שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פדופיליה

Lanya Colson
לפני 4 שנים • 15 באפר׳ 2020
Lanya Colson • 15 באפר׳ 2020
סוורין, פורמלית פדופיליה מוגדרת כמשיכה מינית לילדים בשלב שלפני ההתבגרות מינית (נגיד עד גיל 11/12)
יחסים עם נערה או נער בני 14/15 אולי מכונים תרבותית "פדופיליה" אבל זו לא פדופיליה.
Skyfall​(שולט)
Skyfall​(שולט) • 15 באפר׳ 2020
באתי לקרוא בעקבות הלניה מפוסט של knoty cat ומתרשם מרמת הדיון (לפחות מחלקו) ומשיחה שנכחתי בה בעבר.

פדופיליה היא סטיה מינית של בוגר לקטין בטווח גילאים שמוגדר בחוק, אך נטיה פדופילית אינה עבירה על החוק, למרות שאינה מוסרית. בהקשר זה עניין אותי בעבר עיפה עובר הקו בין 'עבירה מוסרית' ל'עבירה חוקית'....והקשת הוא כמובן מגוון - בין מחשבות מיניות על קטינים ודרך פורנו, מגע פיני, תקיפות ועוד. 

נכחתי פעם בשיחה בה השתתף גבר שהודה שהיו לו מחשבות ופנטזיות פדופיליות והוא רצה לטפל בעצמו. אמר אז שלא היה נמשך למי שאינו קטין, התבייש בסטיה שלו ונלחם בה...העיד אז שפרט לליווי פסיכולוגי הוא בחן גם אפיקים נוספים, כולל סירוס. 

הנושא עלה בשיחה על כרונופיליה (משיכה מינית לטווח גילאים מסויים) ומישהי דיבר על הקו הדק בין טליאופיליה לפדופיליה כאשר הדבר שבאמת מבדיל בין עבירה חוקית למוסרית זה חוק (כאשר גיל בגירות משתנה מ-14 בחלק ממדינות המפרץ ל-20 ביפן) ולא תחושותיו של הסוטה
Red stormy
Red stormy • 15 באפר׳ 2020
אפרופו הסרט על מייקל ג'קסון, מפרסמת פוסט שפורסם לפני מעל שנה..

