בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי שהשפלה היא פטיש

israelislave
לפני 5 שנים • 29 באפר׳ 2019
israelislave • 29 באפר׳ 2019
Lanya Colson

צודקת. תודה.

ובאשר להרס עצמי... אחרי שהייתי "נשלט\עבד" וואטאבר, ממרומי גילי וניסיוני אני מאמין שחלקים מסויימים בפעילות BDSMית, במיוחד הנפשיים שבהם אכן קשורים לגמרי לבעיה פסיכולוגית שחורגת בהרבה ממיניות גרידא, נשלטים\נשלטות שזקוקים להשפלה ושולטים\שולטות שנהנים לפגוע נפשית, כולם כאחד לוקים בבעיות גדולות הרבה יותר והמיניות מהווה בשבילם שסתום לפרוק לחץ.
Bagel
לפני 5 שנים • 29 באפר׳ 2019
Bagel • 29 באפר׳ 2019
שמנה ומוזנחת זה קצת בודי-שיימינג אבל המראה הוא רק אחד האלמנטים של ההשפלה. נשים אולי רוצות שהשולט שלהם יהיה מוצלח ונאה אבל הרבה פעמים הן מבקשות (בלי לדעת) שתהיה לו אישיות מחורבנת ושיתיחס אליהן בזלזול. הצורך בהשפלה (על ידי מישהי שנראית פחות טוב או מישהו שמתנהג כמו אדם-קדמון) מביא גם ליתרונות משום שנשים שאולי לא נראות אתלטיות צעירות ומטופחות מאוד יכולות לדרוש מישהו ״שחום, גבוה, אתלטי ובן 20״.

מבחינתי ההשפלה אינה פטיש אלא עומדת ביסודו של הסאדו-מאזו, גם אם טרמפיסטים קינקים מכל מיני סוגים עלולים להתנגד לאלמנט הזה. הצורך שיהיה לך רע בכדי להגיע לריגוש מיני מביא לערבוב טוטאלי של מושגים. הרע הופך לטוב והטוב תלוי ברע, השתן הופך לנקטר וזה שעומדים לך על הראש ויורקים עליך הופך למצרך מבוקש. ההגדרה הפסיכולוגית של ״סטיה״ היא היכולת לשנע, למנף ולשנות רגשות ותחושות מסוג מסוים למשהו אחר. במקרה של המזוכיסט או בעל הפטיש להשפלה, הוא או היא הופכים רגשות קשים ובלתי נסבלים למשהו מענג. הופכים סיטואציה רגשית בלתי נשלטת שאי אפשר לעכל (השפלה, דחיה) לסופגניה.

מי שלא יודע מה זה להפיק פנינים מהשפלה ומיחס רע לא באמת יכול להבין את זה ולכן לא יהסס להתווכח פה עד כלות שאין שום קשר ממשי בין סאדו לבין השפלה ושהשפלה אמיתית היא לא טובה ושצריך להמנע ממנה וכו״ מי שלא יכול בלי זה יודע גם שיש מחיר שמשלמים בעבור הפלא המענג הזה.

לא מפתיע שדיון שכזה, שנוגע בעצבים החשופים של כל העסק הזה, הוא נדיר משום שהוא קצת הורס את החגיגה. וגם לא מפתיע שהדיון הזה סטה עוד בדף הראשון שלו לנושא של אתיקה ותרבות דיון.

שמנה ומוזנחת - יש פה הרבה תיעוב וכעס בצמד המילים האלו ובקונטקסט שבו הן נאמרו. אפשר להניח שיש לזה קשר לתיעוב העצמי שחש אותו אדם שמוצא את עצמו בסיטואציות האלו פעם אחר פעם, משרת אנשים אותם הוא לא מעריך, מעניש את עצמו ורומס את עצמו על ידי קשירת קשרים מיניים עם כל מיני סוכנים שמוכנים לאמלל אותו.

אני מקווה שהדיון הזה יתפוס כיוון רציני ועמוק כי באמת מעניין לשמוע מאנשים עם ״פטיש״ כזה שמוכנים לצאת החוצה מהמאורה ולספר על החוויות שלהם.
israelislave
לפני 5 שנים • 30 באפר׳ 2019
israelislave • 30 באפר׳ 2019
ובהמשך לדבריו של BAGEL

האך מקרה הוא שרוב סרטי הקוקהולד וה HOT WIFE שבבסיסם השפלת בן הזוג\בעלה של המתהוללת הBULL שחור? האין פה דוגמה קלאסית של מלחמת הגזעים והאקס פקטור שהקוקולד חש כאשר אשתו מתמסרת דווקא לגבר שחור?

ולמעשה, איפה הבעיה לכניעה למישהי\ו שבאופן אובייקטיבי אתה מקבל אותו כמישהו שטוב ממך בתחום מסוים? הרי השפלה נובעת מכך שבסיטואציה ונילית לא היית טורח לתת מחשבה נוספת לאותו האדם...

