סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 15 בדצמ׳ 2019
למאמר השני אין לי גישה, קראתי את האבסטרקט. הוא עוסק בשאלה אם ניתן להתנות תגובה מינית דרך התניה פבלובית בבעלי חיים ובני אדם. בגדול, בבעלי חיים ממש כן, בבני אדם ככה ככה.
אז, אומנם רק לפי האבסטרקט, מה הקשר? ואם כבר, אתה לא חושב שמאמר שעוסק באפשרויות של התניית תגובה מינית דווקא סותר רעיונות מולדים?
אבל עזוב. פשוט אין קשר לנושא
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
המאמר השלישי גם לא ממש תומך. מישהו כבר יכול לנחש למה?
המאמר עוסק בניסיון לספק תיאור של מערכת במוח שמתאמת את כל התגובות המיניות, וכיצד מערכת כזו תושפע מאסטרוגנים ואנדרוגנים, הורמוני המין. שום אזכור לשאלות על למי נמשכים, או למשיכה בכלל. מסלולים עצביים והורמונים שמופעלים בעירור מיני, זה המאמר. (אגב, להארכה של עוררות מינית צריך איזון שלהם, וכל אחד משפיע על מערכת אוטונומית במוח. לא ידעתי)
וואו, בינתיים שלושה מאמרים שפשוט לא קשורים לדבר ממה שאמרת. נמשיך
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
עברתי על כולם נדמה לי. אחד של סקסולוגית שעבודת המאסטר שלה מבוססת על מיניות סובייקטיבית של אישה וכל המאמרים שלה כמובן מבוססים על הטיעון הזה. היה אחד שדיבר על השפעת ההורמונים על ליבידו ואון. או קיי, מה הקשר? היו עוד כמה לא רלוונטיים ואחד שחשבתי שהנה מצאתי את מה שחיפשתי. מחקר של אנתרופולוגים. הם מתארים זנים מסויימים של קופים. ואכן כן, שם הנקבה נמשכת לזכר אלפא. האלפא הוא זה שנראה חזק יותר ולכן יכול להשיג יותר מזון. אבל היא מזדווגת עם 15 זכרים ביומיים, כדי שאף אחד מהם לא ידע של מי הילדים וכולם יהיו נחמדים אליה ואל הצאצא. אגב, לא מצויין שאלפא דומיננטי יותר בסקס, אלא רק שהוא יכול להשיג יותר מזון. הנקבה שנבחרת על ידי האלפא דווקא מבוגרת יותר. הם מעדיפים נקבות שכבר הוכיחו את הפוריות שלהן. ואז המחברים עברו לדבר על בני האדם במילים אלה: אצל בני האדם המיניות אחרת. למרות שקיימים קווים מקבילים כי האישה מחפשת את הגבר שיכול לפרנס את ילדיה, היא מחפשת גבר שיישאר במשפחה, אינה בוגדת בו ושניהם מקנאים זה לזה. הגברים בוחרים בנשים שמעוררות אותם מינית ולעתים אלה נשים שמעולם לא ילדו ולכן רמת הפוריות שלהן אינה ידועה.

אז איפה המאמר שמדבר על דומיננטיות זכרית במיטה שעברה אלינו בתורשה מאבות אבותינו הקופים והאיגואנות? או שזאת הייתה רשימה של מאמרים סותרים ורשימה של מאמרים מגבים תגיע בפעם אחרת?

אני יודעת איך זה ייגמר. בסוף כלובי יחסום את כולנו בגלל חשד לזואופיליה ואנחנו נצטרך להוכיח לו שאין לנו אחות. או חתול. או איגואנה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רכשתי את הספר במספר 5 לקינדל שלי, כי נשמע מעניין.
אחר כך יש מאמר שהוא פשוט רשימה של ספרים מומלצים.
אחרי זה מהדורה מחודשת של קינסי. עזוב שהספר פשוט מתאר איך גברים מגלים מיניות ואיך הם פורקים אותה, בלי קשר לנושא. קינסי! 1948!! אני מבין ששנת הקמת המדינה נראית לנו חשובה, אבל במדע עברו 71 שנה, פור פאק'ס סייק. אז לא רק שלא בנושא, גם ענתיקה.
שמעו - אחרי מה שראיתי עד כה, בתוספת מה שברייה אמרה, אני מרים ידיים. מצטער, אין פה כלום, פשוט כלום.
אני לא מבין. טעית ברשימה? חשבת שאנחנו סתם משגעים אותך ולא נקרא?
קראנו. ניסינו. לא הטרלה, לא דווקאיות ולא פמיניזם. סורי
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 15 בדצמ׳ 2019
"אני יודעת איך זה ייגמר. בסוף כלובי יחסום את כולנו בגלל חשד לזואופיליה ואנחנו נצטרך להוכיח לו שאין לנו אחות. או חתול. או איגואנה."

