בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 27 בדצמ׳ 2019
אז תתפלא עוץ, המסקנה שלך אינה נכונה. אני אישית מסכימה עם חלק מדעותיו. ובשמחה הייתי מגבה אותו אילולא היה מבסס אותן על עובדות מדעיות מצוצות מהאצבע. אגבה אדם שטוען שכדור הארץ קיים, אבל לא אגבה אדם שטוען שכדור הארץ קיים וניצב על ארבעה פילים שעומדים על צב שמשייט באוקיינוס. סורי.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 27 בדצמ׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
במילים אחרות, מה שבאמת מרגיז אותכם הן לא הדעות של "כשרון טבעי" - אם כך היה הדיון הזה כבר מזמן היה מסתיים - אלא העובדה שהוא לא מניף דגל לבן ומכריז על כניעתו בפני הנאורים.

בוא ננסה משהו.
Humor me, סבבה?

"במילים אחרות, מה שבאמת מרגיז אותכם הן לא הדעות של [איזה אחד שמכריז שמצות מכינים מדם של נוצרים] - אם כך היה הדיון הזה כבר מזמן היה מסתיים - אלא העובדה שהוא לא מניף דגל לבן ומכריז על כניעתו בפני הנאורים."

מה דעתנו? האם בא לנו שאדם היפותטי זה יניף כבר דגל לבן? כלומר, הוא לא מוותר לא משנה מה אומרים לו, ועובדה שיש מצות בעולם אז בטח יש לו נקודה, נכון?
::צרחות אילמות; צרחות לא אילמות; אלוהים מה העולם הזה בכלל::

אין פה ויכוח. אין כאן "שני צדדים".
ב"ויכוח" על חיסונים אין "שני צדדים".
ב"ויכוח" על משבר האקלים אין "שני צדדים".
ב"ויכוח" על בריאתנות אין "שני צדדים".
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בדצמ׳ 2019
סיאט ואדה, אני מבינה מה אתה אומר.
שוביניזם וגזענות הם לא באמת צד. העניין הוא שזה לא מה שכשרון טבעי באמת אומר, הוא פשוט משום מה נורא מסתבך עם עצמו, אבל כשמפשטים את כל ההתפללויות הוא לא אומר שום דבר חשוך מאוד או מרעיש מאוד.
Syat I Afterwind
פרלין, אני לא יכול להסכים איתך.
אם מה שהוא אומר לא מרעיש מאוד זה כי העולם כבר מלא בכל כך הרבה קולות מהסוג, אבל מה שהוא אומר בהחלט חשוך.
האיש חוזר ואומר דברים כמו:

"[היחס כלפי גברים היום] עמוק וקשה הרבה יותר משל השוביניזם המערבי הגברי של שנות ה-50 של המאה העשרים, משום שהשוביניזם ההוא, לפחות רוסן על ידי מסורתיות ודת."

אין לי פשרות מול שטויות שכאלו. ראשית לא כאדם, אבל גם לא כתלמיד של מדע או היסטוריה, לא כ-להט"ב, ואם צריך אז גם לא כבן של אמא שלי, לא כאח של אחותי. וכן הלאה.
שלו הן עלילות דם.
שלו הן קריאות לראות במסורות ובדתות שאיפשרו אונס במסגרת נישואין והפיכת נשים לרכוש כגורם הסביר, ובדור הנוכחי כגרוע הרבה יותר מאלו.
הטענות שלו מפלצתיות.
אני פשוט חושב שאנחנו רגילים אליהן מדי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני לוקח את שאמרו לפני ומוסיף את שלי.
הבעיה פה היא החשיבה העקומה, לא תוכן המחשבות.
הדעות שלו, חשוכות ככל שיהיו, אינן מבהילות אותי והן גם לא מקוריות. ואם זה באמת היה על פרשנות לעובדות, השקפה שונה על המציאות, זה היה עקר ואפילו מגוחך. אבל...
מי שאומר "אני צודק כי ככה אמרתי" תמיד טועה. ללא קשר למה הוא אמר, זו תמיד טעות.
כשאנשים, וכשרון לא הראשון ולא האחרון, מנצלים לרעה את הרעיון "מחקרים מוכיחים", זה תמיד לא בסדר. ובמקרה הנוכחי, זה אפילו לא נכון.
כשבנאדם מתנשא מעל ומעליב את מי שכותב לו, זה לא קשור לדעה שלו. זה תרבות דיון מגעילה.
כשמישהו מעוות את ההיסטוריה ומציג מצג שווא - זו תמיד טעות.
וכשמישהו, בשרשור אחר, כותב כמה הוא אומלל כי הוא לא מצליח לקיים מערכות יחסים בגלל שהוא נשלט, להשיא לו עצות על סמך רעיונות כאלה - זה כבר מסוכן וכל כך חסר אחריות. וכישרון עשה את זה, ואולי עוד יעשה בעתיד.
אז חשוב לי להתווכח איתו. לא בגלל הדעות, בגלל איך שהוא מוכר אותן ומה שהוא עושה על סמך הדעות האלה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 27 בדצמ׳ 2019
דרקן, מותק, כל העשרים וחמישה עמודים האלו בשביל להגיד שכשרון טבעי לא צריך לתת עצות לנשלטים כי הוא ״צודק כי ככה אמרתי״?
גם אני צודקת, כי ככה אמרתי.