ולמה - מניסיוני וניסיוני בלבד - יש בסצנת הBDSM נשים רבות שאיך אומרים... לא הכי יפות ונעימות לעין, נשים שבחברה הוואנילית אין להן הרבה מה להציע מבחינת מראה, מעמד סוציואקונומי, השכלה ועוד, אבל בגלל ששולטות הן נדירות אבל נשלטים כחול על שפת הים כל " שולטת " בחזקת "קוץ במדבר פרח".... אבל אחרי תקופה קצרה של קשר הוא מתפוגג כי בסופו של דבר כאשר הפטיש מצטלב עם המציאות הנשלט שונא את עצמו בגלל חולשתו.
מל(ק)ה​(שולטת)

קשה להתנהל בדיון רציני עם אמירות כאלו

מל(ק)ה​(שולטת) • 30 באפר׳ 2019
Bagel כתב/ה:
שמנה ומוזנחת זה קצת בודי-שיימינג

מבחינתי ההשפלה אינה פטיש אלא עומדת ביסודו של סאדו מאזו

מי שלא יודע מה זה להפיק פנינים מהשפלה ומיחס רע לא באמת יכול להבין את זה

לא מפתיע שדיון שכזה, שנוגע בעצבים החשופים של כל העסק הזה, הוא נדיר משום שהוא קצת הורס את החגיגה. וגם לא מפתיע שהדיון הזה סטה עוד בדף הראשון שלו לנושא של אתיקה ותרבות דיון.

שמנה ומוזנחת - יש פה הרבה תיעוב וכעס בצמד המילים האלו ובקונטקסט שבו הן נאמרו.

אני מקווה שהדיון הזה יתפוס כיוון רציני ועמוק כי באמת מעניין לשמוע מאנשים עם ״פטיש״ כזה שמוכנים לצאת החוצה מהמאורה ולספר על החוויות שלהם.

של כותב הפורום.
אני דווקא כן בקטע של השפלה. מאד. אפשר לקרוא את זה בסיפורים שלי אבל היה קשה לי לצאת מפה לדיון רציני ונכון לשאלה או לתוכן הפורום כי לפי כותב הפוסט השפלה חייבת להיות על ידי מישהו חסר כל ייחודיות, מעמד או מראה נעים (שמנה, מוזנחת).
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 באפר׳ 2019
Bagel כתב/ה:

שמנה ומוזנחת - יש פה הרבה תיעוב וכעס בצמד המילים האלו ובקונטקסט שבו הן נאמרו. אפשר להניח שיש לזה קשר לתיעוב העצמי שחש אותו אדם שמוצא את עצמו בסיטואציות האלו פעם אחר פעם, משרת אנשים אותם הוא לא מעריך, מעניש את עצמו ורומס את עצמו על ידי קשירת קשרים מיניים עם כל מיני סוכנים שמוכנים לאמלל אותו.

אני חושבת שאתה ממהר לשפוט לכף זכות.
מפוסטים של נשלטים שמתלוננים על "איכות השולטות" וממהרים לתאר בתיעוב את כיעורן, נודף ניחוח של תחושת זכאות לקבל את "הכוסית המרשימה" שהם רגילים אליה בפורנו, בעוד הם נתקלים, לא עלינו, בנשים שמעיזות להנות מהצד השולט מבלי שהן נראות כאילו יצאו מקטלוג אופנה.
הסיבה שרובם זורמים איתן היא מעניינים של זמינות. לדבריהם, רק כי יש מחסור בשולטות והם, ברוב אצילותם, "נאלצים להתפשר". ממש לא בכדי "להעניש את עצמם" דרכן.
הטיעון החוזר בשרשורים האלו, בוריאציות שונות, הוא כמה שכל שמנה כאן עפה על עצמה כי יש מחסור בשולטות אבל מה שהיא לא יודעת זה שהיא פשרה כי הנשלטים פה חרמנים וזקוקים למישהי לפרוק עליה את הדחפים שלהם.
למעט מקרים קיצוניים של תיעוב עצמי, נשלטים נותנים את הרושם שהם לא "משתמשים" בשולטת שהם מזלזלים בה ככלי לרמיסה עצמית אלא רואים באחת כזו מישהי שקל להם לרמוס אותה בשם החרמנות שלהם.
יש כאלו שבכוונה מכוונים לשולטות שיש להן אישיוז עם דימוי גוף, או כאלו שלא נשמעות הכי רהוטות בעיניהם, דווקא כי הם מקווים שידם תהיה על העליונה מולן.
בדיוק כמו גברים ונילים, שהולכים דווקא על "המכוערות" כי אין להם כוח להשקיע בלהרשים את האטרקטיביות, שהם סבורים שיהיו להן ציפיות יותר גבוהות שהם חסרי סבלנות לעמוד בהן מרוב שהם רוצים הכל כאן ועכשיו.
כששולטת כזו מסרבת להם והם מגלים שהיא ממש לא נואשת כפי שסברו ואין להם סיכוי שהם ישיגו ממנה טובת הנאה מינית, הם מיד מורידים את מסכת הצביעות וטוענים שהיא צריכה להיות אסירת תודה שהם פנו אליה בכלל, וממש לא "נותנים לה לאמלל אותם" ומתענגים על "ההשפלה שבדחיה ממכוערת" כפי שהיה מצופה ממישהו שבאמת "הופך סיטואציה רגשית בלתי נשלטת שאי אפשר לעכל (השפלה, דחיה) לסופגניה", כלשונך.

