סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות לנשלטות/ים (:

Pheonix1618​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 16 במרץ 2019
Pheonix1618​(נשלטת) • 16 במרץ 2019
דבר ראשון, תודה לכל מי שהגיב/ה
דבר שני, רוצה להבהיר משהו- לפי התגובות נראה שהתקבל הרושם המוטעה שאני נמצאת במקום שלא טוב לי בו. מערכת היחסים שלנו כלל לא סובבת סביב כאב, ויחסי השליטה לא מתקיימים רק בסשנים. טוב לי ונכון לי עם אדוני.

שאלתי על כאב כי ראיתי יוטיוברית שמדברת על הנושא ומספר על הדרכים שלה להתמודד איתו.
אני לא מנסה להתאים את עצמי לשום נורמה, אני מתעניינת בחוויות אחרות מסקרנות ולא לשם השוואה...
ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 15 במרץ 2019
ivy​(נשלטת) • 15 במרץ 2019
* קושי יש תמיד, תמיד יש עוד דברים, חדשים או אפילו כאלה שכבר לא חדשים ועדיין קשים (לאו דווקא פיזית) בגדול אצלי זה הקושי לשחרר באמת.
*כשהייתי בקשר שליטה אמיתי, משמעותי ועמוק, כשהרגשתי שהוא באמת חשוב לי ושאני באמת רוצה לתת לו את מה שהוא רוצה וצריך.
*הכל נראה לי בלתי אפשרי בהתחלה. היום חלק מהדברים אולי מפחידים אותי, אבל אני יודעת שהכל אפשרי.
בהצלחה
איה74
איה74 • 15 במרץ 2019
זה נשמע קצת כאילו את נכנסת לעולם הזה מתוך משימה.
נשמע כאילו שליטה מתקיימת בינך ובין הדמות הדומיננטית בחייך (כרגע) רק במפגשים בינכם ואת שואלת איך אפשר לתרגל מזוכיזם כאילו זה תרגילים בחשבון או ספורט מסויים.
יכול להיות שאת לא במקום הנכון לך?
או לא עם האדם הנכון או לא בסיטואציה הנכונה?
בבדסמ יש מקום חשוב לטכניקות, רובן, דרך אגב, הן לשולטים, היות ונשלטות הן יותר פסיביות. אבל אני לא מכירה תרגול לשפר רמות מזוכיזם.
מה שחשוב הוא הרצון לעשות בשבילו והאושר שלו כשאת עושה. זה לא ש 20 הצלפות טובות מ 10 הצלפות או זיון גרון שווה יותר ממציצה.
זה מה שאתם יוצרים ביחד.
ולגבי לעשות בשבילו ולפנק, בדיוק כמו כל בן זוג אחר. אין שום הבדל.
פלטיפוסית​(אחרת){הג'ירף}
די חדשה בעצמי
אבל נראה לי שהכי חשוב לא להתאים את עצמך לנורמות (של בדס"מ, של הכלוב, מה שהשולט אומר שהנורמה אצלו), תעשי דברים בקצב שלך ואל תתאמצי כל הזמן להתאים את עצמך למה ש*"מקובל". אין מקובל, זה בדס"מ ועדיף להיזהר
ולראות שבסך הכול זה עושה לך טוב ולא לוקח ממך כוחות רגשיים שאת לא רוצה להשקיע
פלטיפוסית​(אחרת){הג'ירף}
די חדשה בעצמי
אבל נראה לי שהכי חשוב לא להתאים את עצמך לנורמות (של בדס"מ, של הכלוב, מה שהשולט אומר שהנורמה אצלו), תעשי דברים בקצב שלך ואל תתאמצי כל הזמן להתאים את עצמך למה ש*"מקובל". אין מקובל, זה בדס"מ ועדיף להיזהר
ולראות שבסך הכול זה עושה לך טוב ולא לוקח ממך כוחות רגשיים שאת לא רוצה להשקיע
טרנטינו​(נשלט)
טרנטינו​(נשלט) • 15 במרץ 2019
שני קשיים עיקריים עבורי:
1. דיסקרטיות- מאוד קשה להכיר כאשר אתה מנסה להשאר דיסקרטי .
2. למצוא את השולטת המתאימה לי מבחינת חיבור .
אבל מתמודדים עם זה, מנסים להכיר, מנסים לסמוך יותר. בסוף זה קורה.
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 15 במרץ 2019
אתחיל בכך שאגיד ברוכה הבאה
מקווה שתחווי רק חוויות טובות.

אם כאב לא עושה לך את זה ואם לא טוב לך.עם זה
אל תעשי.
ניסית ולא טוב לך לעצור .

