אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך להתמודד עם נצלניות / גולד דיגריות/ חמדניות / לחוצות כלכל

הפיה טינקרבל​(שולטת)
לפני 5 שנים • 6 במרץ 2019
לטעמי זוהי זנות. גם לקוח שמגיע לזונה יודע במה זה כרוך. אתנן כזה או אחר.
תמיד היו זונות.
ותמיד היו גברים שמשלמים להן או מתאהבים בהן.
צר לי עליהן שאינן יודעות להתפרנס בדרך אחרת.
יותר צר לי על גברים שמרגישים שאינם ראויים ליותר מזה. שזוהי האהבה שהם ראויים לה..
שהרי שיא ההשפלה זה ללכת למלכה זונה לשלם לה אתנן כדי שתשפיל אותם ולחפש באותה הנשימה קשר ושליטה מנטלית. שילמת עבור הזכות להיות מושפל. יש יותר נמוך מזה? לפחות תבחר מלכה שיש עליה המלצות טובות ולא מישהי שידועה בכשלונותיה. כי אם כבר זונה... לפחות אחת שיודעת את מלאכתה. געגועים לעולם הישן שבו לא היה מקום לשליטה שהיא רק סשן. רק גוף. רק זנות. Shame
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 במרץ 2019
רק שהם לא מחפשים אהבה, הם מחפשים קיצור דרך.
מבחינתם עדיף לשלוף כסף מהארנק מאשר להתעניין, לסקרן, לדבר, להשקיע. זאת טרחה גדולה מדי. הם רוצים להגשים את הפנטזיה להיות מושפלים ומוצלפים כאן ועכשיו, וכסף עבורם זאת הדרך להגיע לזה כמה שיותר מהר, והכי חשוב- בלי מחוייבות. כשכסף מעורב אפשר לשכור מישהי שתגשים להם את הפנטזיה, לפי התסריט שהם מביימים, מבלי שיצטרכו לעשות את הדבר החופר הזה שנקרא להכיר אותה או באמת לשרת אותה.
בהרבה פעמים, ההצעה לכסף באה קודם כל מהם, אפילו כשהבחורה לא הציגה את עצמה בתשלום מלכתחילה. כי תשלום זאת דרך לקנות אותה, כי אם היא קיבלה כסף היא צריכה לשתוק, לא לדבר על עצמה, להרגיש לא בנוח לדרוש משהו מעבר ופשוט לבצע את חלקה בעסקה.
את מבינה, הם מצד אחד מפנטזים על איזו אישה קשוחה ותובענית שתכריח אותם, תרמוס אותם, ותשפיל אותם... אבל מצד שני- שבמקרה, אבל רק במקרה, תעשה את זה רק סביב פטיש כפות הרגליים שלהם, ורק סביב פטיש הניוש שלהם, ורק סביב פטיש הלא יודעת מה שלהם- ורק בקצב שלהם, ובזמן שנוח להם.
אם חלילה היא באמת תוביל, תדרוש, תבקש משהו חד-צדדי ובאמת תהיה "קשוחה ותובענית" זה איום ונורא. כי הם לא רוצים בזה, לא מחפשים שליטה מנטלית ומישהי שתוביל אותם כראות עיניה, הם מחפשים מישהי שתמלא פונקציה, ואם אפשר להוזיל עלויות, ואפילו בתחום הכספי להשקיע בה כמה שפחות- למה לא. בואו נפנה לנשים חד-הוריות שלחוצות להשיג 150 ש"ח לטיול של הילד במקום ללכת לשולטת בתשלום שעובדת בתעריף של 600 ש"ח לסשן בסיסי לפני תוספות מיוחדות ושנגמר בדיוק על הדקה אלא אם כן תשלם על עוד שעה, ואז נתפלא שהן לא טיפשות וסידרו אותנו כמו שניסנו לסדר אותן.
וזה היה תמיד, מאז ומעולם. עולם השליטה מעולם לא היה "טהור".
אנשים אז אולי טרחו להצניע את זה יותר, היום בעידן האינסטנט- כבר לא טורחים להסתיר את זה יותר.
רק לא ברור למה הם ממשיכים להתעקש לשקר לעצמם ולהתהדר בפרופיל שלהם כמה הם "מעריצי נשים" ו-"נועדו לשרת נשים". זה היה הרבה פחות מעצבן אם הם לפחות היו מודים באמת וגלויים עם איך שהם תופסים יחסי שליטה ועם הציפיות שלהם מהם.
הפיה טינקרבל​(שולטת)
כמובן שיש גם כאלו שמחפשים את השליטה הקלה. לביים את התסריט. מדובר בנושא כאן על הצד השני. על נשלטים שרוצים חוויה אחרת ונתקלים בנשים שמתמחרות את השליטה שלהן.
בראשית דרכי כאן נתקלתי בתופעה הזו שנשאלתי מה המחיר. זה העליב אותי ממש. לאט הבנתי שחלק ניכר אכן מלכות בתשלום קרי זנות.
ובואו לא נתחסד. הן מרוחות כאן בגלוי או בסמוי. ושוב אם אדם רואה בזה פתרון מוסכם על הצדדים.. מה טוב. אבל ההנחה העומדת בבסיס ההתנהלות היא שכל מלכה היא עוסקת בזנות זה מדאיג
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 6 במרץ 2019
אני לרגע קט ,נכנס לדמות של שולה ,שולה קמה בבוקר ,שולה ,היא פקידת קבלה במלון קרלטון ,אתמול ,היא קיבלה "משכורת ",בבוקר ,היא מטיילת לה בדיזנגוף מאיר ,שטראסה ,ואז ,היא ראתה שמלה מהממת ,מעלפת ,בחלון הראווה של דורין פרנקפורט,מה זה שמלה היא ראתה ,הצעקה האחרונה ,אבוי ,החנות סגורה ,והיא תפתח רק בשעה 10:00,
אז היא שותה קפה ,בבית קפה הסמוך ,ואז כשהחנות נפתחת ב10.00 בבוקר ,היא נכנסת יחד עם המוכרת ,מודדת השמלה ,ומגהצת האשראי ב 799.99 שח '.

