בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתמודד עם נצלניות / גולד דיגריות/ חמדניות / לחוצות כלכל

סקרנית מדי
לפני 5 שנים • 5 במרץ 2019
סקרנית מדי • 5 במרץ 2019
סתם רעיון- במקום מדריך לנשלט למניעת ניצול כלכלי, אולי עדיף לכתוב מדריך להעלאת ההערכה העצמית.

אם כדי להפגש אתה צריך לסכם ש"נקנה רק זוג נעליים אחד" (סעיף 5)- הרי ברור לך שאתה בעצם ארנק מהלך. למה לסכם דבר כזה? אין לך שום דבר להציע מלבד כסף ואולי טעם טוב בנעליים? נשמע שעל זה כדאי לך לחשוב. אם יש אנשים שמנצלים אחרים (לא משנה גברים או נשים)- המדריך הזה לא יעזור לאף אחד להתחמק מהם כי מי שמתייחס אליו ברצינות, כנראה מאמין שאין בו שום דבר שיכול לעניין אדם אחר חוץ מכסף (עד כדי כך שהוא צריך להראות את הארנק שבו יש רק סכום כסף מסוים כדי שיאמינו לו שאין לו עוד?... מזעזע).

(ואני עוזבת את כל שאר הדברים כי הם כבר הוזכרו כאן מספיק)
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
טרייד, קודם כל, שמח ממה שכתבת. מותר בהחלט לחשוב אחרת לגמרי, כן חשוב, לדעתי, לנסות להבין את כל העמדות. ואני מבין לגמרי את האמירות שלך.

לגבי סטטיסיטיקה - אצטט אותך

TradeMark כתב/ה:

למה, באמת ובתמים שווה לשאול, שליטה נשית תמיד מחוברת לכסף או לאתנן שווה ערך לכסף? זו הרי תופעה שקיימת ופורחת. לא סתם קיימת ופורחת, היא מנת חלקן של אחוז מוחלט בהחלט של השולטות.

הטענה שלך היא טענה סטטיסטית. אין בה התייחסות לניסיון אישי, אלא קביעה מספרית. אני חושב שאפשר להבין תגובה בסגנון "באמת?? אחוז מוחלט? אני רוצה לראות את הנתונים מהם הגעת לזה". ייתכן וניסוח כמו "אחוז מוחלט בהחלט מהשולטות שאני/מכריי דברנו איתן מחברות שליטה עם כסף", היה עובר יותר טוב. אני, אישית, אאמין לאמירה כזאת.
מניסיון אישי, אוסיף, אני יכול לומר שבפורום נתקלתי הרבה פעמים בדיונים על הנושא, אבל אף אחד ממכריי האישיים לא מצא את עצמו מול שולטת בתשלום או שולטת תמורת תמיכה. כך שאני מבין שהתופעה קיימת, ובו בזמן ברור לי שאין חובה לשתף איתה פעולה.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 5 במרץ 2019
תראו בגדול אם הגבר לא גבוה ו/או חתיך, איך הוא יכול לפצות על זה בצורה אחרת מלבד כסף או סטטוס חברתי?
אני בספק רב מאוד אם אחרי פגישה עם מישהו שמתחזק בלוג מקסים וכותב יפה בפורום או בצ'אט אבל לא מרשים חיצונית כפי שהוא מרשים בכתב שהבחורה תתפשר עליו, בזמן שכל אישה פה מוצפת בהודעות.
איכשהו לכל שולטת פה יש "צבא של חתיכים" לפי הבלוג שלה וזה נראה שיש מפסיק כאלו לכולן.
הגבר הממוצע והלא צעיר מנסה פשוט להתחרות בשוק הקשה הזה שנקרא אונליין דייטינג, פה בכלוב זה אפילו יותר קשה מטינדר לפי מה שאני קורא פה בפורום.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 במרץ 2019
TradeMark כתב/ה:

