סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

D&D

Grey / Green
לפני 4 שנים • 1 ביוני 2019
Grey / Green • 1 ביוני 2019
ילד. בדסמי אמיתי משחק V:tM
Alchemist​(שולט)
Alchemist​(שולט) • 1 ביוני 2019
LARP - Live Action Role Plaging
בעיקרון, לקחת הרפתקת D&D מהשולחן לעולם האמיתי. תלבושות, תחפושות, קרבות, מה שתרצה ותלוי רק בדמיון ובהשקעה. חפש ביוטיוב.
היד
היד • 1 ביוני 2019
Larp = Live Action Role Playing
GeminiBaby​(נשלטת)
GeminiBaby​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
ואי ואיייי שולגין, נשמע כמו אחלה רעיון.

אבל רעיון מתקדם. נראה לי לפני הכל זה להפגש, לדבר, להכיר, ללמוד על די אנד די ולארפים. אחר כך אולי לבנות דמויות, לשחק כמה משחקים שולחניים ואז אולי להוציא את זה מחוץ לשולחן icon_smile.gif

מה דעתכם?
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 1 ביוני 2019
Laila18 כתב/ה:
שיחקתי בעבר, הייתי שמחה לשמוע פרטים אם יש.

אף פעם לא הייתי שליטת מבוך וגם אני מודה שגם בתור שחקנית הייתי אוהבת יותר את היצירתיות והרולפלי, מהדורה חמש רק בלי הרבה מכאניקה.
בניית דמויות על בסיס רקע ופחות על בסיס נקודות וזרימה עם עולם הפנטזיה והרולפלי יותר מאשר גילגול הקוביות.

אבל, אם אין שליט מבוך הייתי שמחה לנסות. יש לי נסיון בבניית עולמות ועלילות. בכללי, אני לארפיסטית במקורי והייתי שמחה להפוך את חווית המשחק השולחני לפורה, מעניין, שונה.

אולי תארגני לנו לארפ חדר?
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 1 ביוני 2019
יאאאייייי

נרקם פה משהו מממגגגנניייבבבב!!!!
GeminiBaby​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
GeminiBaby​(נשלטת) • 31 במאי 2019
שיחקתי בעבר, הייתי שמחה לשמוע פרטים אם יש.

אף פעם לא הייתי שליטת מבוך וגם אני מודה שגם בתור שחקנית הייתי אוהבת יותר את היצירתיות והרולפלי, מהדורה חמש רק בלי הרבה מכאניקה.
בניית דמויות על בסיס רקע ופחות על בסיס נקודות וזרימה עם עולם הפנטזיה והרולפלי יותר מאשר גילגול הקוביות.

אבל, אם אין שליט מבוך הייתי שמחה לנסות. יש לי נסיון בבניית עולמות ועלילות. בכללי, אני לארפיסטית במקורי והייתי שמחה להפוך את חווית המשחק השולחני לפורה, מעניין, שונה.