בנוגע לכותב הפוסט עצמו, אני לא יודעת מה המניעים הפנימיים שלו. אולי יש בו הנאה אותנטית מהסיטואציה הזו, של הענשה עצמית, ובנפשו מתחוללים התהליכים שאתה תיארת.
מה שאני כן יודעת זה שהיסטוריית ההודעות הארוכה שלו בפורום (בשרשורים חסרי קונטקסט מיני לחלוטין) מלמדת על תחושות תיעוב ושנאה (שהוא כמובן עושה להן רציונליזציות שונות) כלפי כל אוכלוסיה שלא עומדת בהשקפת העולם שלו- גייז, טרנסג'נדרים, שמנים, פמיניסטיות, שמאלנים, מוסלמים.
יש לי תחושה שהוא לא מיהר להירשם לגריינדר לחפש גייז, להידחף להפגנות של "שלום עכשיו", או התחיל להגיב בקבוצת "שיח פמיניסטי" בשביל שמישהו מאלו יעניש אותו (וכמובן שהוא מוזמן לתקן אותי אם אני טועה).
בתגובה האחרונה הוא כותב: "יש בסצנת הBDSM נשים רבות שאיך אומרים... לא הכי יפות ונעימות לעין, נשים שבחברה הוואנילית אין להן הרבה מה להציע מבחינת מראה, מעמד סוציואקונומי, השכלה ועוד, אבל בגלל ששולטות הן נדירות אבל נשלטים כחול על שפת הים כל " שולטת " בחזקת "קוץ במדבר פרח".... אבל אחרי תקופה קצרה של קשר הוא מתפוגג כי בסופו של דבר כאשר הפטיש מצטלב עם המציאות הנשלט שונא את עצמו בגלל חולשתו".
ומה שמשתמע מפסקה זו, שכמו אוכלוסיית הנשלטים שתיארתי למעלה, הסיבה שמצא את עצמו עם "אישה לא נעימה לעין" היא כי לדעתו לא היו בפני ברירות אחרות בגלל היחס המספרי בין שולטות לנשלטים, החרמנות הייתה חזקה ממנו, ולאחר תקופה התפכח ממנה, וההלקאה העצמית הגיעה בדיעבד, ולא שהיא מה שהניע אותו לבחור דווקא "בשולטת מכוערת" מלכתחילה.
זה לא שהוא מתאר מצב שהייתה לו אופציה לבחור מתוך רשימה של שולטות אטרקטיביות, ולמרות זאת הוא בחר, במודע או לאו, דווקא את הכי דוחה בעיניו כי זה הפטיש שמניע אותו בעולם הבדס"מ.
תקן אותי אם אני טועה, israelislave- אם הייתה לך את האופציה לצאת עם כל שולטת שרק בא לך, האם גם אז היית בוחר בדוחה ביותר בעיניך מביניהן? באמת אשמח לשמוע לדעתך.
israelislave

Re: קשה להתנהל בדיון רציני עם אמירות כאלו

[quote="מל(ק)ה"]
Bagel כתב/ה:

אני דווקא כן בקטע של השפלה. מאד. אפשר לקרוא את זה בסיפורים שלי אבל היה קשה לי לצאת מפה לדיון רציני ונכון לשאלה או לתוכן הפורום כי לפי כותב הפוסט השפלה חייבת להיות על ידי מישהו חסר כל ייחודיות, מעמד או מראה נעים (שמנה, מוזנחת).

האמנם?

איפה בדיוק כתבתי שאשה שמנה שמזניחה את עצמה חייבת בהכרח גם חסרת יחודיות ו\או מעמד ו\או מראה נעים?

אתן לך דוגמה... נניח שהשמועות אודות ג'וליה רוברטס נכונות והגברת אכן נמנעת משימוש בדאודוראנט או כל חומר חלופי ושגופה מפיץ ריח של זיעה... היא מחוץ לתחום בשבילי - מוזנחת

את בכלל לא יודעת מה הטעם ה"וונילי שלי בנשים ובכל זאת את ממהרת לשפוט... ולא, ממש לא נמשך לנשים פיות מ35 +\-, לא אוהד גדול של רזון, אוהב ונמשך לנשים "בריאות", רכות, חטובות אבל אם לא תהיה אינטליגנטית, יעני ספיוסקסואליה, לא אמשך אליה... אבל אם תהיה מטומטמת ובכל זאת אכנע לה תהיה זו כניעה מהולה בבוז עצמי כי נכנעתי למטומטמת.

אילו הייתי עובד בחברה תחת בוסית שאני יודע שהגיעה למעמדה בזכות קשריה וכישוריה במיטה ולא בגלל יכולותיה המקצועית, ואילו התקיימו עוד ווריאנטים נוספים, הייתי נכנע למישהי שבתוך תוכי אני מזלזל בה... מה לא מובן?

לעניות דעתי הבעיה שלך אתי נובעת מכך שאת שופטת אותי ע"פ מושגים של פמיניזם שונא גברים וממהר לשפוט את כולם כקבוצה במקום לשאול, להתעניין, לקבל הסבר שהוא ההסבר היחודי שלי, לגבי עצמי?
israelislave
ArchAngel כתב/ה:
Bagel כתב/ה:

אני חושבת שאתה ממהר לשפוט לכף זכות.
מפוסטים של נשלטים שמתלוננים על "איכות השולטות" וממהרים לתאר בתיעוב את כיעורן, נודף ניחוח של תחושת זכאות לקבל את "הכוסית המרשימה" שהם רגילים אליה בפורנו, בעוד הם נתקלים, לא עלינו, בנשים שמעיזות להנות מהצד השולט מבלי שהן נראות כאילו יצאו מקטלוג אופנה.

> הצביעות, אוי הצביעות.... מי לא רוצה למצוא בן או בת זוג, ואנילי או קינקי, שמלבד התאמה מינית ואינטלקטואלית יהיה גם נעים לעין, לאף ולאוזן? רק גברים כאלה? נשים רואות "רק נפש" ?
--------------------------------
הסיבה שרובם זורמים איתן היא מעניינים של זמינות. לדבריהם, רק כי יש מחסור בשולטות והם, ברוב אצילותם, "נאלצים להתפשר". ממש לא בכדי "להעניש את עצמם" דרכן.
הטיעון החוזר בשרשורים האלו, בוריאציות שונות, הוא כמה שכל שמנה כאן עפה על עצמה כי יש מחסור בשולטות אבל מה שהיא לא יודעת זה שהיא פשרה כי הנשלטים פה חרמנים וזקוקים למישהי לפרוק עליה את הדחפים שלהם.

