סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה קיימה עם בעלה יחסי סאדו-מאזו והתלוננה במשטרה שהוא היכה

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 30 בדצמ׳ 2019
israelislave כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:

לא רק אני, מליונים על גבי מליונים בעולם המערבי כבר "עלו עליכם", כל בר דעת שאינו מוכה בעיוורון ולא נהנה להתבוסס בביצת הקרבנות והמסכנות, ב"אכלו לי שתו לי" רואה בדיוק מה קורה וכיצד הפמיניזם האמתי והמוצדק הופך להיות כלי בידי רדיקלים שמנצלים מצבים חברתיים כדי לרסק אותם מבפנים.

אתן, הרוב, האידיוטיות השימושיות, פשוט פועלות ע"פ נרטיבים ורעיונות שנשתלים במוחכם כבר עשור ויותר, אתן מאולפות כמו כלבות פבלוביאניות להגיב בצורה אחידה לקשת רחבה של גירוים ותמיד מעמדת קרבן ומסירות מעצמכן כל נטל של אחריות למעשיכן ובדיקה עצמית מעמיקה טרם הטחת אשמה בגברים וב"פטריארכיה"

אתן אכן מכוונות להיות קורבנות...
.

אני לא מבין. למה לפתוח בעלבונות? אתה רוצה שעקשיבו לך, לא? מי, אחרי איך שהתחלת, יקרא את זה, מלבד מי שכבר מסכים איתך. חבל. אתה יורה לעצמך ברגל

קודם כל "אידיוט שימושי" זו לא הגדרה שאני המצאתי אלא דווקא אלו שבקצה החוטים שלהם רבים מאד מתנהלים כמו תיאטרון בובות.

הלואי וזה היה הדבר היחיד שאתה לא מבין.

אני לא מתווכח יותר עם אנשים שמנוהלים על ידי רגשות ולא נותנים למציאות ולעובדות לקלקל להם תאוריה צדקנית. אתה מבחינתי בדיוק כמו אדם דתי שלא מסוגל לשמוע שום דעה אחרת, שיכול לחיות רק ב SafeSpace, שחייב לחסל ולהרוס אפילו את האפשרות שמישהו יעז לחשוב אחרת ממך והרי רק לך הייתה "התגלות" וכל האמת אך ורק אצלך.

ואפרופו התגובה שלך לZORD,

אתה יכול להתכחש לזה כמה שאתה רוצה אבל זו המציאות... ה"חוקים" נקבעים ב"מבחן התוצאה" ע"פ גחמותיה של האשה... הרי אף אחד לא יפטר את המורה\מרצה\מפקד\מנהל אם הרומן יגמר בחופה וקידושין והרי ברור לכולם שהקשר התחיל "בניגוד לחוקים"............. אבל אם הקשר יסתיים באופן שונה מזה שלו ציפתה האישה הקטנה והמסכנה, הקרבן, ולא יהיו קידום\הטבה\חתונה או מה לא אז אותו גבר יקבל בראש מכל כיוון אפשרי.

אז איפה "החוקים"? תחי הצביעות.

צדקנים בשקל 90.

נתחיל מהסוף. בדיקת מציאות: מרצה, סטודנטית, יחסים אסורים בחוק. איזה חתיכה מהמציאות פספסתי. האם אתה פספסת שלא אמרתי מילה על הבחורה? שלא הזכרתי אותה בכלל? אולי הוא לא עבר על הכללים? אבל גם אתה מסכים שזה נכון. אז מה לא בסדר בזה שאמרתי שהוא לא היה צריך לעשות את זה? הוא עבר על החוק. הוא המבוגר, הוא איש המוסד. הוא ידע את החוקים. לא הצדקתי דבר ממה שקרה. הבעיה שלך היא לא אם אני תופס את המציאות נכון, הבעיה שלך היא שלא דמיינתי "מה אם".
בכלל, מה ממה שאמרתי כאן מעיד על משהו ממה שכתבת? אמרתי שאתה טועה במשהו מהטענות שלך? שאיזה נתון שהבאת לא נכון? לא. טענתי שהכתבה שהבאת לא מדגימה את המערכת שאתה מתאר. והיא לא. בכלל, אני לא חושב שאי פעם התווכחתי איתך על פמיניזם, כי זה לא נושא שאני מבין בו.
לא הסכמנו שהומוסקסואליות היא מחלת נפש - אם המדע לצידי, ואתה מתעקש אחרת - מי הדתי? לא הסכמתי שטרנסג'נדריזם היא מחלת נפש - אם המדע לצידי - מי הדתי? לא הסכמתי שלהיות נשלט זה מחלת נפש - המדע לצידי, מי הדתי? לא הסכמתי שהומוסקסואלים לא יכולים להיות הורים - יש מחקר אחד שאומר אחרת, והוא פגום לחלוטין - אז מי הדתי?
אצלך, אם אני לא פתוח לרעיון אני דתי. ולא משנה במה מדובר. אז אני מצטער שאני מתעקש שאחד ועוד אחד זה שתיים, כנראה שאני דתי אדוק ואטום שלא מוכן לשקול שזה שלוש.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 בדצמ׳ 2019
סלייב, אני לא יודעת באיזה סרט אתה חי, אבל הוא רע רע רע. באמת, אתה בטוח שאתה רואה את המציאות ולא שם לב שהפריזמה שאתה מסתכל דרכה היא כל כך צרה ואתה שופך כל כך הרבה שטויות. אני מנסה לקרוא אותך ולא מצליחה, זה כזה גיבוב וזה גיבוב מרושע.