"צפיתי עכשיו בחלק הראשון של הסרט "נוורלנד", סרט מטלטל וכ"כ קשה ויחד עם זאת חשוב, חשוב כי מראה בצורה כל כך מבלבלת כיצד נראית התעללות מינית (ומנטלית), בילדים.
אני מקווה שהסרט הזה יפתח את העיניים להורים, לאנשי חינוך ובכלל לנו כחברה, שהתעללות מינית כלפי ילדים זה לא "גבר מפחיד בשעות חושך בגן שעשועים", כלומר זה יכול להיות, כמו שיש מקרי אונס ברחוב ע"י זר, אבל זה לא מעיד על הכלל, וגם לא על הרוב.
זה ממחיש בצורה מדהימה, מצמררת וכנה איך זה יכול להיות כל אחד, בדר"כ זה אותם אנשים קרובים שסומכים עליהם, משפחה נגיד, חברים או שכנים.
אותו פוגע, ללא קרניים ומאוד מתחוכם בצורת ההתעללות שמפעיל.
לאורך כל החלק הראשון של הסרט, כל הזמן גם המשפחות וגם השורדים עצמם, מתארים איזה אדם מקסים וטוב הוא היה כלפיהם.
בדר"כ זה השלב הראשון בהתעללות בילדים (ולא רק גם בהתעללויות בכלל ), זה השלב של לרכוש את האמון , במקרה הזה לרכוש את האמון של המשפחות ולרכוש את האמון של הילדים שגם ככה היה מסוחררים מהערצה אליו.
אחרי השלב הזה כבר קל לפגוע, הילד סומך על המבוגר שמולו, מאמין בו ושואב ממנו השראה ולמידה.
במקרה הנל זה מייקל ג'קסון האיש והאגדה, הכוכב הענקי, במקרים אחרים זה יכול להיות אבא, סבא, דוד, שכן.
יש פערי כוחות בסיסיים ביותר בין אדם מבוגר ואחראי לבין ילדים וילדות, אז לכל אלו שמאשימים את אותם שורדים (ובכלל מאשימים במקרים של אלימות מינית וניצול מיני, קרי, למשל פרשת אייל גולן) האחריות היא על מי שחזק ביחסי כוחות, וילדים לא יכולים באמת לבחור בחירה חופשית לעשות סקס.
ההתעללות מתחילה בהדרגה, החל מליטופים, מגע על המכנסיים ואז מדרדרת לאקטים קשים יותר ומיניים יותר.
והרבה פעמים, כמו שהם מתארים בצורה מדהימה, בלי שום התנגדות, המעשים של ההתעללות והפגיעה, לא נעשים בכוח.
"לא הייתה בזה שום תקופנות...לא הרגשתי מפוחד."
הרי ילד בן 7 , עם כל הכבוד לא באמת מבין מה אותם דברים שהמבוגר שהוא מעריץ מלמד אותו, נוצרים מנגנוני הגנה שכיחים במצבים של התעללות מינית בילדים, וככה בעצם ההתעללות יכולה להמשיך בלי שישימו לב.
"נוצר ניגוד בין היום ללילה"- וויד מתאר, זה בדיוק זה, חלק מאותם מנגנוני הגנה.
ביום זה משחקים, כיף, דברים שילדים עושים, תפקוד, ובלילה אתה הופך לאובייקט, בלילה הפגיעה.
"ואז קמנו בבוקר כאילו כלום לא קרה"
וככה נוצרים הפרדות ואותו ילד בן 7, יכול להמשיך לשרוד את מה שעובר בלי להרגיש בכלל שהוא נפגע.
אחד מהפגיעות הקשות בעיני, בעקבות התעללות מינית, זה התחום הזה של הדיסוציאציה שהרבה נפגעות ונפגעים חווים בעקבות התעללות.
עוד דפוס התנהגות מאוד מוכר במקרים של גילוי עריות והתעללות מינית כלפי ילדים, זה הפחדה, מה שגורם לפגיעה להמשיך בלי שהילד ידבר, לכן אגב במשפט הם הגנו אליו ולא סיפרו שהיו אקטים מיניים, על אף שהיו.
משפטים כמו "זה הסוד שלנו אסור לספר סודות", "יקרה משהו רע עם תספרי", "אם ידעו מה אנחנו עושים המשפחה תהרס ולא תהיה משפחה" "אנחנו נלך לכלא אם יגלו" ועוד משפטים בסגנון, זה משפטים, שאני כמעט בטוחה שנאמרים בכל התעללות ממושכת כלפי ילדים, ההפחדות האלה והאיומים שמשהו רע עומד לקרות, והשמירת סוד ושמירת הקשר שישאר בדלת סגורה.
"אם הם(אנשים) יגלו מה אנחנו עושים שנינו נלך לכלא לשארית חיינו"- אלו המילים שג'קסון אמר להם.
אתה הופך לתלותי בפגיעות מהסוג הזה, אתה מעריץ ואוהב הרבה פעמים את מי שפוגע בך, כי ככה אתה מסוגל לשרוד, ילדים וילדות לא מבינים מה זה מין, מה זה זוגיות ובעצם האישיות שלהם מתעצבת סביב זה, וכל מה שהם לומדים הרוס מהבסיס והם חושבים שזה הנכון כי ככה המבוגרים לימדו אותנו, וזה נראה הדבר הכי נכון לאהוב את אותו אדם כי אתה לא באמת יודע במצב הפגיע הזה מה זו אהבה, וגם פה הילדים אהבו והעריצו את מייקל , היו תלותיים בו והושפעו מאוד ממנו.
כשמייקל החליף אותם בילד אחר, הם חוו תחושת נטישה מאוד קשה ותלישות מאוד גדולה.
דברים שאופיינים בפגיעות מהסוג הזה.

אני מקווה שאנשים ילמדו דבר או שניים מהסרט הזה, ישימו לב בזמן כשפגיעה בילדים מתרחשת, כי לצערי ולצערנו לא מעט ילדים וילדות נפגעים, ובדרכ חושבים "לילד/ה שלי זה לא יקרה", יש בורות עמוקה על איך התעללות מינית בילדים מתרחשת, ולכן הרבה לא רואים, לא מרוע או מחוסר אכפתיות, אלא כי באמת לפעמים קשה לראות ולחשוב שדמות קרובה שנראית טובה ואכפתית יכולה לפגוע ........"
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 באפר׳ 2020
גקסון מיתג עצמו כילד נצחי והעצים את כוחו ע"י פאסדה של ערכים נעלים ואוניברסלים שנגעו ברבים
מרבית האנשים סונוורו והולכו שולל, מי שהתקומם נגד המותג טופל ע"י סוללת משפטנים ברקודות או שמא רוטווילרים.
ואולי אפילו פיקסרים אחרים לעולם לא נדע.
נוורלנד היא אשליה מסך עשן. בכל הופעה ומסע הופעות היתה חבורת קטינים צמודה למותג כקישוט
של תום קדושה נדיבות אחוה אהבה אלא שבפועל מתברר שזאת היתה כמו צלחת סוכריות עבורו במובן המיני. חטיף.