> ההכללות.... "רובם זורמים"? עשית סקר? בדקת כמה "זורמים" וכמה לא? וכן... חוקי ביקוש והיצע בהחלט חלים גם כאן, ומשחר ההיסטוריה האנושית... מי שנמצא במיעוט מבוקש מעלה כל הזמן את סף הדרישות שלו ולא בהכרח בגלל שהוא "שווה" אותן אלא בגלל שהוא יודע שיהיה מי שמספיק נואש לשלם גם מחירים לא ראליים בעליל.
----------------------------

למעט מקרים קיצוניים של תיעוב עצמי, נשלטים נותנים את הרושם שהם לא "משתמשים" בשולטת שהם מזלזלים בה ככלי לרמיסה עצמית אלא רואים באחת כזו מישהי שקל להם לרמוס אותה בשם החרמנות שלהם.

> והשולטות? חלק אפילו לא מתאמצות לתת את הרושם שהן לא "משתמשות"... הן אומרות וכותבות זאת בריש גלי.

-----------------------------------------
יש כאלו שבכוונה מכוונים לשולטות שיש להן אישיוז עם דימוי גוף, או כאלו שלא נשמעות הכי רהוטות בעיניהם, דווקא כי הם מקווים שידם תהיה על העליונה מולן.

> כאשר גבר מכיר אישה הוא רחוק מלדעת שיש לה אישוז עם דימוי גוף... היא זרה והוא מכיר אותה כי, ברוב המקרים, משכה אותו פיזית ובנסיבות של נושא השיחה שלנו כי "זה מה יש".

---------------------------------
בדיוק כמו גברים ונילים, שהולכים דווקא על "המכוערות" כי אין להם כוח להשקיע בלהרשים את האטרקטיביות, שהם סבורים שיהיו להן ציפיות יותר גבוהות שהם חסרי סבלנות לעמוד בהן מרוב שהם רוצים הכל כאן ועכשיו.

>בחיים לא כיוונתי נמוך כדי להקל על עצמי. אבל בחיים גם לא חיפשתי לזיין כל דבר שזז.. נשלטים בהכללה אינם כאלה, הם מחפשים תכונות ותוצאות אחרות לגמרי.

---------------------------
כששולטת כזו מסרבת להם והם מגלים שהיא ממש לא נואשת כפי שסברו ואין להם סיכוי שהם ישיגו ממנה טובת הנאה מינית, הם מיד מורידים את מסכת הצביעות וטוענים שהיא צריכה להיות אסירת תודה שהם פנו אליה בכלל, וממש לא "נותנים לה לאמלל אותם" ומתענגים על "ההשפלה שבדחיה ממכוערת" כפי שהיה מצופה ממישהו שבאמת "הופך סיטואציה רגשית בלתי נשלטת שאי אפשר לעכל (השפלה, דחיה) לסופגניה", כלשונך.

> אף אחד לא אוהב דחיה. דחייה לכשעצמה אינה ה"עונג" של הנשלט. "עונג דחיה" אמיתי לנשלט הוא חלק מהקשר עצמו.

לא אכנס למספר הפעמים שגם אני נדחתי. אבל בהחלט אפשר לחלק את המספר לכמות הפעמים שנדחתי בצורה מכובדת (לרוב בסיטואציה ואנילית) מול מספר הפעמים שנדחתי באופן לא מכבד ולא מכובד בסביבה לא וואנילית. כפי שנאמר על גברים "כשהזין עומד הראש בתחת" ככה אצל נשים רבות ב BDSM נשים רבות מאבדות נימוס מינימלי לגברים בגלל יחס ביקוש\היצע.
----------------------------
בנוגע לכותב הפוסט עצמו, אני לא יודעת מה המניעים הפנימיים שלו. אולי יש בו הנאה אותנטית מהסיטואציה הזו, של הענשה עצמית, ובנפשו מתחוללים התהליכים שאתה תיארת.
מה שאני כן יודעת זה שהיסטוריית ההודעות הארוכה שלו בפורום (בשרשורים חסרי קונטקסט מיני לחלוטין) מלמדת על תחושות תיעוב ושנאה (שהוא כמובן עושה להן רציונליזציות שונות) כלפי כל אוכלוסיה שלא עומדת בהשקפת העולם שלו- גייז, טרנסג'נדרים, שמנים, פמיניסטיות, שמאלנים, מוסלמים.

> כותב הפוסט מתעניין בתחום אף אם כיום אינו פעיל עוד. הוא נשוי ומקדש את מוסד הנישואין מה גם שהוא מאוהב קשות באשתו. אבל העניין הכללי קיים ולכן הוא מבקר מדי פעם באתר כדי להשתתף בדיונים יותר תיאורטיים.

> כותב הפוסט אינו "מתאב ושונא" אוכלוסיות שלמות אלא מחזיק בקשת רחבה של דעות בנושאים שונים. יש נושאים בהם הוא סופר ליברלי ובאחרים מאד שמרני, כל נושא לגופו, שלא כמו רבים אחרים שחייבים לקטלג את כל העולם בקבוצות כי ככה יותר קל להם.

>גייז - שום דבר נגדם, אהבה זה דבר נהדר ומה אכפת לי מה מתרחש בחדרי חדרים. אימוץ או פונדקאות לזוגות של חד מיניים - בשום פנים ואופן לא, בטח ובטח כל עוד לא לגמרי ברורות ההשפעות על חיי הילד. מה שמעניין אותי זה טובת הילד הרבה לפני הצורך של הגייז.