לכן צריך שתהיה התאמה בין שולט לשפחה,
שולט צריך להיות ההקשבה טובה לשפחה שלו לראות.שהיא בסדר תמיד.
צריך תמיד לדבר, גם את אם משהו עובר עליך תשתפי אותו אל תשמרי לעצמך.
איך אני מתכוננת לסשן, אני תמיד מוכנה תמיד חלקה תמיד נקייה הראש שלי חושב כמו שפחה תמיד
החשיבה היא מה מותר לי, מה עושה אותו גאה בי, איך הוא רוצה שאהיה ומכאן אני פועלת.

אל תנסי ללמוד מאחרות מה הן עושות בקשר שלהן, תמצאי את המקום והדרך שלך בקשר שיש לך
ואם יש לך אדון שזאת המהות שלו הוא ידע לקחת אולך את המסע הזה בצורה בטוחה

המון בהצלחה
קשירה לשם אהבה
קשירה לשם אהבה • 15 במרץ 2019
אני חושב שהשולט צריך לספק ולרצות את רצונותיה של הנשלטת שלו לא פחות ממה שהנשלטת צריכה לרצות ולספק את השולט שלה (בכוונה הסדר לרצות ולספק הפוך בין השולט לנשלטת)
בסופו של הם זוג שבוחר אחד בשני ונשארים יחד כי טוב להם יחד. האהבה קודמת לכל הנאה או שליטה כל שהיא. כשהשולט יודע שיש משהו ספציפי שעושה לנשלטת שלו טוב הוא צריך לדאוג לזה ולשים על זה דגש. בדרך שלו. הוא בסופו של דבר אמור להוביל. לעשות טוב לאדם שסומך עליו ושהוא אוהב. לדעתי המחוייבות של השולט כלפי הנשלטת לא פחות מהמחוייבות של הנשלטת לשולט ואף יותר גדולה. היא סומכת עליו שידע לעשות לה טוב. השליטה עלייך צריכה לעשות לך טוב. אולי היא תקשה עלייך אבל לא צריכה לעשות לך רע. את רוצה לספוג בשבילו וזה מקסים בעיניי. אני מאמין שזה גם ייטיב עם הקשר בינכם. תשתפו אחד את השני. תתחילו בעדינות. תגידי לו שטוב לך כשטוב לו ובשבילו את מוכנה לגעת בגבולות שאולי לא תמיד חשבת שתגעי בהם. אם הוא ידע להכיל אותך אתם תגיעו לגבהים חדשים.
אצלי ספציפית אני אוהב שהאישה שלי תחכה לי בבית כשאזיקים וחבלים מוכנים על השולחן לשימוש עליה. זה מדגיש לי שהיא אוהבת אותה ושזה עושה לה טוב. לפני שהכל יתחיל אלחש לאוזנה שהולך להיות לה קשה בשעה הקרובה אבל הקושי הזה צריך לשמח אותה ולעשות לה טוב. אם רע לה והיא מוכנה לספוג רק בשבילי זה רע גם לי..
תצליחו!!
Pheonix1618​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 14 במרץ 2019
Pheonix1618​(נשלטת) • 14 במרץ 2019
תודה על הדאגה (: הכל ביני ובין השולט שלי בגבולות הSSC, והוא מאד דואג לבטחון, לגבולות ולהנאה שלי.
בכל זאת יש דברים שלפעמים הם יותר בשבילו, ואני רוצה להיות מסוגלת לספוג...
מאמינה שקבלת כאב היא לא דבר טבעי וזורם לכל נשלטת ולכן תהיתי איך אחרות התמודדו עם זה.

בנוסף, אומנם הפוסט מוכוון לנשלטות, אבל אתה מוזמן להגיב את דעתך במושא
Animus
לפני 5 שנים • 14 במרץ 2019
Animus • 14 במרץ 2019
שאלות מעניינות אבל בתור שולט אני אציין רק דבר חשוב אחד (כי הפוסט לא מופנה לשולטים).

Pheonix1618 כתב/ה:
# איך הייתן מתכוננות לסשנים? (בעיקר אם אתן לא מאזוכיסטיות-איך מסתגלים?)

אם יש משהו שלא מוצא חן בעינייך, לא מתאים לך ואת לא מקבלת ממנו הנאה אז אל תעשי אותו!
את לא צריכה 'להסתגל' להיות מה שאת לא בשביל שולט.
בדסמ אמור להיות בטוח, שפוי ובהסכמה הדדית (Safe, Sane and Consensual)
במיוחד בהתחלה כשאת רק מכירה את העולם הזה ומתנסה. אחרת את תפגעי ולא תקבלי הנאה.