כמה שנאה יש לך ובך, אלוהים שישמור את כולנו. אתה מודע לזה שאתה בעצם שונא נשים פשוט? אני מבינה שאתה חושב שאתה נושא איזה לפיד מהפכני, אבל חבר, אתה חשוך.

ואתם, אנשים טובים, לא מבינה מאיפה יש לכם את הסבלנות לזה. באמת, זה לא שווה דיון.
יתדיינו להם כל שונאי הנשים יחדיו וזהו. הרי לא הייתם נותנים יד לדיון גזעני או הומופובי? לא הייתם מדברים עם סלייב אם הוא היה חושב שיש איזה ארגון גג של שחורים שמאיים על האנשים הלבנים, נכון? לא הייתם מדברים עם הקו קלאקס קלאן? אז למה זה בסדר ללכת אפילו מטר בדיון הפתלתל הזה איתו? הוא מיזוגן. וזה נורא כמו כל סוג אחר של שנאה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 30 בדצמ׳ 2019
סליחה, הצלחתי לקרוא קצת ופגשתי את זה:

״והמטרה האמתית? צבירת כוח ופירוק התא המשפחתי הגרעיני ובסוף "מדינת כל תושביה" מה שיביא לסוף הבית הלאומי לעם היהודי.״

זאת, אליבא דה סלייב, המטרה של ארגוני הנשים.

רק מניחה את זה פה.
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2019
israelislave כתב/ה:
ברייה​(שולטת){לא! מחפשת}

זה בתאוריה, בפרקטיקה אני עוד טרם זכיתי לשמוע על מקרה שבו שני הצדדים "באו על סיפוקם" ולמרות זאת אחד מהם או שניהם "הועמדו לדין משמעתי" כזה או אחר. אם יש לך דוגמה לטענה שלך אשמח להתבדות.

אז תאוריה וחוקים לחוד, ומציאות לחוד.

ונכון, לא כל האסונות בהם מעורבים גברים מקורם בחתולות פמיניסטיות שחורות ( אני לא מאמין באמונות טפלות כי אומרים שזה מביא מזל רע) אבל עובדתית גם מיעוט יכול להמית אסון על הכלל ולקחת אותו "בן ערובה" אם בהסכמה ואם בחוסר ידיעה.

1.5 מיליארד מוסלמים בעולם, וממש לא כולם רוצים מלחמה עם ישראל או מחיקת התרבות המערבית, ונגיד שרק 10% מהם קיצונים ברמת העשיה, זה עדין 150 מליון מוסלמים חמושים בנשק חם ואידאולוגיה רצחנית, מספיק כדי להשתיק את 90% האחרים.

לא כל אזרחי גרמניה של היטלר היו נאציונאלסוציאליסטים, לא כולם היו ב SS, לא כולם היו בהיטלריוגנד אבל אלא שכן היו גררו עמם את כל העם למלחמה נוראית.

כך גם עם הפמיניסטיות דהיום... בישראל טרם נעשו מחקרים בנושא אבל בארה"ב ובבריטניה בין 5-7 אחוז מהנשים מזדהות כפמיניסטיות, אבל שם, וגם כאן כאן בישראל, העיסוק התמידי בנשים והתיאור הקבוע כקרבנות עושה רעש תקשורתי ומשפיע על כל צומת החלטות כאילו כל נשות ישראל עוסקות אך ורק באידאולוגיה, בשחרור, בסבל, בהעצמה כל יום כל היום.

