בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על אלפא, על בטא ועל הנשים החושקות בהם

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 30 בדצמ׳ 2019
lumen כתב/ה:
אחותי אני מגיבה מה שנראה לי... אם מישהו אמר משהו סטטיסטי שצורם לי ובא לי לתקן זה מה שאני אעשה ...
מצד שני , אני מסכימה עם דרקן למרות הסטטיסטיקה ולא מבינה למה הוא מתאמץ לנסות להוכיח שמשהו שלא קיים באמת לא קיים.
שהטמבל השני יתאמץ וינסה להוכיח בצורה רציונלית ומדעית איך בדיוק המונח " אלפא " הוא יותר מסתם מונח.. כמו להגיד לגבר שהוא זיין או משהו 🤷

ועכשיו לא רק שאת טועה לגבי הסטטיסטיקה, גם הלכת וקראת למישהו טמבל. יישר כוח
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2019
דרקן לא בושה לטעות... זה קורה לכולנו
וכן קראתי לו טמבל אז מה?
די להתייפיף.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז את אומרת שאת מוכנה לבדוק את עצמך לגבי הסטטיסטיקה? כי אני בדקתי, כתבתי, וידאתי עם חבר טוב שהוא מרצה לסטטיסטיקה, בדקתי שוב אחרי מה שכתבת - ולא, לא מצאתי שהממוצע והחציון שווים.
אם את קובעת שזו התפלגות נורמלית, אני אשמח שתסבירי לי איך זו התפלגות נורמלית. כלומר, מה החציון והממוצע במשק, ולמה זה מגדיר התפלגות נורמלית.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 30 בדצמ׳ 2019
לא, לא בושה לטעות,

אבל מסוכן לאללה להיות רחמן לאכזר ואכזר לרחמן.

בשונה מדרקן, אני איתך על הטמבל.
lumen​(נשלטת)
lumen​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2019
דרקן להיכנס לוויכוח ב 1 בלילה על סטטיסטיקה זה יותר כאב ראש ממה שאני מוכנה לספוג בשביל פוסט...
עשיתי שלושה קורסים בסטטיסטיקה בשנה וחצי האחרונות ...
חושב שאתה צודק.. סבבבה.
לבריאות 🤦
אגב, לך תטיף למישהו אחר ..
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אני סתם תוהה פה בצד:
מה עשינו לא בסדר שגרם לחלק מהגברים לראות אותנו כל כך ריקניות. תנו להן גבר עם כסף, סטטוס, ועיניים כחולות והן מאושרות.
פתיות אומללות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
דרקן, אני מוכנה להגיד שאתה טועה באחת בלילה, אבל להוכיח את זה??
ואני מוכנה להטיף לך על הודאה בטעויות, אבל להגיד לי אז תנהגי בהתאם, זה הטפה
ולגבי שלושה קורסים... תעשי אותם שוב.
בהתפלגות נורמלית, חציון וממוצע שווים. חצי אוכלוסייה מעל, חצי מתחת, ובערך 67% באמצע. זה פעמון.
בישראל, השכר החציוני *נמוך* מהממוצע. כלומר, יותר מחצי מהאוכלוסייה *מתחת* לממוצע. איך את מציירת מזה פעמון יפה סביב האמצע אני לא יודע. אבל לא קיבלת. אז הבאנו נתונים מדה מארקר שמראים ש70% מהאוכלוסיה מתחת לממוצע. זה לא יכול להיות נורמלי, איפה שחצי מעל הממוצע וחצי מתחת. ועדיין לא טוב.
אז הנה אוניברסיטת בר אילן:
https://www1.biu.ac.il/itc/index.php?id=375&pt=21&pid=113&level=3&cPath=113,207
ורק כדי שלא תצטרכי להתאמץ עם ההטפות, אעתיק את הרלוונטי:
האמת היא שאין צורך לחשוש כל-כך ממשתנים שאינם מתפלגים נורמלית באוכלוסייה (כמו "משכורת" שהיא מתפלגת התפלגות א-סימטרית עם "זנב" ימני, שכן יש לה חסם תחתון - משכורת מינימום, או אף 0 - אך לא חסם עליון ידוע)
גם בר אילן לא טוב? כי לא בושה להודות בטעות.
אבל, למה שתודי? את הרי יכולה להשאיר את זה ככה וייראה כאילו דעותינו שוות. אז אם בשבילך כן בושה להודות בטעות, זה גם בסדר.
Syat I Afterwind
https://en.wikipedia.org/wiki/Normal_distribution#Symmetries_and_derivatives

"It is symmetric around the point x = μ, which is at the same time the mode, the median and the mean of the distribution."

"שטויות במיץ ... להגיד שמשכורות זה משתנה שאינו מתפלג נורמלית ( הם כן)"
הן לא.
גם בלשון טעית - משכורת זה בנקבה אני גוסס פה די תפסיקי בבקשה, זורד, אלו החברים שלך זורד.

דרקן ראהל כתב/ה:
אז את אומרת שאת מוכנה לבדוק את עצמך לגבי הסטטיסטיקה? כי אני בדקתי, כתבתי, וידאתי עם חבר טוב שהוא מרצה לסטטיסטיקה, בדקתי שוב אחרי מה שכתבת - ולא, לא מצאתי שהממוצע והחציון שווים.
אם את קובעת שזו התפלגות נורמלית, אני אשמח שתסבירי לי איך זו התפלגות נורמלית. כלומר, מה החציון והממוצע במשק, ולמה זה מגדיר התפלגות נורמלית.

