בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה קיימה עם בעלה יחסי סאדו-מאזו והתלוננה במשטרה שהוא היכה

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 10 בינו׳ 2020
Syat Vada כתב/ה:
תודה. icon_smile.gif 3>

מקסימה בעיניי היכולת שלך לקרוא אותי ולענות לי ברצינות גם אחרי משחקי הבוץ של עוץ ושלי.
אבל כאלה אנחנו. ילדים טיפשונים.

טקסט בתגובות פורום עדיין אפשר לסגנן כמו במעבדי תמלילים ישנים:
כדי להפוך טקסט ל-bold אפשר להוסיף [b ] ו-[/b ] סביב שורת הטקסט הרצויה (ללא הרווחים בין הסוגריים המרובעים).

אני בטוח שיש עוד רבים, אבל אני לא יודע או לא זוכר מה הם. icon_smile.gif

תודה (הצליח לי)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 10, 2020 4:46 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 10 בינו׳ 2020
בבקשה. icon_wink.gif

חלק מזה דורש תרגול לפעמים, כי מספיק שסוגר אחד הוא בצד הלא נכון ו... טוב, בלגאן!
תצוגה מקדימה עוזרת מאוד.

תיהני עם כוחך החדש, וכך גם לכל השאר שלמדו אותו כאן עכשיו!

(אפילו אתה, עוץ! בא לשחק איתי עוד? icon_smile.gif )
israelislave

Re: אני אגיד לך מתי חשובים המאמרים

israelislave • 10 בינו׳ 2020
[quote="דרקן ראהל"]
פלייפול כתב/ה:

כשאין אמפתיה. כשאנשים מתאבדים, ורק צועקים עליהם "חולים". כשאנשים נדחפים לתעשיית המין בעל כורחם, עוברים התעללויות מיניות, וקוראים להם "בכיינים מתקרבנים". מצוקת דיור, קושי לבנות מערכות יחסים, נתק ממשפחה, אלימות פיזית ממי שאמורים להיות הקהילה שלך, שנאה מהדת שלך - ומתעסקים ב"שלא יכריחו אותי לקרוא להם בכינוי גוף אחר".
הם סובלים, מתענים, מתים לנו בידיים - וצועקים לאשפז אותם, במקום להושיט יד.
היות והוא טען לרציונליות, ניסיתי לדבר לרציונל שלו. מסתבר שלא רק אמפתיה חסרה פה

והנה הוכחת לי בעצמך שאלו בדיוק האנשים עם Disorder שכן אילו לא היו להם כל הבעיות הללו היו נכנסים תחת הגדרת Disphoria.

ולגבי השאלה של פליפול. אני חושב שתופעת הטראנס היא Disorder בעוד שדרקן טוען ל Disphoria, מה שאגב, ומשעשע, לא מונע ממנו לטעון לחוסר אמפתיה מצידי.

אני לעומתו טוען שאם אנחנו רוצים לעזור לאנשים שבהחלט סובלים, וקשה להם, וכואב לי הלב עליהם, באמת, אבל כדי לעזור להם הטיפול צריך להיות כזה שיפתור את הבעיה הנפשית ולא לטפח בהם את הרצון (הלא בריא לטעמי) להמשיך ולהתבוסס בביצה שחייהם הפכו להיות בגלל ה Disorder שהם חווים.

אני משתמש בכוונה במושגים הלועזיים כי דומה שלדרקן יש בעיה מאד גדולה עם ההגדרה העברית "חולה נפש". מה שאני מנסה להסביר לו וללא הצלחה שלדעתי בכולם, בטח כל מי שבכלוב, יש רמה כזו או אחרת של Disorder אבל אנחנו מתמודדים אתו בצורות שונות.

אני הראשון להודות שכ"נשלט" מגיל מאד צעיר אכלתי טונות של חרא, הן חברתיים, הן בדידות, הן השפלה חברתית, אכזבות רומנטיות, ניצול כלכלי ומה לא... אבל לאור הנסיבות חרקתי שיניים ומשכתי עוד יום. אבל אילו חשבתי שיש דרך להיפתר מהצורך הזה הייתי הולך בה בשמחה.

