סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורום נשואים

Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני 5 שנים • 18 בינו׳ 2019
birdi כתב/ה:
אכן נראה כי אין טולרנטיות באתר לקשר עם נשואים, אפילו לא אם הם מאופשרים כמוני.
מחד, מבין את החשש וחוסר הרצון להתקשר עם אדם שאולי הקשר הבדסמי לא יהיה בראש סדר העדיפויות שלו תמיד, ואף מכבד את העמדה המוסרית שבבסיס העניין.
עם זאת, אני חושב שכמו כל דבר בחיים גם בעניין הזה אין רק שחור ולבן, נשואים/לא נשואים, אלא יש מקום גם למשרע הגוונים של האפור שמספקים לנו החיים המורכבים שלנו.
כאמור, לצערי נראה כי זו עמדת מיעוט באתר ואני לפחות, למרות מס' פניות מכבדות וכנות, לא זכיתי לכל תגובה.

הצצתי רגע בפרופיל ואתה פה חודשיים?!?
לרוב האנשים לוקח מ ל א זמן למצוא פה מישהו, אם בכלל.
שלגי
לפני 5 שנים • 19 בינו׳ 2019
שלגי • 19 בינו׳ 2019
Snitch כתב/ה:
למה אין סובלנות? יש מן הסתם מקום לכולם, גם לנשואים שמנהלים מערכות יחסים מאחורי גבו של הפרטנר וגם לכאלה שחושבים שזה פסול.
אם תוקפים אותך באופן אישי, אז לדעתי זה באמת לא תקין בעליל, אבל להביע דעה כנגד זה? לא רק שזה לגיטימי, אלא אפילו חובה. לא "חובה" כי אני כל כך נגד הרעיון, אלא כי יש כאלה שחושבים ככה ואין סיבה שהם יצנזרו את המחשבות שלהם.

בהמשך למה שכתב השניצ - אשמח לשמוע במה מתבטאת בעיניך חוסר הסובלנות.

כי מהזווית שלי - זה בעיקר נשואים שמנסים לשכנע אותי שאהיה גמישה ואוותר על ההעדפות שלי בנושא.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 19 בינו׳ 2019
מצחיק, אני דווקא נתקלת בהמון רווקות שמריירות על נשואים, תוך כדי הכרזות על כך ש״אוי זה גבול, אבל אני לא עומדת בפניו!״ אז בתכלס יש לא מעט אנטגוניזם מעל פני השטח, מתחת? לרוב לא אכפת ורווקים עושים ונעשים ע״י נשואים בכיף.
וכן, קוראים לזה צביעות ((:
הפיה טינקרבל​(שולטת)
עוץ הגדול כתב/ה:
לא תחמוד בית רעך.
אנשים באתר מחפשים הצדקות למעשה שהוא לא מוסרי.
הניהליזם האתי היא תפיסה שכיחה בקהילת הבדסמ.

לא תחמוד אשת רעך זה כתוב בתורה אבל לזיין גבר עם סטראפ זה בסדר..
ivy​(נשלטת)
סהכ המוסר של לא מעט אנשים כאן מאוד גמיש כשזה נוח להם או ש״פתאום״ דברים משתנים עם הבנאדם הנכון. לא שזה רע, אבל ההתחסדות כן
אלפא-בטא​(נשלט)
אלפא-בטא​(נשלט) • 19 בינו׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
לא תחמוד בית רעך.
אנשים באתר מחפשים הצדקות למעשה שהוא לא מוסרי.
הניהליזם האתי היא תפיסה שכיחה בקהילת הבדסמ.

קצרה היריעה לצטט את כל המקראות בתורה שאוסרות כמעט את כל טווח הדברים שמקבלים לגיטימציה (וטוב שכך!) בפלטפורמה של הכלוב.
אז שוב, יותר סובלנות לאחר אף פעם לא הזיקה, להפך, היא אפילו מעצימה.
הפיה טינקרבל​(שולטת)
שלגי כתב/ה:
Snitch כתב/ה:
למה אין סובלנות? יש מן הסתם מקום לכולם, גם לנשואים שמנהלים מערכות יחסים מאחורי גבו של הפרטנר וגם לכאלה שחושבים שזה פסול.
אם תוקפים אותך באופן אישי, אז לדעתי זה באמת לא תקין בעליל, אבל להביע דעה כנגד זה? לא רק שזה לגיטימי, אלא אפילו חובה. לא "חובה" כי אני כל כך נגד הרעיון, אלא כי יש כאלה שחושבים ככה ואין סיבה שהם יצנזרו את המחשבות שלהם.

בהמשך למה שכתב השניצ - אשמח לשמוע במה מתבטאת בעיניך חוסר הסובלנות.

כי מהזווית שלי - זה בעיקר נשואים שמנסים לשכנע אותי שאהיה גמישה ואוותר על ההעדפות שלי בנושא.
בלוסום​(לא בעסק)

מה שמפריע לי

בלוסום​(לא בעסק) • 19 בינו׳ 2019
הוא שמההתחלה הם משקרים על הסטטוס שלהם.
אני לא מחפשת לשחק משחקים. במצב כזה, האמון ישר נפגע ומשהו רציני כבר לא יהיה פה.
חבל שכל כך הרבה זכרים משקרים העיקר לעשות סקסשן, כאילו אין לבדסמ להציע שום דבר מעבר...
ivy​(נשלטת)
ואין רווקים שמחפשים לעשות רק סקסשן?
כמובן שלשקר מההתחלה לגבי הסטטוס זה פח, אבל גם נשואים לא מחפשים לעשות רק סקסשן בגלל שהם נשואים
בוורלי
בוורלי • 19 בינו׳ 2019
איכס כל הנשואים האלה....צריך לזרוק את כולם באיזה חדר חושך ולתת להם לעשות אורגיה עם עצמם. איפה נרשמים?