שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעיון

בכוח המוח{Aion}
לפני 4 שנים • 15 במאי 2019
בכוח המוח{Aion} • 15 במאי 2019
אני מנסה להבין את הגישה: אם אתה נשלט והיא שולטת, הרי שמובן לך מאליו שכשהיא תפנה אליך (כשהיא תזהה את הסימן), שאתה תעשה מייד מה שהיא רוצה רק כי אישה זרה שאינך מכיר הגדירה את עצמה ״שולטת״?
ואם המראה שלה לא לטעמך?
ואם הווייב שלה לא לטעמך?
ואם אתה צריך להספיק לפגישה או מטלה?
אם התשובה היא שאתה יכול לסרב לה, אתה פשוט מבקש להעביר את עניין החיזור לנשים, בצורה כל כך לא משתמעת לשני פנים, לרבות קבלת דחיה, אחרי שהיא ״מצווה״ עליך להזמין שולחן?

הבעיה היא שרוב הנשלטים חסרי מודעות עצמית בעניין הזה, ומנסים לכונן קשר-פנטזיה, (היא תזהה שאני נשלט ומייד תכפיף אותי לרצונותיה, ואני מייד ארגיש את הדומיננטיות שלה עלי), בלי להבין שנשלטות (בטח מהסוג הזה של זכר חסר סטנדרטים) אינה קוסמת לנשים כשהיא מגיעה בנפרד מהמשיכה שלה לגבר, למראה ולתכונות שלו, ובעיקר לניגודיות והדיסוננס שהן יוצרות עם הצורך שלו בשליטה.

נשים ככלל לא נמשכות לסמרטוטים חסרי סטנדרטים שמוכנים לקבל מרות מכל אישה. הפנטזיה הנשית בעניין, זה גבר מושך, מחוזר, בוטח בעצמו ומצליח, אשר משהו בה עצמה, מפעיל ומוציא ממנו באופן נדיר את הנשלטות ובעיקר את הרצון להתמסר אליה. זה ממש לא מסתדר עם מה שהצעת. אלף פעם נשים מסבירות את העובדה שצריך להיות שם אלמנטים ונילים רגילים בטרם זה יעבוד, ואלף פעם נשלטים ימשיכו להתבצר בדרך בה הם מחפיצים נשים שולטות, בדרך בה הם משייכים לה תחושות ורצונות, ובדרך בה הם מחליטים איך ראוי ואיך לא ראוי שאישה שולטת תנהג.

בניגוד למראית העין ולהצהרות, הקבוצה הכי לא מתגמלת, אגוצנטרית, ילדית ומחפיצה, השקועה רק בעצמה ובפנטזיות שלה, הקבוצה שהיא הכי בוגדנית, הכי מחכה שיטפלו בה בהתאם לפנטזיות שלה, זו קבוצת הנשלטים. יש כל כך מעט גברים נשלטים שמבינים ויודעים לרקוד את הריקוד, שמבינים ורגישים לאישה, שיש בהם באמת יסוד של הכלה והתמסרות לאישה שאיתם, והם תמיד יהיו מחוזרים ונדרשים. הם גברים נשלטים אטרקטיביים. הם לא יצטרכו שאישה רנדומלית תואיל בטובה לפנות אליהם כדי לבחון אותם. זה טוב להתחלה של סרט פורנו בנושא שליטה.
מפית​(אחר)

אולי לא הובנתי נכון

מפית​(אחר) • 15 במאי 2019
איפה כתבתי שהשולטת חייבתלפנות לנשלט?
הסיטואציה היא כזאת,: הוא חשוף והיא לא.
היא מחליטה אם לפנות או לא?
אני לא מבין איך זה קשור למה שכתבת?
איפה פה הקשר לפורנוגרפיה, לשליטה מלמטה?

מעבר לזה, חיזור הוא כבר מזמן לא נחלת צד אחד, והמון נשים וניליות כקינקיות יוזמות פניה בעצמן.
כפוף
כפוף • 15 במאי 2019
בכוח המוח כתב/ה:
בניגוד למראית העין ולהצהרות, הקבוצה הכי לא מתגמלת, אגוצנטרית, ילדית ומחפיצה, השקועה רק בעצמה ובפנטזיות שלה, הקבוצה שהיא הכי בוגדנית, הכי מחכה שיטפלו בה בהתאם לפנטזיות שלה, זו קבוצת הנשלטים. יש כל כך מעט גברים נשלטים שמבינים ויודעים לרקוד את הריקוד, שמבינים ורגישים לאישה, שיש בהם באמת יסוד של הכלה והתמסרות לאישה שאיתם, והם תמיד יהיו מחוזרים ונדרשים. הם גברים נשלטים אטרקטיביים. הם לא יצטרכו שאישה רנדומלית תואיל בטובה לפנות אליהם כדי לבחון אותם. זה טוב להתחלה של סרט פורנו בנושא שליטה.

