו מזמורים.

המספרים שציינתי הם להמחשה בלבד .
אך הם ריאלים לחלוטין ,ביחס של פעולה רוחנית בשבת .
בטיימינג שציינתי .
בדגש על שישי בלילה .לאחר חצות .
מוזמנים ,לבדוק אותי .
הכדור במיגרש שלכם .

אני לדידי ,מראש יודע את התוצאה .
אין פה אדם אחד ואין פה אישה אחת שתצליח לקרוא מזמורי תהילים בשישי בלילה ,לאחר חצות .

כאמור :שנתיים ימים שלא צלחה בידי ,המשימה .

לעומז",בלילות אחרים אם זה בשביל סדרות או סדו או עבירות .אני יכול 48 שע',רצוף להיות פעיל ללא שום סממן עייפות קל .

מי שיבדוק אותי ,יבין שיש דיוק מבהיל ,ואמת מפחידה ,במה שאני כותבתי כאן .

מי שיבדוק אותי .
ימצא עצמו מיד חזיתית מול לילית .

לילית לא אוהבת חכמולוגים שבאים למחוק לה 2.000.000 חבויות מהקלסר האישי שלך .
עי ",קריאת מזמור תהילים אחד .

היא עבדה על זה קשה .והיא תדרוש את הפירעון במילואו.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הקשר בין שאלות מגדר, פמיניזם, טרנסים והומואים בהחלט קיים. אבל הוא לא קנונייה מרושעת או מזימה נסתרת.
הומוסקסואלים ראו שחורים ונשים טוענים למקום שווה בחברה. נלחמים על זכות הצבעה, זכות לשוויון תעסוקה, זכות להשתמש באותם שירותים אפילו.
והם אמרו "בואנה, אם נשים ושחורים יכולים, גם אנחנו יכולים. אם אישה יכולה להיות אזרחית שווה ושחור יכול להיות אזרח שווה, גם אני יכול". זה הקשר הראשון - לא אותם אנשים בכלל או איזה שת"פ בין הקבוצות. אלא גל של שחרור ושוויון, וכולם קפצו על העגלה.
אתה יודע שהתנועה הפמיניסטית,באיזשהו שלב, דחתה את קהילת הלהט"ב? הן לא רצו שיגידו שפמיניסטית שווה לסבית, אז הן הרחיקו את הלסביות. זה קונספירציה?
ככה גם נכנס עניין המגדר. גברים טענו לעליונות על נשים, והשתמשו במגדר כאילו הוא ביולוגי. למשל, זכרים יותר גדולים ותוקפניים מנקבות, לכן גברים צריכים לשלוט ונשים לציית ולהיות כנועות - זה "טבעי". לזה צירפו גם המצאות חסרות שחר - גברים הם רציונליים ונשים רגשניות, לכן נשים צריכות לטפל וגברים לנהל - זה "טבעי". רק שזה לא נכון מבחינה מדעית. אז נשים קראו תיגר על הרעיון הזה כדי לזכות בשוויון. ומסתבר, איזה באסה, שהן צודקות.
להומואים ולסביות היתה בעיה אחרת לגמרי עם סוגיית המגדר. החברה דאז האמינה שלגברים ונשים יש מאפיינים ותכונות שונים מלידה, ולכן הם צריכים להתנהג בצורה מסוימת. גברים לא בוכים. נשים לא אגרסיביות. גבר רגיש הוא "פגום", מוסרית, ביולוגית, פסיכולוגית. אישה אסרטיבית היא "פגומה" באותם תחומים. וגבר חייב להמשך לנשים; אם הוא נמשך לגברים אחרים, הוא "פגום" מוסרית, ביולוגית, פסיכולוגית. מהרציונל הזה - הומואים ולסביות הם "פגומים" או "חולים" או "סובלים מהפרעה". אז גם לקהילת הגייז היה אינטרס לקרוא תיגר על התפיסה המגדרית הקשה, ובאסה - המדע איתם.
אז לא היתה קונספירציה לערער על מגדר, זה פשוט היה אינטרס של שתי קבוצות שרצו שוויון, והחברה השתמשה בערבוב של מין ומגדר כדי להצדיק אפליה. אף אחד לא רקם תככים. ושוב, המדע איתם ולא עם התפיסות ששלטו אז.
ושוב, דבר דומה קרה לתא המשפחתי. נשים נדרשו לצייתנות וכניעות כחלק מהתא המשפחתי המסורתי. ופתאום הן לא רצו. היו נשים שהתחתנו רק כי לא היתה שום דרך להסתדר בעולם - לפתע, הן יכלו לפרנס את עצמן, אז הן הפסיקו להכריח את עצמן להתחתן.
להומואים ולסביות קרה משהו אחר. פתאום היה מותר לחיות באופן גלוי כהומו או לסבית. בעבר הם היו חייבים להתחבא - אחרת ייפגעו פיזית, יופלו, יישלחו לכלא או לטיפול פסיכיאטרי. הם לא הקימו משפחות, הם הקימו מקומות מסתור. וכשהצורך להסתתר נגמר, הם הפסיקו להקים משפחות.
לא היתה קנונייה - היו בני אדם שהתא המשפחתי מעולם לא התאים להם, אבל הם עשו כאילו, עשו הצגה. ופתאום לא נדרשו עוד לשחק במשפחה.

עכשיו תראה את הדבר הכי עצוב. אתה לגמרי פועל נגד האינטרסים האישיים שלך. אם היית מחבק את הדברים האלה ולא נלחם בהם, היית רק מרוויח.
למשל, גברים חייבים להיות דומיננטיים אינה אמת ביולוגית. אבל כל עוד מאמינים שכן, גבר שאינו דומיננטי הוא "מופרע". ככה אתה הפכת ל"מופרע" - לא כי יש בך פגם ביולוגי או פסיכולוגי, אלא כי אתה לא מתאים לתפיסה הזו של גבר. אבל אם גבר הופך להגדרה רחבה יותר שיכולה להכיל המון התנהגויות, כמו כניעות ורגישות, אתה נהיה בריא. אתה אולי עדיין שייך למיעוט, אבל אתה לא "מופרע". אם מין הוא רק למטרות רבייה - משיכה מינית לרגליים, ולא אך ורק לאברי מין, היא "הפרעה". אבל, אם מין הוא לא רק דרך רבייה (והוא לא, גם בבעלי חיים מין משמש לתענוג והפגת מתחים) אז כל משיכה מינית היא בריאה (אל תקפוץ עם הפדופילים. בפדופילים יש בעיה שהם פוגעים באנשים, ולכן החברה אינה יכולה לאפשר להם לממש את המיניות שלהם)
אז אם תאפשר להומואים ולסביות להיות מיעוט בריא, תהיה גם אתה מיעוט בריא.
אותו הדבר לגבי התא המשפחתי. במקום להגיד "אוקיי, יכולים להיות מגוון צורות של משפחה" אתה דורש שיהיה רק סוג אחד, ומכריח אחרים לא להקים משפחה. במקום שהתא המשפחתי יורחב לכלול עוד אפשרויות, הוא קורס. דווקא אם תתן לו צורות חדשות, תוכל לשמר חלקים ממנו. כל עוד אתה נלחם על הישן, אתה מפסיד הכל. (אגב, שוב המדע עם ההגדרות הרחבות יותר. אין שום הוכחות שחובה זכר ונקבה יחד כדי לגדל צאצאים)
דווקא ללכת עם החדש ישפר את המצב האישי שלך. חבל שאתה לא רואה את זה