בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דילמה ...

זר​(שולט)
לפני 4 שנים • 16 באוק׳ 2019

דילמה ...

זר​(שולט) • 16 באוק׳ 2019
- שפחונת שלי, את יודעת שאני אוהב אותך, נכון?
- ברור, מאסטר (מחייכת), לא פחות ממה שאני אוהבת אותך ...
- יפה. בנוסף, שפחונת שלי, את יודעת שיש בי מין אנרגיה כזאת, שאני צריך מדי פעם לפרוק החוצה, בצורה של הצלפות בישבן החמוד שלך, נכון?
- כן, מאסטר (נאנחת), אני יודעת ...
- ואני יודע שאת לא בדיוק נהנית מזה, אני יודע.
- כן, מאסטר.

- עכשיו, הצלפות כאלה, אפשר לבצע בשני אופנים. האחד, כשאת מתמסרת מעל ומעבר, ומוכנה לספוג את ההצלפות שלי גם כשזה ממש לא נוח לך. והשני, הוא כשאת מתנהגת לא יפה, ומבצעת חטאים, אז אפשר להעניש אותך בהצלפות על הישבן, בין אם זה מוצא חן בעינייך ובין אם לא.
- כן, מאסטר (מחייכת), שני האופנים כשרים.
- אז זהו, שפחונת שלי, שבכל אחד מהאופנים יש לנו בעייה.ו
- מה הבעייה, מאסטר?
- אם את מתנהגת יפה, ובכל זאת אנחנו מיישמים את זה, אז את מרגישה טוב עם זה, שאת מקריבה בשבילי, אבל אני מרגיש קצת חרא, שאני מנצל את זה. ואם את מתנהגת לא יפה, ואנחנו מיישמים את זה בתור העונש שמגיע לך, אז אני מרגיש טוב שאני מחנך אותך, אבל את מרגישה ייסורי מצפון בגלל שהתנהגת לא יפה. ועכשיו אני שואל אותך, באיזה משתי הדרכים את חושבת שעדיף ללכת?

מה לדעתכן היא ענתה לי?
kaly
kaly • 16 באוק׳ 2019
אהבתי.

לא אתיימר לדעת מה ענתה, אבל....

בתרחיש הראשון, אין לך סיבה להרגיש שאתה מנצל את זה. אחרי הכל, היא שם לשירותך ולעינוגך. ואם בא לך להצליפ בישבנה.... עשה זאת ללא רגשות מיותרים.

את התרחיש השני אני לא אוהבת באופן אישי, מי באמת רוצה להיות לא טוב? כולנו בשאיפה להיות הכי טובים שאנחנו יכולים. יתכן כי היא תעדיפ חוסר נוחות בצורה של התנהגות אשר תגרור ענישה ולו כדי שלא תרגיש שאתה מנצל אותה, אבל היא לא תרגיש רע על כך שהתנהגה כפי שבחרה להתנהג.
דיאנורה די צ'רטנדו​(נשלטת){danton}

Re: דילמה ...

זר כתב/ה:
-

מה לדעתכן היא ענתה לי?

אני אהמר על האופציה השניה כי זה מה שאני הייתי עונה.
בלן
לפני 3 שנים • 29 במרץ 2020
בלן • 29 במרץ 2020
בדרך שלך icon_smile.gif
ג'ינג'ר41
ג'ינג'ר41 • 29 במרץ 2020
בדרך הראשונה?
האיש ההוא
האיש ההוא • 29 במרץ 2020
אני קצת לא חובב את הדינמיקה. זה לא שאנחנו חיים בעולם של שחור ולבן, או התאמה מוחלטת, אבל האידאל מבחינתי זה שעד כמה אתה נהנה להכאיב היא תהנה לכאוב.
היא לא תמיד תאהב את זה שהיא נהנית לכאוב אבל זה כבר נושא לפוסט אחר icon_smile.gif.
    התגובה האהובה בשרשור
זר​(שולט)
לפני 3 שנים • 20 באפר׳ 2020
זר​(שולט) • 20 באפר׳ 2020
אתמול הייתה לי שיחה ברוח דומה, עם דוברת אנגלית.
אז דיברתי שם על ההתנגשות בין passion ו-compassion.

אז לא תמיד, אבל הפעם כן: "באנגלית זה נשמע יותר טוב" icon_smile.gif