שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליאמוריה ובדסמ

ivy​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 11 באוק׳ 2019
ivy​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2019
שולגין כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
אני נשואה בוגדת עדיין פולי לא מתאימה לי. ההנחה שמי שפתוח מספיק לבדסם אמור להיות פתוח גם לריבוי פרטנרים היא לא ברורה ובכוונה נכתב ריבוי פרטנרים ולא ריבוי אהבות כי לרוב זה ממש לא נכון, רק תירוץ לקיום עשרות קשרים במקביל.
עם זאת, אני לא שוללת שום דבר- לא ממני וכמובן שלא מהצד השני, אבל לא הייתי קוראת לזה פולי. בתפישה שלי אני אפילו מונוגמית ורואה את שני הקשרים (ונילי ובדסמי) כמקבילים ואת המונוגמיה באותו אופן- נשמרת בעולם הבדסמי ונשמרת בעולם הונילי, בנפרד

נראה לי שההגדרה של פולי תפורה עלייך בול. יש לך קשר ראשי מקנן וקשר משני בדסמי, ששניהם קשרים בעלי משמעות.

שניים זה לא ריבוי(:
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 11 באוק׳ 2019
פניקס,
אני לא מבין מאיפה את מביאה את ההכללות האלה.

תאמיני לי שאישתי מספקת אותי ביותר ממאה אחוז. זה שאת לא מצליחה להבין למה יש לנו פרטנרים נוספים, לא הופך אותך לצודקת. אני גם לא מבין מאיפה את מביאה את הסיפור על הרעב והרסיסים.
שולגין​(שולט)
Ivy poison כתב/ה:
שולגין כתב/ה:
Ivy poison כתב/ה:
אני נשואה בוגדת עדיין פולי לא מתאימה לי. ההנחה שמי שפתוח מספיק לבדסם אמור להיות פתוח גם לריבוי פרטנרים היא לא ברורה ובכוונה נכתב ריבוי פרטנרים ולא ריבוי אהבות כי לרוב זה ממש לא נכון, רק תירוץ לקיום עשרות קשרים במקביל.
עם זאת, אני לא שוללת שום דבר- לא ממני וכמובן שלא מהצד השני, אבל לא הייתי קוראת לזה פולי. בתפישה שלי אני אפילו מונוגמית ורואה את שני הקשרים (ונילי ובדסמי) כמקבילים ואת המונוגמיה באותו אופן- נשמרת בעולם הבדסמי ונשמרת בעולם הונילי, בנפרד

נראה לי שההגדרה של פולי תפורה עלייך בול. יש לך קשר ראשי מקנן וקשר משני בדסמי, ששניהם קשרים בעלי משמעות.

שניים זה לא ריבוי(:

שניים זה כן ריבוי. כל דבר שהוא יותר מאחד הוא ריבוי.
ivy​(נשלטת)
המממ לא.
אולי במובן ה״טהור״ של פולי זה היה יכול להיות נכון, אולי. מה שבפועל קורה עם פולי זה שהיא משמשת כתירוץ להזדיין עם כל העולם, בשם האהבה כמובן. לזה אני בפירוש לא מתחברת
שולגין​(שולט)
את יודעת, יש ויש. אני הכרתי הרבה פולי שהיו אנשים נהדרים, בעיקר אותי ואת אשתי icon_smile.gif

קצת יותר ברצינות- לפני כמה זמן נפתח כאן שירשור על למה פוליאמוריה זה רע. עכשיו נפתח קשור על זה שמונוגמים הם לא בסדר. באמת שהייתי מצפה מאנשים בקהילת בדסמ שישמרו על ראש קצת יותר פתוח ויצליחו לגלות סובלנות לאחר.
ivy​(נשלטת)
ואני הייתי מצפה מאנשים באופן כללי שלא יעוותו את מה שכתבתי. אתה זה שהדבקת לי את ההגדרה פולי, אחרי תגובה שלי שבה ציינתי שאני לא. אתה ואשתך תגדירו את עצמכם איך שבא לכם- אני לא ואני לא חייבת הסברים, בטח לא לאנשים אטומים שעוד מעזים לומר שאחרים הם האטומים.
תפתח קצת את הראש, מה קרה, אתה בקהילת הבדסם הרי. *eye rolling*
שולגין​(שולט)
תשמרי את דעתך וגילגוליי העיניים שלך למישהו שאיכפת לו. אני לא ביקרתי את הבחירות וסגנון של אף אחד. אני לא מבין את הצורך שלך לא לכבד את שלי.

חוץ מזה אני קורא קבוע בבלוג שלך. אני מאוד אוהב את הכתיבה שלך.
בלוסום​(לא בעסק)

כתבתי

בלוסום​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2019
שולגין כתב/ה:
פניקס,
אני לא מבין מאיפה את מביאה את ההכללות האלה.

תאמיני לי שאישתי מספקת אותי ביותר ממאה אחוז. זה שאת לא מצליחה להבין למה יש לנו פרטנרים נוספים, לא הופך אותך לצודקת. אני גם לא מבין מאיפה את מביאה את הסיפור על הרעב והרסיסים.

שהייתי בכמה מערכות יחסים פולי - אז משם.
זה שעבורך זה עובד - משמח אותי לדעת.
אין לי יותר מה להוסיף לדיון לכן פורשת ממנו.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}

התנצלות

לכל מי שקרא את הפוסטים שלי
מצטער עם פגעתי במישהו
מצטער אם זה הורגש בטעות כמתנשא וכדומה

היתה לי כוונה לעורר שיח בנושא
ולעורר אצל מי שהתעורר נושא הפולי

פולי זה דעה שהיום מוגדרת כמו לצאת מהארון

ואינה מתאימה לכל אחד
ובתוכה תמון סכנות אחרות ותיסבוכות שאינם מוכרות

מאחר שזה תחום חדש בשילוב של בדסמ
רציתי לעורר את השיח

שוב מצטער אם פגעתי במישהו
ivy​(נשלטת)
שולגין כתב/ה:
תשמרי את דעתך וגילגוליי העיניים שלך למישהו שאיכפת לו. אני לא ביקרתי את הבחירות וסגנון של אף אחד. אני לא מבין את הצורך שלך לא לכבד את שלי.

חוץ מזה אני קורא קבוע בבלוג שלך. אני מאוד אוהב את הכתיבה שלך.

אני אשמור מה שיתחשק לי לשמור, להבא אל תלביש את הדעה שלך על אחרים ולא תקבל גלגולי עיניים.