אוקיי, קודם, חה. icon_smile.gif

שנית, חבר'ס, אני משוכנע שהאדם הזה - כמו רבים מאוד במצב פחות גרוע ממנו - לא מסוגל לעכל מילים כאמצעי להעברת מידע. הוא רק צריך להרגיש שהוא "מנצח" - הוא לא מסוגל להבין שהוא איננו. כפי שהוא אמר לנו, זו אולי הפעם הראשונה שהוא חושף מישהו ל"מקורות" שלו אותם הוא לא הבין יותר משהוא הבין את כווול מה שניסיתם לכתוב לו אתם.

אני משוכנע שהוא חושב בכנות שהמאמרים והספרים מצדדים בו, והוא יחזור על אותן האמירות שכבר אמר: אתם לא קוראים מספיק לעומק. אתם לא מבינים את מה שהוא מבין. תכלס, במילים שלי? אתם לא משתתפים באסתטיקה שלו.
israelislave

Re: פרלין - פינה שכואבת לך

israelislave • 15 בדצמ׳ 2019
לילית חדשה כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
13 נשים נרצחו השנה.

העובדות הקרות מספרות סיפור אחר לגמרי. מתנהל בישראל קמפיין הסתה נגד גברים ומטרתו כח ותקציבים למי שעומד מאחוריו.

אז הנה כאן פרוט מדויק למציאות ולמספרים האמיתיים.

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-728373?fbclid=IwAR31UfkGJB1lBb0cext9hGx8ZuSLIOhIVI1uM6AqcaEk5Ozx6Ft1H4O8Lpk

ארגוני הנשים, הפעילות הפמיניסטיות ושותפיהם לרוב נשענות ונשענים על הרשימה של 'תזכור'.
לעיתים התקשורת משתמשת גם היא ברשימה של תזכור אבל לא תמיד.

לא.

הנה פירוט למציאות ולמספרים האמיתיים.
נתחיל, כמו קלמן, עם ניתוח רשימת הנרצחות* לשנת 2018.

7 נשים נרצחו על פי החשד על ידי בן הזוג/ הפרוד/ הגרוש שלהן;
4 נשים נרצחו על פי החשד על ידי בנן;
3 נשים נרצחו על פי החשד על ידי אחיהן;
נערה אחת נרצחה על פי החשד על ידי בן זוגה לשעבר של אמה;
5 נשים נרצחו על פי החשד על ידי קרובי משפחה אחרים;
5 נשים נרצחו ולא פורסמו פרטים על הרצח.

עוד הרשימה מציינת את הפעוט בן ה-3 שנרצח על ידי אביו.
בניגוד לטענה של קלמן- האם והבת בטבריה *לא* נכללות בספירה הזו.

הלאה, נעבור לרשימת הנרצחות* של 2019.
5 נשים נרצחו השנה לפי החשד על ידי בני זוגן.
3 נשים נרצחו השנה לפי החשד על ידי בנן.
2 נשים נרצחו השנה לפי החשד על ידי בני משפחה (לא צויינה הקרבה)
פעוטה אחת נרצחה לפי החשד על ידי בן הזוג של האמא
ואישה אחת שהרוצח שלה טוען למניע לאומני.

אלו ה-12.