ומאידך

אני לא יכול להבין איך מישהו היה יכול לבא ולומר לי "אדרבא, תתמסר, צא החוצה לחברה ותגיד לכולם שאתה אוהב להיות מושפל, תסתובב בחוצות העיר עם קולר על הצוואר, תתנהג כמו ש"בדמיונך" עבד מתנהג בציבור, תתעקש שכל העולם יפנה אליך בשם "עבד", תחליף בתעודת זהות בסעיף "מין" ל "רכוש", כך תגיע למוסדות לימוד, כך תגיע לראיונות עבודה, כך תתנהג במקומות עבודה, כך תחפש זוגיות וכן הלאה"

והרי זה לא אפשרי ובלתי נתפס. ברור שאם בשלב מסוים ה Disorder וההתעסקות בו הופכים להיות מהות הכל והחיים חגים 24/7 רק סביב זה, ואתה מאבד הכל, חברים, משפחה, השכלה, עבודה מסודרת , העולם שלך נהיה מוגבל לקשרים בעיקר עם אנשים באותה צרה כמותך, ברקע יש "זמזום קבוע" ממקורות "צדקניים" שאומרים לך שאתה בסדר ורק האחרים חרא, ושאתה קרבן, ואתה מסכן, ואתה צריך לצאת נגד כולם, ושכולם רק רוצים לנצל אותך..............ומאידך מנסים למנוע ממך את האפשרות להתפרנס מזנות בצורה "חצי מכובדת"... והדרך היחידה להתפרנס זו זנות "מחתרתית" , ובזנות יש סמים, ואלימות, וגיהינום ....................

לא מוטב לנסות לעצור את המחולל במקום לנסות ולהקל על הסימפטומים?

ועוד לא הגענו לשיח על הילדים הקטנים.

הסברתי?
israelislave

עוד חוב קטן ללילית חדשה, Kyogen ופרלין בעניין הבנות לשריון

בג"ץ הטנקיסטיות: בוגרת הפיילוט יורדת משידור ב'כאן' לאחר שאלות נוקבות מצד הכתבת נווה דרומי

https://www.youtube.com/watch?v=eHHwpQXMYNQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR26nzH2dHRZMt7lmHrk3TKL2Yo4ONfASECtRBmTyRAEY0N7ZA7YlpSyyQg

פיילוט הטנקיסטיות: חיילות טוענות פגז במשך 38 שניות. קצין: ״בזמן הזה הטנק יושמד״

https://www.20il.co.il/%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%98-%D7%94%D7%98%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%98%D7%95%D7%A2%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%92%D7%96-%D7%91/

מתוך דו"ח הניסוי המקצועי:
נכשלות בנהיגה – דוושות ההיגוי קשות ורחוקות.
נכשלות בטעינת פגזים – הפגזים במשקל העולה על 25 ק"ג ולנשים מותר לשאת רק 18 ק"ג.
נכשלות בטיפול בטנק – לא מצליחות לפרק ולהרכיב בוגי (גלגל מרכוב) ללא עזרה ונכשלות בתיקון זחל.
נכשלות בתרגולות חילוץ נפגעים מהטנק.
הבנות סובלות מבעיות רפואיות שונות ומפסידות ימי אימונים רבים בבדיקות וטיפולים.

--------------------כדי לשחרר באמת סד"כ לאימונים, צריך עשרות צוותים שאינם בנמצא.-----------

אורנה ששון לוי:
"המחקר עצמו הביא אותי לערער על הגישה הליברלית ולבחון את תוקפה של הגישה הרדיקלית…שירות נשים בשילוב עם גברים מאפשר חתירה תחת המשטר הצבאי:…לכן המאבק לשוויון מגדרי בישראל צריך להתמקד בביטול מרכזיותו של הצבא בהגדרת האזרחות הישראלית ולא בהצטרפות של נשים לצבא וללחימה …והמשך הסכסוך הישראלי פלסטיני והיצמדות לפתרונות צבאיים כוחניים משרתים את מעמדם של חלק מהגברים בישראל, ואף של מיעוט מכלל הנשים. …ההגמוניה של הגבריות הלוחמת והמיליטריזם הישראלי תלויים אפוא זה בזה לשם המשכיות קיומם…. צריך להרוס את ההווי הגברי."