>טרנסג'נדרים - לקות נפשית שגורשת טיפול מנוגד לחלוטין לדרך בה מעודדים כיום את הילדים והנוער.

>שמנים - כשמן לשעבר אני חש בוז וצער כלפי אלו שלא מסוגלים להתמודד עם הבעיה שלהם בדרך אחת או אחרת

>פמיניסטיות - זהו, המהפכה נגמרה, לנשים יש היום יותר ה כ ל מאשר לגברים. המספרים לא משקרים. מי שמשקר הן הפמיניסטיות דור 3 כחלק מתפיסה פוליטית רחבה יותר שפשתה באקדמיה.

מוסלמים - דת ואורח חיים פרימיטיבים ומסוכנים שמטרתם כיבוש ודיכוי עולמי, בדיוק כמו שהיו עד סוף מלחמת העולם הראשונה.

---------------------------------

יש לי תחושה שהוא לא מיהר להירשם לגריינדר לחפש גייז, להידחף להפגנות של "שלום עכשיו", או התחיל להגיב בקבוצת "שיח פמיניסטי" בשביל שמישהו מאלו יעניש אותו (וכמובן שהוא מוזמן לתקן אותי אם אני טועה).

> בקבוצות הפמיניסטיות יש אפס סובלנות למי שלא מיישר קו.

> שלום עכשו? דרישה ואידאולוגיה לא ריאליים - אין עם מי לדבר

> גריינדר? נו באמת
-----------------------------
בתגובה האחרונה הוא כותב: "יש בסצנת הBDSM נשים רבות שאיך אומרים... לא הכי יפות ונעימות לעין, נשים שבחברה הוואנילית אין להן הרבה מה להציע מבחינת מראה, מעמד סוציואקונומי, השכלה ועוד, אבל בגלל ששולטות הן נדירות אבל נשלטים כחול על שפת הים כל " שולטת " בחזקת "קוץ במדבר פרח".... אבל אחרי תקופה קצרה של קשר הוא מתפוגג כי בסופו של דבר כאשר הפטיש מצטלב עם המציאות הנשלט שונא את עצמו בגלל חולשתו".
ומה שמשתמע מפסקה זו, שכמו אוכלוסיית הנשלטים שתיארתי למעלה, הסיבה שמצא את עצמו עם "אישה לא נעימה לעין" היא כי לדעתו לא היו בפני ברירות אחרות בגלל היחס המספרי בין שולטות לנשלטים, החרמנות הייתה חזקה ממנו, ולאחר תקופה התפכח ממנה, וההלקאה העצמית הגיעה בדיעבד, ולא שהיא מה שהניע אותו לבחור דווקא "בשולטת מכוערת" מלכתחילה.

"משתמע" זה באזניים שלך... בפועל, כאשר לא מצאתי מתאימה לי בקטע של BDSM נהגתי בדיוק כמו בקטע הוואנילי, לא הולכתי שולל, לא את עצמי ולא את מי שמולי כי בסופו של יום, לפני שאני גבר, זכר, נשלט, לא משנה מה... אני בן אנוש שמתנהג לאחרים כמו שהוא מצפה ומקווה שיתנהגו אלייו.

----------------------------------------------
זה לא שהוא מתאר מצב שהייתה לו אופציה לבחור מתוך רשימה של שולטות אטרקטיביות, ולמרות זאת הוא בחר, במודע או לאו, דווקא את הכי דוחה בעיניו כי זה הפטיש שמניע אותו בעולם הבדס"מ.
תקן אותי אם אני טועה, israelislave- אם הייתה לך את האופציה לצאת עם כל שולטת שרק בא לך, האם גם אז היית בוחר בדוחה ביותר בעיניך מביניהן? באמת אשמח לשמוע לדעתך.

לא מבזבז זמן או מחשבה על "אילו" אבל באופן חד פעמי ובשביל להענות לבקשתך מראה חיצוני היה רק אחד מקריטריונים רבים שהיו עומדים לנגד עיניי.

פעמים רבות אני מואשם בכך שאני "חוטף" פוסט. מסתבר שאני לא לבד. icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 באפר׳ 2019
כמה אגרסיביות שלא לצורך, סילופי דברים וטיעוני כשל לוגי יש בתגובה שלך.
israelislave כתב/ה:

הצביעות, אוי הצביעות.... מי לא רוצה למצוא בן או בת זוג, ואנילי או קינקי, שמלבד התאמה מינית ואינטלקטואלית יהיה גם נעים לעין, לאף ולאוזן? רק גברים כאלה? נשים רואות "רק נפש" ?

