סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי תפקידים

Tzel​(שולט)
לפני 4 שנים • 1 ביוני 2019
Tzel​(שולט) • 1 ביוני 2019
alline כתב/ה:
well
לעניין משחקי התפקידים - השמיים הם הגבול, אפשר לשחק תפקידים של ממש כגון מורה תלמידה, רופא חולה ולתבל באלמנטים של שליטה, הכי כיף ללבוש ולפשוט דמויות, להתלבש ולעשות שימוש באביזרים מתאימים.
בהצלחה .

הצרימה בשרשור נובעת מכך שחלק ניכר מה'קהילה הכלובית' לא רואה בשולט/נשלט, s/m, Ddlg משחק תפקידים.
התחומים האלה, להבדיל מ'משחקי התפקידים' בהתיחסות של אלין עוזרים להגדיר ולפשט כללים למערכת יחסים זוגית.

אותה מערכת בעלת היררכיה יכולה להתקיים בד' אמות בלבד,
לחילופין, יכולה להשליך גם לחיים מחוץ או כמו בעולמה האוטופי של נטי וחסידי גור(לא החרדים) להוות את כללי הבסיס לחיים משותפים מלאים.

להבדיל ממשחקי תפקידים, שתפקידם העיקרי הוא הגברת הזיקפה, בזוגיות בסד"מית (כן, אני יודע), שליטה/s/Dd עונה על צורך של לקיחת אחריות בעוד הנשלטות/m/lg עונה לצורך של שחרור מאחריות (אפשר להתווכח).

מקווה שעשיתי סדר, בדוק, האם אתה שולט או שרוצה לשחק בתפקיד?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
אני רק לא מבינה איך אתה אומר שאתה לא יודע הרבה דברים (שזה בסדר!) אבל כן קבעת שאתה שולט? אולי תתחיל בלא להגדיר את עצמך בתואר שאין לך מושג לגביו?
וזה פשוט: מכירים, מדברים, אם מרגיש נכון נפגשים. יש כימיה? מתקדמים משם.
היד
היד • 1 ביוני 2019
כי הוא עשוי להבין שהוא נמצא בצד מסויים של השוט אם תרצי אייבי. בכלל ההגדרה של "שולט" וכל ההטיות של שם התואר הזה לא ברורות די הצורך בכלל. כל אחד תופס מה זה שולט אחרת.
ivy​(נשלטת)
איך אפשר להבין כשלא יודעים כלום, היד?
וזה לא אני אמרתי, זה הוא.
ואין שום קשר לתפישת המושג וסמנטיקה, זה פשוט מגוחך להצהיר ״אני לא יודע כלום אפשר עזרה?״ ובאותה נשימה לקבוע שהוא שולט
חולם עלייך​(אחר)
חולם עלייך​(אחר) • 1 ביוני 2019
התחלנו עם כל החוכמולוגים עכשיו !!!!!!! אתה צריך להגדיר את עמצך בפתיחת פרופיל איזה סוג אתה אז באופן שרירותי שמתי שולט כי שם הרגשתי אני נמצא ועדיין הרגע שיניתי את זה ל "אחר" .... תפסיקו עם הקטנוניות !!!
זאת הסיבה שלקח לי 8 שנים להיפתח לקהילה מהפחד שיתקפו אותי על חוסר ניסיון וידע...
תודה רבה לכל מי שהגיב וסליחה על הבזבוז זמן שלכם
ביי
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
הוא כנראה מדבר על החלק הפיזי סקס וכאלה
לא בשליטה מהות ודרך חיים
לא שליטה מנטאלית שבקשר 24/7
אין יציאה וכניסה משליטה, הסשן הוא התוספת
בבדסמ לפחות אצלי הוא מנטאלי השייכות
על כל השאר לי כשפחה אין שליטה, בחירה או החלטה.
לכן בהתחלה,הצעתי לו לקרוא בלוגים של אנשים להבין מהי שליטה.

