סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקשר התחיל במילים: "מלכתי, אני רוצה להעביר לך כסף"

Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 7 ביולי 2020
Netrunner​(נשלט) • 7 ביולי 2020
לא, הייתי מרגיש לא בסדר עם זה שהם שולחים לי כסף והייתי מחזיר להם אותו, או בכלל אינטרקציה עם גברים שמאוננים עלי? נראה לי ההפך ממחרמן.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 7 ביולי 2020
לדעתי דיפ אומר כאן משהו שגברים לא כל כך מבינים: לגברים יש משיכה מסויימת לנשים כנשים, כרעיון. גם לנשים ממוצעות מראה, ואפילו פחות מהממוצע.
״אין אישה לא יפה, יש פחות מדי וודקה״.

נשים לעומת זאת, פשוט לא נמשכות לרוב המוחלט של גברים. לא קצת כן נמשכות, אבל לא מאוד. פשוט לא נמשכות. כמו שגברים סטרייטים לצורך העניין לא נמשכים לגברים. אז אולי זה כיף לקבל כסף וטובות הנאה, אבל אם אין שם משיכה מינית, לדעתי לא יצמח ריגוש מיני. זה סבבה וכיף לחלק מהנשים לקבל מתנות וכסף לא משנה ממי. ההנאה היא מטובת ההנאה עצמה, לא מהצינור שהעביר אותה. לדעתי הן היו מעדיפות ללחוץ על כפתור, כדי לקבל את טובות ההנאה, ולא לייצר אינטראקציה אנושית עם הנשלט. אלא אם מדובר בנשלט שהן נמשכות אליו ומעוניינות להתחקות אחרי התהליכים שהוא עובר, ומתרגשות מלייצר בו ריגושים מהשפלות וכאב.
TrueSelf​(שולט)
TrueSelf​(שולט) • 7 ביולי 2020
עתונאים של היום לא מסוגלים לכתוב דברים איכותיים אז מחפשים פרובוקציות זה הכל.
עם חוסר הכשרון שלהם אם היו כותבים על זה באופן מאוזן זה היה מעורר פחות רגש במיינסטרים. אבל הם מחפשים כניסות ותגובות.
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 7 ביולי 2020
טלי, אי אפשר להשוות בין חניקה או כל דבר פיזי לבין פינדום. צריך ללמוד כ"כ הרבה לפני שניגשים למחטים, חניקות, הצלפות ושאר דברים - אחרת זה חוסר אחריות עצום ואילו פינדום זה הרבה יותר פשוט (אך מסוכן גם כן).

תפוח אדמה חרוך - למרות שקשה לי להאמין שיש נשים שאכן מתגרות מינית מהאקט ולא מהמתנות עצמן אני לא מחליטה עליהן אבל כמו שבכח אמרה מצויין אם אכן הן מתגרות מהנתינה וההתמסרות אפשר להסתפק בכמה שקלים בודדים כי היי העיקר הכוונה לא?

אין שום דבר שוביניסטי בעיניי בזה שאני לא אוהבת ומעריכה פינדום או כל סוג של ניצול קר. אני נהנית מההתמסרות של הפרטנר שלי בלבד אחרי שבנינו את הקשר שלנו.
לפרסם מודעת דרוש לי אינסטלטור בין 2-4 או תעשו לי מנוי זהב זה פאטתי וזו לא שליטה בעיניי אלא קמצנות/עצלנות/עליבות.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 7 ביולי 2020
נסיכת הלילה, מה שמתאים לאחר לא חייב להתאים לך ולהיפך. זה לא הופך את זה למשהו רע.
יש ניצול ויש שליטה כלכלית, תבדילו.
כל עוד לא יבדילו בין השניים, זה יישאר טאבו וחבל. לי חבל.