icon_smile.gif בוקר טוב מוח.
חוץ מבוגדנות שהיא תכונה אוניברסלית של חארות באשר הם, זה מה שנמצא ביסוד הפנטזיה המזוכיסטית שהיא די אינפנטילית ולא בדיוק מתחשבת. הסיר הזה עקום ודפוק ונדרש לו מכסה עקום ודפוק.
הנשלטים האטרקטיביים האלה שאת מתארת הם רכיכות, נטולי עמוד שידרה, פוליטיקאים ותחמנים – לא סאדו, לא מאזו ולא בטיח.
עוץ הגדול​(נשלט)

Re: אולי לא הובנתי נכון

עוץ הגדול​(נשלט) • 15 במאי 2019
tight_mike כתב/ה:

מעבר לזה, חיזור הוא כבר מזמן לא נחלת צד אחד, והמון נשים וניליות כקינקיות יוזמות פניה בעצמן.

תופעה שכיחה לאחרונה בכלוב שללא קשר לנושא הפוסט, נשים באתר, בעיקר שולטות, יוצאות במניפסט זועם נגד נשלטים.
אני חושד כי המסה הגדולה של פוסטים באותו נושא (רק בניסוח שונה) היא דרכן של נשים באתר לחוש סוג של עליונות מוסרית על האחר.
ArchAngel​(שולטת)

Re: אולי לא הובנתי נכון

ArchAngel​(שולטת) • 15 במאי 2019
tight_mike כתב/ה:

התגובה שלה ממש לא הייתה סביב חובה של פניה של השולטת.
אלא שבמסגרת הבחירה של השולטת, אם כל מה שידוע לה זה שאתה "נשלט שמוכן להשתעבד לה", היא לא תפנה אליך.
מה הקשר לפורנו? שמה שאתה מציג מאוד מזכיר עלילה של סרט פורנו פמדומי: שולטת שמעולם לא ראתה את הגבר הזה בחייה, פתאום קולטת שהוא נשלט בגלל רמז עבה שהוא השאיר לה שקשור אך ורק לפנטזיה שלו להיות משועבד בלבד. ורק על סמך זה היא ישר תרצה להתחיל להתעסק איתו.
(ובמקרה, היא גם בול תקלע לטעם שלו, ותהיה כל מה שהוא מחפש בשולטת ותופיע בדיוק ברגע שהוא פנוי וזמין לאינטרקציה איתה).
מה שבכוח המוח אומרת הוא שזה לא יקרה. אף שולטת לא תרצה להתעסק איתך, אף אחת לא תחליט לפנות אליך.
אף שולטת לא תשלח אותך להזמין שולחן כי אין באמת על מה לדבר איתך (במקרה הכי פרוע תשיג מישהי שרוצה ממך ארוחה חינם ותו לא).
חשבת איך דייט כזה יראה? מה יהיה נושא השיחה בו כשרק הפטיש שלך גלוי?
בדיוק מה שיקרה אם תסתובב עם חולצה שהמשמעות שלה היא שאתה פנוי לסקס ושכל מי רוצה יכולה לגשת. זה לבדו לא מספיק בשביל שאישה תפנה אליך.

זאת פנטזיה גברית שאישה תמשך לגבר אך ורק על סמך שגילתה שהוא אוהב להיות סמרטוט, או רוצה אותה על ארבע או סתם במסיונרית משעממת של ונילים.
זה בדיוק גם התסריט של סרטי הפורנו, מכל ז'אנר, כי רובם הגדול פונה ומשווק לקהל גברי מהסיבה שזה מדבר אליהם.
אבל עבור נשים, בכדי להגיע למצב שהן רוצות לממש כל פנטזיה שיש להן עם גבר, הן צריכות קודם כל להימשך אליו כאדם שהוא. להרגיש איתו בנוח.
וכן, גם בשביל לרצות לשמוע ממך בדייט הן צריכות להרגיש משיכה למאפיינים נוספים שלך, לדעת מראש משהו עליך שמדבר אליהן שלא מסתכם ברצון שלך שהן ישעבדו אותך רק כי הן נשים.
כפי שבכוח המוח כתבה "נשים ככלל לא נמשכות לסמרטוטים חסרי סטנדרטים שמוכנים לקבל מרות מכל אישה. הפנטזיה הנשית בעניין, זה גבר מושך, מחוזר, בוטח בעצמו ומצליח, אשר משהו בה עצמה, מפעיל ומוציא ממנו באופן נדיר את הנשלטות ובעיקר את הרצון להתמסר אליה."
מסכימה שאתה לא חייב להיות הכי מחוזר ומצליח, אבל אתה חייב לספק לה תחושה שיש בך תוכן מעבר, שהיא מספיק מיוחדת בעינייך ולא עוד אחת מיני רבות, הרבה לפני שחשפת את הפטישים שלך.
ואם אתה לא מספק לה את זה, תשכח מזה ששולטת תפנה אליך. ואתה לא יכול לספק לה תחושה כזו כשאתה לובש חולצה שכל התכלית שלה היא להגיד "כל השולטות באשר הן, אני פנוי להובלה, כל הקודמת זוכה".