אותו הדבר בדיוק ,עבד,
העבד ,ראה ,מלכה מסוימת ,שפרסמה עצמה ,איבד את הראש,ואז הלך אליה לסשן .
דורין מוכרת שמלה ,העבד רוכש סשן .
השמלה עבור שולה ,זה צורך נפשי
הסשן עבור העבד ,זה צורך נפשי .

היכן הבעיה ?
כששולה רוצה עוד שמלה ,ועוד שמלה ,
והעבד רוצה עוד סשן ועוד סשן .

אם הבדג'ט של שולה הוא בסטנדרט של שמלות העולות ,800 שקלים
והבדג'ט של העבד הוא מלכות ,הדורשות 800 שקלים לסשן .
צריך אישור מבנק הפועלים ,לחרוג מהמסגרת ,ואז חורגים ,
אבל ,בסוף החגיגה נגמרת .

וכאשר החגיגה נגמרת ,מתחילים לבקש הנחות ,או מבצעים ,או מחכים לסוף עונה .
דורין פרנקפורט ,מאפשרת בסוף העונה לרכוש השמלה ב50 אחוזים הנחה .
מלכות הבדסמ' ,לא מכירות המושג 50 אחוז הנחה .

ברוכים הבאות ,והבאים לעולם " ההתמכרויות "

היה איזה חסיד אחד מבני ברק ,שהיו לו 20 אחיות ,ו 20 אחים ,והוא קצת "פזל " לצדדים ,גילה את עולם הבדס'מ .
אז הוא בא לאבא שמעלקא ,ואמר לו ,שהוא רוצה ללמוד נהיגה ,אבא שלו ,פטר אותו בידו ,לשלילה .
אז הוא הלך לאמא יונה פרידה ,וביקש כסף ללימודי נהיגה ,פטרה אותו בידה .
ואז בא אליו ,אחיו הבכור ,יעקב ישראל מאיר חיים ,ותפס אותו ככה בצד ,ושאל אותו ,למה אתה רוצה ללמוד נהיגה ?
אז הוא ,ענה לו כדי לנסוע באוטו קצת ,אז אחיו הבכור שאל אותו ,לאן אתה רוצה לנסוע ?אז הוא ענה לו ,ככה לנסוע עם האוטו קצת ,לטייל ,
אחיו הבכור ענה לו אבל ,השטייטעל לובלין מעבר לכביש ,והמקווה ,הוא מאחורי הבניין בו אנו גרים ,בזוטצ'קה ,והמכולת היא בקרן הרחוב כהנמן ורוזובסקי ,והכוילל ,הוא ברח' חזון איש ,והכול במרחק 5 דק' צעידה ממקום למקום ,אז לשם מה ,אתה רוצה ללמוד נהיגה ,ועד היום הוא לא מבין למה החסיד הצעיר ,פתאום נכנס לו ג'וק בראש ,שהוא רוצה ללמוד נהיגה .
תעלומה ,מסתורין ,וסוד ,שעד היום ,לא הצליחו להבין במשפחתו של החסיד הצעיר ,שרצה ללמוד נהיגה .
והחסיד הצעיר,שרצה ללמוד נהיגה ,לא הצליח לתת הסבר אחד המתקבל על הדעת ,לשם מה הוא רוצה ללמוד נהיגה ,בעוד שאביו מעולם לא נהג ,וכנל' אימא,וכנל' כל המשפחה .

