בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עובדות על תסכול גברי

טלי35​(שולטת)
לפני 5 שנים • 24 בינו׳ 2019

השיטה חייבת לך?

טלי35​(שולטת) • 24 בינו׳ 2019
האבי כתב/ה:
מי אני ? אני באתר כבר תקופה עם בלוג ופרופיל תקינים , נפגשתי עם מלכות משני המינים , וגם פנו אליי מיוזמתן לפחות פעמיים אולי יותר כי היו גם פניות שלא הבשילו , ומטבעי או עקב חוויות ילדות אני מאוד נגד האשמת גברים משום שהם גברים .

כל פעם יוצא פוסט חדש על תסכול גברי ומיד מקבל תגובות אטומות , אז לפני הכל גברים יקרים תרגישו בנח לכתוב הכל בלי פחד הרבה גברים מזדהים אתכם .
אני לא נכנס לויכוח ספציפי אבל כן אציין עובדות ופרשנות שנראה לי כי חסרים בכל שיח .

הפוסט הזה הוא ספונטני לחלוטין אז בטח אפספס מלא עובדות נוספות תרגישו חופשיים וחופשיות להוסיף כרצונכם יש לכם אישור ממני .

- גברים מפחדים לבטא את התסכול שלהם - משום שגבר מתוסכל נחשב למפסידן חלש ופחות אטרקטיבי . אילולא הפחד הזה , ההודעות היו צצות באתר כמו פטריות הזיה אחרי הגשם בהולנד והיו זוכות לעשרות לייקים של גברים מתוסכלים מזדהים ונטולי פחד .

- חוסר שוויון - כנראה הנתון המתסכל ביותר , אישה יכולה להשיג מין גרוע בקלות בינוני בהשקעה בינונית וכן על זו הדרך השוויון מגיע לכאורה רק לעניין אינטימיות איכותית ביותר , לעומתה הגבר הממוצע כמעט ולא יכול להשיג מין בלי השקעה מתישה ומתמשכת . "זו המציאות תקבל אותה" המציאות היא גם שלגברים יש כח פיזי ולנשים הרבה פחות , אבל ראו איזה פלא הצלחנו לפתור את תרבות האונס עי חוקים שיטור ומשפט בשם השוויון , גם את זה ניתן לפתור ואפילו בקלות , רק שבעלי האינטרסים מעדיפים להרוויח מכיסם של המתוסכלים באתרים במועדונים ובכל זירת היכרות , לנשים אין טעם לזעוק למען פגיעה במציאות שמשחקת לטובתן , והגברים כרגיל מתביישים להודות שהם לוזרים ומעדיפים לשקר שהם משיגים נשים בקלות .

- אף אחת לא חייבת לך כלום - לא נכון , התלונה היא אף פעם לא על שולטת ספציפית שלא ענתה אלא על השיטה והשיטה חייבת לי - היא חייבת להיות שוויונית כלפיי בתור שיטה שפועלת במרחב הציבורי . סתם לדוגמא בקלות היה אפשר ליצור פלטפורמה שמציגה תמונה באישור של שני הצדדים ואז כל אדם שרוצה לראות מי מולו חייב להיחשף גם הוא וכן על זו ... רעיונות יש לרוב לא חסר הכל פתיר .

לא אמשיך כי אילו העיקריות , הנקודה המקיפה היא , שכמו שלאנשים לא אכפת מנכים אבל המדינה מחייבת אותם לשלם מס גם למענם , וכמו שלגברים מסויימים לא אכפת מנשים אבל המדינה מגבילה אותם לא לפגוע בהם , כך גם להרבה מגיבות לא אכפת מהסבל שגברים סובלים אבל הצדק מחייב שיהיו כפופות לפתרון שרחוק מלהגיע .

אנא חסכו תגובות נאצה והאשמה שהרי כולנו זהב שמכוסה בחרא .
יום מדהים icon_smile.gif

אשמח ממש (לא בציניות) שתציע משהו אחר שיעבוד.
#סקרנית
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 24 בינו׳ 2019
אני חייבת להודות שאני חשה תסכול נקבי מכך שלאחרונה יותר מתמיד, גברים נשלטים פותחים פוסטים שקשורים לפורום ״הבנות על הבנים״ בפורום של ״הבנים על הבנות״.
פייה{O}
פייה{O} • 24 בינו׳ 2019
זורד, אינסל חביב ומבעית שכמותך,
מכיוון שנראה שאתה חושב ברצינות שמישהי (או המדינה!) *חייבים* לספק את הצורך המיני שלך או של כל גבר אחר שכנראה לא מספיק אטרקטיבי למצוא פרטנרית שתהיה איתו מרצונה החופשי,
אענה לך ברצינות ואפיג את חששותיך-
מתסכול מיני לא מתים.