להתעקש לחשוב שהדרך הזו היא צורת חיזור לגטימית במקום להבין שעבור נשים זה לא יעשה את מה שזה עושה לך כגבר, זאת בדיוק האגוצנטריות שבכוח המוח מציינת.
זה בדיוק להיות שקוע בעצמך ובפנטזיות שלך. זה לא מתגמל עבור שולטות מהבחינה שהסיטואציה הזו מדברת רק אליך כגבר. המצב שאתה מתאר מספק את צרכיך ש"יבחנו אותך", בעוד נשים זרות מאוד יביך להתיישב מול זר שהדבר היחיד בו הוא שלבש חולצה עם מסר שמעיד "יש לי פנטזיה מינית מסוימת" ולכן הן ברובן ימנעו ממנה.
זה שאתה לא כופה עליהן להשתתף, עדיין לא הופך את הסיטואציה לאטקרטיבית עבור אף אחת.

"הבוגדנות" עליה בכוח המוח מדברת היא הפער בין ההצהרות הגרנדיזיות על השתעבדות וסיפוק צרכיה של כל אישה בעוד נשלטים לא באמת מסוגלים או מעוניינים להקשיב לצרכים האמיתיים של שולטות ומעדיפים להתווכח איתן כשהן אומרות שסיטואציות כאלו לא מדברות אליהן.
קבוצות אחרות של גברים, ונילים ושולטים, הבינו מזמן שלצהיר על הפנטזיות שלהם בפני נשים ולצפות שהן ירצו לזרום איתם לאחר מכן, אפילו לדייט, זה מחפיץ.
(אני לא אומרת שאין בקרבם כאלו שעדיין עושים את זה, אבל הרוב רואה בזה מהלך מאוד טיפשי)..
כי כשאתה לא לוקח בחשבון נקודת מבט של הצד שאתה מחזר אחריו (או רוצה שיחזר אחריך) אתה פשוט רואה בו אוביקט שאתה משליך עליו את נקודת מבטך.
להשליך את נקודת מבטך, זה בעצם לסרב לקחת בחשבון נקודת מבט נשית, וכשאתה מסרב לקחת בחשבון את נקודת המבט של הצד שאתה רוצה באינטרקציה איתו את תנחל אכזבה.
וכשאני אומרת "אוביקט" זה לא חייב להיות רק באיזו צורה שוביניסטית וכל השיט הפולטיקלי קורקט הזה, אלא במקרה של נשלטים, בעיקר מתוך תפיסה ילדותית שהם מסרבים להתנתק ממנה לטובת הכרה במציאות שדורשת קצת יותר מאמץ ותחכום מזה.
נשלטים רבים בהחלט מסרבים לקבל נקודות מבט של שולטות "שהורסת להם את הפנטזיה". הרבה יותר קל להם להגיד שזה מרמור, שזה "רצון שלנו להרגיש עליונות מוסרית".
זאת בעוד ששולטים מזמן הבינו שלצפות שנשלטות ירדו על ארבע רק כי הם יסתובבו ברחוב עם קולר ורצועה או כל סמל זיהוי שיעיד על היותם שולטים, זה משהו שלא יקרה.
גם ונילים הבינו שאם הם יסתובבו עם כל רמז עליהם שהם פנויים לסקס לאף אחת זה לא יזיז אם אין בהם שום דבר מעבר.
כשנשלטים עצמם נדרשים לדמיין את עצמם בנעליים של ונילי שאומר את אותן משפטים פנטזיונים רק בשינוי קטנטן של המילה "סקס" במקום "שיעבוד" הם קולטים כמה מהרעיונות שלהם בנוגע ליצירת אינטרקציה עם נשים הם מטופשים, ילדותיים, לא אפקטיביים וממש לא יעוררו באף אחת את הרצון להיות בסביבתם.