הרי כל מי שמבקש עצות לחיים בכלוב. (בכלוב!) עושה זאת על אחריותו.

בנימה אחרת, אני אישית מוצאת את כל השרשורים על איך הפמיניסטיות גנבו את המדינה מאוד מספקים.
זה מזכיר לי את הבדיחה על בן גוריון. למי שמכיר.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 27 בדצמ׳ 2019
דווקא "כשרון טבעי", לעומת חלק מהחברים כאן, ולמרות היותו מיעוט בדיון, גילה סבלנות ראויה לציון וענה בנימוס לכל אחד ואחת כאן.

קורא את התגובות ומבין שהמעטתי באלמנט המיסיונרי, המנטליות של אנחנו "הנאורים נחנך את הציבור" היא בהחלט אותנטית אצל חלק מהמגיבים. לכן האובססיה להמשיך ולהמשיך עד שתצליחו "לנצר" את פותח הדיון או להביא להגלייתו.
Syat I Afterwind
אם נימוס היה מדד לצדק, בריאות או לתשומת לב לדברים אליהם האדם מגיב, אז אנשים, קהילות ועמים מנומסים מאוד לא היו מבצעים פשעים איומים.

כל זה חרטה.

אני לא כאן כדי להיות מנומס. אני נלחם על החיים שלי בעולם האמתי (אתה מוזמן להצטרף אליו), וכאן אני משחיז את שיניי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עוץ הגדול כתב/ה:
דווקא "כשרון טבעי", לעומת חלק מהחברים כאן, ולמרות היותו מיעוט בדיון, גילה סבלנות ראויה לציון וענה בנימוס לכל אחד ואחת כאן.

קורא את התגובות ומבין שהמעטתי באלמנט המיסיונרי, המנטליות של אנחנו "הנאורים נחנך את הציבור" היא בהחלט אותנטית אצל חלק מהמגיבים. לכן האובססיה להמשיך ולהמשיך עד שתצליחו "לנצר" את פותח הדיון או להביא להגלייתו.

עוץ, אני לא יודע מה אתה קורא. בתגובה הראשונה שלו אלי, כישרון הסביר לי שאני הרבה מתחת לרמתו האינטלקטואלית, שאין שום משמעות בדבריי אבל שאר הבורים בכלוב בטח יתרשמו, שאין לו שום דרך להסביר לי דברים כי אני עד כדי כך בור, וקינח בזה שאני מקסים, שסליחה שהוא מתנשא, אבל הוא מאמין שבאמת חשוב להסביר לי את המציאות, גם אם אעלב.
זה מופת הנימוס? זה דיון?
כשביקשתי שיסביר לי איזה טיפוס אני הוא ענה "טיפוס שאין לו הבנת הנקרא!" אז זה לא רק נימוס וסבלנות אין קץ, זה גם ניסיון אמיתי להסביר את עצמו.
ומרוב נימוס, סבלנות, טוב לב ומה לא, עדיין לא קיבלתי תשובה על עניין המאמרים.
אני מבין שזה שקראתי את כולם מדגים לך, איכשהו, שאני מתעקש לא להקשיב לכישרון. והעובדה שאף מאמר לא היה בנושא בכלל, איכשהו מדגימה לך כמה נפלא כישרון.
וזה שהוא עד עכשיו לא התנצל או בכלל התייחס זה בטח מראה שאנחנו קטנוניים והוא קורבן.
עכשיו, לגבי מיסיונריות. אולי פה אני לא רואה את הדבשת של עצמי. תראה לי איך המיסיונריות שלי באה לידי ביטוי.
Syat I Afterwind
"ומרוב נימוס, סבלנות, טוב לב ומה לא, עדיין לא קיבלתי תשובה על עניין המאמרים.
אני מבין שזה שקראתי את כולם מדגים לך, איכשהו, שאני מתעקש לא להקשיב לכישרון."

אבללללללללל לא הבעת את התסכול שלך מחוסר הקשר בינם למה שהוא חוזר וטוען וטוען וחוזר בנימוס.

"עכשיו, לגבי מיסיונריות. אולי פה אני לא רואה את הדבשת של עצמי. תראה לי איך המיסיונריות שלי באה לידי ביטוי."

עוץ הגדול כבר אמר לנו:
"מה שבאמת מרגיז אותכם[sic] הן לא הדעות של "כשרון טבעי" - אם כך היה הדיון הזה כבר מזמן היה מסתיים - אלא העובדה שהוא לא מניף דגל לבן ומכריז על כניעתו בפני הנאורים. "

המיסיונריות שלנו היא בזה שאנחנו לא מוותרים למסכנצ'יק המנומס המיזוגן עם עלילות הדם שלו.