האם זה יכול ללמד משהו על יחסי שליטה ?
האם אין קצת או הרבה "ללה לנד" ותפיסת מצאות מעוותת? אמונה באשליה סינוור כחלק מתהליך התאהבות? (ברמות מודעות שונות).
התילדות, התחפשות ותאטרליות ביגוד פטישיסטי?
ולא צריך להגיע למסוכנות גבוהה כשזה קורה.
Skyfall​(שולט)
Skyfall​(שולט) • 15 באפר׳ 2020
התכוונתי לפוסט של בכח המוח

quote="Skyfall"]באתי לקרוא בעקבות הלניה מפוסט של knoty cat ומתרשם מרמת הדיון (לפחות מחלקו) ומשיחה שנכחתי בה בעבר.

פדופיליה היא סטיה מינית של בוגר לקטין בטווח גילאים שמוגדר בחוק, אך נטיה פדופילית אינה עבירה על החוק, למרות שאינה מוסרית. בהקשר זה עניין אותי בעבר עיפה עובר הקו בין 'עבירה מוסרית' ל'עבירה חוקית'....והקשת הוא כמובן מגוון - בין מחשבות מיניות על קטינים ודרך פורנו, מגע פיני, תקיפות ועוד. 

נכחתי פעם בשיחה בה השתתף גבר שהודה שהיו לו מחשבות ופנטזיות פדופיליות והוא רצה לטפל בעצמו. אמר אז שלא היה נמשך למי שאינו קטין, התבייש בסטיה שלו ונלחם בה...העיד אז שפרט לליווי פסיכולוגי הוא בחן גם אפיקים נוספים, כולל סירוס. 

הנושא עלה בשיחה על כרונופיליה (משיכה מינית לטווח גילאים מסויים) ומישהי דיבר על הקו הדק בין טליאופיליה לפדופיליה כאשר הדבר שבאמת מבדיל בין עבירה חוקית למוסרית זה חוק (כאשר גיל בגירות משתנה מ-14 בחלק ממדינות המפרץ ל-20 ביפן) ולא תחושותיו של הסוטה[/quote]
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 15 באפר׳ 2020
ההבדל המובהק ביותר בין בדסמ לפדופיליה הוא ההדדיות.
שולטת ונשלט רוצים את אותו הדבר.
לא ידוע לי על מקרים בהם ילדה בת תשע רצתה לקיים יחסי מין עם גבר שחשק בה.
לכן פדופיליה שונה מהותית מנטייה מינית כמו סטרייטיות, הומוסקסואליות, בדסמ.
ומאחר שהיא כרוכה בפגיעה נפשית ולעיתים גם פיזית בילדים, היא פסולה מוסרית. לבי עם מי שסובל מפדופיליה וצריך לבחור בין הדחקה לפגיעה בילד.
אדושם
לפני 4 שנים • 20 באפר׳ 2020
אדושם • 20 באפר׳ 2020
שלום.

הנושא הזה מעניין, בעיקר כי בוא טומן בחובו נפיצות חריפה.
עם הכניסה לעולם הBDSM - המון מחסומים אישיים הוסרו, שפיטה לא הוגנת של מנהגים ומעשים - דעכה עד כדי נעלמה.

אך יש משהו שאני לא יכול לשלול, אני בסופו של דבר בן אדם. נולדתי לתקופה הנקראת המאשה עשרים ואחת, במדינה דמוקרטית (יהיו מכם שלא יסכימו).
כאינדיבידואל, אני מרשה לעצמי לחקור עולמות, ולהיות אחראי למעשים שלי ולתשוקות שלי.

כפרט בחברה, אינני יכול להתנתק בקלות מהמורשת, תרבות, שפה, עדה, דת, מדינה חוקים.
כל אלו עיצבו את 'החוקים' עליהם מושתתים הקינקס של כולנו. ישנו ציר זמן בלתי הפיך שאחראי לעיצוב של כל אחד ואחת מאיתנו.

