לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על אלפא, על בטא ועל הנשים החושקות בהם

איכבוד​(נשלט)
לפני 4 שנים • 30 בדצמ׳ 2019
איכבוד​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2019
רק ברמה של בעלי חיים כדאי להעיר שגם אם אצל הזאבים והשימפנזים הזכר אלפא איננו בהכרח היחיד שמקיים יחסי מין עם כל הנקבות, זה כן המצב אצל מספר לא קטן של בעלי חיים אחרים, כל מיני סוגי בהמות כמו יעלים, לדוגמא, אצלם זכר האלפא מקפיד שאף זכר אחר לא יקיים יחסים עם אף נקבה, כולן שלו. לדעתי היה עליה לפחות לציין את העובדה הזו. מה כל זה אומר על בני אדם זו כבר שאלה אחרת.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
ועוד הערה אחת. היא מבוססת על הבנה אישית שלי בסטטיסטיקה ונתון אחד. אז אולי אני טועה. Here goes:
מעמד ומראה חיצוני הם משתני סדר. ומשתני סדר אינם יכולים להתפלג נורמלית, זה פשוט לא קיים. תחשבו דרגות בצבא. הן מראות את הסדר הצהלי. ואני יכול להחליף את שמות הדרגות במספרים, סבבה. אבל אף פעם לא תהיה "דרגה ממוצעת". אין חישוב כזה. ולכן לא תתכן עקומה נורמלית, אי אפשר ליצור אותה בכלל. עד כאן הבנה אישית.
כסף הוא כן משתנה מספרי אמיתי. ממנו כן ניתן לבנות עקומה - אבל היא לא התפלגות נורמלית בשום אופן. היא עקומה א-סימטרית ימנית, לפחות בכל מדינות הקפיטליזם. כי להרבה יש משכורות סביב הממוצע וככל שהשכר עולה, יש פחות ופחות אנשים. ה"בלוטה" (לא רוצה להטעות עם פעמון) היא בצד שמאל, הנמוך, של הציר, עם זנב ארוך ארוך ימינה. זאת עובדה סטטיסטית.
אז מה הפואנטה? אם יש מדד כזה LMS, הוא פשוט לא יכול להיות התפלגות נורמלית. זה לא ייתכן. כל מדע הסטטיסטיקה קובע שזה לא יכול לקרות.
זורד, אני לא מנסה "לנצח" אותך. אני מנסה להראות ששכנעו אותנו במשהו שלא יכול להיות נכון. אני מבקש ממך לחזור לאפס, כי בנינו את הבסיס על שקרים שמכרו לנו.

אתה צריך לחזור לקורס סטטיסטיקה כי חצי מהדברים שכתבת פה הם שטויות במיץ.... 🤦
והראשונה בהם זה להגיד שמשכורות זה משתנה שאינו מתפלג נורמלית ( הם כן) ואחכ לתאר עקומה נורמלית ( רוב המקרים סביב הממוצע וככול שסתיות התקן עולות ומתרחקים מהממוצע כך ריכוז אחוזי האנשים יורד... )
מוסר השכל ? אל תקנו כול נתון מספרי שזורקים לכם.
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 30 בדצמ׳ 2019
להשוות אותנו רק לבעלי חיים אחרים תמיד יהיה חסר תוצאות באופן מביך. אנחנו בעלי חיים, אבל לא רק. דברים רבים אנחנו עושים שבע"ח לא, והפוך, בע"ח עושים דברים שאנחנו לא. במרבית המקרים הנקבה תהיה מחוזרת, חסרת צבע ומשעממת בעוד הזכר מחזר, צבעוני ומרתק. בבני אדם לרוב זה ההפך. הזכר חדגוני, והנקבה צבעונית ומחזרת.
זה הופך את הטבע שלי לזהה לזה של זאב? לדומה? אולי דומה, אולי לא. למשל, אני לא אנטוש צאצא שלי כי הוא פיסח. רוב בע"ח כן.