צביעות? איפה טענתי שרק גברים מחפשים משיכה פיזית? ברור שגם נשים מחפשות משיכה פיזית.
אני מדברת על משהו אחר, על כך שהפורום מוצף בפוסטים של נשלטים שמתלוננים על כיעור השולטות, בעוד יש אפס פוסטים של נשלטות שמתלוננות על כיעור השולטים. זאת עובדה. מוזמן לחפש בהיסטוריית הפוסטים שפורסמו כאן בשנים האחרונות אם אתה לא מאמין לי.
האם אין שולטים מכוערים? בוודאי שיש. אבל נשלטות, ברובן, פשוט לא יוצאות עם שולטים שהן לא מעריכות בכדי שתהיה באפשרותן להתלונן על זה (ואלו שכן עושות זאת, פשוט בוגרות מספיק בכדי לקחת אחריות על הבחירה שלהן לצאת עם מישהו כזה במקום לבוא אליו בטענות בדיעבד ולנסות להשפיל אותו "במרומז" בפומבי על נתון שהיה ידוע להן מראש). וזה למה אנחנו לא רואים מהן כאלו פוסטים.
הבעיה היא לא עם היעדר המשיכה, הבעיה היא עם הפוסטים המבזים האלו שבאים בתלונות כלפי שולטות שאותם נשלטים, בעצמם וביוזמתם, בחרו להיפגש איתן למרות שיכלו לדחות בנימוס. לא פעם, אם לא ברוב המוחלט של המקרים, כשהם עצמם התעקשו להיות במקום הזה עד שאותן שולטות הסכימו והחליטו לבטוח בהם.
מה שמקומם זאת לא העובדה שהם לא נמשכים אליהן. אין לי בעיה לשמוע שמישהו לא נמשך למישהי כי היא שמנה. יש לי בעיה לשמוע מאנשים שניסו להוציא מנשים שלדעתם "שמנות מכוערות" סשן בצורה מניפלטיבית, השקיעו את מיטב המאמצים שלהם בהתחנפויות ומצגי שווא, ולא רק שזרקו אותן "לאחר השימוש" אלא גם הגיעו ללכלך עליהן בפורום כדי שכל הקהילה תשמע איזו עם איזה מגעילות היה להם עסק ושזה לא הוגן ש"אין כאן כוסיות" שיבואו להגשים להם את הפנזטיות.
israelislave כתב/ה:

הכללות.... "רובם זורמים"? עשית סקר? בדקת כמה "זורמים" וכמה לא?

אין לי צורך בסקר רשמי. נשלטים בעצמם מעידים ללא הפסקה על כך בכל הפוסטים המבזים הנ"ל. ולא רק שם. יצא לך קצת לקרוא בלוגים של שולטות? כל שולטת, לא משנה מי היא ומה היא כתבה או איזו תמונה העלתה, תמיד מסה של נשלטים מנסים להתחנף אליה עם מילים שהם עצמם לא מאמינים בהם, הכל העיקר לזכות בסשן.
אני כאן כמעט 7 שנים, בוא נגיד שהיה לי מספיק זמן לנהל אינטרקציות עם מספיק נשלטים, לשמוע מהם חוויות שונות, ואת דעתם האמיתית על כל מיני שולטות כאן שמשוכנעות שהם המעריצים מספר אחד שלהם. כל כך דוחה אותי לקרוא את הליקוקים הצבועים כלפיהן בפומבי ואז לשמוע מהם בפרטיות כמה שהם גאים שהם מסובבים אותן על האצבע והן מאמינות להם.
בימים האחרונים קיבלתי פניות מכמה נשלטים שזעמו עלי שאני "הורסת להם" בעקבות התגובה הראשונה שלי בשרשור הזה ששופכת אור על כך שיותר מדי נשלטים נוטים לראות בשולטות פונקציה שהם רוצים למלא, ושפעמים רבות כל מילות ההערצה הן אינן אלא אחיזת עיניים. הייתי שמה פה צילומי מסך בכיף אם זה לא היה נחשב לשיימינג שעובר על החוקים.
israelislave כתב/ה:

והשולטות? חלק אפילו לא מתאמצות לתת את הרושם שהן לא "משתמשות"... הן אומרות וכותבות זאת בריש גלי.

אתה רציני? מדובר בשליטה נשית. מה צפית שיהיה כאן?
זה בדיוק המקום הכי לגטימי שנשים יביעו רצון להשתמש בנשלטים. כמובן במסגרת הגבולות שנקבעים. אבל שולטת שכותבת שהיא רוצה להשתמש בנשלט, ונותנת לו לבחור אם לפנות אליה בשביל לממש את זה, זה בדיוק איך שפמדום מתנהל.
לעומת זאת, נשלט שמעמיד פנים שהוא נשלט, אבל בעצם מתמרן בשביל להשתמש בשולטת בכדי להגשים את הפנזטיות שלו תוך כדי שהוא יודע שהייתה מסרבת לו אם הייתה יודעת את האמת, זה סיפור אחר לגמרי. כי מדובר בשקר.
אגב, זאת גם דעתי על נשלטות שהיו מעמידות פנים שהן נשלטות בשביל להוציא טובות הנאה כאלו או אחרות משולט, במקום להיות כנות איתו. אז כשזה נוגע לשני המינים, יש לי סטנדרט זהה ולא כפול בנוגע להתנהגות הוגנת מצידם.
israelislave כתב/ה:

כאשר גבר מכיר אישה הוא רחוק מלדעת שיש לה אישוז עם דימוי גוף... היא זרה והוא מכיר אותה כי, ברוב המקרים, משכה אותו פיזית ובנסיבות של נושא השיחה שלנו כי "זה מה יש".

לא בכלוב. הכלוב הוא אתר שמבוסס על טקסטים שהגולשים כתבו. מי שיש לה אישיוז עם דימוי גוף, זה יעלה בבלוג שלה בשלב כזה או אחר. וזה בדיוק לאן אנשים מניפולטיביים מכוונים, משני המינים, מכל צדי השוט.
אני מציינת שאלו נשלטים מכיוון שהפוסט הזה עוסק בנשלטים, ובעיקר מהסיבה שאנשים בכלוב נוטים לחשוב שניצול של צד פגיע זאת נחלתו של הצד השולט בלבד. הצד הנשלט יכול להיות פוגעני באותה מידה. גם גברים וגם נשים.
israelislave כתב/ה:

בחיים לא כיוונתי נמוך כדי להקל על עצמי. אבל בחיים גם לא חיפשתי לזיין כל דבר שזז.. נשלטים בהכללה אינם כאלה, הם מחפשים תכונות ותוצאות אחרות לגמרי.

