ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה ניק פה בכלוב הייתם רוצים להכיר יותר גם במציאות?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 20 ביוני 2019
ArchAngel​(שולטת) • 20 ביוני 2019
נזכרת עכשיו באחד הפרופילים המרתקים שנתקלתי בהם!
הוא שייך למישהי שמעולם לא החלפנו מילה, שמעולם לא כתבה ולו הודעה אחת בפורום כך שאין לי מושג מהן דעותיה בנושאים שונים, אין לי כלל מושג אם נסתדר אחת עם השנייה אבל אני מרגישה שאני חייבת לה תודה ענקית!
נתקלתי בפרופיל שלה לפני כ- 3 שנים במקריות גדולה, ולמדתי ממנו שיעור נפלא על עולם הבדס"מ מבלי שהיא התכוונה לכך- היא פשוט הציגה את עולמה בפשטות וזה כבש אותי. הפרופיל שלה לימד אותי שעולם הבדס"מ הוא לא בהכרח חד-משמעי, שהוא לא חייב להיות מחולק רק לשולטים ונשלטים שמתנהגים כפי שהתרגלנו שראוי מכל אחד מהם לנהוג. בזכותה נפל לי האסימון שאפשר להיות בצד הנותן או המקבל של האקטים מבלי לייחס להם את הפרשנויות המקובלות.

בקיצור, הכינוי של הוא "הצלף בי", ובקריאה ראשונה נדמה כי מדובר בנשלטת, אבל בקריאת נוספת מבינים שלא מדובר בבקשה, אלא בפקודה שנכתבה בלשון ציווי.
כפי שניתן להסיק מהכינוי, היא אוהבת שמצליפים בה, זה הקינק שהכי מחרמן אותה ועושה לה את זה. אבל זה אומר שאומר שהיא אוהבת ששולטים בה במהלכו- היא אוהבת להיות זאת ששולטת בסיטואציה, לא כשליטה מלמטה אלא בדומיננטיות במלוא מובן המילה, היא רוצה במצליף, היא רוצה רוצה שימלא את רצונה, שיעשה את זה בקצב שהיא תכתיב, מתי שהיא רוצה ואיך שהיא רוצה. והיא תאפשר לו את זה רק כפרס על התנהגות טובה.

כל זה גרם לי להבין ששליטה לא חייבת לבוא בתבניות, ואם אפשר להיות מאזוכיסטית ושולטת מבלי שזו תהיה איזו "סתירה לוגית", אז אפשר להיות הכל.
לא חובה לקבל כל "תפקיד" כעסקת חבילה ואפשר לקחת ממנו רק מה שבא לך ולעשות עם כל הפטישים שלך איזה מיקס שבא לך. כל מה שחשוב זה למצוא איתך מישהו באותו ראש וכל מי שממורמר שילך לאכול תמר icon_smile.gif
כתוצאה מכך החלטתי שאני לא בהכרח שולטת, שזו רק האופציה הקרובה ביותר שיש לכלוב להציע לי. התחלתי להגדיר את עצמי מחדש כ- Top, כמישהי אקטיבית שאוהבת להוביל באקטים הדדיים, והסרתי מעצמי הרבה דברים שבאו ב"עסקת החבילה" שמקובל מתפקיד ה"שולטת" ונשארתי רק עם מה שעושה לי טוב באמת, וגם שילבתי אקטים שלא בהכרח נחשבים בעיניי הרוב כ"דומיננטיים" (רימינג למשל) ונתתי להם משמעות מחודשת שמתאימה לאופן שבו אני נהנת ממנו. הרי אם אפשר לקבל הצלפות בצורה דומיננטית ששולטת בסיטואציה, אז אפשר לטרוף ישבן באותה צורה.

היא מזמן לא כאן, אבל אם היא במקרה תראה את זה אי-פעם חשוב לי שהיא תדע שהעקבות שהיא השאירה באתר הזה היו משמעותיות עבורי והשפיעו על הזהות האישית שלי.
סליחה על החפירה ועל הסטייה הקלה מהנושא, אבל היה לי חשוב שיכירו אותה ושהיא אולי תראה את זה ביום מן הימים.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 20 ביוני 2019
הייתי רוצה לפגוש את Sm Art​(נשלט) בזמן שהוא רושם פוסט.
Britney Bitch
Britney Bitch • 20 ביוני 2019
איה74 כתב/ה:
את בריטני.

לא אנחנו לא ניהיה חברות (לא בגלל שהיא כוסית ואני לא) אלא כי אני (בסופו של יום) סחית והיא...לא.
אז כשאני אומרת להפגש זה יותר בקטע של לאכול את המוח שלה, או לפרק (לא מחייבת להרכיב בחזרה). כי ללמוד תהליכי חשיבה זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת. מה מזין את כל הפה המטונף שיוצא שם החוצה? איזה עולם אסוציטיבי?

😍
אלי או חנה
אלי או חנה • 20 ביוני 2019
תודה לכל מי שהמליץ עליי לועדת הפרס.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 ביוני 2019
איזה שרשור נפלא!

פגשתי המונים, הכרתי המון אנשים שאני מחבבת במיוחד, וגם כמה שאני אוהבת.
היחידות שהרצון שלי להכיר אותן במציאות הוא באמת אקטיבי וחזק, ברמה שאני שוב ושוב מתבאסת שאי אפשר, הן:
ליטל גירל (יחד עם קינקי מאסטר)
ולורי.

אבל יש המון אנשים שמספיק שהם יציעו לפגוש אותי כדי שאני אעשה את זה בשמחה (כולל רבים מהמגיבים בשרשור הזה).
פשוט החלק של ליזום בעצמי פחות חזק אצלי בד"כ.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
אוקי. אף אחד לא רשם אותי 😶 וזה בסדר, אני לא מהחופרים .

אבל אני הייתי רוצה לשבת עם -

דרקן .
Treasure.
Dangerous dolphin
Viperawolf
Lulish lola love.

חוץ מדרקן לא ראיתי את שאר הניקים שכתבתי פה בשירשור.
יש לי תחושה כלשהי .... הרגשת הבטן שאלו 4 נשים מיוחדות במינן כל אחת והיחודיות שלה .

ובכללי אני חושב שיש פה מקבץ של אנשים טובים
hrgiger
hrgiger • 20 ביוני 2019
Britney Bitch כתב/ה:
כשאני חושבת על זה, אני שמחה להווכח שהכרתי מפה (במציאות 1 על 1) רק אנשים מדהימים ואני מרגישה בת מזל.
היחידה שמדגדג לי לפגוש זו גייגר.

את הסיבה ל"אלו אנשים שיש לי פה אינטרקציה מינימלית איתם, או בכלל לא. לא החשבתי כאלה שאני משוחחת (או שוחחתי בעבר) איתם בקביעות או לפרקים." (:

ואני מוסיפה את לייזר ואת לורי ואדונה.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 20 ביוני 2019
היחידה שרציתי לפגוש זו אולי
ופגשתי!

חוצמזה אני כזו לא בברנז'ה שיותר מחצי מהניקים בשרשור הזה אני אפילו מכירה
Yet again
Yet again • 20 ביוני 2019
שאלה טובה, את מי הייתי רוצה להכיר במציאות 🤔
ArchAngel