שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכוס הכי טעים בעולם

Gabriel​(אחר)
לפני 3 שנים • 28 במאי 2020
Gabriel​(אחר) • 28 במאי 2020
רוצה להלחם בתופעה תתרום ותתנדב לעמותות יש המון שעושות עבודת קודש.

תפסיק לבלבל תשכל,
אתה לא גיבור על,
אתה נבל על.
Askew​(אחרת)
Askew​(אחרת) • 28 במאי 2020
די נו אביר האור,
אתה לא נבל ואתה לא גיבור. אתה סתם מישהו שנתן כסף למישהי וחושב שהוא הציל אותה כשבעצם אין לו מושג איך היא פירשה את האירוע, מה היא עשתה עם הכסף ואיך היא מרגישה לגבי כל האינטראקציה הזאת.
שיקום זה לא רק לסגור חובות, לא כל מי שנמצאת מתחת לקו העוני מגיעה לזנות, יש הרבה גורמים שעומדים מאחורי ההחלטה הזאת והכסף לא יפתור אותם. זה תהליך שלוקח זמן ומצריך התערבות מקצועית של אנשים שמבינים את זה. כתבת בבלוג שלך שאתה נכה אז אני מאמינה שאתה יודע מה זה אומר תהליך שיקומי ואני בטוחה שאף אחד לא רק זרק עליך כסף ואמר "הופה בעיה נפתרה!". כמו כריסטופר ריב היית צריך לעבור איזה תהליך של קבלה עצמית, הכרה מחודשת עם מי שאתה ומה היכולות החדשות שיש לך לתת לעצמך ולעולם.

אתה לא יודע אם היא עברה תהליך כזה, ויכול מאד להיות שמבחינתה היית עוד זנאי שנותן לה כסף ומבטיח הבטחות כדי ללקק לה את הכוס. אגב, יכול מאד להיות שאתה גם לא הבחור הראשון שהציע לה עיסקת חבילה כזאת. אתה חושב שאתה גיבור, אולי היא חושבת שאתה סתם עוד קריפ.

אם אתה באמת רוצה לעזור לנשים צעירות לא להגיע לזנות, תתייעץ עם עמותות שעוסקות בזה כבר שנים. דבר איתם על האתרים האלה והחשש שלך ממה שזה עושה לנשים צעירות ותבקש מהם עצה. אולי הם ירצו לעשות פרויקט וישמחו לעזרתך, אולי הם כבר מפתחים משהו כזה וגם ישמחו לעזרתך.
ותפסיק לתת לזונות כסף ולהגיד שאתה מציל אותן מזנות כי זה פשוט שקר גס ופגעני שאתה בעיקר מספר לעצמך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אביר, מותר להודות בטעות.
אבל, אם אתה מתעקש להשאר גיבור צודק ומושלם אז בבקשה, אל תשאל את הילד על לתת למי שאין. שאל אותו ככה:
"בן, יש אישה שלא רק שאין לה כלום, היא אפילו צריכה לתת לאחרים ממה שאין לה. אז היא מוכרת את הדבר היחיד שיש לה, שזה הגוף שלה. היא שונאת את זה, וזה נורא קשה לה, אבל אין לה ברירה. עכשיו, תגיד, היית רוצה שאבא גם יקנה ממנה את הגוף שלה, שהיא שונאת למכור, אבל ישלם לה המון כסף? "

אחרי הכל, זה מה שעשית.
כשתתן נדבה בסתר, נשאל את הילד אם הוא חושב שצריך לתת למי שאין.
אתה כבר רואה את ההבדל שכולם רואים? או, אולי, אתה חושב שהילד יהיה גאה בך כשתספר לו ששילמת למישהי על משהו שהיא שונאת לעשות.