מיעוט קטן אבל ממומן ומאורגן היטב חטף את השיח הציבורי ומשתמש בו כדי להחדיר אג'נדות פוליטיות במסווה של "טובת הציבור", "העצמה", "לב חם ומחבק", "מטרות" שלכאורה אי אפשר ולא צריך להתנגד להם כי הרי מי יכול להתנגד ל"שוויון, נתינה, ואהבה"

רק כאשר מפרקים את האג'נדות למעשים ולעובדות, לפרטים החבויים ממרבית הציבור מבינים מה קורה באמת מאחורי הקלעים של המטרות ה"נעלות הללו, את השקרים, את ההסתה, את הרס מערכות השלטון.

והמטרה האמתית? צבירת כוח ופירוק התא המשפחתי הגרעיני ובסוף "מדינת כל תושביה" מה שיביא לסוף הבית הלאומי לעם היהודי.

"אפליה מתקנת" ? האמנם? האם אפליה שהייתה וכבר מזמן איננה מצדיקה אפליה אחרת? חדשה? למה למשל יש בחוק תפקיד "יועצת XXXXX לענייני נשים"? מאות ואלפי משרות (ציבוריות כמובן) של תפקיד מגדרי ולא שוויוני? למה אין "יועץ לענייני גברים" האם רק לנשים יש בעיות שצריכות טיפול ספציפי? זו אפליה.

וברמה הלאומית.

תמני לי דבר אחד שבו היום נשים מופלות - בחוק - במדינת ישראל. נושא אחד בו הן מתוקצבות פחות, מקבלות פחות אזנים קשובות, משהו שמפלה אותן מגברים?

חיילות בגדוד שריון. כן או לא?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5650346,00.html?fbclid=IwAR1p6doVGIyU3QbhCloGukQ5Aa2yEHKk_uzbQK_9rH8u_8KKXuYKVzJwb74#autoplay

רעיון מטומטם ובלתי אחראי בעליל הן כלפי בטחון המדינה והן כלפי הצעירות שמושפעות במניפולציות פמיניסטיות לשים את בריאותן הפיזית והנפשית על קרן הצבי.

נסיון עיתונאי מניפולטיבי כדי לצבוע את הוויכוח בצבעים של מלחמת דת תוך שימוש במושג "הציונות הדתית" כגורם לכאורי יחיד שמתנגד למהלך.

אז יש קשיים מנטליים, ויש קשיים פיזיים, והן "לא אמורות להילחם בעמק הבכא" כלומר תידרש מהן רמה מבצעית נמוכה יותר משל גברים.

ואני לתומי חשבתי שצה"ל מחויב לביטחון ישראל בראש ובראשונה ופתאום אני מגלה שבכלל צה"ל מחויב ל"שוויון המגדרי " שנסתר מיד אחרי כאשר מתברר שהיעדים של הנשים ואזורי הלחימה שלהן לא יהיו כמו של הגברים, ולפיכך, איפה השוויון?

כל הסיפור הזה הוא בעצם נסיון, נוסף ומני רבים, לקעקע את כל היסודות עליהן עומדת המדינה, בלבול ההגדרות, בלבול היעדים, בזבוז קולוסלי של משאבים ומה לא.

תחשבו... על הנייר יש לצה"ל X יחידות שריון לוחמות.... בפועל, יש X-1 לפחות דהיום, לפחות יחידה אחת שאי אפשר לבנות עליה ביום פקודה.

ולמה אתה יחידת נשים לא תחצה את הגבול? למה לא ישתתפו בתמרנים בשטח אויב – חלק שיישמר רק ללוחמים? האם בגלל שדמן סמוק יותר? האם בגלל ה"טראומה הלאומית" הפוטנציאלית שגלומה בחטיפת חיילת - אשה? או שמה כמו שכבר הודה צה"ל, הרמה שלהן פשוט לא מספיק טובה?

הסיבות לביטול הפרויקט האידיוטי הזה כבר מופיעות כולן בכתבה. כל השאר זה פוליטיקה.

כל כך צודק!
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2019
פרלין כתב/ה:

״והמטרה האמתית? צבירת כוח ופירוק התא המשפחתי הגרעיני ובסוף "מדינת כל תושביה" מה שיביא לסוף הבית הלאומי לעם היהודי.״

רק מניחה את זה פה.

