אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כעס -

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 3 שנים • 5 במאי 2020
אס אמ,
למה לכתוב כאן? לך לפורום של אנשים שעברו התעללות מינית או היו ילדים מוכים, ותכתוב את זה שם. תכתוב לילדים של גואל רצון שהבעיה שלהם היא שיש להם עין רעה. תכתוב את זה על המצבות של ילדים שההורים שלהם רצחו אותם - "מת מעין הרע של עצמו". כל נער שמגיע לבית השנטי כי הוריו מסוממים, או זרקו אותו מהבית, או להרוג אותם, או שסרסרו בהם - תעשה להם שלט גדול "בית לאנשים שיש להם עין רעה".
למה לכתוב דברים כאלה פה? לך תכתוב איפה שתהיה לזה השפעה אמיתית
A-paradox
לפני 3 שנים • 8 במאי 2020
A-paradox • 8 במאי 2020
זה מאוד פשוט הבעיה של סמי . והבעיה של סמי בשורש שלה היא הבעיה של כל אחד ואחד שקיים בעולם . חוץ מאדם שהבין את השורש של כל המציאות .

סמי חושב שהוא חכם גדול אבלהוא טיפש מוחלט . למה ? כי אין לו שכל והוא לא יודע להבין דבר מתוך דבר . ולכן הוא תקוע בדמיונות ופחדים והוא בטוח שהוא גילה את האמת ושהוא המשיח וכולי ... אבל מבחינת האמת הוא טיפש גמור . למה ? כי הוא לא מבין מי האלוהים שהמציא את האלוהים שהוא חושב שקיים . והאמת היא שאין כזה דבר והכל שטויות והבל הבלים כי הכל אחד . והכל אחדות . ואין דבר כזה טוב ורע כי במילא הכל אחד . הכל וכלום זה אחד ממש ממש . ולכןממילא אין שום בעיה ותמיד הכל הכי טוב ותמיד הכל הכי רע והכל אחד וזהו . אפשר לנשום .

סמי חושב שיש אלוהים במקום כל שהוא . אבל האמת היא שאני אלוהים וסמי הוא אלוהים והקיר הוא אלוהים והצמח הוא אלוהים והכל זה אלוהים שמשחק עם עצמו .זאת אומרת אנחנו אלוהים .

ובשביל להבין תשאלו את עצמכם אם אתם הייתם אלוהים מה הייתם עושים ? ואז תבינו .

וכל אנשי הדת למיניהם מכל דת טיפשים גמורים לחלוטין .
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרדוקס, מה שאתה כותב זה אחלה, אבל תרשה לי לציין עניין אחד.
אם אין טוב ורע, והכל אחד, והכל הבלים - אז אס אמ צודק. הורים לא פוגעים בילדים, כי הם אחד ואותו דבר. זה לא משנה איזה טראומות יהיו או לא יהיו לילד, כי הכל הבל הבלים. וזה סבבה לגמרי להגיד לילד שהכל אשמתו, הרי אין דרכים טובות ורעות לגדל ילדים בכלל.
לכן, מה שכתבת נשמע, בעיניי, יפה על הנייר. מול המציאות זה נופל - לאנוס את הילד שלך זה רע. טראומות שהורסות לאנשים את החיים הן לא הבל. וכשפסיכולוג או שופט שולחים מישהו לכלא כי הוא עשה מעשה כזה, מעשה רע, גם הם לא טפשים.
Kitty frank
Kitty frank • 8 במאי 2020
תנו לטרולים להטריל ונסו לשאוב איזה בדל צחוק מהם.
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 8 במאי 2020
לא רק כעס גם רגשות אחרים כמו תסכול למשל.
A-paradox
A-paradox • 8 במאי 2020
דרקן . זה פשוט וסמ צודק ולא צודק . ואתה צודק ולא צודק . כי השלם מכיל את כל ההפכים שבתוכו בשלמות . ככה שמבחינת האמת אין הפכים ויש רק שלמות .

אני רק אומר להטיל ספק בהכל כולל הכל . גם בדבר הכי " רע " כביכול אתה תגלה אם תטיל ספק שאין הבדל אם אנסו אותך כשהיית קטן או לא . וגם יש הבדל אם אנסו אותך כשהיית קטן או לא . כי בסופו של דבר בתמונה הגדולה כלום לא משנה שום דבר .
אבל יש טיפשות וחכמה . אם אתה חכם אתה תפעל ותחשוב ותעשה בחכמה אם לא אז תעשה בטיפשות . הרוע כביכול מגיע מטיפשות ובורות . הטוב כביכול מגיע מחכמה . ושניהם אחד .