אורנה ששון-לוי היא פרופסור במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ובתוכנית ללימודי מגדר באוניברסיטת בר-אילן. תחומי התמחותה עוסקים ביחסי צבא – חברה, תאוריה פמיניסטית, זהויות מגדריות ואתניות בחברה הישראלית. היא פרסמה ספרים ומאמרים בכתבי עת מובילים.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ד"ר אורית קמיר בספרה "שאלה של כבוד":
"אין צורך להכביר מילים על כך שהצבאיות הקרבית והמיליטריזם הישראלי הם בבת עינה של הדרת הכבוד הציונית הישראלית בת זמננו. גישה פמיניסטית המחויבת פחות להדרת הכבוד הציונית, יכלה להוביל למאבק על המעטת חשיבותו של הצבא בהוויה הישראלית ו/או על שינוי צביונו הגברי כל כך
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
מתוך ספרו של אל"מ (מיל.) רז שגיא (Raz Sagi) – "נלחמות בצה"ל"
שתי הנשים האלה מנחות את צה"ל בנושא הכנסת נשים למירב תפקידים בצבא.
יעדם: החלשת הצבא.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

שוב נפגע הרף המבצעי: צה"ל הוריד קצב במסעות תותחנים "עקב היות המסע מעורב בבנים ובנות"
צה"ל פוגע ברף המבצעי החשוב של חיילינו וזאת עקב התפיסה הצה"לית להמשיך ולשלב בנות ביחידות קרביות מתוך מדיניות כניעה לארגוני שמאל קיצוני.
4
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בינו׳ 2020
מה רע בלהחליש את כובד משקלו של האתוס הצבאי בחברה הישראלית? הוא באמת לא נותן לנו הרבה כחברה. לא הצבא, האתוס.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 בינו׳ 2020
אגב, אני מתעבת את הדה לגיטימציה שנעשית לשמאל בשיח הנוכחי בישראל. ואם לשם אתה מושך, אז אני לא נכנסת לדיון.
israelislave
פרלין כתב/ה:
מה רע בלהחליש את כובד משקלו של האתוס הצבאי בחברה הישראלית? הוא באמת לא נותן לנו הרבה כחברה. לא הצבא, האתוס.

בבקשה.

https://www.youtube.com/watch?v=6EuW9HUgGOM&list=FLU7jsTYNde7Ji2YVvoSSi1A&index=421
israelislave
פרלין כתב/ה:
אגב, אני מתעבת את הדה לגיטימציה שנעשית לשמאל בשיח הנוכחי בישראל. ואם לשם אתה מושך, אז אני לא נכנסת לדיון.

שאינה שונה בדבר מהדלגיטימטיזציה שעושה השמאל לימין. זה לא טעים לאף אחד.

ואגב, למה את חושבת שכולם צריכים להיכנס ל"קופסה" אחת ולראות את העולם בצורה כה צרה וחד ממדית. תתפלאי אולי לגלות שיש אנשים ששופטים דברים ע"פ עובדות ולא לפי אידאולוגיות שאותן לרוב כלל אינם מבינים.

כל מקרה לגופו.
לילית חדשה

לילית חדשה • 10 בינו׳ 2020
israelislave כתב/ה:

פיילוט הטנקיסטיות: חיילות טוענות פגז במשך 38 שניות. קצין: ״בזמן הזה הטנק יושמד״

צחי דבוש:
"סגן במיל׳ אסף ליבני, המ״מ של ניסוי שילוב הנשים בשריון טוען שהנתונים שהוא אסף לאורך ההכשרה והעביר למפקדים שלו - שונו לרעה על ידי הממונים עליו. לטענתו, הגיע לישיבה עם המח״ט ונדהם לראות במצגת נתונים הפוכים מאלה שהעביר. לדבריו, כדי למנוע את הצלחת הניסוי"

אסף לבני במרציאנו סגל: "אני לחצתי על הסטופר. הייתי נוכח בכל התרגילים. אני יודע איזה זמנים הוצאתי, הם לא הזמנים שנכתבו במסמך"

עוד אמר על הסרטון שפורסם שהוא לא מבוחן מסכם אלא מתחילת ההכשרה ושבשלב הזה יש גם לוחמים שלא מצליחים להרים את הפגז.