גם, לנו יש היום את היכולת לבחון חלק מהגנטיקה של בני/בנות הזוג שלנו. אולי מישהו הוא יפה ועשיר, אבל ההרכב הגנטי שלנו שם צאצאים פוטנציאליים בסכנה, כנראה שאבחר עם זה דווקא לא להזדווג למטרות צאצאים (אולי רק להזדיין למטרות כיף icon_wink.gif
lumen​(נשלטת)
אני לא מבינה למה לנסות לקחת מאפינים או תכונות של זנים אחרים בעולם כמו בעלי חיים ולחפש איך משליכים את זה על האדם... מה זה לא מובן שאנחנו זן שונה ונפרד משאר החיות ? כל הקונספט מטופש.
אין דבר כזה אלפא. זה פיקציה. סהכ ביטוי שנדבק כדי להרים למאצ'ואיסטים את האגו ולהגיד שמבין שאר הגברים הוא הכי " חזק" ואיכשהו הביטוי נדבק והפך לרווח... אבל בתכלס? לא קשור לכלום
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 30 בדצמ׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
Zord כתב/ה:
דרקן ראהל כתב/ה:
ועוד הערה אחת. היא מבוססת על הבנה אישית שלי בסטטיסטיקה ונתון אחד. אז אולי אני טועה. Here goes:
מעמד ומראה חיצוני הם משתני סדר. ומשתני סדר אינם יכולים להתפלג נורמלית, זה פשוט לא קיים. תחשבו דרגות בצבא. הן מראות את הסדר הצהלי. ואני יכול להחליף את שמות הדרגות במספרים, סבבה. אבל אף פעם לא תהיה "דרגה ממוצעת". אין חישוב כזה. ולכן לא תתכן עקומה נורמלית, אי אפשר ליצור אותה בכלל. עד כאן הבנה אישית.
כסף הוא כן משתנה מספרי אמיתי. ממנו כן ניתן לבנות עקומה - אבל היא לא התפלגות נורמלית בשום אופן. היא עקומה א-סימטרית ימנית, לפחות בכל מדינות הקפיטליזם. כי להרבה יש משכורות סביב הממוצע וככל שהשכר עולה, יש פחות ופחות אנשים. ה"בלוטה" (לא רוצה להטעות עם פעמון) היא בצד שמאל, הנמוך, של הציר, עם זנב ארוך ארוך ימינה. זאת עובדה סטטיסטית.
אז מה הפואנטה? אם יש מדד כזה LMS, הוא פשוט לא יכול להיות התפלגות נורמלית. זה לא ייתכן. כל מדע הסטטיסטיקה קובע שזה לא יכול לקרות.
זורד, אני לא מנסה "לנצח" אותך. אני מנסה להראות ששכנעו אותנו במשהו שלא יכול להיות נכון. אני מבקש ממך לחזור לאפס, כי בנינו את הבסיס על שקרים שמכרו לנו.

טוב ניסיתי למצוא מחקרים או ראיות כלשהן בעולם שמוכיחות שנשים נמשכות לגברים גבוהים, חתיכים, אמידים ובעלי כוח / השפעה / פופולריים.
לא מצאתי.

זורד, אתה כבר באיש קש לגמרי.
התחלנו ב"יש אלפא! " כשבעצם, אולי אין.
אז "יש lms והוא מתפלג נורמלית!" רק שהוא לא יכול להתפלג נורמלי, וזה מדד מאותו בלוג שמציע שאם אני אשבור לעצמי את הפרצוף זה יעשה אותי חתיך. באמת? מה שחבורת בלוגרים משוגעים המציאה, זה מדע???

ובכן, אם אין אלפא ואין lms - דרקן מכחיש את המציאות!!!

לא. ולא צריך מאמר. העניין הוא כזה:
נשים נמשכות למשה כי הוא אלפא - - לא, אין אלפא. נשים נמשכות למשה, אבל מסיבה אחרת.
נשים נמשכות למשה כי יש לו lms גבוה - - לא, lms זה המצאה טוטלית. נשים נמשכות למשה, אבל מסיבה אחרת.
אז נשים לא נמשכות למשה??? זה מה שאתה אומר?????
לא. נשים נמשכות למשה. עדיין אני לא יודע למה. עדיין אין לי נוסחת קסם איך כולם נהיים מושכים. עדיין אין לי הסבר למה דוד לא מוצא. יש כיוונים, יש רעיונות - וזהו.
וכמו שכתבו - לא אמרתי שנשים לא נמשכות לחתיכים. אמרתי שזה לא השיקול היחיד, שזה לאו דווקא קשור לדומיננטיות של החתיך ושלא ברור מה ביולוגי ומה נלמד.

אני יכול להתווכח איתך על הנושא הזה וגם להשקיע בפוסטים, אבל אולי עוד שבועיים ככה אם זה עדיין יהיה באוויר. כרגע בעייתי לי להרגיש לזה את הזמן בלי שזה יהיה חאפרי.

יש לא מעט מחקרים (אמיתיים) בנושא.
יש לך מאגרי מידע של אתרי היכרויות ושל קהילות ברשתות החברתיות ומחוצה לה שאפשר לדלות מהם מידע (דאטאבייס עצום).

קודם כל רציתי בכלל לצטט את הפוסט הקודם לזה שציטטתי אבל הוא האחרון בעמוד הקודם אז אי אפשר.
אתה מתמקד בטרמינולוגיה יותר מדי, כבר אמרתי שאלפא הוא רק מונח - לפי ההיגיון שלך כל אישה וגבר בכלוב שמשתמשים במונח הזה חושבים על אותה להקת זאבים של החוקר ההוא? לא, כל אחד או אחת יגדיר לך את זה אחרת.
אך ברור שהכוונה היא לאדם אטרקטיבי, חזק ובולט יותר מרוב באנשים.
עכשיו לגבי גברים יש כינויים שקולים כמו ״זיין, רב שגל, בחור שווה, צ׳ארמר הורס, בחור משכמו ומעלה״.
לגבי ה-lms, אותו דבר.
אותם משוגעים מהפורומים האלו לא המציאו שום דבר - הם נתנו נתנו לזה שם.
אז אתה לא תמצא מחקרים על ״LMS” כי זו מילה שמישהו המציא באינטרנט, אבל תמצא פיצוץ מחקרים שמקשרים בין מראה חיצוני, כסף ומעמד למידת האטרקטיביות של הגבר.

