שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נעזור לכלובי לעשות לנו כלוב נעים וטוב יותר . . .

spankindan​(שולט)
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
spankindan​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2019
יש להוסיף "התראות תגובה" בבלוג. דהיינו, התרעה לתגובה לפוסט שלך או לתגובה לפוסט לו הגבת.
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2019
* ניהול נוח יותר של טיוטות- לפי תאריך, סדר אב
* יותר מידע על מי קרא מה וכמה
* פחות שחור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2019
לשמור יותר על פרטיות המשתמשים בניגוד למה שכתבו בתגובות כאן.
לא רוצה לדעת מה צומי פופולארי,
לא לדעת מי ומתי מה עשה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 18 בדצמ׳ 2019
Britney Bitch כתב/ה:
1. לחסום בלוג לצפיה לא רק לתגובה.
2. תיוגים!!!!!!!
3. נראה לאחרונה זה סטוקרי ברמות על לא הייתי רוצה את זה גם פה.

לגבי לחסום בלוג לצפייה: זה רעיון רע; חסמת מישהו לצפיה, והוא יבין את זה כי כבר עברו יומיים (!!) בלי שהוא ראה בלוגפוסט של בריטני, ואז יפתח חשבון חדש (או שיבקש מחבר שלו צילום מסך). השורה התחתונה היא שרשימה שחורה לצפייה לא עובדת.

לגבי נראה לאחרונה, אני גם מאוד נגד אם זה ברמה של ווטסאפ (נראה לאחרונה לפני 17 דקות), אבל ברמה של שנים, ואולי אפילו חצאי שנים, זה יכול להיות בסדר (המשתמש נראה לאחרונה לפני יותר מ-14 שנים).

לגבי תיוגים - אין לי דעה.

אני עם deepThinker - תחרות פופולריות לא תורמת שום דבר חיובי. אני מכיר אתר אחר (לא קשור לבדסם) שהורידו בו את הצגת מספר הלייקים, למרות שמשתמשים במספר הזה כדי להציף הודעות מעניינות - וזה עשה רק טוב לתרבות הדיון.

ככלל, אני אוהב את הכלוב כמו שהוא, ולא חושב שחסר כמעט כלום - הדבר היחיד שהייתי משנה הוא צבע רקע אחר לפי גיל ההודעה בפורום - אפור בהיר ל- 2003, עד שחור להווה - כך שאפשר לראות בקלות ששרשור הועלה באוב עם התגובה החדשה, ו/או כמה זמן עבר בין תגובות כאשר זה שנים; המידע הזה מוצג כטקסט גם היום, אבל אם לא מחפשים אותו לא שמים לב.
James Bondage​(מתחלף)
spankindan כתב/ה:
יש להוסיף "התראות תגובה" בבלוג. דהיינו, התרעה לתגובה לפוסט שלך או לתגובה לפוסט לו הגבת.

יש כבר כזה, נשלח למייל שנרשמת איתו.
James Bondage​(מתחלף)
יש פיצ'ר שמאוד יעזור: שאף אחד מבין - Sm Art ו- איימי ג'נדרפלואיד לא יוכלו לראות פוסטים של האחר/ת.
Erykah

תעשה מינוי

Erykah • 18 בדצמ׳ 2019
spankindan כתב/ה:

זה קיים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2019
"מוניטין" מבוסס דירוגי משתמשים הוא רעיון רע בעיניי. יש בזה משהו מאד מרדד ומאד מעודד תחרות מהסוג שלא אמורים לפגוש אחרי כיתה ח'.
היה פרק של "מראה שחורה" שמדמה מצב כזה, Nosedive שמו. זה לא נגמר טוב icon_smile.gif
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2019
*אפשרות חיפוש בהודעות. אם איני טועה גם בבלוגים לא ניתן לחפש או לסנן תאריך מילות וכד.
*כפתור READ MORE אחרי ארבע שורות להגבלת גרפומנים
*היה כאן רדיו מצוין וכיפי משום מה לא החזיק- יוחזר הרדיו
*פורום וידאו- הפקות עצמאיות, שיתופי פעולה, מציאת אנשי/נשות צוות , תעוד, הדרכות, וידאו ארט.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
Sharoman כתב/ה:
הייתי שמח אם הייתה מערכת דירוג מבוססת ניקוד עבור כך משתמש כאשר שאר המשתמשים יוכלו להוסיף או להוריד נקודות, כמעין מוניטין.
מוניטין שמזהיר מפני משתמשים או מעיד על ערכם הגבוה.
בנוסף הייתי שמח לראות אפשרויות נוספות של הגדרות מעבר לנשלט/ת, שולט/ת, אחר/ת, לא בעסק.

לא, כפרה, לא אצלנו. תקבל קרטלים שמעלים ניקוד אחד לשני ומורידים לאויב. ה' ירחם אם זוג נפרד. "תעשה מה שאני אומר/ת לך, או שאני אוריד לך דירוג". והפרק במראה שחורה, כן. אמאל'ה