סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

DSLG!!!1

comma​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 28 בפבר׳ 2019
comma​(מתחלף) • 28 בפבר׳ 2019
מצטרף לקפה.
נהנתי מכל רגע מהסיטואציה שתיארת בצורה כה יפה ומשעשעת.
Minxy
Minxy • 28 בפבר׳ 2019
האמת שגם אני מתחברת לרעיון.
מתוך צורך לבטא את הילדה הקטנה שבי שכנראה התבגרה מהר מידי.
לא ניסיתי שכזה בפועל, אבל, נשמע מפתה icon_smile.gif
מטפורה
מטפורה • 28 בפבר׳ 2019
יאאאא, תודה למפרגנותים החמודימות! טלי, מוח מעוות והשלישי, שברח לי השם שלו כרגע אבל נשמע לי חמוד בגדול.

מינקסי, אולי את תהיי הראשונה שלנו?! חלוצה! אני מאז ומתמיד הייתי טובה יותר באנתרופולגיית ספה מאשר מפגש עם הילידים! לכי בכוחך זה, לבשי וואנזי חד-קרן, צווי עליו להכין לך שוקו בדיוק בטמפרטורה הנכונה, היכנסי למצב טנטרום והשתיני עליו (כי המרכיב הבדסמי הזה דווקא מסתדר כאן די טוב). וחזרי אלינו, בבקשה, כדי לשתף אותנו בתובנות!
Kitty frank
לפני 5 שנים • 1 במרץ 2019
Kitty frank • 1 במרץ 2019
הכוס שלך הפליץ זהב ונדבקתי!
הולכת לתכנן עונשים לכיסוי לא נכון בשמיכה.
מטפורה
לפני 5 שנים • 1 במרץ 2019
מטפורה • 1 במרץ 2019
יאאא, יש עוד הרבה מאיפה שזה מגיע, אם את נתקעת. זה בזבוז שאני לא שולטת.
Grey / Green
לפני 5 שנים • 10 במרץ 2019
Grey / Green • 10 במרץ 2019
מטפורה. המצאת ז׳אנר. וזה לגמרי עבד לך.
nicknose​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 11 במרץ 2019
nicknose​(מתחלף) • 11 במרץ 2019
אני לגמרי בעניין, ולצערי זו כנראה הפעם הראשונה שלא אסכים עם סוורין. כלומר, עם המומחית אותה הוא ציטט.
תראו, גם על הפסיכולוגיה של השליטה אפשר להתווכח; אני חושב שיש בי כמיהה ליותר מסוג אחד של שליטה. אני אוהב מאוד את דמות האישה החזקה, הנשית, הגדולה, היודעת-כל, הקרירה וכו'. אני גם אוהב את הילדונת החצופה, פורעת החוק והגבולות, הגחמנית והחרמנית, שיש בה אכזריות אדישה מסוג אחר. אם אשב על זה רגע ואחשוב לעומק, כנראה שאגיע לשני תהליכים התפתחותיים-פסיכולוגיים שהתרחשו בשתי נקודות זמן שונות בילדות. יש לי את זה על קצה הלשון.

לעצם העניין שהעלתה מטאפורה (תודה, יקירה, זהו דיון מרתק ומחכים!) -
יש ריגוש אקסטרה מרגש באובדן הסמכות והכוח דווקא מול אישה-ילדה. אני מדבר גם מניסיון שאינו ארוטי, ובבקשה אל תקחו את זה לא נכון - המקצוע שלי מזמן לי מפגשים עם נוער, כך שאני יודע על מה אני מדבר (כשאני מדבר על עצמי. לא מכליל כאן הכללות). אם נוסיף לתבשיל את עניין ה-age play, ונתבל ב-incest, נקבל וואחד מרק משובח. אני בעד. ממש ממש בעד. יש לי כמה וכמה סיפורים מעולים כאלה ברשימת המועדפים, גם כאלה שמכוונים להארדקור בלי שליטה של ממש, ועד כאלה הכוללים ניוש של דמות האב והפיכתו לסיסי נחדרת אמיתית, כאשר כל הזמן הזה הבת נשארת בת - צעירה, קטנה, שובבה ועצמאית.
פלייפול
לפני 5 שנים • 12 במרץ 2019
פלייפול • 12 במרץ 2019
Grey / Green כתב/ה:
מטפורה. המצאת ז׳אנר. וזה לגמרי עבד לך.

היא לא המציאה כלום - וכבר כתבתי על כך בתגובתי הקודמת בדיון. הז'אנר הזה קיים, ויש לו איזכורים בספרות (הקלאסית והאירוטית), ואפילו בפורנו (תכתבו בגוגל brat femdom, למשל). nicknose, בתגובה מעלי, היטיב לתאר פרספקטיבה מסויימת של משיכה זו.
Grey / Green
Grey / Green • 12 במרץ 2019
שמעתי שסטיב ג׳ובס לא המציא את האייפון. הכל טכנולוגיות שהיו להם איזכורים בספרות ובפילוסופיה והוא רק לקח והדביק ביחד.

מטפורה, תודה על הז׳אנר החדש שהמצאת!* מי ייתן והכלוב יתמלא בכוסות שוקו חם וסטראפאונים ורודים עם נצנצים.
Grey / Green
Grey / Green • 12 במרץ 2019
ועוד הערה קטנה: אולי עדיף ds/LD? זה מחליק יותר טוב בגרון. גם כן כמו שוקו חם וסטראפאון נצנצים.