מהחפצת נשים שמובילה לאונס ואלימות, דווקא כן.
Grey / Green
Grey / Green • 24 בינו׳ 2019
האבי, אתה נשמע אחלה בחור. אבל מין הוא לא זכות אדם בסיסית.
פלייפול
פלייפול • 24 בינו׳ 2019
מה זאת "זכות אדם בסיסית" ? זכויות אדם נובעות מהחוק הקובע בסביבתך, והוא משתנה במקום ובזמן. בתקופת העבדות בארה"ב (שלא לדבר על העת העתיקה), לבעל עבדים היתה זכות להרוג, להטיל מום ולאנוס את עבדיו. באופן דומה, החוק יכול לכפות על כל אישה (או גבר), להיות שפחת מין אחת לכמה זמן, כמו שירות מילואים או Jury duty.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 24 בינו׳ 2019
פייה כתב/ה:
זורד, אינסל חביב ומבעית שכמותך,
מכיוון שנראה שאתה חושב ברצינות שמישהי (או המדינה!) *חייבים* לספק את הצורך המיני שלך או של כל גבר אחר שכנראה לא מספיק אטרקטיבי למצוא פרטנרית שתהיה איתו מרצונה החופשי,
אענה לך ברצינות ואפיג את חששותיך-
מתסכול מיני לא מתים.

מהחפצת נשים שמובילה לאונס ואלימות, דווקא כן.

1. אני לא עונה על ההגדרה של אינסל.
2. ציינתי ששירות שיקום מן הסוג יהיה זמין לכל המינים.
3. את היא זו שמקללת ומנסה להוביל את הדיון לאונס, רצח ואלימות, אופייני לנשים כמותך.
4. מכיוון שזו בעיה שהולכת וגוברת בחברה המערבית (כי לפני 10 שנים מי ידע בכלל מה זה אינסל?) היא דורשת טיפול, יש מדינות פמיניסטיות מאוד שבהן הזנות ממוסדת.
5. את לא מסוגלת לגלות אמפטיה לבעיות שהן יותר גבריות, אך דורשת שגברים יגלו אמפטיה לבעיות נשיות, שוב אופייני..
פלייפול
פלייפול • 24 בינו׳ 2019
פייה כתב/ה:

מתסכול מיני לא מתים.
וואלה? ספרי את זה לאינסלים והקורבנות שלהם.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 בינו׳ 2019
לא פותרים בעיה גברית ע"י רמיסת נשים (וגם לא להפך).
עדיף להקצות משאבים להעצמת גברים בכדי שיעזרו לעצמם למצוא פרטנרית שמתאימה להם, מאשר בלהשכיר עבורם נשים שלא באמת היו רוצות לגעת בהם מרצונן החופשי. יש השלכות על נפש של אישה שמחוייבת לשכב עם עשרות גברים ביום שדוחים אותה, וזה הנפש של אותם גבר דחויים פגועה לא אומר שמותר לפגוע גם בשלהן, וזה גם לא באמת משקם ואפילו פוגע בנפשם של הגברים שמרגישים שהכל הצגה אחת גדולה ולא באמת אוהבים אותם/נמשכים אליהם (יש הבדל של שמיים וארץ בין girlfriend experience לבין מי שבאמת אוהבת/נמשכת אליך, במיוחד אחרי שזו כבר שכבה עם עשרות באותו יום לפני שבאת).
אם יש גבר שאף אישה לא רוצה לגעת בו כנראה שיש סיבה, ולחוקק חוק שבו נשים מסוימות חייבות לספק מה שדוחה את כולן במקום לעזור לגבר להתגבר על מה שהופך אותו לדוחה בעיניי רבות ולהשיג מישהי שבאמת תרצה בו זה פשוט רעיון רע. בדיוק כמו שרע לחוקק חוק שבו על גברים תהיה חובה לספק זרע ולתפקד כאבות/בעלים לנשים שאף גבר אחר לא היה רוצה להקים איתן משפחה, במקום לעזור לאותן נשים לתפקד בצורה מטיבה בשביל למצוא בן זוג שמתאים להן.
זה לא שאתה מדבר על סתם זנות. יש הבדל בין זנות כשל עצמה, שבה הזונה בוחרת פחות או יותר עם מי לשכב ויש לה זכות לסנן פניות, לבין ליטרלי לקבל את זה כאיזו קצבה מהמדינה שתחייב אותן לשכב עם מי שאף אחת לא מעוניינת בו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 24, 2019 7:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Lanya Colson
Lanya Colson • 24 בינו׳ 2019
אם אני אשמע עוד התבכיינות על בעיית ההיצע והביקוש - אני אצרח.

תקשיבו גברים,
התשובה מאוד פשוטה,
מונחת ממש לפניכם
יש מגדר חרמן (לא אני אמרתי, האבי אמר) ומגדר שני שממאן לענות על הביקוש הרב.

אז אולי תתחילו לייצר היצע בעצמכם ותזדיינו אחד עם השני?