שאת הולכת עם מחסום על העיניים את לא שמה לב לדברים שקימים או שפשוט נוח לך לא לשים לב,
זה בדיוק מה שקורה במדינה.
שמישהו קרוב אלייך(גבר או משפחה שלמה) יפגע מהפמיניזם הרעיל והקיצוני שמשתמש במונח פמיניזם והוא בכלל ממש לא פמיניזם,הוא החריב את ערכי הפמיניזם והוא חוסר שיוון מוחלט עם עליונות לנשים ושנאה מוחלטת כלפי גברים.
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 30 בדצמ׳ 2019
לעיתים רחוקות אני קוראת ליישויות עליונות, אבל אוי אלוהים!

כן, פמיניזם שווה ערך לנאציזם ולדע"אש. כל יום אני ואחיותי הפמיניסטיות קמות בבוקר, גונבות את זכותם של גברים להיות בטנק ויוצאות לשחוט משפחות חפות מפשע. ממש מקימות תאי גזים ורוצחות (!) ילדים חפים מפשע, נשים עיוורות ובעיקר גברים אומללים שכל מה שהם יכולים לעשות כדי להתגונן מפנינו זה לשלוט בכלכלה העולמית, בשוק העבודה, במשפט ובפוליטיקה. איזה רוע ממש ארגון טרור פשיסטי שונא אדם! המטרה היא כמובן, להשמיד את העולם. אנחנו גם עושות ניסויים בבני אדם כדי שחלילה- אל תתרבו.

ובנימה רצינית יותר לגברים מלאי השנאה והפחד כאן- אל תתרבו.
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 30 בדצמ׳ 2019
פרלין כתב/ה:
סלייב, אני לא יודעת באיזה סרט אתה חי, אבל הוא רע רע רע. באמת, אתה בטוח שאתה רואה את המציאות ולא שם לב שהפריזמה שאתה מסתכל דרכה היא כל כך צרה ואתה שופך כל כך הרבה שטויות. אני מנסה לקרוא אותך ולא מצליחה, זה כזה גיבוב וזה גיבוב מרושע.

כמה שנאה יש לך ובך, אלוהים שישמור את כולנו. אתה מודע לזה שאתה בעצם שונא נשים פשוט? אני מבינה שאתה חושב שאתה נושא איזה לפיד מהפכני, אבל חבר, אתה חשוך.

ואתם, אנשים טובים, לא מבינה מאיפה יש לכם את הסבלנות לזה. באמת, זה לא שווה דיון.
יתדיינו להם כל שונאי הנשים יחדיו וזהו. הרי לא הייתם נותנים יד לדיון גזעני או הומופובי? לא הייתם מדברים עם סלייב אם הוא היה חושב שיש איזה ארגון גג של שחורים שמאיים על האנשים הלבנים, נכון? לא הייתם מדברים עם הקו קלאקס קלאן? אז למה זה בסדר ללכת אפילו מטר בדיון הפתלתל הזה איתו? הוא מיזוגן. וזה נורא כמו כל סוג אחר של שנאה.

צודקת, לא שווה דיון. במיוחד כשזה התחיל מנושא לגיטימי של מערכת האכיפה והחוק בנושאים של בדס"מ והקשיים בהגדרת גבולותיו לדיון לא רלוונטי בעליל הנוגע לניהול הצבא המגן על המדינה.

הניחוח של שנאת נשים לא ניתן להתעלמות, מעציב ומכעיס. יותר מזה, הטענה שאישה = גבר היא לא רק לא פמיניסטית, היא גם אנטי פמיניסטית. אני כאישה לא רוצה להיות גבר, אני רק רוצה שוויון זכויות, הזדמנויות ושוויון בערך החברתי שלי כשל גבר.
אני רוצה שעבודות שנתפסות כ"נשיות" (במובן הזה שרוב העוסקים במקצוע הוא נשי) יתומחרו אחרת, כשוות ערך לעבודות "גבריות" (רוב גברי). אני רוצה שנטל גידול הילדים לא יהיה שלי בלבד "כי אני אמא, זו האחריות הבלעדית שלי." אני רוצה להיות מסוגלת להתקבל לעבודה למרות שאני רוצה גם ילדים, ושמידי פעם יתקשרו לבעלי כשהם חולים בגן.
אני רוצה מאוד שתכונות נשיות לא ייחשבו יותר למשהו נלעג (תקום מי שלא לעגו ל"רגשנות" שלה).
אני רוצה שהדעות שלי לא יקוטלגו אוטומטית כשגויות בשיח ציבורי "כי אני אישה עיוורת, ונשים תמיד קורבן ומובלות אל השוקת כחמור."