לעומז',העבד ,בתחילת העלילה ,יש לו רכב ,ויש לו קטנוע ,והוא עובד , ומשתכר למחיתו ,כ 15 אלף שקלים למחיתו ,
העבד ,הוא לא בליין מזרחי אשר נוהג לפקוד את המועדונים ,הוא הזאב הבודד ,הסקרן ,והוא ראה באינטרנט ,נשים במגפיים ,ומחוך ,וזה הסעיר את דמיונו ,ורוחו,ונפשו משתוקקת אל הדמות שבתמונה ,בדיוק ,כמו אותו חסיד צעיר שנחשף לאותו התוכן .

נשאלת שאלה ,מה המכנה המשותף ,בין החסיד הצעיר ,לבין העבד המשתכר 15 אלף בחודש ,שנחשפו לאותו התוכן של הגברת במחוך ומגף ,
וזה מסעיר את רוחם ,דמיונם ,ונפשם ,עד למצב שבו חייהם למן אותו רגע ,ואילך ,לא יחזור לעולם ,כפי שהיה לפני כן ...

המכנה המשותף ביניהם : הוא צורך נפשי ,לאשה שכזו ,לאשה במחוך ומגף .הם ראו אותה ,היא נכנסה להם לראש ,והיא לא יוצאת ,והיא גם לא תצא להם מהראש.
עכשיו אני לוקח שעון חול ,והופך אותו .מתחיל הדו קרב ,בזירה אחת מהקשוחות ,שאני מכיר בעולם .
מי ינצח ,החסיד ,והעבד ,או הגברת במחוך ,ומגף ,שהסעירה אותם .כל פעם שהיא חוזרת להם לראש ,הם מתחילים לחשוב עליה ,ויחד עם כל מחשבה ,שהם חושבים עליה ,היא צוברת כוח עצום ,ואז הם שוכחים הימנה ,והיא נחלשת בעוצמה שלה ,ואז הם שוב נזכרים בה ,ושוב היא צוברת עוצמה ,כי היא בתוך הראש שלהם .
נשאלת שאלה ,איך מוציאים אותה מהראש ?
אין אפשרות לחסיד הצעיר ,ולעבד עם ה 15 אלף בכיס ,להוציא אותה מהראש ,מפני ,שהם חשבו עליה ,שוב ושוב ,כח המחשבה שלהם ,נתן לה נפח וגודל עצום ,בכול אותה עת ,בה חשבו עליה .
בדיוק ,כפי שאדם שהחל מרוצים של 5 קמ' ,גדל למרוצים של 10 קמ,וגדל לחצי מרתון ,והעפיל ,למרתון שלם .
אותו דבר זה הבדסמ' ,העין רואה ,והלב חומד ,וכלי המלאכה נגשים אל שלב המעשה .

עכשיו אתם מבינים למה האח של החסיד ,לא הצליח להבין ,למה הוא צריך ללמוד נהיגה ,ולאן יש לו לנסוע ?
כי האח של החסיד ,לא מסתכל ,ומעצם זה שהוא ,לא מסתכל ,אף גברת במחוך ומגף ,,לא נכנסה ,לו ,לראש ,וזו הסיבה ,שאין לו צורך ללמוד נהיגה ,ואין לו להיכן לנסוע ,והוא יכול לחיות טוב עם 3000 שקל לחודש .לעומז' אחיו הצעיר והחסיד ,"הציץ ונפגע ",וגורלו ,יהיה שונה ,בתכלית .
גם שולה ,אם לא הייתה מביטה בחלונות הראווה ,לא הייתה מתמכרת ,ולא הופכת ,ל "קורבן אופנה " ושפחה של חברות האשראי ,ובנק הפועלים .