זה שהוא גבר לא הופך אותו אוטומטית למנצל ואותה למנוצלת. ולהיפך. זו פשוט התחסדות, ואם להגיד לך את האמת, זה פשוט שוביניזם. הגישה שהאישה היא המסכנה והמנוצלת בכל סיטואציה. כאילו אין לה מחשבות משלה, כוונות משלה. חס וחלילה שיהיו לה כוונות רעות או שליליות או אנוכיות. כל הגישה המתחסדת-שוביניסטית הזאת מקטינה את הנשים האלה לכדי אפס מנוצל וחסר השפעה שמונע בעל כורחו ע"י גורמים הגדולים ממנו. זו ראיה פנטסטית ודיכוטומית של העולם, כמעט הראיה שהעולם השוביניסטי רוצה שכל הנשים יראו. הוא פתח שרשור על לא לאבד כל גרוש שיש לו בכיס במפגשים המבוססים על נצלנות כלכלית, או לפחות לקבל תמורה בעד הכסף. באמת פשע מוסרי דוחה ביותר.

לא יודעת אם קראת את התגובה האחרונה שלי- אבל פותח השרשור הציע לי כסף כשמצבי הכלכלי היה (לפי דעתו) של נזקקת.
ולא רק שאני מעולם לא ביקשתי כסף אלא אני ממש נגד כל התופעה, והתבטאתי נגדה המון פעמים ככה שמאוד קשה להתבלבל.
הוא ראה בחורה דאז בת 20, הסיק שאני בטח חיילת שמרוויחה גרושים, והתחיל להציע לי כסף למפגש איתו.
התבלבל? סתם הציע משהו שחשב שכל שולטת רוצה? נו נניח. אבל הוא התעקש על זה, והמשכתי לסרב נחרצות. אז פה כבר אין ספק שזו לא סתם אי הבנה.
בגלל שאנחנו גרים באותו אזור בארץ, הוא אמר שאם הוא יראה אותי הוא יאסוף אותי עם האוטו ונלך לאיזה צימר, והתעקש למרות שאמרתי "לא" ולבסוף גם חסמתי. באותה תקופה כל כך פחדתי מכל אוטו שעצר לידי. כל גבר שיצא מהאוטו והלך לכיוון שלי, הסתכלתי עליו מוזר ונרגעתי כשהוא הלך לכיוון אחר או לא ענה לתיאור שלו. כל כך פחדתי שאולי הוא יזהה אותי על סמך כל מיני תמונות שהעלתי לבלוג בזמנו. למזלי הוא סתם זיין את השכל ותו לא, אבל הוא זה שחתר למקום הזה של להציע כסף ועכשיו לשמוע *שהוא* חושב שהוא הקורבן ה- clueless ואין לו מושג למה לקחו ממנו כסף, זה מקומם.
כל הפוסט הזה מחליא אותי כי הוא מנסה לשחק את עצמו הקורבן הנאיבי שבסה"כ רצה קצת כיף ונשים רעות רימו, למרות שבתגובות שלו, אם טורחים להעמיק בהן, רואים שאף בחורה לא באמת הבטיחה לו הבטחה מפורשת בשביל להצליח לרמות אותו. רק דרשה משהו חסר טאקט שאפשר בקלות לסרב לו (וגם זה, לפי איך שהוא ראה את הדברים, יש לי תחושה שהנשים היו מציגות נרטיב אחר משלו. לכל מטבע יש שני צדדים, וכאן אנחנו שומעים רק צד אחד).
מחליא אותי שהוא מנסה לשחק את עצמו אידיוט חסר ברירה שלא מבין מתי צריך להגיד "לא", למרות שהוא ציין עשרות פעמים בפורום שהוא רופא (למשל בתגובה האחרונה כאן: https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=454878&highlight=#454878 ועוד בחדר מיון! ששם יש מלא מופרעים שצריך לנהוג בהם באסרטיביות ולהציב להם גבולות ברורים!) שמה זה אם לא מקצוע שבו אתה צריך לקרוא אנשים מצויין ולהגיד להם "לא" מאות פעמים ביום, גם כשמנסים לסחוט אותך רגשית ולאיים עליך (וחבל שזו המציאות הישראלית שלנו)?