עצרו אותי עכשיו, ממש אויבת המדינה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 30 בדצמ׳ 2019
israelislave כתב/ה:

זה בתאוריה, בפרקטיקה אני עוד טרם זכיתי לשמוע על מקרה שבו שני הצדדים "באו על סיפוקם" ולמרות זאת אחד מהם או שניהם "הועמדו לדין משמעתי" כזה או אחר. אם יש לך דוגמה לטענה שלך אשמח להתבדות.

הצד שצריך לעמוד לדין כלשהו הוא הצד שעובר על החוק/ כלל/ תקנה.
לצורך העניין- לי כמורה אסור לנהל רומן עם התלמיד/ה שלי. לתלמיד/ה שלי מותר לנהל רומן איתי.
לי כקטינה מותר לקנות וודקה. למוכר בקיוסק/ סופר אסור למכור לי את הוודקה.
בין שני הצדדים אין סימטריה. צד אחד מבצע עבירה- הצד השני לא.

ואם אתה רוצה דוגמא מהמציאות- מה שמתרחש עכשיו בתחום השייט. המאמן פייר לוקט פוטר עקב הקשר שלו עם קטי ספיצ'קוב.
היא לא הגישה תלונה אלא אישרה שהיא נמצאת בקשר מבחירתה ומרצונה החופשי.
שני הצדדים באו על סיפוקם- למעשה שני הצדדים נמצאים עדיין בקשר. אבל עדיין הצד החזק שעבר על הכללים- פוטר.
וזה כמובן מבלי להתייחס לשאלה האם קטי גם תשלם מחיר על הקשר הזה ותיפסל המועמדות שלה לאולימפיאדה כמו שהשייטות האחרות רוצות.

ועוד דוגמא, אמנם ישנה אבל עדיין, אחד המפקדים שהיו לי ניהל בעברו קשר עם חיילת. בהסכמה ומרצון של שני הצדדים. לאחר שהוא סיפר הוא סוג של נענש והועבר מתפקידו (וזה למרות שהיא לא היתה פקודה ישירה שלו)

israelislave כתב/ה:

תמני לי דבר אחד שבו היום נשים מופלות - בחוק - במדינת ישראל. נושא אחד בו הן מתוקצבות פחות, מקבלות פחות אזנים קשובות, משהו שמפלה אותן מגברים?

זכורות לי כמה וכמה פעמים שמניתי אותן- אבל שוב כמה דוגמאות. חלקן בחוק חלקן על ידי מערכות אחרות.
למשל: חוק השמות, כלל סימן ריבוי נישואין בחוק הישראלי
ובכללי- כמעט כל מה שמושפע מהדין הדתי- וכמובן תקציבי הדת.
למשל: ההתעקשות שדיבור בזכר תהיה הדרך התקינה והנכונה לפנות בלשון כללית או אל קהל,
למשל: העובדה שתסמינים של נשים נחשבים לתסמינים חריגים ולא תמיד נלמדים במהלך לימודי רפואה.
למשל: העובדה שרוב התרופות לא מנוסות כלל על נשים אלא על גברים (אחת הסיבות המרכזיות להורדת תרופות מהמדף בארה"ב היא שיעור תופעות הלוואי בקרב נשים)
למשל: הועדה להפסקת הריון.
למשל: זה שחלק ניכר מהמרחב הציבורי שלנו מותאם לגברים ולא לנשים כמו שירותים ציבוריים ואפילו תחבורה ציבורית.
למשל: זה שהרוב המוחלט של תהליכי ההכשרה בצבא מותאמים לחייל ולא לחיילת (וגם לא לתפקיד).

israelislave כתב/ה:

חיילות בגדוד שריון. כן או לא?

1. "בזבוז קולוסלי של משאבים" הכתבה שהבאת דווקא אומרת ששילוב הנשים בשיריון ימנע את זה.
כרגע המצב הוא שיש חורים בשטח וסותמים אותם בעזרת חיילי מילואים ובעלויות גבוהות. אם יכניסו נשים לחורים האלה העלויות יפחתו.
וזה דווקא ניצול מיטבי של משאבים.