זהו זה ,גברות וגברים יקרות ויקרים ,זה דרך העולם .
העין רואה ,והלב חומד ,וכלי המלאכה ,נגשים אל המעשה .
כמעט ,בכול משפחה ,יש את האח הסקרן ,הזאב הבודד ,שיגיע אל הגברות במחוך ובמגף .
אילו שיקלעו לזירה ,בה הם רוכשים את תאוותם ,בממון ,יישארו בדרך זו ,כרלוונטית ומהירה ביותר עבורם .
בדיוק באותה המהירות ,בה שולה ,מבצעת את הרכישות שלה ,בבוטיקים יוקרתיים ,המציגים את הצעקה האחרונה ,בתחום האופנה .

האח של החסיד ,הבילוי שלו ,זה לרכוש ספר על "הגולם מפראג",וו2 חצאי מנות פלאפל ,בגן וורשה ,וכמה רוגלך בקונדיטורית כץ ,תן לו את זה והוא הוציא 40 שקל ,והנפש שלו מתודלקת ,לשבוע .אי לכך 3000 שקל בחודש ,יספיקו לו ,וטוב לו .

החסיד הצעיר ,יאלץ לארגן 800 שקלים ,בעבור אותה הגברת במחוך ובמגף ,שממתינה לכמותו באיזה דירת קרקע ,בתל אביב ,
הוא ילחך עפר ,עד שיארגן הכסף ,והוא יארגן ,והוא ילך אליה .והיא תעשה את ה 800 שקלים הכי מהירים ,קלים ,ומשעשעים , שעשתה אי פעם בימי חייה .
החסיד ירעד ,לא יהיה לו רוק בפה ,לא יהיו לו מילים בפיו ,עיניו כמעט יצאו מחוריהן , חלומו הפך למציאות .

אין דרך חזרה משם ,אדון חסיד ,תתכונן ב30שנים הבאות ,אתה תשוב ותשוב ,לעשרות ומאות נשים במחוכים ומגפיים ,וכנל 'אותו עבד שה 15 אלף שלו ,מרוויח אותם כמו שעון ,ובזמן .
מלכודת דבש ,לעבד עם ה 15 אלף ,ומלכודת דבש לחסיד הסקרן ,ש "הציץ ונפגע .

אתם עוד קוראים אותי ?
חחחח ,באמת אתם עוד איתי ?
טוב ,אז בוא נסיים .
אז הגברים שקוראים אותי ,אומרים ,מסכנים ,הציצו ונפגעו ,נכנסה להם לראש ולא יצאה ,משם .מסכנים העבדים .
וואלה הגברת הזאת ,תותחית על, קנתה מגף ומחוך ,עושה חיים משוגעים ,הייתי רוצה גם להיות גברת במחוך ומגף שתופרת 800 ,מחסיד רועד ומגמגם ,ונרגש..

אז בואו ואספר לכם מה עלה בגורלה ,של פקידת הקבלה של מלון קרלטון שולה ,לאחר שרכשה השמלה של דורין ב 799.99 שח'
הכירה איזה גבר בפייסבוק ,והוא ,הוציא צינגלה ,והיא ישבה לו על הפנים ,כי הוא ביקש .
ואז הוא אמר לה מלכתי ,אוי מלכתי ,כולך שושנים ורימונים ,אוי מלכתי ...
למחרת ,היא אחרה לעבודה בלובי של קרלטון ,והבוס נורא כעס ,ואמר לה ,שולה איחרת ,יכלבה עוד פעם תאחרי ,את מפוטרת ....
שולה כעסה ,כי אתמול בלילה אמרו לה ,שהיא שושנים ורדים רימונים ,וחבצלות וכינו אותה מלכתי מלכתי ,אוי מלכתי .
היא ישר התפטרה ,היא בפועל פיטרה את הבוס שלה ,מעליה ,ובעטה בקרלטון ,עכשיו ,היא מלכתי ,ומותר לה ..
היא שבה לביתה ,שלחה הודעה לבחור מהפייס ,הוא שכח אותה ,ולא ענה לה .
היא רפרפה לה קלות ברשת ,והציצה וגילתה את עולם הבדסמ' ,פתחה כרטיס ,ואז הגיעו ההצעות המפתות ..
ומשם הדרך הייתה קצרה ,לראות מלא שולות אחרות ,ואת התעריפים שלהן .
היא עשתה טלפון לאלכסיי ,רכשה לה מחוך ,וקצת צעצועים ,עלתה על מונית קו 4 צהובה לתחנה המרכזית החדשה ,רכשה לה אצל הפרסי מגף ב 150 שקל
והנה שולה חדשה נוסדה ,גברת במחוך ומגף ,שקרלטון עם ה 30 שקל שלהם לשעה ,כבר לא אופציה ...
שולה בעתיד תגלה שיש קניונים ,ויש כיכר המדינה ,ויש חדרי כושר ,ויש מסעדות יוקרה ,ויש חול' בזול ,ויש רכישות באינטרנט ,ויש גם "ישיבות "עם "ממתקים"