היה לי נשלט במשך שנתיים. עם הזמן נכנסה גם שליטה כלכלית. הנשלט שלי פרח! בשנתיים שהיינו יחד הוא הגיע להישגים מטורפים בכל תחום בחייו, גם הכלכליים.
הוא לא פרנס אותי אבל אני שלטתי על הכסף שלו מכל הבחינות.
וכן, זה מדליק אש!
נסיכת הלילה​(שולטת)
נסיכת הלילה​(שולטת) • 7 ביולי 2020
מלקה לא נראה לי שהבנת באמת את התגובה שלי. בפירוש אמרתי שאני לא מחליטה עליהן אם הן מתגרות מזה או לא. כמו כן גם בפירוש אמרתי שיש הבדל בין קשר בדסמ"י שיש בו ניצול לבין קשר שהוא רק ניצול ולא משנה את מי.
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
מל(ק)ה כתב/ה:
נסיכת הלילה, מה שמתאים לאחר לא חייב להתאים לך ולהיפך. זה לא הופך את זה למשהו רע.
יש ניצול ויש שליטה כלכלית, תבדילו.
כל עוד לא יבדילו בין השניים, זה יישאר טאבו וחבל. לי חבל.

היה לי נשלט במשך שנתיים. עם הזמן נכנסה גם שליטה כלכלית. הנשלט שלי פרח! בשנתיים שהיינו יחד הוא הגיע להישגים מטורפים בכל תחום בחייו, גם הכלכליים.
הוא לא פרנס אותי אבל אני שלטתי על הכסף שלו מכל הבחינות.
וכן, זה מדליק אש!

יש בזה המון עומק, בהמון רבדים, כשזה קורה. זה משהו מאוד מוחשי, החיבור הזה.
Baloo​(אחר)
Baloo​(אחר) • 7 ביולי 2020
שליטה כלכלית,איך שלא תהפכו את זה,זה גועל נפש,זה מסוכן,וזה מהר מאוד עשוי להסתיים בבכי ובמקרה הכי גרוע,דם. זו שליטה ללא מיצרים על אדם אחר ופתח לסחיטה והאשמות.בקיצור,שומר נפשו,ירחק!
Kitty frank
Kitty frank • 7 ביולי 2020
נסיכת הלילה כתב/ה:

תפוח אדמה חרוך - למרות שקשה לי להאמין שיש נשים שאכן מתגרות מינית מהאקט ולא מהמתנות עצמן אני לא מחליטה עליהן אבל כמו שבכח אמרה מצויין אם אכן הן מתגרות מהנתינה וההתמסרות אפשר להסתפק בכמה שקלים בודדים כי היי העיקר הכוונה לא?

אין לי דעה נחרצת בנושא, אבל אני כן שמה לב לבעיה לוגית ברעיון הזה. זה כמו להגיד ''תפסיקו אחרי כמה סטירות קלילות, לא צריך לעשות כחולים לעור והעיקר הכוונה" או ''פשוט תקרא לה קצת 'טיפשה' ו'סתומה', לא צריך לבזות אותה לחלוטין ולפרט את כול המגרעות שלה''

הקצנה היא חלק מהקטע ברוב הדברים שכיפים (בדסם, סמים, אוכל, חיבוקים, נטפליקס)
Jeanne
Jeanne • 7 ביולי 2020
אני חושבת שאפשר היה לנהל כנראה כמעט בדיוק את אותו הדיון אם היינו מדברים על שליטה באוכל במקום שליטה פיננסית.

גם שליטה באוכל זה סוג של טאבו וגם שם לא תמיד ברור בהכרח מה הגירוי לכל אחד מהצדדים ויש אחריות עמוקה ומתמשכת. אבל נראה לי שאולי כשמדברים על שליטה באוכל אפשר לנתק את זה מטובות ההנאה והמתנות שהצד הדומיננטי מקבל כי הן פחות מוחשיות, ולדבר על ההנאה של הצד הזה מסוג השליטה הספציפי. מצד שני גם האפקט על הצד הסאבמיסיבי הוא פחות מוחשי או מיידי כאן, בדומה לשליטה פיננסית. מעין התמסרות ונתינה אחרת.. שונות אבל דומות.

בקיצור, אני חושבת שאפשר לנסות לנהל על זה דיון מורכב יותר מאשר האם הן מתגרות מזה או לא.
זה סוג שליטה שקיים והיה מעניין להבין אותו יותר לעומק, את הדינמיקות ובכלל.