2. "ואני לתומי חשבתי שצה"ל מחויב לביטחון ישראל בראש ובראשונה ופתאום אני מגלה שבכלל צה"ל מחויב ל"שוויון המגדרי " " הכתבה אומרת ששילוב נשים בשיריון הוא לא עניין של שוויון מגדרי אלא תוצאה של שינוי שיטת האימונים.

3. "ולמה אתה יחידת נשים לא תחצה את הגבול?" מאותה הסיבה שמשקית תש לא מעבירה פעולות חינוכיות. כל יחידה והמטרה שלה. אם המטרה של היחידה שלי היתה לשחק שחמט ושלך היתה לשחק דמקה- אז אני אשחק שחמט ואתה תשחק דמקה.

4."הסיבות לביטול הפרויקט האידיוטי הזה כבר מופיעות כולן בכתבה." בכתבה דווקא מופיע שצה"ל הכתיר את הפיילוט כמוצלח. שאיזנקוט אמר שהמהלך הזה מאוד מוצלח. ושקצין השריון היוצא, שהוביל את הפיילוט באופן צמוד, המליץ להרחיב את הפרויקט ליתר הגבולות ושהחיילות הוכיחו את עצמן גם בפעילות המבצעית.

5 "הסיבות לביטול הפרויקט האידיוטי הזה כבר מופיעות כולן בכתבה. כל השאר זה פוליטיקה. " איזה סיבות? או שמדובר בפרשנות שלך לתוכן של הכתבה?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
AlphaPower כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

רק מניחה את זה פה.

שאת הולכת עם מחסום על העיניים את לא שמה לב לדברים שקימים או שפשוט נוח לך לא לשים לב,
זה בדיוק מה שקורה במדינה.
שמישהו קרוב אלייך(גבר או משפחה שלמה) יפגע מהפמיניזם הרעיל והקיצוני שמשתמש במונח פמיניזם והוא בכלל ממש לא פמיניזם,הוא החריב את ערכי הפמיניזם והוא חוסר שיוון מוחלט עם עליונות לנשים ושנאה מוחלטת כלפי גברים.

הנה מה שאני לא מבין. ציטטת את פרלין והגבת לה. אולי היא צודקת, אולי אתה צודק. אז מה לא הבנתי?
אתה כותב שפרלין טועה, כי פמיניזם הוא דווקא כן חוסר שוויון ושנאה לגברים.
אבל, פרלין התייחסה לזה שפמיניזם לא מנסה לפרק את התא המשפחתי ולהרוס את הבית הלאומי היהודי.

אני לא מבין את החיבור. אתה חושב שסלייב צודק באמירה הזאת? אתה חושב שפמיניזם מנסה במכוון לפרק את המשפחה ואת הבית היהודי?
כי מותר להסכים חלקית. מותר להסכים שפמיניזם גורר חוסר שוויון, ולא להסכים שהוא רוצה בהחרבת המשפחה והמדינה.
כי מותר להסכים שאכן פמיניזם הורס את התא המשפחתי, אבל זה לא נכון שזה במכוון, הם פשוט לא מבינים לאיזה נזק הם גורמים.
לפני שאנחנו מסכימים בליינד, תבדקו טוב טוב עם מה בדיוק אתם מסכימים.
למשל: נראה שיש אפליה מגדרית בבתי המשפט, בפרקליטות ובמשטרה. נכון לרגע זה, אני מסכים. בניגוד למה שסלייב אוהב לחשוב, הקשבתי להרצאות של יואב מזאה וזו התמונה המצטיירת. בינתיים אני מקבל אותה.

אני לא מקבל שהאפליה הזו נועדה להרוס את המין הגברי, שהיא מתוכננת בקפידה על ידי מוח על פמיניסטי, שמטרתה הרס המשפחה והמדינה, שהיא חלק מניסיון לשלטון מרקסיסטי ושהכל בשיתוף פעולה עם האיסלם הקיצוני.

סלייב טוען, לפחות, את כל אלה. מותר להסכים חלקית. וחשוב לציין עם מה הסכמנו, ולא יזיק לציין עם מה לא. אחרת, כל מי שכותב נכון נכון נכון, נתפס כמסכים עם כל החבילה. אתם בטוחים בעניין עם האיסלם הקיצוני?
israelislave
לפני 4 שנים • 31 בדצמ׳ 2019
israelislave • 31 בדצמ׳ 2019
היא אשה, היא שחורה, היא מסומליה, היא עברה Female genital mutilation ויש לה כמה דברים שכדאי לשמוע.

https://www.youtube.com/watch?v=CrJuHWTZqRg