הנשים המוזכרות בשמן בכתבה של קלמן (איה, לילי, פרחיה וסואר) לא נכללות בספירה הזו אלא בספירה נפרדת של רצח ישראליות בעולם (כאשר הרקע מגדרי).
או במילים אחרות- בניגוד לטענה של קלמן ש-4 מתוך ה-12 כלל לא נרצחו בארץ
ה-4 הנ"ל בכלל לא קשורות לרשימת הנרצחות בארץ.
כלומר הטענה של קלמן שמדובר במשהו מכוון של ארגוני הנשים היא למעשה חסרת בסיס- הוא זה שהכניס את השמות שלהן לרשימה. לא ארגוני הנשים.

הלאה בכתבה- וגם על הטענה שלך נגד הקמפיין של ויצ"ו-
ארגוני הנשים האחרים, הפעילות הפמיניסטיות וכו' היו הראשונות למחות כנגד הקמפיין ופנו בדרישה לשנותו
והוא אכן שונה.

בניגוד לקלמן ולאלו שחושבים כמותו- ארגוני הנשים לא מוצאים הבדל של ממש בין טיעוני 'רקע רומנטי' וקינטור לבין טיעוני 'כבוד המשפחה'.\
שני הרקעים נגמרים את אותו הדבר- אישה עשתה משהו ונרצחה בגלל זה על ידי גבר שראה בה כשייכת לו.

אה ודבר אחרון- "אוסיף רק נתון אחד שלא מופיע בקישור אבל נמצא בפרסומי הלמ"ס : כ50 גברים בישראל נרשמים אחרי מותם כ "נפטר מהרעלה שמקורה לא ידוע" ------ אין !!! מקבילה כזו בקרב נשים."
יש לך מקור רשמי כלשהו?

יופי, עכשו תפרקי את הרשימה לפי שתי קבוצות אוכלוסיה מאד ברורות, העדה האתיופית וערבים.

מה שתקבלי זה מספר יחסי נמוך מאד במערב למרות כל החוקים המפלים את הגברים בדיני אישות.

דירוג סיבות המוות בגיל 25-64:

הסיבה החמישית בקרב גברים בגיל 25-44 היא הרעלה ללא כוונה ידועה, שיתכן וקשורה לצריכת סמים.

אבל, אם נכנסים לקרבי הדוח המלא, בעמודים 12-13 מפורטות 10 סיבות המוות הנפוצות - גברים (12) נשים (13) מתגלים מספרים הרבה יותר חמורים לגברים ושום מקבילה בקרב נשים.

https://www.health.gov.il/PublicationsFiles/Death2000_2009.pdf

https://www.health.gov.il/NewsAndEvents/SpokemanMesseges/Pages/03072012_1.aspx
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 15 בדצמ׳ 2019
מה זה בראטיות ?
Lanya Colson
Lanya Colson • 15 בדצמ׳ 2019
נו, הפמיניסטיות האלו, שמתנהגות כמו ילדות קטנות ולא מחונכות, והולכות להשמיד ככה את המין הגברי.... אתה יודע....
נתניהו טס לפורטוגל לדון באיום הזה, ממש לא מזמן.
עשהאל​(נשלט)
עשהאל​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2019
הכשל של הטיעון מצוי עוד בתחילתו.
הטענה שנשים *אמורות* להיות (צייתניות / להימשך לגבר שולט / רעבות / שבעות / כתומות / כחולות) לא יכולה להיות נכונה, ללא קשר למה שבא אחרי המילה אמורות.
נשים לא אמורות להיות שום דבר שהן לא רוצות להיות. יותר מזה, נשים הן לא גזע. הן בני אדם, פרסונות ספציפיות, כמו כל אחד ואחת מאיתנו.
אף אחד מאיתנו לא אמור להיות משהו מסוים שהטבע (או אלוהים, היהודי / מוסלמי / נוצרי / הינדי, או הבן של אלוהים) תכנן עבורו להיות.
kyogen​(שולט){צמח בר}
kyogen​(שולט){צמח בר} • 15 בדצמ׳ 2019
כשבן-אדם המתנהל בהגינות באינטרנט - כזה שאינו טרול - מבקש לגבות טענה הוא מביא מראה מקום מדוייק.

כאשר טרול נדחק אל הקיר הוא מפציץ בלינקים לא קשורים.

ככה נראה דיון עם טרול.