לא סתם קוראים לי הפרדוקס כי אלוהים הוא פרדוקס . ואתה גם פרדוקס . והבריאה היא גם פרדוקס .
AlphaPower​(שולט)
AlphaPower​(שולט) • 8 במאי 2020
בדסמ אמיתי צריך להיות נקי מכעסים ולהגיע מרצון 2 הצדדים, שילוב של בדסמ עם כעס יוצר חוסר שליטה והפרת גבולות מוסכמים.
שכעס ונקמה קיימים ושולטים הם הורסים את החוקים הברורים ואת המוסכמות.
אני מתאר לעצמי שהרבה אנשים מוצאים מקום בבדסמ לפורקן עצבים/ צורך כלשהו של נקמה
אך לא ממקום כזה זה צריך להגיע.

אם אני כועס על בת זוג אני נמנע מלעשות משהו מיני.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
the paradox כתב/ה:
דרקן . זה פשוט וסמ צודק ולא צודק . ואתה צודק ולא צודק . כי השלם מכיל את כל ההפכים שבתוכו בשלמות . ככה שמבחינת האמת אין הפכים ויש רק שלמות .

אני רק אומר להטיל ספק בהכל כולל הכל . גם בדבר הכי " רע " כביכול אתה תגלה אם תטיל ספק שאין הבדל אם אנסו אותך כשהיית קטן או לא . וגם יש הבדל אם אנסו אותך כשהיית קטן או לא . כי בסופו של דבר בתמונה הגדולה כלום לא משנה שום דבר .
אבל יש טיפשות וחכמה . אם אתה חכם אתה תפעל ותחשוב ותעשה בחכמה אם לא אז תעשה בטיפשות . הרוע כביכול מגיע מטיפשות ובורות . הטוב כביכול מגיע מחכמה . ושניהם אחד .

לא סתם קוראים לי הפרדוקס כי אלוהים הוא פרדוקס . ואתה גם פרדוקס . והבריאה היא גם פרדוקס .

וגם אין שום דרך להוכיח שאתה צודק או טועה. אתה אפילו לא מאפשר לי לא להסכים, כי זה שאני לא מסכים זה גם חלק מהפרדוקס. צר לי, הסברים בלתי ניתנים להפרכה שמראש קובעים לי מי אני זה לא הקטע שלי. לך תספר את זה לאוונגליסטים. הם יסבירו לך שאתה בעצם יודע שישו הוא המשיח, ורק מעמיד פנים שאתה מאמין בפרדוקס כדי שתוכל לעשות חטאים. בהצלחה לכם
Askew​(אחרת)
לפני 3 שנים • 9 במאי 2020
Askew​(אחרת) • 9 במאי 2020
אנשים צריכים להפסיק לקחת את האנקדוטות של החיים שלהם ולהשליך על הכלל, חבל על כל המילים. וגם תעשו לעצמכם הגהה רבאק, אתם לא מגישים עבודה אקדמית שצריך לחפור בה שוב ושוב על אותו דבר במילים שונות.

אין כעס בבדסמ שלי, יש תשוקה בלתי ניתנת לסיפוק של חיים ומוות. להרגיש הכל עד שלא מסוגלים להרגיש יותר והולכים לישון.
אבל גם אסייג ואומר שבעצם אולי אין כעס ברור בבדסמ שלי. אם זה ביטוי רדיקלי של חיים ומוות אז כנראה שבהכרח יהיה בו גם כעס ועצב ואושר ואהבה.

אני מאד אוהבת את הביטוי הצרפתי לאורגזמה, המוות הקטן (אני יודעת לא חידשתי לכם כלום אתם נהדרים חכמים ויודעים הכל❤️)

יצא לי לחוות אנשים שהוציאו עלי את הכעס שלהם, ואני לא זורמת. זה לא ביטוי של תשוקות בעיני, זה ביטוי של כאב שלא מרפה ואני לא חושבת שאני צריכה להיות שק חבטות לדבר הזה. אם מישהו כועס וכואב שילך לפסיכולוג.