לגבי ״בלוג של משוגעים״ - זה לא משנה מאיפה זה צץ, מה שמשנה זה התוכן עצמו.
לפסול נטו לפי הכללה זה שגוי, לא הכל זבל ולא הכל זהב. יש ויש. ככה זה בכל דבר.

דרך אגב הבן אדם ההוא מהבלוג בלינק שלך הוא אמן פיתוי שלא יודע אם שמת לב אבל מוכר באותו עמוד מדריך בשם ״איך תהפוך ל 1% מהגברים שמשיגים את הבנות הכי שוות״, ככה שלא חושב שיש לו זכות להעביר ביקורת בנושא.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 30 בדצמ׳ 2019
lumen כתב/ה:
והראשונה בהם זה להגיד שמשכורות זה משתנה שאינו מתפלג נורמלית ( הם כן) ואחכ לתאר עקומה נורמלית ( רוב המקרים סביב הממוצע וככול שסתיות התקן עולות ומתרחקים מהממוצע כך ריכוז אחוזי האנשים יורד... )

אני רוצה להציע שבשיחה בה אדם אחד - דרקן - בד"כ מדבר באופן סביר, הגיוני, מחושב ובלתי-מושלם ומנסה להפריך טענות כמו זו של האדם האחר כאן - זורד - שמפיץ פסבדו-מדע מיזוגני שמקורו במקומות כמו קהילות של PUA, יעני מועדוני אנסים אולי תוכלי, בבקשה, להציע מהידע שלך באופן פחות חרש למתרחש?

אלוהים אדירים, זה כמו לקפוץ לתוך שוד ולבקר את הנשדד כי הנעליים שלו ממש לא מתאימות לקונפליקטים.

הלוואי עליי שיכולתי להבין ולדבר באופן שוטף על תחומים רבים יותר, אבל לכל אחת ואחד הגבולות שלו.
אני מבקש להבין שהבעיה העיקרית בשיחה הזו היא שאדם החליט שמבוסס מדעית שכל מה שמעניין נשים זה מראה, כסף וסטטוס, טענות שיש להן השפעה מוחשית על העולם הארור הזה שלנו.

עריכה:
אחרת, שניות אח"כ, הוא יחזור מחוזק עם הזבל שלו.
Goddesses help us all.
lumen​(נשלטת)
אחותי אני מגיבה מה שנראה לי... אם מישהו אמר משהו סטטיסטי שצורם לי ובא לי לתקן זה מה שאני אעשה ...
מצד שני , אני מסכימה עם דרקן למרות הסטטיסטיקה ולא מבינה למה הוא מתאמץ לנסות להוכיח שמשהו שלא קיים באמת לא קיים.
שהטמבל השני יתאמץ וינסה להוכיח בצורה רציונלית ומדעית איך בדיוק המונח " אלפא " הוא יותר מסתם מונח.. כמו להגיד לגבר שהוא זיין או משהו 🤷
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

אולי

[quote="lumen"]
דרקן ראהל כתב/ה:

לומן, יכולת פשוט לומר שאת חושבת שאני טועה, בלי אימוג'י ובלי "שטויות במיץ"
אבל, אם בחרת ככה, סבבה. אז תסבירי בבקשה איך ייתכן שהשכר הממוצע במשק הישראלי הוא באזור ה11000 והחציוני קצת נמוך מ8000? אלה נתונים של הלמ"ס.
אז כנראה ששינו את הגדרת ההתפלגות הנורמלית, כי אותי לימדו שהממוצע, החציון, השכיח ואמצע הטווח שווים בהתפלגות נורמלית.
גם לימדו אותי שאם החציון נמוך מהממוצע, אז רוב האוכלוסייה נמוכה מהממוצע. אז לימדו אותנו שזו עקומה א-סימטרית ימנית.
הנה דוגמה לאתר של שטויות במיץ, כמו שלי:
https://www.themarker.com/news/macro/.premium-1.6748351
זו התפלגות המשכורות ל2018. ומה רואים? שהשכר הממוצע הוא מעל 10000, בתוך הכתבה, ו... 70% מתחתיו!
שאמשיך ואסביר מהי עקומת פעמון, או שמיצינו?
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 30 בדצמ׳ 2019
lumen כתב/ה:
אחותי אני מגיבה מה שנראה לי...

אחותי תגיבי מה שנראה לך, זה לא סותר בשום, שום אופן שזה כמו לקפוץ לתוך שוד ולבקר את הנשדד כי הנעליים שלו ממש לא מתאימות לקונפליקטים.

את מסכימה עם דרקן ונכנסת בו, את עושה לייק לגיבוב של זורד, וואלה שיהיה לך בכיף.
Tone deafness par excellence.