לאור כל אלו, יש לי תחושה ענקית שהתשלום שלו עבור "הנצלניות" היה לגמרי משהו שהוא כיוון אליו מיוזמתו, יש לי תחושה שקסם לו כששמע/הניח שהן חד-הוריות או בשנות העשרים המוקדמות, וככל הנראה חשב שבגלל זה יהיו להן פחות עכבות או ברירות אלא להגשים פנטזיה מיד לאחר שכסף מופיע.
לכן, לדעתי, זאת הסיבה שהתגבשה לו ההשקפה שרק עניות מנסות להיות פסאודו-שולטות- למרות שרוב מבקשות הכסף מגיעות מאוכלוסיית המפונקות, כלומר כאלו שהמצב שלהן סבבה וקטע הכלכלי עבורן בגדר מותרות, ולא משהו שהן תלויות בו.
זאת לגמרי זעקת הקואזק הנגזל כשהוא מתבכיין שהוא נפל בפח שהוא עצמו, ככל נראה, רצה לתמון להן (כלומר, לשלם דרסטית פחות ממה שמקובל בשוק "השליטה בתשלום" על שירותי שליטה ולקבל מקסימום תוצר מאלו שצריכות כסף לחוג של הילד שלהן). אני אופתע לשמוע אם הוא לא קיווה שהן יהיו נאיביות או תלותיות מספיק בשביל לא לסרב לבקשות שלו אחרי שקיבלו תשלום, ומה לעשות שמטבע הדברים, נשים עניות הן לא אוטומטית כנועות והחשק המיני שלהן לא מופעל כשמופיע כסף, ולכן רבות בחרו להחזיר לו באותו מטבע וניסו להוציא ממנו מקסימום כסף עם מינימום תוצר.
ומה שמחזק באופן סופי את הטיעון שלי זאת העובדה שהפוסט הזה פורסם קודם כל בבלוג שלי, בתגובה לפוסט שבו שמתי לינקים למרכזי סיוע ולעמותות עבור בחורה נזקקת ששקלה למכור את התחתונים שלה למרות שזה מגעיל אותה, כי אין לה ברירה והיא עומדת לאבדת את קורת הגג שלה. היא ביקשה שנשכנע אותה לרדת מזה, ולצערי היא נמחקה בגלל שעברה על החוקים לפני שהספיקה לקרוא את זה בפורום ולכן העברתי את לפוסט בבלוג בתקווה שתקרא שם:
זה הלינק: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=844450
מי מסוגל לקרוא כזה פוסט קשה, לראות בו לינקים למשרד הרווחה, ולחשוב שמדובר ב"נצלנית" ולהתחיל לנסח את הפוסט הלוחמני הזה?! רק מי שמתעסק איתן ונעלב כשהן לא נמשכות אליו למרות שהוציא כסף.
אם אני, מי שהכי נלחמת נגד תופעת הניצול הכלכלי וכותבת פוסטים חריפים כמו זה נגד התופעה הזו: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=800125
יוצאת נגד הפוסט הזה, תאמין לי שזה מסיבה שרחוקה מהתחסדות וכל החרא הזה.
שליטה והתנייתה בכסף, אם כמה שאני ואתה נגדה, לא תחדול מלהתקיים. אבל תסכים שאם היא מתקיימת, היא חייבת להיות בין שני אנשים שהעסקה ביניהם מונחת על השולחן באופן ברור והוגן, בלי כל מיני משחקים ותחבולות משני הצדדים, ובעיקר שעליה תתקיים בין אנשים מסטטוס כלכלי שווה פחות או יותר, שמודעים שבאפשרותם להתפרנס/לחוות יחסי שליטה גם בדרכים אחרות, בכדי למנוע תלות, פגיעה כלכלית או ניצול של אחד הצדדים- הנותן והמקבל כאחד.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 05, 2019 8:37 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 5 במרץ 2019
אני אנסה לנחם קמעא את כל מי שהכסף מהווה כמרכיב קריטי ,בצורך שלו להגשים פנטזיות ,תאוות ומאווים .

אני אציג בפניכם את האישה העשירה בעולם .
אישה שהונה נאמד במעל 44 מיליארד דולראת .
והיא משלנו ,כמובן icon_smile.gif
ותבינו ,שכסף ,אינו ערובה לאושר ,כסף מטרתו הוא בלשמח את מי שזקוק לו ...