ההתנהגות הזו, שמרוכזת קודם כל בצרכים של הנשלטים להישלט ולא בצרכים שמניעים שולטות לרצות לשלוט, שפותרת מעצמה אחריות כי "טוב, מקסימום אם הן לא ירצו- שלא יפנו" היא הסיבה שנשלטים זאת האוכלוסיה שהכי מתלוננת כאן על כך שהיא לא מצליחה להכיר, וממש לא בגלל "היצע וביקוש" שנוח להם להאשים. מספר נמוך של נשים שרוצות להכיר ביחס לגברים קיים בכל סצנה, אבל "באורח פלא" נשלטים זאת האוכלוסיה שהיחידה שממהרת להאשים בזה את כל כשלונותיה ולא ממהרת להפנים מסרים שחוזרים בפעם האלף.
מפית​(אחר)
ארצ זה יותר הגיוני ומנומק, מניח שזה עדיין תלוי אנשים וסיטואציות ומניח שיש שולטות שזה יתאים להן יותר.
אבל תודה על ההסבר
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 במאי 2019
אני חושבת שיוקל מאוד לנשלטים ברגע שהם יפנימו ששולטות הן נשים.
הן לא הגרסא עם ציצים ופות של שולט. אלא הן נשים, עם כל הפסיכולוגיה וההבניות המגדריות שנשים גדלו עליהן מגיל אפס.
ועל כן, היחס אליהן לא צריך להיות שונה מיחס לכל אישה ונילית בשלב שבו היא עוד זרה להם ולא נוצרה ביניכם הכימיה הנכונה.
כל מה שנראה לך חסר טאקט או לא אפקטיבי כשאתה נמצא מול אישה שכפי שאתה מכיר נשים ביום-יום, צריך להראות לך ככזה גם כשאתה מדבר עם אישה שבין כל המכלול שלה כאישה יש לה גם העדפה מינית לעולם השליטה.
באותה מידה שנראה לך תלוש מהמציאות שאחרי שתלך עם חולצה שמעידה על רצונך בסקס נשים ירצו לצאת איתך לדייט, כך צריך להראות לך תלוש מהמציאות שאלו יהיו התוצאות כשתבחר ללכת עם חולצה שמעידה על רצונך בכל פנטזיה מינית אחרת.
לא צריך להניח הנחות, מספיק להסתכל על ההתנהלות בכלוב או אפילו על כל מרחב בדס"מי שיש בו אינטרקציית פנים אל פנים: לאף שולטת לא אכפת מהפנטזיות של נשלטים זרים. אף שולטת לא מסתערת על נשלט שהולך עם תג של "נשלט" עליו ולא מציג כלום מעבר.
את המקרים שבהם יש שולטות שזה מתאים להן ניתן לספור על כף יד אחת, ואחרי שמורידים מהם את אלו שמחפשות למלא פונקציה כלכלית כך, אפשר לספור את המקרים האלו על אצבע אחת.
אם אתה לא רוצה להתייבש ברחוב ולחכות לנס, כדאי לך לאמץ גישה יותר אפקטיבית. וזה מתחיל בלהתעניין במה יגרום לנשים לפנות אליך- ועל זה יש תשובות בכל הפוסטים שנפתחו בעניין, בבלוגים ובפרופילים שלהן.
מפית​(אחר)
מקבל חלקית, יש לי תחושה שגם אתן מתייגות אותנו.
אני חושב שאתן לוקחות את זה למקומות שאליהם לא התכוונו ... לפחות לא אני.
אבל זה לא היה פוסט בשביל להתנגח
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 15 במאי 2019
ArchAngel כתב/ה:
אני חושבת שיוקל מאוד לנשלטים ברגע שהם יפנימו ששולטות הן נשים.
הן לא הגרסא עם ציצים ופות של שולט. אלא הן נשים, עם כל הפסיכולוגיה וההבניות המגדריות שנשים גדלו עליהן מגיל אפס.
ועל כן, היחס אליהן לא צריך להיות שונה מיחס לכל אישה ונילית בשלב שבו היא עוד זרה להם ולא נוצרה ביניכם הכימיה הנכונה.
כל מה שנראה לך חסר טאקט או לא אפקטיבי כשאתה נמצא מול אישה שכפי שאתה מכיר נשים ביום-יום, צריך להראות לך ככזה גם כשאתה מדבר עם אישה שבין כל המכלול שלה כאישה יש לה גם העדפה מינית לעולם השליטה.
.

"הן לא הגרסא עם ציצים ופות של שולט."
זה זה.