ובאמת? הבאת טוקבק מיוטיוב? מה המקור שלו?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

[quote="israelislave"]
דרקן ראהל כתב/ה:
פלייפול כתב/ה:

כשאין אמפתיה. כשאנשים מתאבדים, ורק צועקים עליהם "חולים". כשאנשים נדחפים לתעשיית המין בעל כורחם, עוברים התעללויות מיניות, וקוראים להם "בכיינים מתקרבנים". מצוקת דיור, קושי לבנות מערכות יחסים, נתק ממשפחה, אלימות פיזית ממי שאמורים להיות הקהילה שלך, שנאה מהדת שלך - ומתעסקים ב"שלא יכריחו אותי לקרוא להם בכינוי גוף אחר".
הם סובלים, מתענים, מתים לנו בידיים - וצועקים לאשפז אותם, במקום להושיט יד.
היות והוא טען לרציונליות, ניסיתי לדבר לרציונל שלו. מסתבר שלא רק אמפתיה חסרה פה

והנה הוכחת לי בעצמך שאלו בדיוק האנשים עם Disorder שכן אילו לא היו להם כל הבעיות הללו היו נכנסים תחת הגדרת Disphoria.

ולגבי השאלה של פליפול. אני חושב שתופעת הטראנס היא Disorder בעוד שדרקן טוען ל Disphoria, מה שאגב, ומשעשע, לא מונע ממנו לטעון לחוסר אמפתיה מצידי.

אני לעומתו טוען שאם אנחנו רוצים לעזור לאנשים שבהחלט סובלים, וקשה להם, וכואב לי הלב עליהם, באמת, אבל כדי לעזור להם הטיפול צריך להיות כזה שיפתור את הבעיה הנפשית ולא לטפח בהם את הרצון (הלא בריא לטעמי) להמשיך ולהתבוסס בביצה שחייהם הפכו להיות בגלל ה Disorder שהם חווים.

אני משתמש בכוונה במושגים הלועזיים כי דומה שלדרקן יש בעיה מאד גדולה עם ההגדרה העברית "חולה נפש". מה שאני מנסה להסביר לו וללא הצלחה שלדעתי בכולם, בטח כל מי שבכלוב, יש רמה כזו או אחרת של Disorder אבל אנחנו מתמודדים אתו בצורות שונות.

אני הראשון להודות שכ"נשלט" מגיל מאד צעיר אכלתי טונות של חרא, הן חברתיים, הן בדידות, הן השפלה חברתית, אכזבות רומנטיות, ניצול כלכלי ומה לא... אבל לאור הנסיבות חרקתי שיניים ומשכתי עוד יום. אבל אילו חשבתי שיש דרך להיפתר מהצורך הזה הייתי הולך בה בשמחה.

ומאידך

אני לא יכול להבין איך מישהו היה יכול לבא ולומר לי "אדרבא, תתמסר, צא החוצה לחברה ותגיד לכולם שאתה אוהב להיות מושפל, תסתובב בחוצות העיר עם קולר על הצוואר, תתנהג כמו ש"בדמיונך" עבד מתנהג בציבור, תתעקש שכל העולם יפנה אליך בשם "עבד", תחליף בתעודת זהות בסעיף "מין" ל "רכוש", כך תגיע למוסדות לימוד, כך תגיע לראיונות עבודה, כך תתנהג במקומות עבודה, כך תחפש זוגיות וכן הלאה"

והרי זה לא אפשרי ובלתי נתפס. ברור שאם בשלב מסוים ה Disorder וההתעסקות בו הופכים להיות מהות הכל והחיים חגים 24/7 רק סביב זה, ואתה מאבד הכל, חברים, משפחה, השכלה, עבודה מסודרת , העולם שלך נהיה מוגבל לקשרים בעיקר עם אנשים באותה צרה כמותך, ברקע יש "זמזום קבוע" ממקורות "צדקניים" שאומרים לך שאתה בסדר ורק האחרים חרא, ושאתה קרבן, ואתה מסכן, ואתה צריך לצאת נגד כולם, ושכולם רק רוצים לנצל אותך..............ומאידך מנסים למנוע ממך את האפשרות להתפרנס מזנות בצורה "חצי מכובדת"... והדרך היחידה להתפרנס זו זנות "מחתרתית" , ובזנות יש סמים, ואלימות, וגיהינום ....................