תתרווחו בכורסה ותתרשמו ...
https://theprestige.rs/2017/10/04/ko-su-najbogatije-zene-na-svetu/
hrgiger
hrgiger • 5 במרץ 2019
Zord20 כתב/ה:
תראו בגדול אם הגבר לא גבוה ו/או חתיך, איך הוא יכול לפצות על זה בצורה אחרת מלבד כסף או סטטוס חברתי?
אני בספק רב מאוד אם אחרי פגישה עם מישהו שמתחזק בלוג מקסים וכותב יפה בפורום או בצ'אט אבל לא מרשים חיצונית כפי שהוא מרשים בכתב שהבחורה תתפשר עליו, בזמן שכל אישה פה מוצפת בהודעות.
איכשהו לכל שולטת פה יש "צבא של חתיכים" לפי הבלוג שלה וזה נראה שיש מפסיק כאלו לכולן.
הגבר הממוצע והלא צעיר מנסה פשוט להתחרות בשוק הקשה הזה שנקרא אונליין דייטינג, פה בכלוב זה אפילו יותר קשה מטינדר לפי מה שאני קורא פה בפורום.

אני שמחה שציינת שאתה בספק רב ולא בטוח במה שאתה אומר, כי הטענה שלך פשוט לא נכונה.
אני מכירה (במציאות ולא הכרות וירטואלית) מספר רב של שולטות שמחזיקות נשלטים לא גבוהים או חתיכים ואצל חלקן הם גם נמוכים וגם לא חתיכים.
ויותר מזה, אני מכירה אותי. הצבא שלי (מעדיפה הרמון או מכלאה, ברשותך (: ) איננו שופע בחתיכים ואף לא אחד מנמוכי הלא חתיכים שלי מפצה על כך בכסף או סטטוס חברתי.
הם "מפצים" על כך בהיותם פשוט מתאימים לי מכל כך הרבה סיבות.
כן, לאחד מהם יש כסף, כן, אחד מהם גבוה, כן, גם היו לי חתיכים בעבר וכן, גם היו לי כאלה עם סטטוס חברתי ולא זה אף פעם לא היווה חלק ממערך השיקולים שלי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 5 במרץ 2019
הפוסט הזה מזכיר לי פוסט על נשלט שהתלונן שהוא קנה פיפי בתשלום מאיזו מלכה ובמקום חצי ליטר קיבל 300 גרם (לא זוכר תמספרים) ואשכרה מדד תפיפי במשורה ופתח על זה פוסט (wat).
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
דיפ, תגיד שהמצאת את זה. זה לא חשוב מה קרה, פשוט תגיד. אני לא יכול לחיות בעולם שבו זה באמת קרה. (גרם פיפי? במשורה?)
Netrunner​(נשלט)
לפני 5 שנים • 6 במרץ 2019
Netrunner​(נשלט) • 6 במרץ 2019
אני אגיד כשאמצא את זה for the lolz, יכול להיות שהדימיון קצת תעתע.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 5 שנים • 6 במרץ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 6 במרץ 2019
Zord20 כתב/ה:

בהמשך למה ש hrgiger כתבה לך: מה שטוב בעולם הבדס"מי הוא שיש בו כל כך הרבה פונקציות למלא ופנטזיות להגשים, ככה שלהיות "חתיך" זה לא הפרמטר לפיו יבחר או יסונן אדם.
אדרבא, הרבה "חסרונות" פיזיים, יכולים להפוך להיתרונות. חומר נוסף להתעסק בו בסשנים.
גבר נמוך וחלש פיזית? איזה כיף! סשן שבו השולטת יכולה להכניע אותו פיזית בצורה אותנטית.
גבר שמן? יותר תחת לחובבות החדירה והספנקינג, יותר חזה לחובבות הניוש, היתרון פיזי לשולטת ספורטיביות.
גבר עם זין קטן? small penis humiliation ריאליסטי.
גבר יותר צעיר ממך? גור חמוד, מוסיף לחווית ההתמסרות מול מישהי מבוגרת ממנו.
גבר יותר מבוגר ממך? היפוך יחסי כוחות מול שולטת צעירה, פקנטי ומדליק.
וכן הלאה...
ויתרה מכך, להשפיל גבר "מושלם" זה קצת... איך נאמר? ידרוש כישורי משחק והעמדת פנים מצד שניכם שהוא משהו שהוא לא. לעומת זאת, "חסרון" של גבר יוצר חוויה אותנטית, השולטת יכולה להשתמש בו לטובתה אם היא מספיק יצרתית, ובעיקר אם הנשלט שמולה לא חסר ביטחון לגביו ולא מסוכסך איתו ויודע לשווק אותו בצורה נכונה ואטקרטיבית.
וכל זה מתחיל באופי, בהתנהגות שלו, בכמה הוא גורם לאישה שאיתו להרגיש בנוח איתו ולא מנסה להתחבר אליה דרך מאפיינים של תמורה ותועלת.
אם בזמנו, רוני היה עוצר שנייה, טורח לקרוא את הפרופיל שלי במקום להניח מיד שאני "עוד צעירה שרוצה מתנות" והיה נרגש לנסות לסקרן אותי במקום להיות נרגש לנסות להציע לי "הטבות", בכיף הייתי נפגשת איתו- אפילו משלמת על דייט בנינו ולא רק על החצי שלי.
אבל הוא, כמו נשלטים רבים כאן, בחר בדרך הכי אידיוטית בכדי להכיר, שרק על פניו נראת כחוסכת זמן וכאבי ראש, ואז מתפלא למה כשהוא לא מכבד ורואה באישה פונקציה מינית בלבד אז הנשים היחידות שעונות לו הן כאלו שרואות בו פונקציה כלכלית בלבד.
אם רק היה לי שקל על כל נשלט שהתברר לי שהוא עוסק במשרה שדורשת כישורים מנטליים למרות שבפניה שלו הוא לא השתמש ולו בשבריר של אחד מהם...
זה כל כך עצוב שנשלטים לא מודעים לכמה הם קרובים להצלחה שלהם עם שולטות לו רק היו מפסיקים להתעסק בקקה, בדברים טפלים כמו "מדריכים" מהסוג הזה שמבטיחים ששולטות יחסמו אותם מראש, ובעיקר אם היו מפסיקים לסרב להקשיב לשולטות שאשכרה מגישות בכל פוסט כזה מחדש על מגש של כסף את הדרך הנכונה לפנות אליהן ולנהל איתן שיחה.
נכון, הרבה יותר נוח להתווכח ולהתעקש שאתם יודעים יותר טוב משולטות מה עובד עליהן, לספר לעצמכם שזה אבוד מראש, להכריז שכולן פה רעות, שטחיות ומרושעות. זה מוריד מן האחריות להתסכל על עצמכם ולשאול "מה אני עושה לא בסדר?" בשביל לדעת איך להתגבר על המכשולים, שפעמים רבות- נשלטים עצמם מציבים לעצמם. בסופו של דבר, הסיבה שנצלניות, שולטות כלכליות או איך שלא תגדירו את זה, מגיעות לכאן היא כי אותם הנשלטים שמתלוננים עליהן הם אלו שמשלמים להן, כי הם מסרבים ומתעצלים לשנות את עצמם כך שיצליחו ליצור אינטרקציה מושכת עם מספר לא מבוטל של נשים ששולטות בכיף מבלי שהן צריכות תמריץ כספי מכיוון והמשיכה לגבר שאיתן היא מה שמניע אותן.
כל כך עצוב לי לקרוא את התיאוריות בשקל האלו של "אתה צריך להיות חתיך", "לכל שולטת יש צבא חתיכים"... כשעבור רבות זה לא הדבר העיקרי, ויתרה מכך: רבות אף נוטות להתעלם מאלו שהפרופיל שלהם מסתכם בנתונים שטחיים של 1.80+ מטר בצירוף הסלפי הנדוש בלי חולצה מול המראה, כי זה עצוב שזה מה שהם חושבים שדי בו בכדי לגרום למישהי ליפול לרגליהם.
מי שרק רוצה מראה חיצוני יכולה לחפש בעולם הונילי, הרבה יותר מבחר והרבה פחות תסביכים. אם אישה נמצאת כאן היא מחפש פרטנר לפנטזיה מסוימת ולא רק גוף יפה (והרבה לפני שהיא מחפשת פנטזיה היא מחפשת כימיה נכונה עם הגבר שאיתה!), תזכרו את הנתון הזה, ותתחילו לחשוב איך תשתמשו ב"חסרון" שלכם לטובתכם. זה מה שהנשלטים שמשיגים קשרי שליטה מבלי לשלם עושים, אם אתם רוצים להיות בנעליים שלהם- תנהגו כמותם.