סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות הן פראיות, נטולות עכבות וחתולות מין

אבן שתייה​(שולט){H.C}
לפני 5 שנים • 14 בינו׳ 2019

נשלטות הן פראיות, נטולות עכבות וחתולות מין

אבן שתייה​(שולט){H.C} • 14 בינו׳ 2019
הוא שמע את הצליל המוכר של הודעה נכנסת מושמע מהסלולרי שלי, הסתכל עליו במבט של "עכשיו, אני מבין" והחל מפזר שאלות כמו פחד שאם לא יספיק לשאול כמה שיותר שאלות בכמה פחות זמן, זכות השאלה תילקח ממנו. הוא צדק חלקית. זכות השאלה מעולם לא ניתנה לו. הוא קולגה, ובחור חכם עם ידע לא מבוטל בנפש האדם. הוא טוב במקצוע שלנו ודווקא בגלל זה הקביעה המוזרה שלו נראתה לי עקומה בצורה פושעת עוד יותר. אני מקווה שכשמגיעות לפתחו דילמות הקשורות לבדסמ בחדר העבודה הוא נשמע קצת יותר מיושר עם המציאות, ובכלל כדאי שילמד קצת לפני שיחווה דעה כאיש מקצוע. ההנחה שהדהימה אותי הייתה זו:
"איזה כיף לך. נשלטות הן פראיות, נטולות עכבות וחתולות מין"

מלבד העובדה שעלו כמה כלבות בראשי שלו היה עושה את הטעות האומללה לקרוא להן חתולה הוא היה משלם על כך ביוקר, הפתיע אותי לדעת שזה הדימוי שהחזיק בו.
הוא חדש בכלוב, ולהערכתי הסיבוב שלו כאן יהיה קצר. אחרים לעומתו, עלולים לקחת את ההנחה הזו כמצע התייחסותי לנשלטות שתקרנה בדרכן. מיותר לציין שהנחה כזו עלולה להוביל למצבים לא נעימים כאשר הדום הוא בחור קצת פחות מיושב ודעתו וקצת יותר חושב ש"מגיע לו".

נתקלתן בציפיות מוזרות או דרישות בעייתיות רק כי הניחו שאם אתן נשלטות אז אתן חופשיות, מאפשרות, ללא הסתייגויות ובכלל עם רמת עכבות זהה לזו של סשה גריי?
מ ג'
מ ג' • 14 בינו׳ 2019
התפישה שנשים בבדסמ הן נשים מופקרות היא תפישה מאוד שכיחה. מחוץ לאתר הזה ומחוץ לאתר הזה ולאתרי קהילה נוספים.

זו אחת מהסיבות שנשים בדסמיות חשופות יותר לפגיעות מיניות כי ההנחה היא שהענקנו את האישור וההסכמה שלנו מראש והרצון שלנו תמיד נתון.

אני לא יודעת להעריך לצערי האם מדובר יותר או פחות בנשלטות או שולטות, אבל אני מעריכה שנשלטות ש"מאפשרות" לעשות בהן מעשים שהצופה מהצד (שלא לומר הונילי) רואה אותם כסוטים, מלאי זימה וקיצונים יסבלו מזה יותר.

תודה לך על העלאת הנושא.
הרגשתי צורך להגיב בניק הזה ולא בניק הקבוע שלי כאן כדי שאוכל לשים קישור לכתבה.
וחבל, חבל שאני לא מרגישה בטוחה מספיק להגיב בניק הותיק שלי. אני בטוחה שלדברים שלי היה יותר ערך אם הייתי מגיעה עם כל ההיסטוריה שלי כאן.

https://www.ha-makom.co.il/post/pincu-bd-sm
אבן שתייה​(שולט){H.C}
מ ג' כתב/ה:
התפישה שנשים בבדסמ הן נשים מופקרות היא תפישה מאוד שכיחה. מחוץ לאתר הזה ומחוץ לאתר הזה ולאתרי קהילה נוספים.

זו אחת מהסיבות שנשים בדסמיות חשופות יותר לפגיעות מיניות כי ההנחה היא שהענקנו את האישור וההסכמה שלנו מראש והרצון שלנו תמיד נתון.

אני לא יודעת להעריך לצערי האם מדובר יותר או פחות בנשלטות או שולטות, אבל אני מעריכה שנשלטות ש"מאפשרות" לעשות בהן מעשים שהצופה מהצד (שלא לומר הונילי) רואה אותם כסוטים, מלאי זימה וקיצונים יסבלו מזה יותר.