נהדר. אבל אם תשים לב, הפסקה הזו מדברת לגופה של תופעה ולא לגופו של אדם. לא טענתי שאתה מזיין כל מה שזז, אלא שנשלטים מסתובבים בתחושה שאין להם ברירה לבחור אחרת, ולכן הם מגיעים לאותו מצב של "פשרה" להיות בקשר עם מי שהם מזלזלים בה.
אתה עצמך טענת, ואני מצטטת: "ש בסצנת הBDSM נשים רבות שאיך אומרים... לא הכי יפות ונעימות לעין, אבל בגלל ששולטות הן נדירות אבל נשלטים כחול על שפת הים כל " שולטת " בחזקת "קוץ במדבר פרח".... אבל אחרי תקופה קצרה של קשר הוא מתפוגג כי בסופו של דבר כאשר הפטיש מצטלב עם המציאות הנשלט שונא את עצמו בגלל חולשתו".
משמע אפילו אתה עצמך מסכים עם הטענה הזו שיש בקרב נשלטים תחושת "חוסר ברירה" ולכן הם פונים ל- "לא יפות ולא נעימות לעין".
israelislave כתב/ה:

כותב הפוסט אינו "מתאב ושונא" אוכלוסיות שלמות אלא מחזיק בקשת רחבה של דעות בנושאים שונים. יש נושאים בהם הוא סופר ליברלי ובאחרים מאד שמרני, כל נושא לגופו, שלא כמו רבים אחרים שחייבים לקטלג את כל העולם בקבוצות כי ככה יותר קל להם.

>גייז - שום דבר נגדם, אהבה זה דבר נהדר ומה אכפת לי מה מתרחש בחדרי חדרים. אימוץ או פונדקאות לזוגות של חד מיניים - בשום פנים ואופן לא, בטח ובטח כל עוד לא לגמרי ברורות ההשפעות על חיי הילד. מה שמעניין אותי זה טובת הילד הרבה לפני הצורך של הגייז.
>טרנסג'נדרים - לקות נפשית שגורשת טיפול מנוגד לחלוטין לדרך בה מעודדים כיום את הילדים והנוער.
>שמנים - כשמן לשעבר אני חש בוז וצער כלפי אלו שלא מסוגלים להתמודד עם הבעיה שלהם בדרך אחת או אחרת
>פמיניסטיות - זהו, המהפכה נגמרה, לנשים יש היום יותר ה כ ל מאשר לגברים. המספרים לא משקרים. מי שמשקר הן הפמיניסטיות דור 3 כחלק מתפיסה פוליטית רחבה יותר שפשתה באקדמיה.
>מוסלמים - דת ואורח חיים פרימיטיבים ומסוכנים שמטרתם כיבוש ודיכוי עולמי, בדיוק כמו שהיו עד סוף מלחמת העולם הראשונה.

אתה באמת לא רואה את הסתירה בדבריך? מה שעשית עכשיו זה בדיוק להביע תיעוב ושנאה כלפי אוכלוסיות שלמות, וממש לא קשת רחבה של דעות לגביהם. מה גם, שרוב הדעות האלו פשוט לא נכונות בצורה אובייקטיבית, ככה שאין באמת הצדקה לחזור עליהן שוב ושוב מלבד להביע תיעוב ושנאה.
אתה חושב שאתה מיוחד ולא מקטלג את העולם בקבוצות? וואלה, אתה עושה את זה בגדול, ובדיוק בשביל להקל על עצמך במקום להכיר לעומק את הקבוצות הנ"ל ולא רק את דעות הנגד עליהן שאתה אוהב לשמוע. עובדתית, כל הקבוצות שציינת, הן מאוד מגוונות, ורחבות בהרבה מהפריזמה המצומצמת שדרכה אתה רואה ומסכם אותן. אני לא אכנס לזה כי זה בהחלט יוביל לסטייה מנושא הפוסט. אני רק אסכם זאת בכך שבפסקה הזו בדיוק אתה מוכיח שצדקתי לגבי שנאתך לאותן קבוצות.
בכל מקרה, הסיבה שטענתי את זה, היא לא בכדי לנזוף בך על ההתנהלות הזו ולחטוף את הפוסט לכיוון מאשים כפי שנראה לך. אלא בכדי לענות לטענה שמאוד רלוונטית לנושא: אני מצביעה על כך שבייגל טועה בטענה שאתה מפיק הנאה מלהעניש את עצמך בכך שאתה רומס את עצמך על ידי אנשים שאתה לא מעריך. אבל עובדה שאתה מעיד שאינך מתעסק איתם ולא פונה אליהם בשביל שזה יתאפשר.
israelislave כתב/ה:

> בקבוצות הפמיניסטיות יש אפס סובלנות למי שלא מיישר קו.
> שלום עכשו? דרישה ואידאולוגיה לא ריאליים - אין עם מי לדבר
> גריינדר? נו באמת