אגב, אם אי פעם תהיה בצרות כלכליות, דבר איתי. אם הבן יהיה כבר מעל 18, יש מצב אני ארצה לרומם אותו. מבטיח שאקח ממנו בתמורה רק את מה שאני חייב, כדי שלא ירגיש כמו קבצן. יש מצב אפילו אכתוב על זה בכלוב
לא סתם
לא סתם • 28 במאי 2020
הבעיה שלי עם הסיפור שהיא עשתה כל מה שהיא יכלה כדי לא להיות באותו הרגע בסיטואציה הזאת ולהתנתק ממנה כמה שיותר, ואתה בחרת להדגיש את זה כל כך שזה כבר צורם. הבחורה הזאת הייתה צריכה כסף, והיא עשתה את זה בדרך שהיא הכירה - אני ממש לא מצפן מוסרי כדי להטיף כאן על זנות.
הרי הזנות קיימת וזה לא אפשרי למגר אותה ביום, אף אחד כאן לא נאיבי מספיק כדי לחשוב ככה. זה טבעי לכולם לדעת שהעולם דיסטופי ומלא בפאקים.
מה שאני מנסה להגיד כאן שזה בסדר לעזור, אבל -
אתה הבאת פה תיאור של מישהי שהגיעה למצב שלא הצליחה להתקרב אליך גם עם הרבה מאד סמים ואלכוהול, היא פשוט נותרה קפואה. זה לא קשור לאם היה פה זיון או לא. היא עובדתית לא רצתה לגעת בך, אולי נגעלה (תנסה לקרוא את זה אובייקטיבית, אני לא מנסה להכנס בך ולהעליב אף אחד) מהגיל שלך וממך, אולי גם מעצמה.
שוב, לא מכירה אותך ולא יודעת איך אתה נראה, אבל גבר בן 45 זה גבר בן 45, ועבור מישהי בת 22-23 אתה בן מאה.
תנסה להסתכל על חבר שלך שהוא בן גילך ותשאל את עצמך האם היית נוגע בו עבור 30,000 שקל, זה לא קשור לזה שאתה לא נמשך אליו כי אתה סטרייט - תאמין לי, סטרייט יכול להעריך גם את בני מינו.
אולי ככה תוכל להבין מה עבר על הבחורה הזאת באותם הרגעים, כי לפי התיאור הארוך שלך על הריחוק שלה ממך - נשמע שזה כן אכפת לך במידה מסוימת לדעת מה עבר לה בראש, מה זה בשבילה לתת לגבר הזה שהוא אתה להתקרב אליה.
hrgiger
hrgiger • 28 במאי 2020
דרקן - החלק האחרון של התגובה שלך פשוט מזעזע בהקשר של הדיון פה. מזעזע.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אני לא כתבתי שום דבר גס או שקשור לאיזה שירות שמצופה ממישהו. מאוד הקפדתי על הניסוח. אולי, כשזה מוצג אחד לאחד במילים התמימות שלו, הוא יבין? הרי מחוץ לקונטקסט, מה שאמרתי נשמע כל כך יפה, לא?
אני מבין אם התגובה שלי מבאסת, מרגיזה או מזעזעת. זו היתה המטרה. ואני בסדר עם זה שתכעסו עלי או תחשבו שהגזמתי. זו הדרך שלי להעביר מסר, גם אם היא שגויה
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 28 במאי 2020
גַּבְרִיאֵל כתב/ה:
רוצה להלחם בתופעה תתרום ותתנדב לעמותות יש המון שעושות עבודת קודש.

תפסיק לבלבל תשכל,
אתה לא גיבור על,
אתה נבל על.

שאלתי את הילד שלי מה חסר לו, אנחנו עוברים עכשיו על משחקים לאקס בוקס כמתנת יומולדת,
יש לו יומולדת בסוף החודש, חוצמזה לא חסר לו כלום
Red stormy
Red stormy • 28 במאי 2020
אתה לא באמת שונה מזנאים אחרים
למה להזכיר שוב ושוב שאיזה מזל היה לה שמלאך כמוך נפל אליה משמיים.

סביר כנראה שגם זייפה את האורגזמה רק כדי לרצות את האגו שלך, כי ממצב של קיפאון וניתוק רגשי וניתוק פיזי ומיליון מנגנוני הגנה פועלים הלשון שלך לא מה שתעזור לה להרגיש בטוחה, נינוחה , רגועה, נוכחת בכאן ועכשיו וכולי וכולי.

יוצא לי לא פעם ולא פעמיים לשמוע על זנאים נפלאים כמוך וכמה הם נהדרים ואיזה מזל שהם היו שם כדי להציל את אותן בחורות מסכנות.

בחורות במצוקה לא צריכות גבר זר שיציל אותן, הן צריכות (וצריכים) מערכת תמיכה יציבה ובטוחה, להיות בטוחים פיזית, בסביבה מוגנת, שיש להם צרכים של אוכל, קורת גג, הםן צריכות טיפול ותמיכה לא עוד זנאי שחושב את עצמו גיבור.
שולט וחודר​(שולט){מכורה}
לפחות הוא עזר לה
ומה אתם עשיתם בשביל לעזור למי שבזנות ולא מבחינה? אה כתבתם
לשכן הזקן לא תעזרו אז תזונה?
icon_smile.gif