תודה לך על העלאת הנושא.
וחבל, חבל שאני לא מרגישה בטוחה מספיק להגיב בניק הותיק שלי. אני בטוחה שלדברים שלי היה יותר ערך אם הייתי מגיעה עם כל ההיסטוריה שלי כאן.

מה היה קורה אם היית משתמשת בניק שלך?
אבן שתייה​(שולט){H.C}
דומיננטי נשלט כתב/ה:
אני חושב שנשים מכל הסוגים נתקלות בציפיות מוזרות..

נכון ובכל אופן אולי נשלטות חשופות יותר להנחה אפריורית לגביהן שהן נטולות עכבות.
מ ג'
מ ג' • 14 בינו׳ 2019
אבן שתייה כתב/ה:
מ ג' כתב/ה:

תודה לך על העלאת הנושא.

מה היה קורה אם היית משתמשת בניק שלך?

הייתי מקושרת לתכנים המיניים שאני מפרסמת באתר וזה היה חושף להטרדות מיניות נוספות
גברים​(שולט)
לפני 5 שנים • 22 בינו׳ 2019
גברים​(שולט) • 22 בינו׳ 2019
איזו התחסדות.

נשלטות הן באמת הרבה יותר מיניות, אקסטרימיות ופראיות (במובן של פרא = מקום ראשוני של אינסטינקט חייתי עמוק) ועם הרבה פחות עכבות מבחורה ונילית.
(אלא אם כן השולט שלהן מחפש לאבי דאבי).

למי שנשלטת (אפילו אם לא מימשה את זה עדיין) יש בדרך כלל פנטזיות מין אקסטרימיות, פראיות ועם הרבה הרבה פחות עכבות מונילית ממוצעת (שלא לדבר על זה שגם אם יש לה עכבות אנחנו השולטים דואגים לקחת להן אותם). היא רוצה שישלטו בה, היא מפנטזת שגבר/ים עושים בה את מה שהם רוצים, שיצליפו בה ויכאיבו לה, יזיינו אותה בכח. שייקחו ולא יבקשו.

במחשבה שנייה, אתה יכול לעדכן את החבר שלך שלא רק שהוא לא הגזים הוא אפילו המעיט. הן לא רק יותר מיניות ופראיות, הן לא רק יותר חתולות מין - הן גם הרבה יותר זונות (זה בטוח יעמיד לו עוד יותר (וגם ירים לך)). אמנם לא זונות במובן הקלאסי של המילה - אחת שמוכרת את גופה לכל אחד אלא במובן שהן הזונות של האדון שלהן. זונות שיעשו ויילכו דרך מינית (וגם לא מינית) ארוכה גם אם היא משפילה ולא נוחה או נעימה - עבור אדונם.

צודק החבר שלך - אין כמו נשלטות.
(העניין הפעוט והיחיד שהוא אולי לא מבין זה שאם אתה לא גבר ראוי ושולט חזק, נטולות העכבות האלו לא יספרו אותך בכלל)
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אדון גברים היקר, אני מניח שאם המשפט היה "נשלטים הם פראיים, חסרי עכבות וחתולי מין" היית כותב בדיוק אותם דברים. אה לא, שכחתי, כל הנשלטים סמרטוטים. טעות שלי בסטראוטיפ.
יש נשלטות שבכלל לא רוצות סקס עם שולט (ושולטים/ות שלא רוצים סקס עם הנשלט/ת). בכלל, עוד לא הבנו שהכללות פשוט לא יכולות להיות נכונות? מי שלא, נא לגשת לקורס מבוא לסטטיסטיקה למדעי החברה א' באוניברסיטה הפתוחה.
אבל, בוא ניקח רגע ברצינות את ההיגיון של אדון גברים.
כל הנשלטות נטולות עכבות. אם נשלטת לא רוצה לעשות משהו, זה כי היא מחכה לשולט שייקח לה את העכבה - מה שבטוח, היא לא באמת אמרה לא.
אם היא עדיין אומרת לא, זה כי השולט לא חזק ולא גבר ראוי, מה שבטוח הנשלטת לא באמת אמרה לא.
אחלה גישה
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2019
אני נתקלתי מגברים שהיו בהלם שיש לי דעות ובטחון עצמי ואני עומדת על שלי ....
"מה זה אין לך אופי של נשלטת "
ההשלכה הזאת של התפקיד המיני שאני מתחברת אליו על האישיות הכללית שלי היא מגוחכת בעיני והזויה
נשלטות הן שקטות ,מהוססות, ותרניות, חלשות ומזדיינות בכל הזדמנות שיש .... זה באופי שלהן ...את בכלל לא נשלטת
- טוב אחי .