לא אמרתי שאתה אמור להיות חבר שלהם. השתמשתי בכך כדוגמא, בכדי להראות שמי שההנאה שלו היא בלחוות השפלה ורמיסה מצד אדם שנמנה עם האוכלוסיה שהוא מתעב, היה דווקא עף על ההזדמנות להיכנס לתוך כל אותם מרחבים שהוא סולד מהם בדיוק בשביל לחוות השפלה מצד האוכלוסיות האלו שהוא מזלזל בהן.
מה שמדגיש, שככל הנראה, שאתה לא נהגת לבחור בשולטת מכוערת כי הפטיש שלך הוא שמישהי שאתה מזלזל בה תשפיל אותך, אלא אתה הרגשת את ההשפלה בדיעבד, מסיבות אחרות, של תחושת אשם שאתה נכנעת לפיתוי כי מכוערת הייתה זמינה יותר.
כפי שהגבת למל(ק)ה, ואני מצטטת: "...אבל אם תהיה מטומטמת ובכל זאת אכנע לה תהיה זו כניעה מהולה בבוז עצמי כי נכנעתי למטומטמת". כלומר אתה לא נמשך למישהי בגלל שהיא מטומטמת ומחרמן אותך שאחת כזו שאתה מזלזל בה שולטת בך. זה הגיוני. זכותך. רק שזה סותר את טענתו של בייגל ולכן ציינתי את זה.
israelislave כתב/ה:

כאשר לא מצאתי מתאימה לי בקטע של BDSM נהגתי בדיוק כמו בקטע הוואנילי, לא הולכתי שולל.

לא אמרתי שאתה הולכת שולל. אתה מבלבל בין שתי חלקי התגובה שלי. הראשונה מתייחסת לתופעת הנשלטים שמוליכים שולל במסווה של כניעה והתמסרות, ואז מוסיפים חטא על פשע ומתלוננים על מי שהיו איתן כאילו הן חייבות להם משהו.
החלק השני, נוגע בכך בהנחה של בייגל, שהשימוש שלך במילים "שמנה ומוזנחת" הוא בכדי להמחיש גודל התיעוב עצמי על ההנאה מרמיסה בידי מישהי שאתה מזלזל בה וזה מה משך אותך להיפגש איתה מלכתחילה.
המשותף אליך ולקבוצה שציינתי הוא רק הטענה של "אין ברירה, אזרום עם 'אישה לא נעימה לעין' בגלל היחס המספרי בין שולטות לנשלטים", כלומר שלא משך אותך להיפגש אם מישהי דווקא כי היא מוזנחת אלא כי פשוט זה מה שקרה, ובדיעבד הרגשת רע עם זה ותחושת דיסוננס בין הפקת הנאה ממימוש הצרכים הבדס"מיים שלך אל מול האישה שמימשת את זה איתה שבחיים הוניליים היית מזלזל בה.
israelislave כתב/ה:

לא מבזבז זמן או מחשבה על "אילו" אבל באופן חד פעמי ובשביל להענות לבקשתך מראה חיצוני היה רק אחד מקריטריונים רבים שהיו עומדים לנגד עיניי.

זה לא מה ששאלתי. בכדי להפסיק לשער מה עובר בראשך על סמך הטקסטים שלך, רציתי לוודא איתך ישירות האם היית בוחר בשולטת מוזנחת או שזה פשוט מה שקרה בגלל ענייני היצע וביקוש או כל סיבה טכנית אחרת.
שים לב שכתבתי "אם היית יכול לצאת עם איזו שולטת שרק בא לך" ולא רק עם היפה ביניהן. נניח ובצעירותך הייתה מונחת בפניך רשימה של שולטות, וכל אחת מהן תהיה שלך אם רק תבחר בה, במי היית בוחר? במי שאתה מעריך מכל בחינה- פיזית ונפשית? או שבכל זאת היית הולך דווקא על הכי דוחה מביניהן בעיניך, כי הקטע שלך זאת תחושת הרמיסה דווקא ממי שאתה מזלזל בה?
מל(ק)ה​(שולטת)

אני פשוט חושבת שאתה לא נעים

מל(ק)ה​(שולטת) • 30 באפר׳ 2019
[quote="israelislave"]
מל(ק)ה כתב/ה:
Bagel כתב/ה:

האמנם?

איפה בדיוק כתבתי שאשה שמנה שמזניחה את עצמה חייבת בהכרח גם חסרת יחודיות ו\או מעמד ו\או מראה נעים?

אתן לך דוגמה... נניח שהשמועות אודות ג'וליה רוברטס נכונות והגברת אכן נמנעת משימוש בדאודוראנט או כל חומר חלופי ושגופה מפיץ ריח של זיעה... היא מחוץ לתחום בשבילי - מוזנחת

את בכלל לא יודעת מה הטעם ה"וונילי שלי בנשים ובכל זאת את ממהרת לשפוט... ולא, ממש לא נמשך לנשים פיות מ35 +\-, לא אוהד גדול של רזון, אוהב ונמשך לנשים "בריאות", רכות, חטובות אבל אם לא תהיה אינטליגנטית, יעני ספיוסקסואליה, לא אמשך אליה... אבל אם תהיה מטומטמת ובכל זאת אכנע לה תהיה זו כניעה מהולה בבוז עצמי כי נכנעתי למטומטמת.

אילו הייתי עובד בחברה תחת בוסית שאני יודע שהגיעה למעמדה בזכות קשריה וכישוריה במיטה ולא בגלל יכולותיה המקצועית, ואילו התקיימו עוד ווריאנטים נוספים, הייתי נכנע למישהי שבתוך תוכי אני מזלזל בה... מה לא מובן?

לעניות דעתי הבעיה שלך אתי נובעת מכך שאת שופטת אותי ע"פ מושגים של פמיניזם שונא גברים וממהר לשפוט את כולם כקבוצה במקום לשאול, להתעניין, לקבל הסבר שהוא ההסבר היחודי שלי, לגבי עצמי?

זה הכל.