סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היסטוריית שיחות

תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני 3 שנים • 24 בספט׳ 2020

היסטוריית שיחות

תוהה לעצמי, האם אתם קוראים היסטוריית שיחות? דיי נמאס מנשלט שכל ראש חודש מספים בהודעות ולא בודק או זוכר שכבר פנה וגם סורב.
ממש כמה הסבתא חולת האלצהיימר שלי.
האם פשוט לא אכפת לכם? (שאלה רטורית במחציתה).

אני מדברת על נשלטים כי זה ספציפית קהל היעד שלי, מוזמנים לרשום מנקודת המבט שלכם.
    התגובה האהובה בשרשור
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
כל כך נמאס לי שאני פשוט חוסמת, נשלטים, שולטים, אחרים, זוג מהצפון מחפש להנות, לא מעניין אותי יותר.
כל מי ששולח לי הודעה לא קשורה (זה 99% מההודעות) אני חוסמת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני חושבת ש*קהל יעד* הוא בדיוק הבעיה שלך.

תביני, האנשים ששולחים הודעות היכרות למישהי שרק אתמול אמרה להם שהם כל מה שהיא לא רוצה;
ואנשים שמגיבים בפורום בכנות;
ואנשים שאשכרה אכפת להם איך את מרגישה או מה את חושבת עליהם;

אלה לא קבוצות שבהכרח יש ביניהן קורלציה.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 24 בספט׳ 2020
כן. קוראת ומעירה על זה
"כבר שלחת לי את אותה. הודעה. בדיוק!"
מילים ומשמעות​(שולט)
לפני 3 שנים • 26 בספט׳ 2020
מעבר להיסטוריית שיחות (זה כבר למתקדמים)
אני לא מבין למה אנשים שולחים הודעות בלי לקרוא את הפרופיל
למה לבזבז אנרגייה וזמן לשלוח הודעה בידיעה שההודעה לא תקבל מענה?
אני יכול לתת דוגמא את עצמי
בפרופיל כתבתי שאנו זוג שמחפשים נשלטת או זוג נשלטת ונשלט וביקשתי במיוחד שגברים לבד אנחנו לא מעוניינים... אבל למרבה "הפלא" רוב ההודעות שאנו מקבלים הם מגברים נשלטים.
עכשיו אני לא תמים אומנם הפרופיל הזוגי חדש אבל הייתי כאן בפרופיל יחיד המון זמן אני יודע שלנשלטים קשה מאוד למצוא שולט/ת אבל בחיאת תתחילו לקרוא פרופילים לפני שאתם פונים
girl on mars
girl on mars • 26 בספט׳ 2020
מל(ק)ה כתב/ה:
כן. קוראת ומעירה על זה
"כבר שלחת לי את אותה. הודעה. בדיוק!"

הזכרת לי איזה מוזריקו אחד, שאשכרה כתבתי לו את זה, ענה שהוא מצטער, וחודש אח"כ שלח שוב. את ההודעה של הקופי פייסט. הבנאדם עם מנוי אז אין שאלה שיכול ללחוץ על כפתור אחד ולבדוק. כששאלתי למה שלח שוב למרות שדיברנו על זה, אמר שחשב שאולי עכשיו אני אהיה מעוניינת...
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 26 בספט׳ 2020
לרוב זה לא מעניין, אז מתעלמת. אם משהו בהודעה נשמע לי מוכר/חוזר על עצמו ברמה פרטנית, בודקת. ואז מתעלמת.
Askew​(אחרת)
לפני 3 שנים • 28 בספט׳ 2020
Askew​(אחרת) • 28 בספט׳ 2020
purepussion כתב/ה:
מעבר להיסטוריית שיחות (זה כבר למתקדמים)
אני לא מבין למה אנשים שולחים הודעות בלי לקרוא את הפרופיל
למה לבזבז אנרגייה וזמן לשלוח הודעה בידיעה שההודעה לא תקבל מענה?
אני יכול לתת דוגמא את עצמי
בפרופיל כתבתי שאנו זוג שמחפשים נשלטת או זוג נשלטת ונשלט וביקשתי במיוחד שגברים לבד אנחנו לא מעוניינים... אבל למרבה "הפלא" רוב ההודעות שאנו מקבלים הם מגברים נשלטים.
עכשיו אני לא תמים אומנם הפרופיל הזוגי חדש אבל הייתי כאן בפרופיל יחיד המון זמן אני יודע שלנשלטים קשה מאוד למצוא שולט/ת אבל בחיאת תתחילו לקרוא פרופילים לפני שאתם פונים

אני חושדת שהאנרגיה שמושקעת בקריאה של פרופיל, ניתוח נתונים וקבלת החלטה על בסיס עובדות אם הפרופיל רלוונטי או לא היא משמעותית גדולה יותר מקופי-פייסט-שגר-שכח-יצליח-מגניב-לא-יצליח-למי-אכפת.

אני גם יכולה לתאר לעצמי שחלק מהאנשים האלה משתמשים בסקריפטים, לא? איים אה לאבר נוט אה מבינה בתכנות אבל כמה מורכב דבר כזה כבר יכול להיות?
wildy
wildy • 28 בספט׳ 2020
אולי הם חושבים שהם התפספסו בגלל עומס בהודעות במידה ולא קיבלו מענה, או חושבים שמשהו קריטי שעלול להיות מכריע עבורם אצל השולטת השתנה, ודברים תמיד משתנים אז למה לא לנסות את מזלך שוב?
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 28 בספט׳ 2020
שוב אנתץ את המיתוס. אף אחד לא מקבלת כל כך הרבה הודעות עד שהיא פספסה את ההודעה שלך.

אם לא נענית, כנראה שזה כי אין עניין.

ומנסיוני, כשאנשים מנסים שוב, שום דבר מהותי לא השתנה. הם עדיין גרים רחוק, עדיין נשואים, עדיין לא ממוקמים. הם מקווים שזה שאני עדיין פנויה אומר שאסכים להתפשר ולרדת מהעץ הגבוה שטיפסתי עליו כשחיפשתי בחוצפתי המזעזעת מישהו פנוי, קרוב וממוקם.

כפי שהתגובות פה הראו, פניות חוזרות כאלה לא מתקבלות באהדה. זה למה לא לנסות שוב.