בפרק הזמן אליו נולדתי ובו אמות, האיחוד המיני בין קטין.ה (כמוגדר בחוק) לבגיר.ה - פסול ומוקצה בצורה קשה למדי. (אולי מהדברים החמורים ביותר שהחברה שלנו יכולה להסכים עליה בפה אחד.)

בהחלטה הזו - להוקיע ולהעניש 'פדופילים' - מתבטאת הסכמה בה כולנו מבינים שקטין.ה במגע מיני עם בגיר.ה יכולה להניב ביטויים סוציאלים/נפשיים/מנטליים שיהפכו את אותה 'חברה מודרנית' "מתוקנת" לבלתי יציבה ופרועה.
להכרתי - החשיפה של קטינים למעשים מיניים, באופן התואם חיי מין של בגיר.ה, עלולים ליצור סטייה חריגה בהתנהגות של אותו פרט קטין.ה בהמשך החיים.

חוסר הכוונה מינית יכולה לגרום להורמונים מסויימים לבקוע טרם הזמן, וליצור שיבושים - במקרה הזה אני מתאר מקרה שנחשפתי אליו אישית, בחורה שלצערי נחשפה לאקט מיני בהסכמה (כך היא מתארת) בגיל מוקדם מדי,* מתחת ל12.
ממנה ניכר שיש לה בעיות של וויסות חושי, בעיה בוויסות וצריכת אוויר, טיקים, תפקוד שרירי לא יציב.
**זו דוגמא יחידה, ובשום פנים ואופן לא יכולה להוות איזהשהו דפוס**

כחבר בקהילה זו, אני מסכים להבין שיש בנו את הרצון לחקו באופן תמידי מה מרגש אותנו, ומה מעורר בנו יצרים.
טאבו הוא שם יפה למה שמאוד קשה להשיג מבלי לעורר את דאגת ההורים, המנהלים של המוסות האקדמיים בהם אנחנו לומדים, השכנים, המשטרה.
(*אני עשוי להתחרט על הצורה בה כתבתי את המשפט הזה - יכלתי להתאמץ יותר)

אני מוכרח לפעול בשיטה זהה כאשר: אני מדבר עם אדם שמשיג סיפור עצום בלבישת חיתול וחיקוי פעולות כמעט זהה לתינוק.
באותה שיטה אנסה להבין - שאדם מסויים, שרואה בקטין.ה שלפניו כאובייקט מיני ומקור לגירוי ותשוקה, אני מוכרח להאמין שזה המקרה אצלו.ה, ושהרצון שלו לחקור את מושא התושקה שלו.ה - הוא אמיתי, אך מסוכן.

הרצון הזה מסוכן מכיוון וחקר ילדים מביא הוכחות בהן שאיפות מיניות קימות ברמות נמוכות למדי בקטינים.
אין דבר פסול בקטין.ה שחוקרים את עולמם המיני, נהפוך הוא, זה רגע/תקופה יקרה מאוד.
המפגש בין בן אדם שעבר.ה בגרות מינית לבין קטין.ה שטרם עברו את אותו תהליך טבעי, מולידה מצב הגיוני שיכול להיקרא במלא מונחים, אבל אני בוחר ב"ניצול מיני".

אדם בוגר שיודע על גופו ועל נפשו את תשוקותיו ויצריו, סביר להניח ידע כיצד לנטב את סך הרגשות הללו לקלימקס.
דבר שעשוי להיות לא זמין לקטין.ה.

כולנו נסכים שכל קינק או פטיש הוא לגיטימי כל עוד צד בנושא לא נפגע פיזית/נפשית.
חברה יקרה לי עובדת כסקסולוגית - ואחד מהמאמרים שהיו זמינים לה בלימודים מציין ש: סטייה מינית מאופיינת בתלות כמעט מוחלטת בדבר אחד אצל אדם לבוא לפורקן מיני - במילים יותר קלות, בן אדם שיכול לגמור אך ורק ממגע או ממין או מצפייה בילדים, מדובר בסוטה מין - ובחברה שלנו יוגדר כ - עבריין מין - פדופיל בתהחשב ובא בפני החוק עם עבירות אלו.