ה-incel ימשיך לחזק את עצמו כי lumen חושבת שהוא טמבל אאאבבבללל היא מסכימה עם דרקן ולא בושה לטעות ולא תוכיח לו כלום -
...ומה הם חיים אפילו.
Syat I Afterwind
ברייה כתב/ה:
אני סתם תוהה פה בצד:
מה עשינו לא בסדר שגרם לחלק מהגברים לראות אותנו כל כך ריקניות. תנו להן גבר עם כסף, סטטוס, ועיניים כחולות והן מאושרות.
פתיות אומללות.

פשוט רוצה להעלות את זה לקדמת הדיון, ובתקווה להשאיר את זה בקדמת הדיון.

אני חושב שמה ש"עשיתן" לא בסדר הוא לא להיכנע, ושלראות נשים כריקניות זו לא מסקנה של אנשים מהסוג - זו התקפה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 31 בדצמ׳ 2019
[quote="Zord"][quote="דרקן ראהל"][quote="Zord"]
דרקן ראהל כתב/ה:

אני יכול להתווכח איתך על הנושא הזה וגם להשקיע בפוסטים, אבל אולי עוד שבועיים ככה אם זה עדיין יהיה באוויר. כרגע בעייתי לי להרגיש לזה את הזמן בלי שזה יהיה חאפרי.

יש לא מעט מחקרים (אמיתיים) בנושא.
יש לך מאגרי מידע של אתרי היכרויות ושל קהילות ברשתות החברתיות ומחוצה לה שאפשר לדלות מהם מידע (דאטאבייס עצום).

קודם כל רציתי בכלל לצטט את הפוסט הקודם לזה שציטטתי אבל הוא האחרון בעמוד הקודם אז אי אפשר.
אתה מתמקד בטרמינולוגיה יותר מדי, כבר אמרתי שאלפא הוא רק מונח - לפי ההיגיון שלך כל אישה וגבר בכלוב שמשתמשים במונח הזה חושבים על אותה להקת זאבים של החוקר ההוא? לא, כל אחד או אחת יגדיר לך את זה אחרת.
אך ברור שהכוונה היא לאדם אטרקטיבי, חזק ובולט יותר מרוב באנשים.
עכשיו לגבי גברים יש כינויים שקולים כמו ״זיין, רב שגל, בחור שווה, צ׳ארמר הורס, בחור משכמו ומעלה״.
לגבי ה-lms, אותו דבר.
אותם משוגעים מהפורומים האלו לא המציאו שום דבר - הם נתנו נתנו לזה שם.
אז אתה לא תמצא מחקרים על ״LMS” כי זו מילה שמישהו המציא באינטרנט, אבל תמצא פיצוץ מחקרים שמקשרים בין מראה חיצוני, כסף ומעמד למידת האטרקטיביות של הגבר.

לגבי ״בלוג של משוגעים״ - זה לא משנה מאיפה זה צץ, מה שמשנה זה התוכן עצמו.
לפסול נטו לפי הכללה זה שגוי, לא הכל זבל ולא הכל זהב. יש ויש. ככה זה בכל דבר.

דרך אגב הבן אדם ההוא מהבלוג בלינק שלך הוא אמן פיתוי שלא יודע אם שמת לב אבל מוכר באותו עמוד מדריך בשם ״איך תהפוך ל 1% מהגברים שמשיגים את הבנות הכי שוות״, ככה שלא חושב שיש לו זכות להעביר ביקורת בנושא.

קודם כל, אני נהנה מהדיון. אנחנו חושבים אחרת על דברים, וזה מעניין. ואני אשמח ללמוד דברים שאני לא יודע.
עכשיו, שמע, מדע זה טרמינולוגיה. כי לפני שאנחנו יכולים למדוד משהו, או לעשות ניסוי, או כל דבר - צריך להסכים על מה זה. זו אחת הבעיות הכי גדולות במדעי החברה, כי ההגדרות מאוד גמישות ושרירותיות. אבל, אם לכל אחד מאיתנו יש הגדרה אחרת לאלפא - אז מה זה אלפא? כאילו, אם קראתי אותך נכון, כל אחד ואחת יקבצו אוסף תכונות שונה ויקראו לו אלפא. זה אומר שיש לנו מאות אם לא אלפים של הגדרות שונות לאלפא. אין לזה שום ערך, אי אפשר לעשות עם זה כלום. למשל, אני אלפא אם שואלים את תקווה, אבל לא אלפא אם שואלים את רותי. אז מה אני? אלפא או לא? בלי הגדרה ברורה - זה לא אומר כלום.
עכשיו lms - אם הוא לא קיים, בוא נדבר על מה כן קיים.
אם תגיד לי - נשים נמשכות למראה חיצוני, אפשר לנסות למצוא מאמר על זה. כנ"ל כסף. כנ"ל מעמד.
אבל אין חישוב שלוקח מראה, מעמד וכסף ומוציא מהם את רמת הנחשקות של בנאדם. זה מה שlms מתיימר לעשות, וזה פשוט לא קיים.
והנה עוד סקר נרחב על העדפות של נשים:
https://helloclue.com/articles/sex/idealpartner (כלול גם pdf מפורט יותר).
פה נשים ציינו תמיכה, טוב לב, אינטלגנציה ועוד. בשיקול נמוך יותר, רצון בילדים. מראה היה עוד יותר נמוך, ושם החשוב היה חיוך ועיניים, לא שרירים או גובה.

זורד, כל מה שאני אומר זה שהתשובות לשאלות כמו "למה אנו נמשכים" אינן חלקות וברורות. אם זה היה ככה - למה הפסיכולוגיה לא יודעת מזה? למה הפסיכולוג לא יכול להגיד לבנאדם עם קשיים במציאת בנזוג "אל תדאג, אנחנו יודעים בדיוק מה נשים מחפשות. נדאג לתת לך את המקסימום, ובטוח נשים ירצו אותך"?