בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת סלון - פמדום

פלייפול
לפני 4 שנים • 7 באוג׳ 2019
פלייפול • 7 באוג׳ 2019
טלי - המטרה שלי היא להדגיש את ההבדלים בין דינמיקת שולט נשלטת, לזו של שולטת ונשלט. הרי כל מה שכתבתי לעיל הוא בולשיט מוחלט: נשלטות נגעלות מיחסים כאלו. הן לא רוצות להרגיש כמו אשפה, והן לא תתמסרנה לכל אחד. מדוע הנשלטים לא יכולים לאמץ סטנדרטים דומים?
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 7 באוג׳ 2019
לשאלתך נשלטים לא מאמצים סטנדרטים דומים כי הם נואשים עקב ההיצע והביקוש כמו שנכתב כאן כבר רבות בעבר.
כמו כן גם עקב תפיסות חברתיות של גברים ושל נשים והאופן בו לנשים יותר קל להשיג סקס באופן מיידי וכו וכו
Minxy
Minxy • 7 באוג׳ 2019
בא לי גם icon_smile.gif
פלייפול
פלייפול • 7 באוג׳ 2019
שנאוצר כתב/ה:
לשאלתך נשלטים לא מאמצים סטנדרטים דומים כי הם נואשים עקב ההיצע והביקוש כמו שנכתב כאן כבר רבות בעבר.
כמו כן גם עקב תפיסות חברתיות של גברים ושל נשים והאופן בו לנשים יותר קל להשיג סקס באופן מיידי וכו וכו

אז אולי תנסו לשנות פרדיגמה? במקום להתחפר באזור הנוחות של " אני אפס ולא ראוי ליחס אוהב ומכבד", תתחילו להשקיע בעצמכם, לטפח את עצמכם, להפוך לאטרקטיביים? גברים המשפילים עצמם כך מזכירים נשים מנוצלות, שגברים דופקים וזורקים. זה לא ביקוש והיצע, אלא שנאה עצמית. נשלטות לא שונאות את עצמן. אתם כן, וכואב לי לראות את זה.
EmptySoul​(אחרת)

מוש!!!!

EmptySoul​(אחרת) • 7 באוג׳ 2019
Lady cbt כתב/ה:
BarbieGirl כתב/ה:
חבורת בנות דומיננטיות וקולניות, פיצה וקבוצת גברים שעברו סינון מכרכרים סביבינו?
אני בעד.

במחשבה שניה, נראה לי שנלך על סושי ויין icon_smile.gif

לאור העובדה שאנהג, אז בלי יין. אבל היי, אין מצב שמישהי מזמינה סושי בלעדי!!!
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 7 באוג׳ 2019
פלייפול כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:

אז אולי תנסו לשנות פרדיגמה? במקום להתחפר באזור הנוחות של " אני אפס ולא ראוי ליחס אוהב ומכבד", תתחילו להשקיע בעצמכם, לטפח את עצמכם, להפוך לאטרקטיביים? גברים המשפילים עצמם כך מזכירים נשים מנוצלות, שגברים דופקים וזורקים. זה לא ביקוש והיצע, אלא שנאה עצמית. נשלטות לא שונאות את עצמן. אתם כן, וכואב לי לראות את זה.

לא אמרתי שאני מתנהג ככה
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 7 באוג׳ 2019
בואו, יצא לי לנצל בסשן ובמערכת יחסים גברים איכותיים ורציניים ומבוססים ומלאח בטחון עצמי וכריזמה בשביל כל הכלוב. זה הפטיש. למה לעשות מזה סיפור?
מספיק להתקרבן ולהתמסכן.
טלי35​(שולטת)

Re: מוש!!!!

טלי35​(שולטת) • 7 באוג׳ 2019
BarbieGirl כתב/ה:
Lady cbt כתב/ה:
BarbieGirl כתב/ה:
חבורת בנות דומיננטיות וקולניות, פיצה וקבוצת גברים שעברו סינון מכרכרים סביבינו?
אני בעד.

במחשבה שניה, נראה לי שנלך על סושי ויין icon_smile.gif

לאור העובדה שאנהג, אז בלי יין. אבל היי, אין מצב שמישהי מזמינה סושי בלעדי!!!

בורקס ומיץ פז.
ונרקוד "עוד לא אהבתי די"
hrgiger
hrgiger • 7 באוג׳ 2019
מממ... אולי לא אבוא, בכל זאת (:
פלייפול
פלייפול • 7 באוג׳ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
בואו, יצא לי לנצל בסשן ובמערכת יחסים גברים איכותיים ורציניים ומבוססים ומלאח בטחון עצמי וכריזמה בשביל כל הכלוב. זה הפטיש. למה לעשות מזה סיפור?
מספיק להתקרבן ולהתמסכן.

נו על זה בדיוק אני מדבר. החוויה שאת מתארת שונה מאד מאוסף של נשלטים גנריים, ששמחים ליפול אפיים ארצה לחבורת נשים שהם לא מכירים. זה לא רק מעורר רחמים אלא גם שוביניסטי. כל שהצעתי להם הוא להתגבר קצת על החרמנות ולהפגש קודם באוירת מאנץ'. לראות מי מתאימה להם ולא לזרום עם כל אחת רק בגלל שהיא אשה.