בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון לשולטת המלוכלכת - דעתכן?

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 3 שנים • 20 בפבר׳ 2021
red-cell​(מזוכיסט) • 20 בפבר׳ 2021
מי שתצליח לגרום לי לנקות לה את הבית, היא באמת מלכה. עד אז תתרחקו ממני ותנקו בעצמכם.
Jeanne
Jeanne • 20 בפבר׳ 2021
עוד לא הצלחתי לשכנע את עצמי לתת למישהו לבוא לנקות לי את הבית, יש בזה משהו אינטימי מידי בשבילי. אבל, היה לי ממש כיף לתת להם לנקות את הבית שלהם כשאני שם נהנית לי, בזמן שהם מקרצפים.

יש מצב שאני עושה את זה לא נכון, כרגיל icon_smile.gif
חמוד וקשוב​(נשלט)
חמוד וקשוב​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2021
לא חושב שנושא ניקיון, סדר וארגון הוא כלל נחלתם של הנשים
רק על עצמי להעיד ידעתי, וכאחד שמכיר את עצמו טוב ודע כמה נושא הנקיון והסדר חשוב לו
וגם הכרתי לא מעט גברים שיודעים לנקות ולסדר לא פחות טוב מנשים ואפילו אף יותר
אז כואב ככה לקרוא את ההשמצות על אותם גברים שמנקים
וכאשר נשוא הניקון והסדר בבית מגיע עם נושא השליטה, שאתה בא ונקה לה ומסדר לה מתוך זה שהיא גורמת לך לשות זאת
ואתה עושה זאת כדי לרצות אותה ולגרום לה טוב זה רק מוסיף
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 20 בפבר׳ 2021
עד שמגיע אליי סאב שינקה את ביתי , הקשר שלנו מבוסס .. אני מכירה אותו טוב , יש כאלה שמחכים שנים.. קשר יציב של פעם בחודש כזה שאנשים ספציפיים שולחים לי הודעות מוערכות שיעשו בשבילי כל שאבקש .. לעיתים עם כמה בודדים נוצרת תגובה והתכתבות ולאורך כל הדרך להעריך את הנכונות .. אני יכולה להעיד ,ברגע שהחלטתי ,לאורך כל הווייתי הבדסמית נקרא לזה חח להכניס מישהו אליי הביתה היו 2 כאלה .. וזה לא היה חד פעמי וזה היה קבוע... האחרון שלי (לפני הקורונה)
רק בפעם השלישית הרשתי לו לכרוע מולי
בפעם הרביעית נתתי לו חיבוק .
דיברתי אליו יפה , הבעתי את שביעות רצוני
כי הוא באמת עזר לי והקל עליי בטירוף ..
עבדתי איתו .. לא פחות קשה ..
בפעם החמישית בסוף הניקיון אישרתי לו לכרוע ולהניח ראשו על ירכיי ורק ליטפתי את ראשו.. וזה היה עצמתי .. באמת הערכתי את העזרה וההתמסרות .הוא היה בעננים ..
הוא עשה עבודה טובה , מהסיבב שהייתה היכרות מוקדמת , אז הם ממש משתדלים ונהנים מזה יותר, וכך גם אנחנו ..
Win win situation
עמוד אש​(נשלט)
עמוד אש​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2021
אני מאוד בעד שירות וניקיון.
כן, אני אשמח לראות את החיוך על פני המלכה..

לצערי קיימים 2 בעיות עיקריות.
1. מרחק, רובן גרות במרכז והלאה לעומת זה שאני בצפון.
2. לצערי הרבה נשים חוו עבדי ניקיון לא טובים/ נצלנים, דבר שהרב לחברה הטובים את השם והזכות לשרת ולנקות.

שבוע טוב
קוביבי
לפני 3 שנים • 21 בפבר׳ 2021
קוביבי • 21 בפבר׳ 2021
DomiNA O Hera כתב/ה:
עד שמגיע אליי סאב שינקה את ביתי , הקשר שלנו מבוסס .. אני מכירה אותו טוב , יש כאלה שמחכים שנים.. קשר יציב של פעם בחודש כזה שאנשים ספציפיים שולחים לי הודעות מוערכות שיעשו בשבילי כל שאבקש .. לעיתים עם כמה בודדים נוצרת תגובה והתכתבות ולאורך כל הדרך להעריך את הנכונות .. אני יכולה להעיד ,ברגע שהחלטתי ,לאורך כל הווייתי הבדסמית נקרא לזה חח להכניס מישהו אליי הביתה היו 2 כאלה .. וזה לא היה חד פעמי וזה היה קבוע... האחרון שלי (לפני הקורונה)
רק בפעם השלישית הרשתי לו לכרוע מולי
בפעם הרביעית נתתי לו חיבוק .
דיברתי אליו יפה , הבעתי את שביעות רצוני
כי הוא באמת עזר לי והקל עליי בטירוף ..
עבדתי איתו .. לא פחות קשה ..
בפעם החמישית בסוף הניקיון אישרתי לו לכרוע ולהניח ראשו על ירכיי ורק ליטפתי את ראשו.. וזה היה עצמתי .. באמת הערכתי את העזרה וההתמסרות .הוא היה בעננים ..
הוא עשה עבודה טובה , מהסיבב שהייתה היכרות מוקדמת , אז הם ממש משתדלים ונהנים מזה יותר, וכך גם אנחנו ..
Win win situation

וואו נשמע מרגש
רק נותר לי לקנא בהם
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 21 בפבר׳ 2021
תשלמי 20 שקל לשעה לאיזה מישהי שתנקה לך את הבית יקמצנית
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 21 בפבר׳ 2021
רק בכלוב - אתה גם ״עבד ניקיון״ וגם מאשימים אותך בניצול מיני של נשים.
L U C I F E R
L U C I F E R • 21 בפבר׳ 2021
מעולם לא ראיתי בעבדי ושפחות נקיון כמשהו בדס"מי אלא ניצול נטו.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 בפבר׳ 2021
Zord כתב/ה:
תשלמי 20 שקל לשעה לאיזה מישהי שתנקה לך את הבית יקמצנית

רואים שאתה לא בעניינים! מינימום 50₪ בפריפריה. במרכז זה יותר. לא כולל נסיעות, ביטוח לאומי ופנסיה.