הגברת במחוך ומגף ,היא שולה ,המתבוננת בחלונות הראווה ,מוקדם בבוקר ,שולה .
אז החסיד ,והעבד ,עבדים של שולה .
ושולה שפחה של חלונות ראווה ,ובנק הפועלים ,וחברות האשראי .

שולה לא מבחינה איך מכלה ממונה ,על פיסות בד חסרות ערך .
והחסיד מתבגר ,והעבד עם ה15 אלף מתבגר ,ויחד עמם הסקרנות ,והתיאבון ,והרגלי הצריכה ,שלהם,התבססו עימם יחד.
זה התחיל מספנקינג בריטי ,ועבר לקיין גרמני ,ולבונדייג' צ'כי ,והעפיל לביזאר יפני ,וגם לסספנשן איסלנדי ,והשמים הם הגבול ,
פורסד B ,ושמפניה מלכותית ,וקוויאר קיסרי בלי הכשר ,וסקאט 666 והדמיון וההיצע ,לא נגמר ....

לאחר 20 שנים ,החסיד שואל את שולה ,תגידי לי מיידלאע ,מה השם האמתי שלך ,
היא עונה לו ,ברכה חיה ,
החסיד שואל אותה ,ברכה חיה ?
היא עונה לו ,כן .

הוא שואל אותה ,היכן נוסדת ?היא עונה לו ,ברחוב בן זכאי ,בבני ברק .
הוא שואל אותה מה השם משפחה שלך ?
היא עונה לו ,רחמנוביץ' ,
הוא שואל אותה ,רחמנוביץ ?
עונה לו ,כן ,רחמנוביץ ! אמא שלי הייתה המפקחת החינוכית של הסמינר ,ואבא הוא האח של האדמו'ר
החסיד שואל אותה ,אבא שלך מתפלל בשטיבל של לובלין ?
היא עונה לו ,כן ,נכון .בשטיבל של לובלין .

אז הוא עונה לה החסיד ,זה רחמנוביץ 'הזה ,שיש לו רק בנות ?
עונה לו ,נכון .
אז הוא אומר לה החסיד ,את יודעת שהייתי בבריתה שלך ביום שבת בבוקר ,כאשר אבא שלך פתח "שולחן " ?!
היא עונה לו ,וואו ....אני בהלם ,אני בשוק ,אני המומה ....

ואז החסיד הצעיר {לשעבר }
מביט בשולה ,המקועקעת ,והמאופרת ,עם המחוך והמגף ,ש20 שנה הוא עבד שלה .
ומגמגם ,אחי הבכור יעקב ישראל מאיר חיים ,התחתן עם אחותך ,לפני כ10 שנים .....

אוי א- אברועך
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 6 במרץ 2019
deepThinker"]הפוסט הזה מזכיר לי פוסט על נשלט שהתלונן שהוא קנה פיפי בתשלום מאיזו מלכה ובמקום חצי ליטר קיבל 300 גרם (לא זוכר תמספרים) ואשכרה מדד תפיפי במשורה ופתח על זה פוסט (wat]

אתה לא הוזה ,יש דבר שכזה ,והיה אחד שכזה ,
בוא ואסביר לך ,את מערך האסטרטגיה שלו ,ואת דרך הפעולה בה הוא חשב ,ופעל .

טוב אני נכנס לדמות עכשיו .
אני המלכה מכשפה גריזלדה .
אני יושבת לי ,בבית לבד .
הטלפון מצלצל .
אני עונה .