לשפחה יש 2 בחירות והחלטות להכנס לקשר ולצאת ממנו, כל מה שקורה באמצע לה אין בחירה.
natti​(נשלטת)
natti​(נשלטת) • 1 ביוני 2019
חולם עלייך כתב/ה:
התחלנו עם כל החוכמולוגים עכשיו !!!!!!! אתה צריך להגדיר את עמצך בפתיחת פרופיל איזה סוג אתה אז באופן שרירותי שמתי שולט כי שם הרגשתי אני נמצא ועדיין הרגע שיניתי את זה ל "אחר" .... תפסיקו עם הקטנוניות !!!
ביי

לא נכון אתה לא חייב להגדיר את בעצמך בפתיחת הפרופיל
יש גם "אחר"
אף אחד לא תוקף אותך.על.חוסר ידע
בדסמ הוא אחריות ואם אתה שולט חלה עליך אחריות גדולה
תקרא תשאל תלמד תראה תעזר באנשים עדיף תמיד בפרטי על אנשים, ויש כאלה שאני בטוחה שישמחו לעזור
ivy​(נשלטת)
חולם עלייך כתב/ה:
ביי

אויש מה אנחנו בגנון?
כמו שנתי כתבה- זה לא חובה.
דבר שני, נשאלת שאלה לגיטימית מתוך מקום שיכול אולי לעזור לך לשפוך אור על כל העיניין ואתה בחרת להגיב ככה. אז אולי הבעיה היא לאו דווקא בקהילה
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 ביוני 2019
Tzel כתב/ה:

הצרימה בשרשור נובעת מכך שחלק ניכר מה'קהילה הכלובית' לא רואה בשולט/נשלט, s/m, Ddlg משחק תפקידים.

אבל איך ddlg זה לא משחק תפקידים? הוא לא באמת אבא שלה, היא לא באמת הבת שלו.
בהחלט יכולה להיות פה דינמיקת שליטת שחוצה את גבולות המיטה, שמשליכה על החיים שמחוץ, וגם כל שאר הדברים שתיארת. אבל כל זה מתלבש מעל אותו משחק תפקידים, כי הם לא באמת אבא ובת.

אני אומרת את זה בתור מי שבקטע של mdlb, גרסת השליטה הנשית של העניין, אז זה לא נובע משיפוטיות כלשהי, אלא מתוך המחשבה שמשחק תפקידים לא שולל שליטה "אמיתית" שחוצה את גבולות המיטה ומערבת רגשית את העוסקים בה. בהחלט אפשר לשלב בין השניים, ואנשים אכן עושים כך, כמעט בכל סגנונות השליטה הקיימים: כי אין באמת מלכות ואדונים, אף אחת לא באמת עומדת בראש מונרכיה ואף אחד לא באמת עומד בראש אחוזה. אין באמת עבדים ושפחות, אנחנו לא בימי הביניים או בארה"ב לפני לינקולן.
גם אין באמת כלבות וכלבים, מדובר בבני אדם, עם כל המאפיינים הביולוגים והמנטליים שיש לבני אדם.
ואפשר להמשיך הלאה את הרשימה הזו... אבל הפואנטה מובנת.
עולם הבדס"מ מלא במשחקי תפקידים, ההבדל היחיד הוא שיש אנשים ששומרים על זה בגבולות המיטה ויש אנשים שלוקחים את זה צעד קדימה והופכים את זה לחוויה פסיכולוגית עמוקה ומשמעותית יותר.
היד
היד • 1 ביוני 2019
אייבי, תקראי שוב את התגובות עד שלך ותגידי לי איפה הוא אמר שהוא לא יודע כלום? כמו כן הוא אמר כבר בתגובה לנתי בהתחלה שהוא בחר בתפקיד שרירותית. והשאלה הלגיטימית שנשאלה, נשאלה בצורה שיפוטית כאילו זו תגובת קונטרה. יש גם דרך לשאול את השאלה.
כל כך מפריע לאנשים שמישהו כותב שולט אבל לא שהוא כותב נשלט או אחר או לא בעסק כאילו שהוא חותם על הצהרה בשבועה...איף. באמת די להתקטנן וזה לא מופנה אליך בלבד.
אני יודע בדיוק על מה הוא מדבר. קשה מאוד לשאול פה שאלות בדיוק בגלל זה.
חולם עליך, אתה יכול לנסות לשאול גם בפורום שליטה בתפוז או באתר בינלאומי שנקרא fetlife. יש שם גם קהילות ישראליות.
מקווה שתמצא תשובות ואל תוותר לשאול שאלות.