על מה אני מברבר?
אני מודע לזה שכאינדיבודאלים, אנחנו מהממים, ואנחנו אוהבים את הגוף שלנו כי הוא דלת לעולמות מטורפים.
המרדף אחר השונה, ואחר הדבר שיגרום לנו להתרגש יותר, הוא לעיתים אינסופי, ולצערינו/למזלינו, הסף ריגוש הוא דבר מאוד גמיש, ולעיתים לא מוציר לנו ברירה אלא לחפש את הריגוש הבא.

כל עוד אני נהנה מהמצב בו אני חיי במדינה -
** אגב מדינה - לאום - שפה - תרבות, כל אלו הם מיתוסים, שאנחנו עושים עבודה מעולה במשך אלפי שנים בלכבד את אותם מיתוסים בהדדיות**
אני מרגיש שפדופיליה היא קו אדום.

אני נותן המון כבוד ומקום להיותינו חיות מתורבתות, והדבר הזה שנקרא קטינים כאובייקט מיני, יכול לעורר מינית אדם בוגר מינית.
זה לגיטימי כמו שזה לגיטימי שארצה לברוח מאש, לרצות לאכול בשר, להפרות אישה.

כבני אדם, שהם פליטים של אלפי שנים של מיסוד תרבותי-חברתי, אני מודה שאני מקבל את המורשת שניתנה לי - שהיא הוקעת פדופילים, כדבר לגיטימי ורצוי.

לא הצלחתי לדבר כאן על הכל, וזה גם לא תפקידי, מקווה שתרמתי לדיון, ולא חזרתי על תגובות שצוינו כאן קודם לכן.
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 22 באפר׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 22 באפר׳ 2020
אחד המקומות הבולטים בעולם בפדופילה ברמה המקצועית .
זה קליפורניה ,בהוליווד.
יש מערך של חטיפת ילדים ,וילדות ,ממדינות כמו האיטי וכ'ו...
שהם מתעללים בהם מינית ,ואז שוחטים את הילדים הללו .
מהדם של קורבנות הפדופילה,הם מייצרים איזה שהוא נסיוב אנטי אייג'ינג,מהפכני ששמו הוא ...
המונוכרום... זה לא שם המדוייק אבל זה בסגנון השם שציינתי ...

הדם של קורבנות הפדופיליה,מכיל את הסבל שהיה להם בנפש ,בטרם נרצחו .

והסם הזה הוא הכי מבוקש בהוליווד .
מפני שהוא מעניק מראה צעיר ,ואנטי אייג'ינג ,לרוכשים.

אנטי אייגינג ברמה של 30 שנה צעיר מכפי הגיל האמיתי ...

הפדופילה ,זה הנושא הכי חם .והכי פחות מדובר, כמעט.
והוא מקיף המעגלים, של ראשי מדינות ,בתי מלוכה ,ואת התעשיה הגבוהה של עולם הבידור ..
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 22 באפר׳ 2020
חטיפת ילדים ורציחתם על מנת לייצר מהם חומרי אנטי אייג׳ינג זה הדבר הכי נורא שניתן לחשוב עליו. על מה אתה מבסס את הדברים, סמ ארט?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 22 באפר׳ 2020
בלינק המצורף ,תוכלי להתרשם מ מה ש השחקן מל גיבסון, כותב על הוליווד הספוגה בדם ילדים .

ויש לי אין סוף של מידע בנושא .
יש קשר ישיר ,ל "בוהמיין גרוב " .
יש קשר לפרשת אפשטיין .
יש קשר לפרשת ווינסטיין.
יש קשר למקרה קובי בראיינט.
יש קשר לוויקיליקס.
יש קשר להילארי קלינטון.
יש קשר לנסיך אנדרו מאנגליה .
הכול קשור בהכול ...

יש לי אין סוף של תכנים בנושא ,בכדי להאיר עיניכם ,שהאנשים שאתם סוגרים להם ,כאלילים.
הם לא מה שאתם חשבתם ,רואים,ומודעים...

אני אאסוף המון תוכן בנושא ,ואני אעבור למחשב באופן מסודר .
ואעלה לכם ,פה תכנים...ואתם תשפטו ..

בנתיים הנה הלינק ,לדבריו ,של השחקן האוסטרלי, מל. גיבסון...

https://mosescollins3.wixsite.com/mysite/forum/ylvmynty-vktvt-hshtn/ml-gybsvn-hvlyvvd-hv-lhqh-shl-tpylym-hkhvgg-l-dm-yldym