לא מוטב לנסות לעצור את המחולל במקום לנסות ולהקל על הסימפטומים?

ועוד לא הגענו לשיח על הילדים הקטנים.

הסברתי?

איך אתה מגיע לזה שאני "תומך" בדיספוריה, כשזה לא כתוב אפילו פעם אחת בכל מה שאמרתי? איך מזה אתה מסיק על אמפתיה? וזה שאני מביא את דעת המומחים, את הקונצנזוס, הופך אותי ל"תומך"? אני תומך במדע, במחקר, בקליניקה, טוב? זה שאתה בוחר לפי רגש, פוליטיקה, לא יודע מה - זה לא אומר שאחרים כמוך.

לי יש מחלת נפש בשם מאניה דיפרסיה. אני על תרופות, ואהיה כל חיי. כמו, למשל, חולה סוכרת. יש לי גם הפרעה שנקראת adhd שמשגעת לי ולסובבים אותי את החיים, ולה אסור לי לקחת תרופה - זה יכול לגרום לי להתקף מאני. גם אשפוז עברתי, מאחורי דלת ברזל של איזה 7 ס"מ עם סורגים. כן, המונח מחלת נפש מזרה עלי אימים, במיוחד אחרי הלימודים שלי.
אגב, אני גם הומו. זה *לא* מחלת נפש ו*לא* הפרעה. לא כי אני פוחד מהמילה, אלא כי זה לא. זה גם לא סוג של תרנגולת, ולא כי אני מסוכסך עם המילה תרנגולת. ו*לא* כי זה מולד, אלא *כי זה לא*. זהו.

זה שלדעתך לכולם יש רמת disorder, במיוחד בכלוב, מלמד המון. אבל רק עליך. כי עכשיו לא רק טרנסג'נדרים מופרעים, כל הכלוב מופרע, וכנראה כל האנושות. עוד אבחנות עמוקות וחסרות כל בסיס שבא לך לחלוק?
אתה לא מכיר אפילו את הבסיס בפסיכולוגיה
אתה לא מבין חשיבה מדעית
אתה לא יודע לקרוא מאמרים
אתה לא מבין בכלל את ההגדרה להפרעה/מחלה

אתה חושב שאתה איכשהו ה-מדד מספר אחד לחיים נכונים. אתה לא. אתה עוד נתון סטטיסטי אחד במחקרים בפסיכולוגיה. זה הכי הרבה שאי פעם תשפיע על מדעי הנפש. כל הסיפור האישי שלך, עם הדמעות, עם הטראומות, הוא נקודה על גרף. אתה "אנקדוטה" מבחינת המחקר. והשאלון אנונימי, אז אפילו שמך לא מצורף לנקודה הזו.
ולך החוצפה למחוק לימודים, מחקר, עדויות קליניות וניסיון מצטבר של מטפלים ורופאים על פני שנים? עם מילת הקסם "פוליטיקה"?
לך החוצפה להגיד שהחיים שלך הם איזה מודל? אז התמודדת. כל הכבוד, מדליה בדרך. עכשיו זוז הצידה ותפסיק להפריע לאחרים במאבקים שלהם.
לך החוצפה לקרוא לאנשים שההשכלה והתרומה שלהם לאנושות דרך מדע היא עצומה "צדקנים" ולבטל את עמלם?
רוצה להתחרות? לך תלמד. רוצה להגדיר? תתקבל לאיגוד. רוצה לדבר על טיפול יעיל? תעשה מחקר

בעצם, כל מה שיש לך לומר זה "להט"ב זה פויה", "כל מה שלא כמוני דפוק" והפינאלה "כל האנושות מופרעת"