שלום זה המלכה המכשפה גריזלדה ?
נכון .
אפשר לקבל פרטים ?
אני מעבירה כל סוגי הסשנים ,בתיאום שעה מראש ,עלות הסשן היא 800 לשעת סשן ,אני ממוקמת ברחוב גרגמל ,פינת זרש .
ההוא שואל ,מה את עושה בסשנים ?
גריז עונה לו ,הכול מפורט לך במודעה ,כולל תמונות .
ואז הוא תוקף .
אני בא במיוחד מירושלים ,ואני רוצה רק ביזאר קל ל 5 דק' ,וזהו ,כמה זה יעלה לי .
גריז עונה ,אין כזה דבר אצלי ,אצלי זה או שעה ב800 או חצי שעה ב 1000
חצי שעה ב 1000 ?
כן ,חצי שעה ב 1000 ,ושעה ב800

ההוא ,טובבבב ,מאבד אוויר .
ואז הוא אומר מאמי מאמי ,המלכה המלכה ,אני רק רוצה פיפי ,בבקשה רק פיפי ,אני אתן לך על זה 200 שקל ,בבקשה בבקשה .
גריז אומרת ,300
הוא מתחנן על 250
סוכם ,על 250 .
טוב בוא ,
אני בא במיוחד מירושלים .אני מביא איתי כלי מפלסטיק,ואני מבקש שאת תשתיני אל תוכו ,אבל המלכה בבקשה ,אני מבקש שתשתיני שם כמות ממש גדולה ,תשתי הכי הרבה שאת יכולה ,כי מלא מלכות עבדו עלי ,ולא יצא להו הרבה פיפי .
טוב בסדר ,תבוא .
ההוא מצלצל עוד 4 פעמים מהדרך ,המלכה ,אני בירידות של הקסטל
מצלצל שוב ,המלכה אני אחרי שער הגיי
מצלצל שוב המלכה עברתי את שדה התעופה בן גוריון ,את שותה ?
כן שותה .
המלכה אני בתל אביב ,את שותה ?
כן אני שותה
המלכה אני למטה ,לעלות ?
תעלה .

עלה נכנס ,שיחק אותה סחבק ,הדליק סיגריה ,
עברו 10 דק'
נכנסים לאמבטיה ,גריז משתינה ,ומשתינה ,והוא אומר ,וואו אדיר ,איזה כמות ....
ואז הוא מתקלח ויוצא מהמאבטיה ,עברו כבר 25 דק'
מדליק עוד סגריה ,והוא סחבק ,ויושב בסבבה ,משחק אותה מינימום בון ג'ובי ,
עכשיו איך מוציאים אותו מהבית ?
עברו 35 דק '...
זה המפגש עם גריז .
אז על גריז הוא עבד פעם אחת ,אבל בפעם השנייה ,היא כבר לא שתתה בשבילו ,שום מים ,כי זה לא עסקה משתלמת ...
35 דק ,זה לא 5 דק'
וגריז היא מכשפונת ומלכה ,אבל היא לא גמל עם דבשת ....
היא גם בן אדם .
ואז גריז העבירה אותו לווטס אפ הקבוצתי של השולות בתשלום .
והם כבר העבירו לו כזה שיעור שפיפי בכמויות הוא לעולם לא יקבל .
כולן ,עשו לו דווקא .
וחלק נקמו בו ,השתינו לו אל תוך העניים ,והנחיריים ,כדי שיסתום ת'פה שלו ...
עם המאמי הזה ועם הוואו הזה ,,
כולה פיפי שיוצא מכוס ...
מאמי מאמי וואו וואו ,תן להשתין ,תן להתרכז ,איך אפשר לפשש ככה ....
??!!!!
והוא מסכן קיבל התמוטטות עצבים ,ופתח צימר בצפון ,וגם שם ניסה לחרבט את המלכות .
אבל מלכות באו תמיד עם 2 חברות ,וכפי שבעסקי הפיפי הוא נכשל ,כי לא עבד במהוגנות ,גם בעסקי הצימר בצפון ,מהר מאוד הכול קרס ,כי לא פעל במהוגנות ..
גם בעסקי הצימרים למלכות ,ודי לחכימא ברמיזה ,
יש לי גבולות ,בכמה מותר לי ,לשתף ....

זהו זה ,זה בשבילך ,כי חשבת שאתה הוזה ,
אז לא הזית ,הכול סיפורי שטח מהגזרה הקרבית ,,של מלחמות העבדים ,במלכות .
יש על זה ,ארכיון שלם,